Homeמניקוראיזה סוג של גישה השמלה הירוקה?

איזה סוג של גישה השמלה הירוקה?

199a817dc184dd5360fde35df39e604c.jpeg - איזה סוג של גישה השמלה הירוקה?

עדיפות הצבע של התלבושת יומיומי או חגיגי אירוע הוא שונה עבור כולם. אבל איזה סוג של מניקור להיכנס למקרה מסוים – עבור נשים רבות בעיה גדולה. אחרי הכל, אתה צריך לבחור כדי הגיע הזמן, והבעלים שלה לא נראה חסר טעם “שוטה”. מרהיב מניקור הירוק שמלה לבחור לא קשה אם אתה יודע את התנאים של היצירה שלו.

מגמות מניקור רעיונות תחת השמלה הירוקה.

ובכן, השמלה הירוקה מוכן, שהאשה הראתה לו את עצמה במלוא הדרה. אבל מה לעשות עם לק? כדי להתחיל לשים לב מתאים, מרקם, גוון ירוק. עמוק ברקת לצבא באופן קיצוני גוונים שונים. יש כמה סיווג של גוונים של ירוק זה דורש גישה שונה בבחירת הצבע של הציפוי על הציפורניים.

מתוחכם צבע ירוק קרוב לצהוב. כאלה צבעים זה ניתן להגדיר ירוק ועסיסי, צמחים, ירוק ליים, ניאון, פיסטוק, מנטה, וכו’. עם גוון קרוב כחול או צבע כחול. נציגים של טורקיז עמוק, ברקת, סלדון, ג ‘ייד, טיפאני, וכו’. עם תערובת של אפור או חום. אוליב, “צבא”, מארש, חאקי ויש אחרים קרובים להם.

במקרים חמורים, פלרטטנית מיני – כל מה שחשוב. אצילי קטיפה, משי חתך קלאסי לא היה מוכן לסבול את הנוכחות של דפוס, ציור חינניות. כאן בוחר תמציתי בסגנון של הציפורניים. אור קיץ שמלות גרם של צמר גפן או משי להיפך ייראה מועיל עם מגוון קישוטים וציורים.

199a817dc184dd5360fde35df39e604c - איזה סוג של גישה השמלה הירוקה?

מניקור תחת השמלה הירוקה

המצב עם שמלות ערב את “La השטיח האדום” מורכב. תחת כזה השמלה (הגוון לא משנה) העיקר – אל תגזימו. שפע של קריסטלים, אבנים על הלבוש באותו זמן מניקור הוא רעיון רע. כאשר בוחרים שמלות ירוק פסטל, גוון, מבטא על הציפורניים, לא יהיה פתרון טוב.

בסגנון Ombre

מגמה זו פתרון, אם כי לא חדשות, אבל זה שווה תשומת לב כאשר בוחרים את הסגנון של הציפורניים. מגמות דומות מניקור – שילוב של צבעים מנוגדים (אדום, לבן, כחול, שחור, וכו’). אבל את האפשרויות של תאימות של צבעים, קרובים אחד לשני (לדוגמה, מאוד צמחים בהיר בגוון של נענע).

c562ca42d13c931d4449c4f11eb71e87 - איזה סוג של גישה השמלה הירוקה?

את הטכניקה הנכונה לעשות Ombre עם המעבר חלק – המפתח להצלחה. את השמלה הירוקה (אתה יכול להשתמש בכל שילוב של צבעים, אבל זוכרת איפה זה היה לבוש: שמלה עסקים הסגנון צריך לא להשלים את קליט Ombre מיזוג של צבע הוא לחלוטין לא העסק של הגוון (כל ניאון, למשל). אבל מסיבת חברים עם אביזרים כדי להתאים את הגוון הנבחר הכיסוי יאפשר לך להחיל כמעט כל צבע טנדם ב Ombre.

צרפתי קלאסי

זו הבחירה של הז ‘ קט הוא תכליתי אפשרות לא רק על שמלות ירוקות של כל גוון, אבל ישולבו בהרמוניה עם תלבושת אחרת. קלאסיקה צרפתית אומר לא להקצות כל ציפורן בצבע אחר מאשר טבעי. זה גוונים עדינים של ורוד, בז’, עירום, הדגשת חלק הבולט של הציפורן הלבן. זה מניקור המשלים מושלם לכל בגד ולא להסיח את הדעת ממנו.

0aa4c8e89f3b394367e0a57461a3a9c3 - איזה סוג של גישה השמלה הירוקה?

הירח מניקור

ירח עיצוב ציפורניים בצורה מושלמת מתאים ללבוש שמלות ירוקות בכל הנסיבות. והכי חשוב — נקבע על ידי טוב שילובים של צבעים בעיצוב הזה. קלאסיקה בז ‘ מסמרים נראה מושלם תחת כל צבע של בגד. נוסף צבע “ירח” את מיטת הציפורן במקרה זה, לבחור קרובים זה את גווני פסטל או לעזוב את המקום צבוע.

4888b31b3c4c5fb48cc8bd97d9d0e100 - איזה סוג של גישה השמלה הירוקה?

צורתו של הירח, אין כמעט ללא הגבלות. זה יכול להיות מקרין גורן, רצועה דקה של הקוטיקולה, וידאו רצועת חופף חלק הבולט של הציפורן, וכו’. חשוב להחיל את הירח מניקור שונים קישוטי ציפורניים: אבנים, חרוזים, נייר כסף, tirki וכו’. עיצוב כזה של ציפורניים עשויים לשלב מבריק ומט ציפויים, ושימוש בצבעים קרים עם חמים, לתת אישיות.

האם מפואר הירח מניקור, אם אתה בוחר את צבע הכיסוי. השימוש בציורי קיר, מדבקות על כל ציפורן, תעשה את זה דביק.

קטיפה

זה פופולרי מניקור הוא לא מתאים לכל חתך בד. בחירת לכאורה אופטימלי צל כיסוי, זה אפשרי, כדי לא מתאים השפעה. בחלק התגלמויות, היא להשתמש:

    כדי להדגיש את החורף “רוח” בתמונה (בשילוב של ירוק שמלות מכל בד בבד עם קרדיגן או בולרו);יחד עם שמלה ירוקה, עשוי צמר או בשל יפצחו של כל הרכב;בחירת שמלות מ-קטיפה, קשמיר או קטיפה התלבושת.

חשוב גם כי הצבע המשמש הצאן קטיפה המניקור בקנה אחד עם נהג לכה צל, אחרת זה ייראה מוזר.

fba7baac19e5aa9d3ec84f903bfc93a8 - איזה סוג של גישה השמלה הירוקה?

מניקור צרפתי.

אם צרפתי קלאסי שמורה ופשוטה, בזכות הצבע הטבעי, ואז מניקור צרפתי יעזור כדי לבטא את הכי מעניין, רעיונות נועזים. אחרי הכל, אתה יכול לשלב את כל הצבעים. הכל תלוי במצב רוח שלי וגם את הסגנון הנבחר של השמלה. לאחר קביעת צבע, צריך לשים לב מבחר של אבזרים נלווים.

535ccba51637ae504712f64979acb30b - איזה סוג של גישה השמלה הירוקה?

עם מפואר שמלת ערב עשירה, ירוק אמרלד היא ליצור תמציתי לעשות “פרנץ’ מניקור, אשר משלבים קלאסי צבעים (אדום, שחור, לבן) או אחרים עמוק גוונים (כחול, בורדו, חום). ניסויים עם הצבע במקרה זה לא יהיה הולם.

בקיץ עיצוב ציפורניים תחת אור ירוק השמלה מותר לבצע בסגנון צרפתי שימוש במגוון רחב של צבעים, קישוטי ציפורניים.

תחרה

בפני עצמו, תחרה רומנטית בין השורות. לכן, מתאים, בהתאמה, תחת שמלה ירוקה, לחתוך המאפשר עיצוב כזה של ציפורניים.

ad7ba0ede6b249172e9c4e93d7ca2256 - איזה סוג של גישה השמלה הירוקה?

תחרה דפוס על הציפורניים שלך אתה יכול להשיג בדרכים רבות:

    השימוש בולים;ציור ידני (בכושר סימולציה עבור שניהם טבעי מסמרים, דשא מלאכותי);דוגמאות;תחרה אמיתית (עבור מסמרים כי הם מכוסים עם ג ‘ ל);מדבקות.

אם הציפורניים צבועות, ניתן להחיל את תבנית הרצויה החלק של הציפורן. זה קשה לעשות את זה אם אתה משתמש בולים וסטנסילים.

מים מניקור

רק כדי לצבוע את הציפורניים שלך הוא משעמם. אבל מים מניקור שבו אתה צריך להשתמש לפחות בשני צבעים, הרבה להחיות את המצב. אבל הוא לא משמש גרין שמלות, כי הם שחוקים על פגישות רשמיות. הוא מתאים יותר פורמלי אירועי קיץ טיולים.

זה מניקור נעשה עם שילובים של צבעים על פני המים (ומכאן שמו), שבו הוא מעורב בכיוון הנכון – הספירלה ב גט פשוט בעקיפין, בצורה של עצי חג המולד, וכו’. אז לטבול את הציפורן ואת התמונה מן המים מועבר הציפורן.

b10e2573a16b1acf30e87afac251ac51 - איזה סוג של גישה השמלה הירוקה?

השילוב של צבעים שונים (שניים או יותר) עושה את זה מניקור לכם ולא פולשני, ואת בעליו – במרכז תשומת הלב. זה יהיה בהצלחה להשלים את התמונה עם ירוק התלבושת. מושלם באביזרים – צעיף בטון של אחד מן הצבעים המשמשים, את הרצועה על השעון, צמידים, חגורה (אם זה כולל את הדגם של השמלה), וכו’.

לאסוף מניקור על ציפורניים ארוכות.

לא כל סוג של מניקור יכול להיראות נהדר על הציפורניים באורכים שונים. ובכן-הסגנון הנבחר לא רק להדגיש ציפורניים מטופחות, אבל בצורה אופטימלית להתאים את התמונה עם השמלה הירוקה.

על ציפורניים קצרות

ציפורניים קצרות עם צורה יפה, זה אפשרי, כדי לא להגדיל, להשתמש במה שיש. בדרך כלל מסמרים קצרים הם אלה אשר יש להם בולטות החלק 2-3 מ ” מ. קצר יותר מאשר אורך זה יתאים צרפתי קלאסי מניקור, מים מניקור הירח. אם את הצלחת מסמר ארוך וצר, אתה יכול להשתמש תחרה, קטיפה.

76b8e41538b236f220d566d3b1c28115 - איזה סוג של גישה השמלה הירוקה?

לשלב את הירח פרנץ מניקור על ציפורניים קצרות הוא לא הכרחי, כמו זה ייראה באופן כללי אפילו יותר קצר ממה שהוא באמת.

על ציפורניים באורך בינוני

מסמרים באורך זה נותן יותר אפשרויות העיצוב שלהם. זה כבר אפשרי לעשות את כל הצורה להשתמש בכל סוגי מניקור. האורך הממוצע של הציפורן נחשב אופטימלי עבור כל המניקור. לכן, תחת השמלה הירוקה אתה יכול להשתמש בכל סוג ואת קישוטי ציפורניים.

cdf769bee55c0ab0bac2848f2bd12a16 - איזה סוג של גישה השמלה הירוקה?

ציפורניים ארוכות.

יש ציפורניים ארוכות זה לא תמיד אפשרי לעשות מניקור יפה. על הציפורניים, אורכו של אשר עולה על 5 מ ” מ, זה לא הכרחי כדי להשתמש צרפתי קלאסי מניקור הירח מניקור. עיצוב זה רק לקלקל את המראה של הציפורן (במיוחד על צורת ריבוע). אם אתה כבר רוצה שהם יעשו, חשוב לשלב בין שני לק או להשתמש נוספים קישוט. סוגים אחרים אינם מוגבלים לשימוש על ציפורניים ארוכות.

17fc65a44ce1355b499b19c311de71b9 - איזה סוג של גישה השמלה הירוקה?

הבחירה הטובה גוון של לק על השמלה הירוקה

לקבוע את המראה ואת האורך של הציפורן, זה נשאר חשוב לבחור את הצבע הנכון עבורו. ואולי אפילו לא אחד. איך לבחור ועל מה לשים לב?

פסטל

פסטל כיסוי, אתה יכול בקלות למצוא שמלות ירוקות של כל גוון. הכלל העיקרי הוא לא להשתמש בצבעי פסטל ירוק צבע עם אותו לכה. במקרה זה, מניקור הוא פשוט “איבדו” על רקע של התלבושת.

7744b8d963b7992d8414b9a12694183b - איזה סוג של גישה השמלה הירוקה?

ייראה מרהיב בצבעי פסטל לכה מט. הם יכולים להשתמש בבטחה, תחת כל סגנון, המבט שלו על ציפורני-חתול רק לקשט את התמונה. הכי נראה מרשים צהוב פסטל בהירים וצבעים מגניבים גוונים.

בז’

צבע אוניברסלי לשימוש הירוק משלימים לכל סגנון שמלה וצבע. למרות צבע בז ‘ רב-תכליתי, אבל את הטון יהיה להתאים בצורה מושלמת לכל סוג של מסמר באורך לתפוס צורה.

62e4800112831d6c3ad5bd9d01301dd0 - איזה סוג של גישה השמלה הירוקה?

תחת בז ‘ מניקור לא יכול להיות מוגבל ואיפור: זה יכול להיות נועז ומבריק כמו גם עדין טבעי. לבחור מבריק לכה כדי להדגיש לק מט – כך זה לא למשוך תשומת לב מיותרת.