Homeאופנהאיך לבחור את בגד הים

איך לבחור את בגד הים

4e8ea778ec26ce2c8173d2ac63af76fd - איך לבחור את בגד הים

4e8ea778ec26ce2c8173d2ac63af76fd - איך לבחור את בגד הים

כל הנשים רוצות להיות משכנעת נוף של החוף החג. החוף אופנה כל הזמן נראה מדהים ומגוון בגדי ים בכל צבע וסגנון. כיצד לבחור בגד ים על דמות, אשר ישרת את הכבוד של הגוף, בהצלחה להסתיר את הפגם?

אתה צריך לבחור בגד ים עבור סוג הגוף. כדי להיראות יותר מרהיב בשעתי פנאי, אתה יכול לפנק את עצמך ברזילאי שעווה או סוכר שעווה.

בגדי הים שבחרת עבור הדמות שלך, יגרמו לך להיראות רזה יותר, להסתיר כמה קילוגרמים מיותרים, יוסיף לצמיחה, תקצה את אזור המותניים, וכן הלאה. בגדי הים מיוצגים על ידי סוגים שונים של תחתוני נשים בשילוב עם חזיות.

כבד התחתון, ירכיים רחבות

טוב סגור דגמים עם הכנסות של לייקרה. החלק העליון של בגד גוף הוא קישט עם דפוס המושכים את העין, קשתות דקורטיביות ותחרה את אזור החזה רחב-סט רצועות. החלק התחתון צריך להיות חלק, מוצק, אפל, הסגנון הוא קלאסי.

מודל שבו יש אלכסוני או פסים אנכיים יכול להוסיף חזותית הרמוניה. להסתיר קטן בבטן בגדי ים עם חצאית (לא צריך ללבוש כזה בגדי ים לנשים האלה שיש להם ירכיים רחב או צר למדי הכתפיים). כדי להסתיר ירכיים רחבות או רחבות מותניים, אתה צריך לקשור pareo באזור המותניים בזווית מסוימת.

אתה לא צריך להחיל בהיר נוצץ בד בחלק התחתון של בגדי ים ו מישורית. לא צריך להדגיש את אזור המותניים רצועות או חגורות מסוגלים חזותית להגדיל את ההבדל של המותניים והירכיים. צריך להימנע גדול קיצוצים הירכיים, הירכיים, לא לקנות דגמים עם הנוכחות של מכנסיים קצרים.

נשים עם חזה גדול

כיצד לבחור בגד ים לשחייה עבור סוג זה? האם מבחינה ויזואלית להפחית פשיטת בגדי ים שבו יש חושך העליון. התחתון צריך להיות אור בצבע בהיר דפוס. כוסות בבגד ים כזה החזה צריך תמיד יש נפיחויות ו רצועות רחבות להיות טוב כדי לשמור על החזה. Pareo בהצלחה יבדוק את מיקום נמוך במותניים.

להימנע: דקיק בדים, צר רצועות, הכוסות ללא החווה.

נשים עם חזה קטן

נשים כאלה צריך בגדי ים שיש להם את כוסות יש עצמות או עם קצף מוסיף. נראה נחמד חזיות bandeau מעוטר דגם אופקי או מתכת מוסיף. יכול חזותית להגדיל את השדיים חזיות עם קפלים ויש לפרוע. הצבעים מרהיבים ומוארים בחזית כהה יותר לכיוון החלק התחתון. נראה נחמד, אם אתה לקשור צעיף או pareo גדולה קשר על המחשוף.

לא מקובל: מישורית על המחשוף, אפל העליון, את גביע ללא צורה.

נשים בעלות כתפיים רחבות

כדי לצמצם את רוחב הכתפיים, חייב להביא בגד ים, אשר כולל גדול V-צוואר או מחשוף מעוגל. בהצלחה עוזר להסתיר פגמים קולרים – הקולרים. Pareo קשרים בצוואר בצורת מלקחיים.

כדי להימנעבהיר פריטים כמו מרכין ראש על הכתפיים, הקטן פתח באזור החזה, נרחב במרווחים רצועות.

נשים עם צוואר קצר

מתאים גם בגדי ים עם גדול V-צוואר או בלי רצועות. Pareo לקשור על הצוואר או במותניים.

להימנע: אין חתכים או מלחציים מכסה את הצוואר, לא מקובל אופקית בכיוון רצועות באזור העליון.

נשים צרים, כתפיים שמוטות.

ייראה נהדר. בגד ים עם חתך קטן באזור החזה, נרחב במרווחים רצועות. זה הכרחי כדי להדגיש העליון של הצורה עם צבע: בהיר העליון עם הנוכחות של הצלב ציורים בצבעים כהים החלק התחתון. Pareo לקשור על הצוואר, מכל צד.

להימנע: בגדי ים עם גדול בצורת V מגזרות. זה לא מקובל אנכיים רצועות באזור העליון.

נשים עם עודף משקל

גודל בגדי הים לחופשה חייב לענות באופן מלא את הדמות. אם אתה בוחר חזק, בגדי ים, זה יכול להדגיש את הפגמים של הגוף.

ללמוד איזה פירות לקדם את אובדן משקל, אתה יכול ללכת על פעילויות מים, אז התהליך הוא מהנה יותר. בגד ים מידות גדולות צריך להיות פיוז ‘ ן בסגנון, מ מט בדים, כהה ועמוק אבל מושתק צבע. באמצע חיתוכים במותניים.

כדי להסתיר את הבטן ולשפר את קו המותניים, אתה צריך למצוא בגד ים זה יהיה לתקן את הצורה עם microvilli מוסיף או עם הנוכחות של תחרה. בד בגדי ים עבור פולר להבין צריך להיות גמיש (אבל לא מבריק), גביע תמיד עם עצמות. גדול מחשוף רחב להציב את הרצועות של סלים. אנכי הציורים, את רצועות יעזור חזותית להפחית משקל.

סוג זה של בגדי הים יכול לשמש עבור אישה בהריון. כך בגד הים יהיה נוח להתחיל לאבד משקל בסאונה, או לאבד משקל עם מים.

נופש ללבוש מלא שקוף אור טוניקות עם משקל אור המכנסיים על החוף.

לא מקובל: ביקיני, צר רצועות, אופקי, איור, אור מבריק בד.

צמיחה גבוהה

עבור גבוה ורזה אישה תיראה נהדר ביקיני עם רצועות רחבות, bandeau עם רצועות ומכנסיים קצרים. מכנסיים קצרים בסגנון רטרו בהצלחה הדגיש את דמות גבוהה ורזה נשים. א pareo הוא משוחק על המותניים או על הירכיים. סוג זה של דמות נשית רשאי להשתמש בכל אופנה של בגדי ים עם מבטא של קפלים, בהיר הקצוות. גבוה הבנות בגדי ים עם חצאיות ארוכות של צבעים מנוגדים.

עלייה נמוכה ורגליים קצרות

סלים נמוך נשים יכול להאריך רגליים קצרות, עם בגד ים עם גדול הכרזה על הירך של “לחיים”. עבור נשים צעירות עם הבעה חזה, זה נראה יותר טוב אחד-חתיכת בגד ים בדוגמת אנכי. יפה pareo עם נוכחות של אנכי דפוס. עבור visual סיכום של צמיחה, זה הכרחי כדי לקשור pareo בצורה של ערכת השמע על הצוואר.

להימנע: חתך נמוך על הירך, מכנסיים קצרים, ביקיני ו צר למדי אפשרות מחמם.

קצר ורחב מותניים

באפשרותך להחיל אחד-חתיכת בגד ים עם קו אנכי. האורך של לוחות צבעים שונים יכולים להפוך את המותניים רזה יותר. אנחנו צריכים להרים את החזה כמו מעל המותניים, רמה זו יכולה להיות מושגת עם העזרה של חזיות עם ברזל התומכים השדיים. אתה צריך לקשור pareo באזור של החזה.

לא מקובל: חגורות אופקיות פרט במותניים, ביקיני.

ידיים מלאות

את מלוא נשק לא יכול להיות מוסתר עם העזרה של בגד ים, אבל אתה יכול להסיט את תשומת הלב, בחירת האדם הנכון beachwear ובגדים. כדי למקד את תשומת לב על הצוואר, אתה צריך למצוא בגד ים עם נוצצים דפוסים או המפרט על חזה חלק. שקוף טוניקה או חלוק עם בינוני שרוולים, נבחר את צבע בגד הים הם גם רעיון טוב להסתכל. של אביזרים, כל כך מתאים גדולה הצמיד על פרק כף היד שלך.

איך לבחור באיכות טובה בגד ים?

בגדי ים יכול להיות עשוי מחומר שונה. של פוליאסטר זול תפירה דגמים, כולם להחזיק את הצבע ואת הצורה של בגד ים, אבל זמן מתייבש. מוצר זה יימשך לא יותר מאשר עונה אחת. זה הכי טוב לקנות עבור הבריכה.

מ פוליאמיד בגדי הים הוא רך, גמיש, עבור פוליאסטר צפופה. מתייבש במהירות, נוצץ, אבל הוא מפחד שמש.

בגדי ים התוכן של ספנדקס (elastane) אלסטי והם לא מפחדים מים לים. אופטימלי אחוז elastane — לא פחות מ-10%, אז זה יימשך כמה עונות.

בגדי הים של חומרי טקסטיל יש את היכולת להטות את הזיעה החוצה של בגדי הים. מתייבש במהירות, יש שתי שכבות — את הלחות מן השכבה הפנימית במהירות מופיע על החיצוני. חומר זה יש עמידות גבוהה למדי. מתוך חומר זה, אתה יכול למצוא התעמלות בגד גוף או בגדי גוף למחול. ישנם אפשרויות של בגדי ים atemi.