Homeעצות אופנהאיך להשתמש באיפור כדי להגדיל את העיניים?

איך להשתמש באיפור כדי להגדיל את העיניים?

864034f74d40f9363ea362692ce8ea0a - איך להשתמש באיפור כדי להגדיל את העיניים?

גדול, עיניים מלאות הבעה יכול לא רק לצמיתות לרתק את בן השיח, אבל באמת עניינו כמעט אף אחד. לכן נשים רבות מנסה להבין איך להשתמש באיפור כדי להגדיל את העיניים.

864034f74d40f9363ea362692ce8ea0a - איך להשתמש באיפור כדי להגדיל את העיניים?

יצוין כי הליך זה מבוצע באמצעות שימוש נוי שונים מוצרים קוסמטיים, פשוט מספיק. הדבר העיקרי הוא לקבוע את הסוג של המראה, כראוי לבחור את הדרך המתאימה לך. אתה לא צריך לנסות לשמור על קשר עם מגמות אופנה מודרניות — עדיף לתת עדיפות אינדיבידואליזם וגם קלאסיקות.

קוסמטיקה

אז, אתה צריך:

אייליינר או עיפרון עיניים כהות צללים של חושך ואור גוונים;ריסים false;בז ‘ או לבן עיפרון;מיומנויות השימוש באכילת תערובת צללים וחצים.

בכל מקרה, לא איפור:

    כדי לסגור את העליון והתחתון חצים נתיב אחד;שימוש בצבע מסקרה על העיניים;כדי להנפיש את כל השורה של העפעף התחתון אייליינר.

איפור טכניקות כדי חזותית להגדיל את העיניים

ישנן שיטות מסוימות שבה אתה יכול לשנות את הצורה של העיניים, חזותית להגדיל אותם, להשיג, בסופו של דבר, את התוצאה הרצויה. הנפוצים ביותר מהם הוא להשתמש בצלליות בגוונים אחדים, כגון, סמוקי עיניים החליפה לחלוטין כל ילדה עם עיניים קטנות. ככלל, בטון כהה יותר מוחל על הפינות החיצוניות של העפעפיים. על הנייד העפעף מקצועיים מאפרים ממליצים להחיל גוון בהיר יותר, תחת גבה אפור בהיר או בז ‘ צל. אז כל מפורשת גבולות מוצל היטב, עם דיוק מרבי.

מבחר של צללים

מנסה להבין איך באמצעות האיפור הנכון זה אפשרי כדי חזותית להגדיל עיניים קטנות, אתה צריך ללמוד לבחור את הצבע הנכון ואת סוג של צללים. היום, קוסמטיקה, חנויות מציעים הצללים האלו:

מאט;עם גלוס;נוזל המבנה;עם יבש מרקם, וכו’.

הרבה תלוי בסוג העור שלך וצבע עיניים. לדוגמה, על העפעפיים של הבעלים של עור שמן נוזלי צללים די מהר להיות מגולגל, בעוד יבש, להיפך, יימשך זמן רב יותר. איפור עיניים חומות מתאים צל של גוונים חמים (ירוק, חול, ורוד, בז’), עם עיניים כחולות בנות צריך להשתמש במוצרים קר גוונים.

146e7136ec9d2642ae1815407b4bec83 - איך להשתמש באיפור כדי להגדיל את העיניים?

עפרונות קוסמטיים

כדי חזותית להגדיל את העיניים באמצעות מוצרי איפור אתה יכול להשתמש עפרונות בצבעים שונים. בהתאם לתכונות ואת צורת עין, אתה צריך להשתמש בטכניקות שונות של אייליינר. זה צריך להיות גם ציין כי ביצירת איפור תפקיד משמעותי מאוד עבור מראה של גבות. כראוי לבחור את הצבע והצורה, אתה תהיה מסוגל להגדיל ויזואלית את העיניים.

את הצורה ואת הצורה של העין.

השימוש של מתודולוגיות שונות האיפור צריך להיות בודדים בלבד. לדוגמה, כדי לעשות איפור עבור קבוצה עמוקה עיניים מיידי רווח, לא צריך להתאמץ יותר מדי מאמץ. רק מספיק כדי להצליל עם עיפרון הצבע הנכון עיניים, swiping, באותו זמן, ורך, דק מן בפינה החיצונית של העפעף כדי באמצע. במקרים כאלה עדיף להשתמש בעיפרון ב תוססת גוון. הגבות, סביב האף צריך להיות trimmed ו “לסיים” את הקצה החיצוני קצת יותר רחוק בפינה של העין.

עבור מעמיקים איפור עם מתנשא המאה יצטרך להתחיל לשנות את הצורה של הגבות. הם צריכים להיות רזה ולא ברור ככל האפשר. לאחר בדיקה ראשונית מריטת, אתה צריך לסרק את הגבות כלפי מעלה בעזרת מברשת מיוחדת, ואז בעדינות נגע עם עיפרון. אז זה הכרחי כדי לסכם את העפעף התחתון המתאר עם עיפרון. הקו צריך להיות מוצל היטב, ואת צבע על העפעף העליון עם כל צללית בצבעים בהירים.

אם העיניים שלך צר צורה, אתה יכול בקלות להרחיב אותם באמצעות השימוש באותה קווי המתאר בעיפרון. בשביל זה אנחנו צריכים לסכם את העפעף העליון והתחתון, מעט נסוג מן הגבול של העין. וזה מבט כללי היה הכי טבעי, מתאר יותר טוב מאשר קצת נוצות.

90872fe1ddcc7868574249ca11dafb67 - איך להשתמש באיפור כדי להגדיל את העיניים?

ריסים

כדי להשיג את האפקט של גדול, לפתוח את העיניים חיוניים כמו מלקות. כדי להחיל מסקרה שאתה צריך על התחתונה בשורה העליונה, פיתול, וגם את הריסים בעדינות למשוך אותם. נסו לוודא כי הקצוות שלהם לא נוצרים גושים של מסקרה. מעולה זה טיפול קוסמטי, אתה יכול להשיג כמעט כל השפעה — פלאפי מלקות, מתארך אותם וכן הלאה.

אל תשתמש במשך היום איפור נפח מסקרה על הריסים הם לא עבה מדי. להשאיר אותם טבעי, אבל לא לוותר על ההזדמנות מעט לצבוט המיוחד שלהם מלקחיים. אם מדי פעם יש לכם אדמומיות, להשתמש מסקרה עבור עיניים רגישות.

לבחור מסקרה כהה, חום או שחור. דרך אגב, עם הכלי הזה אתה יכול לא רק להגדיל את העיניים, אבל גם לשנות את הצורה של עצמם המאה. אם תתרכז דיו את אזור המרכז של קו הריסים, העיניים יהיו יותר הבעה מעוגלות. ותודה על אינטנסיבית צביעת ריסים ליד הפינות החיצוניות של העיניים כדי לתת לעיניים שלך מאוד אלגנטי שקדיות. או נסה להשתמש בריסים מלאכותיים הוא כל כך נוח!

לכן זה הגיוני לתת עדיפות ריסים באורך בינוני. אז הם נראה מאוד טבעי. אם אתה אוהד של הטבע, להשתמש בשמן על הצמיחה עפעף. ושימוש באמצעים מיוחדים כדי לחזק את הריסים.

בכל מקרה, אין לשכוח כי המטרה העיקרית של איפור לא צריך להיות מוגבל רק כדי להגדיל את העין. התמונה שלך הוא אמור להיות מאוזן, הרמוני ושלם. אז תנסה לשלם את הסכום המקסימאלי של זמן בחירה זהירה של מוצרי קוסמטיקה מתאימים לך.

Https://www. ב-youtube. com/watch? v=Zrc-AhtxG2I

לא לשכוח לשמור על מראה בריא של הפנים, כדי למנוע את עייפות וחוסר שינה על הפנים, וכתוצאה מכך, יש שקיות מתחת לעיניים, אחרת זה רק יחמיר; נסה לישון ולאכול כמו שצריך.