Homeעצות אופנהאיך לטפל כראוי את השיניים שלך בבית הטיפים הכי טובים

איך לטפל כראוי את השיניים שלך בבית הטיפים הכי טובים

d7ad7769a39108b7eaf0add7a20716ca - איך לטפל כראוי את השיניים שלך בבית הטיפים הכי טובים

חיוך יפה הוא אחד הקריטריונים העיקריים של האטרקטיביות. כדי להיות הבעלים של הנחשק לבן פנינה ו. חוסר מוחלט של עששת, צריך לדעת איך שצריך לטפל בהם.

ניקוי שיניים

המלכות חיוך מושלם הוא בחירה נכונה של מברשת שיניים, משחת שיניים. אין שום בעיה לשאול את רופא השיניים שלך, אשר מברשת שיניים המתאימה לך.

ראשית, לכל אדם יש מידה שונה של כוח, הרגישות של האמייל. שנית, המיקום של השיניים שלהם גודל, צפיפות, גם הם גורמים מכריעים.

הבחירה של מברשת

כיצד לבחור את מברשת השיניים — הפרמטרים העיקריים

מברשות שיניים מסווגים על פי העיצוב, סוג, קשיות הסדר של זיפים.

עיצוב להדגיש:

פשוט

  • . תיקנו את הכלי להסרת ולהסיר משטח הלוח. הכי מוכר ולא נפוץ, אבל לא הכי איכותי ואמין.

חשמלי

  • . מצויד מטלטלין הראש מתחיל כאשר אתה מדליק את המכשיר. מנקה את השיניים הרבה יותר ביסודיות פשוט, אבל דורש טיפול מיוחד. לעבוד חשמל או סוללות.

קולי

  . יודע-כמה את שוק השיניים. שייכות מקצועית למחצה התקנים. במהירות וביעילות להסיר את הרובד קשה להגיע למקומות. מאופיין גבוה ניקוי מהירות ויעילות.

קשיות, מברשות הן:

אולטרה-קשה במיוחד. קשה

  • . זהו מתקן מיוחד שבו זיפים הם מאוד גס וצפוף. הם צריכים מי נלחם עם הבעיה של עודף היווצרות רובד.

קשה, קשה

  • . די קשה, אך יכול לשמש כדי לטהר את הפה בכל יום. מומלץ להשתמש במאבק נגד עששת, וגם תקופות של חשיפה על אמייל צבע (קפה, תה, וכו’.)

קושי בינוני, בינוני

  • . מתאים מספר עצום של אנשים. לא מסוגל לנקות את אמייל מן המשקעים של טבק או אחר צביעה חומרים לא נאבק עם עששת. לכן הוא משמש רק כאשר השיניים בריאים, ללא כל חריגות.

רכים או רכים

  • . מונה על ידי רופאי שיניים את רגישות הגילוי של האמייל במהלך תהליך הלבנת. מעשית לא מנקה את פני השטח של הלוח, אך לא נזק העליון שכבת הגנה על השיניים. השתמש רק בעצת רופא.

אולטרה-רך או רגיש

  מיועד לילדים או אנשים עם מאוד רגיש, מאוד פגום אמייל.

והאחרון גורם המיקום של זיפים.

  בוש. הסדרה של שערות עבות. צרור עשוי להיות מורכב של 3 או יותר setae. אידיאלי לניקוי אמייל מהסתיידות, הצורה הראשונית של האבן. Calcularea. שני רגיל מברשת, המשמשות לניקוי פלטות וגשרים. מיוחד. בתוספת מדורים מיוחדים, אשר יכול להחליף מכולה בין-שיני גבשושיות מברשת או מכולה בין-שיני גבשושיות היגיינה. ישנם סוגים שונים: אחד גדול או קטן הקורה, מעוקל, קמור, קעור, וכו’.

d7ad7769a39108b7eaf0add7a20716ca - איך לטפל כראוי את השיניים שלך בבית הטיפים הכי טובים

דוגמאות של תצורות שונות של זיפים

הבחירה של פסטה

בנוסף, מברשת שיניים, אתה צריך לבחור את הפסטה. זה בטח מחטא ומרענן מאפיינים. לא להסתבך פופולרי הלבנת מוצרים – הם דקים יותר אמייל. הביתה הלבנת, זה מספיק כדי להשתמש בו פעמיים בשבוע.

לתת עדיפות פסטה טבעי עם הרכב (למשל, תמציות צמחים או decoctions). מאוד פופולרי שנקרא איורוודי ניסוחים – דנט קנטי קראה לבנה ג ‘ וניור שיניים שמנת, דבור, הימלאיה צמחי תבלין איורוודי שיניים קרם.

הדרכה על צחצוח שיניים נכונה

לפי הסטטיסטיקה, כ-80% מהאוכלוסייה הבוגרת לא יודעת איך לצחצח שיניים. דקה עיסוי ויריקות של משחת שיניים – לא להחיל את נהלי היגיינה נורמלים. אבל לפי שעה שטיפה באמצעות חוטים זה לא הפתרון. הטיפול הנכון של השיניים צריך את מדיום מאושר.

איך לצחצח את השיניים ב-6 צעדים

ההוראות על איך שצריך לצחצח שיניים:

  לפני תחילת ההליך, את הזיפים צריך לשטוף עם מים. לאחר משטח להחיל משחת שיניים או אבקת. משטח העבודה של הכלי בזווית של 45 מעלות ביחס ללסת. קודם לנקות את השטח החיצוני של העליון נמוך יותר בשורה. רך תנועות מטאטא משם את הפלאק מן האמייל. אחרי 10 מניפולציה כזו, לשנות כיוון. עכשיו את המברשת יש להחליף עגולה הדרך. אז העבודה לאורך כל הלסת. השלב הבא הוא לנקות את הצטברות מן סגרי משטחי השיניים רחוק. כדי לעשות זאת, מקם את המברשת בזווית ישרה ולהעביר אותו חזרה. אנא שימו לב, את מתקדמת תנועות שם. השלב האחרון הוא לעסות את החניכיים. זה בלתי אפשרי לעשות אם אתה רגיש רקמות או הנוכחות של אזורים דלקתיים. שוב הליכה בתנועה מעגלית על כל השיניים, אבל עכשיו ללכוד עדיין והחניכיים. לשטוף את הפה.

הליך זה חוזר על עצמו פעמיים ביום (לרופא לוח הזמנים עשוי להשתנות.). בבוקר אתה צריך לצחצח שיניים לפני אכילה, ערב אחרי.

וידאו המלצות עבור ניקוי שיניים בבית:

חוט דנטלי.

חוט דנטלי הוא לא אנכרוניזם מתוך סרטים אמריקאים, אלא הכרח. רופאי שיניים רבים להזכיר את המטופלים שלהם על הצורך להקדיש תשומת לב מיוחדת לאזורים על הממשק של השיניים. זה חשוב במיוחד עבור בעלים של מה שנקרא צפיפות. זה סוג מיוחד של עקמומיות שבו השיניים malasada אחד את השני.

צעד אחר צעד הוראות על איך להשתמש בחוט דנטלי:

  להשתחרר מן ההרים את המספר הנדרש בחוט דנטלי. זה בערך 30-35 ס ” מ. לאבטח את החוט האצבעות, כך שזה לא להחליק. על המדד ועל האצבע האמצעית של עובד יד להדק את תמיכת היד, רק להדק את החוט על האצבע המורה. חינם לחתוך חוט החוט דרך החריץ בין השיניים. עכשיו, בעדינות להעביר את זה הדרגתי המסלול: סופר – למטה, אחורה – קדימה. חשוב לפעול על החניכיים – אחרת הניקיון לא יהיה מבולבל. לאחר שסיים לעבוד עם שן אחת, להעביר את חלק נקי של החוט על השני. זה חוזר על עצמו עד אז, עד שכל בעייתי משטחים לא יהיה לנקות.

01b9c37e9e21d6de11a74a92c921957a - איך לטפל כראוי את השיניים שלך בבית הטיפים הכי טובים

דוגמה של שימוש בחוט דנטלי

על-קנאים עם ניקוי כזה הוא לא הכרחי. זה מספיק כדי להשתמש בטכניקה זו לאחר האכילה. הזמן הממוצע של מניפולציה של חוט דנטלי לא יעלה על 3 דקות על שתי הלסתות.

מי פה

אחת השיטות היעילה ביותר של טיפול של חלל הפה הוא שטיפה עם נוזל מיוחד. מה שנקרא, את סם החיים של רעננות וטוהר מגוון רחב של כל בתי מרקחת מרכזי קניות.

סוגי השוטפת:

לחזק

  • . הם יש צורך בטיפול של מספר מחלות: דלקת חניכיים, חניכיים, כדי למנוע אותם. מאופיין על ידי רב עוצמה אנטיבקטריאלי הרכב. לעתים קרובות מוצרים בקבוצה זו הם השלימו עם פלואוריד.

מרענן

  • . אין שימוש רפואי, אבל לספק מצוינת deodorizing השפעה. אחרי אותם בפה במשך זמן רב נשמר תחושה של רעננות וטוהר. זה הוא הסוג היחיד של שיקויים, כי אתה יכול להשתמש גם מומלץ על ידי רופא השיניים שלך.

פעולה מתמשכת

  • . כספים אלה להאריך את ההשפעה של משחות שיניים. לרוב שייך לקבוצה של הלבנת מוצרים. בשל כימי הבוחרים לשטוף את החלק העליון בצבע שכבה מהשן לאחר ארוחה או שתייה.

להפחית את הרגישות.

  . בניגוד אנלוגי, אלה השוטפת משמשים לפני הארוחה, לא אחרי. הם מבוצר עם אמינו אשר מסייעת לחזק את אמייל.

עיסוי החניכיים

מרכיב הכרחי של טיפול נאות של השיניים הוא עיסוי הרקמות הרכות. טכניקה פשוטה זו מסייעת פעמיים כדי להפחית את הסיכון של התפתחות של דלקת חניכיים, חניכיים ומחלות רבות אחרות של החניכיים.

52d4aadb046cc10dc60a67c713056392 - איך לטפל כראוי את השיניים שלך בבית הטיפים הכי טובים

כדי לבצע עיסוי לחניכיים

צעד אחר צעד הוראות על איך לעשות טיפול עיסוי החניכיים:

  את הטיפול מתחיל עם טיפול העליון של החניכיים. עם אצבעותיך מ השיניים הקדמיות כדי לעסות בעדינות את רקמות רכות לעומק של הלסת. הראשון 3 דקות – תנועה אופקית כיוון. הבא 2 דקות – אנכי (מתוך מסטיק סמוכה השן).השלב השני הוא הקשה של רקמת החניכיים. סוחטים בעדינות את החניכיים, לספור עד שלוש, עזוב. השלב האחרון בתנועה מעגלית לשפשף את הרקמה בחלק העליון ואת הלסת התחתונה. לאחר לשטוף את הפה.

ניתן לבצע את ההליך עם מברשת רכה (לדוגמה, עבור שפה או התקן מיוחד לטיפול בחניכיים).

טיפים כלליים

  • בין ניקוי ושטיפה של הפה, לתת עדיפות שטיפה. כל חודשיים לבקר את רופא השיניים שלך לבלות טיפולים של הסרת רובד שיניים. לא משנה איך את מנקה את הפה האבן עדיין להיווצר. אספנו עבורך יותר.

מפורט טיפים על איך להיפטר של טרטר

  .להחליף את המברשת כל 3 חודשים ללא קשר בלאי. באופן קבוע לחטא את כלי מיוחד פתרונות (לפחות 1 פעם בשבוע).השתמש מכולה בין-שיני גבשושיות מברשת. לאחר כל ארוחה ולשטוף את הפה עם פתרונות. אם זה היה לא להשתמש מרתח של נענע, קמומיל או קליפת עץ אלון. לפקח על מצבו של חלל הפה, סימן קטן של מחלה – ללכת למומחה. לא עצמי “-האם” ו “עד שזה כואב”. שמץ של עיכוב יעלה לפחות שן אחת. לא לערבב מזונות קרים עם חמים. זה משפיע על החניכיים, משבש את אספקת הדם אל חלל הפה, מגביר את הרגישות של האמייל. מברשת – כל אחד אישית. עדיף לא לצחצח את השיניים שלך מאשר לעשות את זה עם מישהו אחר היגיינה.

בנוסף שאל את רופא השיניים שלו, המלצות אישיות. רק רופא יוכל להוכיח את הבעיות הקיימות ולהמליץ על איך שצריך לטפל בשיניים שלך בנפרד.