Homeשמלותאיך ללבוש Snood?

איך ללבוש Snood?

חמוד מסוקס הצעיף, את הקצוות של אשר תלויים או נזרק בחזרה על כתפיו. עכשיו לא רלוונטי. דבר נוסף – את Snood. הוא עוטף את הצוואר, נותן המנצח של אביזר חמימות ונוחות, ואולי רק משרת את הפונקציה דקורטיביים. מבחינה סגנונית, את Snood נראה טוב כמעט בכל צורה, אבל חשוב לשים לב אורך, רוחב, חומר. מה ללבוש, והכי חשוב – כיצד לעשות את הבחירה הנכונה של סיוע? דקויות מספיק, אז אתה צריך להבין.

מה זה Snood?

במשך מספר עונות צעיפים-snudy הווה על שברירי צווארם של נשים. בעיקרו של דבר, זה צעיף זה יש לא מסתיים, כי הם או תפר אחד עם השני, או השתמש מיוחד עגולה לסרוג, אשר מאפשר לקבל מוצר ללא תפר (לעתים קרובות כל כך חלקה ברדס סרוג מצא את העונה הקרה). לעתים קרובות הצעיף הזה נקרא אינסופי.

How to wear a Snood?

המגוון של LICs.

Snudy יכול להיות עשוי מחומרים שונים: דק סרוגים סוג בד כותנה, צמר, אקריליק, הפרווה, קשמיר, וכו’., בהתאמה, ולשלב את כל אלה סוגים של צעיפים יש בגדים שונים, במיוחד מאז המקרה כבר מזמן לא רק לובש את הברדס מעל למטה ז ‘ קט או לבוש אחרים.

Sumerianjoki נחמד ללבוש successioni variantnaya metalpad של kapushona של plecha לה אפוד או boleron הוא Chapkis מה ללבוש Snood?מה עזרים לשלב Snood?איך לבחור את צבע?וידאו רעיונות

יפה דרכים ללבוש Snood

יש דרך סטנדרטית ללבוש Snood — לעטוף את הצוואר המקורי אביזר מספר פעמים. אבל הוא די נמאס, אז תושייה נשים הגיעו עם אחרים אטרקטיבי אפשרויות ללבוש צעיף-Snood. אבל הכל התחיל עם “קלאסיקות.”

הגרסה הקלאסית

קטן Snood, אשר נקרא לעתים קרובות מלחציים, לא יעבוד לעטוף את הצוואר בגלל שלה קטן אורך. הגרסה הקלאסית של לבישת הצעיף הזה — רק דרך הראש, לאחר מכן זה התפשט יפה והכל! התמונה מוכנה.

How to wear a Snood?

עוטה צעיף על הראש.

קלאסי ללבוש בשימוש רגיל זמן Snood, וזה פשוט לשים על הצוואר. החום במקרה זה לא יהיה מדויק, אבל הצללית בהחלט להאריך.

How to wear a Snood?

הדרך הקלה ביותר כדי ללבוש Snood

אבל על המעשיות של לובש את הברדס הוא שנוי במחלוקת, במיוחד אם אתה לובש את זה על הביגוד החיצוני. יותר רלוונטי למצוא ישירות על הצוואר, את הצעיף הוא יצר את השער. ואז לובש את הברדס הוא לא לקישוט בלבד, אלא גם כדי להגן מפני הקור.

כמה לולאות

מסורתי אורך הברדס מאפשרת לעטוף את הצוואר לפחות כמה פעמים. יותר מעשי האפשרות הרגילה של לובש צעיף לעטוף את הצוואר שלהם בשתיים או שלוש פעמים (תלוי באורך של הצעיף). במהלך כזה ללבוש את הצוואר ובכן סגור (וזה חשוב עבור העונה הקרה), זה אביזר אופנה, נראה מרהיב.

How to wear a Snood?

איור. 3. איך ללבוש Snood בעוד כמה לולאות צעד אחר צעד

החורף אופציה אתה יכול לבחור צעיף כדי להתאים כובע, אבל הכלל הזה הוא נשבר מזמן. משחק הצבעים כרצונך, לבטא את עצמם בהקשר זה אין גבולות. טוב במיוחד עבה סרוג Snood, אם אתה יכול לשים את זה ביחד עם הז ‘ קט או גדול למטה שמיכה. הם נראים מתאימה במיוחד במודלים של בגדים בלי מכסה המנוע.

צעיף של בד קלי משקל יכול להיות משולב עם כל הבגדים לשים את זה בתוך כמה סיבובים סביב הצוואר, יצירת מספר לולאות. האורך של המודל, יכול לא לגמרי לעטוף את הצוואר, ולהשאיר את הקצה החופשי.

How to wear a Snood?

Snood לבשתי מספר לולאות

ועוד קצת תמונות דוגמאות:

How to wear a Snood?

How to wear a Snood?

How to wear a Snood?

How to wear a Snood?

מתחת למכסה המנוע.

ביעילות קרוב החלק האחורי של הצוואר מתחת לצווארון היה יחיד פתית שלג, יעזור השימוש של הברדס מתחת למכסה המנוע. זה מול נוצר נוח “כיס”, הוא נוח להסתיר את הסנטר מהקור.

ללבוש את הברדס מתחת למכסה המנוע את רוב הדרך עם הלולאה (או אפילו שניים, אם אורך צעיף מאפשר זאת). אבל אם Snood דומה יותר להדק את זה עוטף את הצוואר אינה נדרשת.

How to wear a Snood?

Snood ללבוש מתחת למכסה המנוע.

על כתפיו

רחב, גדול Snood לא יכול להתרכז רק על הצוואר, חשוב ללבוש את זה על הכתפיים שלו. על כזה נושא ידרוש זמן ארוך למדי גרסה של הצעיף עם מספיק רוחב. כדי לשים את זה פשוט על הכתפיים ללא לולאה, משמש גם לולאה אחת. יפה במיוחד אפשרות זו נראית עם בגדים כל-כך צמודים: נדן שמלות, גרביים עד הברך, וכו’.

How to wear a Snood?

Snood על הכתפיים.

La אפוד או בולרו

למה לא להפוך את צעיף-ברדס אפוד או בולרו? לעשות הוא פשוט מאוד. כדי להפוך אפודה, צעיף הראשון משוחק על המותניים, את הקצה החופשי מוסר מראש. הבא אתה צריך לעשות לולאה אחת וללבוש מעל הראש, לסדר לפי הצורך.

How to wear a Snood?

צעד-אחר-צעד טרנספורמציה הברדס בולרו

על בולרו Snood בתחילה טוויסט פעם אחת (שמונה), ואז לשים את הידיים במקום את החור שנוצר. לחלופין, Snood, ולא לעוות.

How to wear a Snood?

צעיף-Snood כמו מקטורן ו בולרו.

Snood במקום כיפה

ללבוש צעיף אפשרי ללא יצירת לולאה, אבל יותר אמין שיטה – עם לולאה אחת. זה הברדס כרוך פעמיים סביב הצוואר, אחרי אשר חלק אחד עולה שחוקה על הראש. מסתבר מעשי מאוד: Snood מחליף את הכובע, את הצוואר הוא גם סגור.

How to wear a Snood?

איך ללבוש Snood במקום כיפה, צעד אחר צעד

מה ללבוש עם Snood?

אופנה ללבוש צעיפים הלך רחוק מאוד. עדות לכך היא העובדה ללבוש את הצעיף הזה גם בקיץ! אבל זה לא אומר שאתה צריך ללבוש אביזר עם גדול לסרוג. לצורך כך יש מיוחד סרוגים דפוסים. להסתכל מסוגננת כדי לבחור נכון snudy לארון הבגדים שלה, לוקח בחשבון לא רק את החומר, אלא גם גודל, דרך לבוש.

מעיל מעיל פרווה.

משופע מעילים, מעילים נראה מתאים עם צעיף-סדום, אשר משמש רחב קולר והוא ממוקם בצוואר, לא הרחבת הכתפיים. מוריקים את המלחציים מתאים יותר בגדים “דמות”: מעיל קשמיר-סוג מעילים, מצויד מעילים, וכו’. במקרה של מעיל/פרווה של מרובע, משופע snudy עדיף לא להשתמש בו.

How to wear a Snood?

לובש את הברדס עם מעיל

כמו מעיל או מעיל בגדים עבור העונה הקרה, ולא snudy היא לבחור “הפעל את העונה” — את מזג האוויר בחורף קר יחסוך Snood ב עבים לסרוג, פרווה, של רקמה צפופה, וכו’.

How to wear a Snood?

לובש את הברדס עם מעיל

למטה פארק.

בגדי החורף לעתים קרובות הוא לא נראה מאוד אטרקטיבי, ולכן חשוב לבחור Snood, אשר תביא בדרך של טעם. מחזה מרהיב, בנוסף האהוב עליך puhovichok יהיה פרווה צווארון סורג דגם צעיף עם תכשיטים — סיכה, מנופחים כפתורים. את יחס נפח יש גם צורך להתבונן: הגוף מעילים, שמיכות והברדסים בשילוב עם סרוגים cnudmi שלא יוצרים נוספים “פאר” ו צר דגמים – להיפך.

How to wear a Snood?

Snood עם ז ‘ קט parkay

חומר הצוואר צריך לבחור על סמך העונה. מתאים סרוגים דגם בד עם צמר, חוט ההשפעה של “דשא”, סמיך, חם חומר (קשמיר, צמר, צמר וכו’).

אביב וקיץ ‘ קטים.

קשמיר snudy, אביזרים עשוי חמים בד, צמר איכותי, סריג דק גדול של אפשרויות בשביל ללבוש עם האביב ‘ קטים. צבעים בהירים, צבעי פסטל מרגיעים המתאימים לחורף בגדים לטיולים מסוגים שונים. בין אם זה “ג’ קט עור”, ז ‘ קט ספורט או מתוחכם מעיל קשמיר, קצר דגם – עבור כל הגירסאות אתה יכול לאסוף את אופטימליים Snood.

How to wear a Snood?

Snood עם אור ג ‘ קטים

סאמר ג ‘ינס ג’ קטים, ג ‘ינס מעילי נראה נהדר עם סרוגים cnudmi גוונים בהירים וגם עם פריטים דקורטיביים (חרוזים, מטבעות, “על הקצה”, וכו’.)

סוודרים, אפודות.

כדי לבחור את המודל האופטימלי יכול הברדס תחת ז ‘ קט, תחת קרדיגן. של אישה ארון בגדים עשוי להיות מופע אחד של סוג זה של בגדים, לכן, צעיפים יכול לקחת הרבה. כדי Snood גם מתאים את הסגנון של קרדיגן או חולצה ולא היה צריך לקנות הרבה אביזרים בבת אחת, עדיף לבחור בד אפשרויות של צעיפים ב גוונים ניטרליים. אי-התאמה של סוג של סורג בגדים הברדס והוא יגרום שמפריע בדרך, אז לא שווה ניסוי.

How to wear a Snood?

Snood עם ג ‘ קט או קרדיגן.

Snudy ללבוש מתחת סוודרים, אפודות עשה ב “סגנון חופשי”, בו החלק של הצעיף תולה למטה וצורות זמן לולאה. חשוב לא לבחור יותר מדי צעיפים ללבוש. בקיצור מעילי עדיף לבחור צעיף קצר יותר, אז הוא לא נתלה על הצוואר. עוד בגד, עוד אתה יכול לבחור Snood.

חולצות וחולצות.

אופנתי הקיץ אביזר Snood עבור חולצות וחולצות עדיף לבחור על העיקרון של “רזה הבד, יותר טוב.” מסיבי מרקם סמיך יהיה לא הולם כזה סוגים של בגדים. חשוב להשתמש מוצק מודלים של מלחציים, כותנה ושאר בדים טבעיים. חומרים מלאכותיים בקיץ יהיה ללבוש נוח. רצוי לקשט כזה LICs אבני חן, חרוזים, כפתורים, וכו’.

How to wear a Snood?

חולצות עם סדום

שמלות.

כל הקיץ או החורף להתלבש, אתה יכול להוסיף צעיף מעניין-סדום. אם השמלה היא צבעוני ובהיר, מונוכרום צעיף, החומר בחר כדי להתאים את השמלה. לדוגמה, שיפון Snood יהיה טיפשי להסתכל עם שמלה סרוגה.

את רוחב של הצעיף לבחור קטנה לתרגם את תשומת הלב מהשמלה Snood. המגמה ללבוש Snood רופף, אפילו מרושל.

How to wear a Snood?

Snood השמלה

מה עזרים לשלב Snood?

כרגיל צעיפים, snudy יכול להיות משולב עם אחרים מעשי אביזרים. הנפוץ ביותר הוא כובע. לעתים קרובות, Snood וכובע נמכר כסט אחד צבע. אבל זה החריג ולא הכלל. אותו צבע פופולרי “לדלל”. למשל, מעיל שחור + כובע כחול + אפור Snood. כפפות וכפפות הם גם אופנתי לאסוף פריט אחד מן האביזרים בטון עם צעיף, כובע. אבל כאן אין הגבלות.

How to wear a Snood?

לובש את הברדס עם כובע

רלוונטי וחיוני אביזרים מטען. לבנות בפועל את תיק היד הקטן באמצעות הכתף שק. נשים מבוגרות לא יכול לדמיין את דרכם ללא מעשי שקיות. Snudy יכול בקלות להיות משולב עם כל מיני סוגים של תיקים, תרמילים. המשימה העיקרית – כדי לשמור על סגנון אחיד בתמונה.

How to wear a Snood?

לובש את הברדס עם שקיות.

לכבודת היד, snudy לשלב עם פופולריים אחרים אביזרים: כתפיות, חגורות, קרסוליות (אם אנחנו מדברים על בגדי חורף).