Homeעצות אופנהאיך למרוח סומק הוראות צעד אחר צעד

איך למרוח סומק הוראות צעד אחר צעד

איפור עוזר להדגיש את כבוד להסתיר פגמים. לתת את פנים קווי המתאר ביטוי, משתמש במגוון של ההבדל בין אומר. אז, איך למרוח סומק – זה אתגר של ממש על מנת להשיג תוצאה מוצלחת אתה צריך לפעול לפי כללים מיוחדים.

צורת הפנים, הצבעים

בהתאם אליפסה, את הצורה של הראש נבחר על ידי דפוס התצהיר להסמיק. יש את הסוגים הבאים של אנשים:

משולש;מרובע;אליפסה;סיבוב.

משולש צורת הפנים כרוכה רחב המצח, סנטר צר. אך זה נקרא צורת לב. יחד עם זה יש גם הפוך לב – אם הגולגולת מרחיב את התחתון, למשל, אפקט זה נוצר כאשר שמנמנות או צר המצח.

How to apply blush step by step instructions

הכיכר מאופיין על ידי חד וחזק אופי, תכונות, אתה צריך למרוח סומק על אזורים בולטים. זה מצח רחב ואוספים, מוגדר היטב את עצמות הלחיים קטן (לעיתים קרובות) הלחיים. כאן הבעיה העיקרית היא הנוכחות של מחוספס, גברי צ ‘ ין, אשר נותן את המראה של מסוים “גבריות”.

How to apply blush step by step instructions

צילום — מרובע

אליפסה היא אידיאלית. הבעלים של סוג זה של המראה לא צריך לשלם תשומת לב רבה כדי contouring, כי זה מדגיש את כבודו של כל. יוצא מן הכלל היחיד הוא מוארך וצר הפנים, איפה את הלחיים מוארך יותר לכיוון החלק התחתון. פני זמן צריך לקצץ על ידי מחשיכה אזורים בעייתיים.

How to apply blush step by step instructions

צילום — סגלגל

בנות שמנמנות לעתים קרובות יש להקצות שמנמנות. עצמות הלחיים זה רק לעתים נדירות נראה לעין. בגלל זה, זה נראה מאוד חמוד ונשי. כאן ב סומק נחוצים על מנת לתת את צורות הביטוי ודרמה.

How to apply blush step by step instructions

צילום — סגלגל

כדי להצליח איפור זה לא מספיק כדי לבחור את ערכת של החלת להסמיק, אתה צריך בנוסף לקחת בחשבון את צבע משלך סוג. בלונדיניות להתאים סומק משמש בצבע אפרסק עדין. הם צריכים להיות רכים לא צועק, כי זה קורה לעתים קרובות כי את בלונדינית הבנות מארחות חיוור עור פורצלן.

ילדות בלונדיניות עם שיזוף עור מומלץ להשתמש קרם, בז’, חום בהיר גוונים. יש הרבה אפשרויות, אתה צריך לשקול לא רק את הצבע של האפידרמיס, אבל את הצבע של השיער והעיניים כדי להשיג את הכי טבעי התמונה.

שחום ברונטיות לשים דגש מיוחד על ברונזה, חום, ורוד. שחור יתאים גם את גווני אדום, אבל הם צריכים להיות זהירים. הם מספקים לא רק מסותתת חלול, עצמות לחיים, אבל את האזורים הבעייתיים על הפנים: אקנה, אקנה. אפל הבנות, אתה יכול אפילו להשתמש בסומק במקום ברונזר או ברונזר.

אבל זה לא הכרחי כדי לשים סומק כהה מדי קשה, אחרת הם נראים כמו כתמים.

סוגי להסמיק

כדי להצליח איפור אתה צריך לבחור מוצר מתאים במיוחד לסוג העור, אחרת אחרי כמה שעות לאחר היישום, את הפנים יהפוך לזהור ולהאיר, והאיפור זרימה. סומק, אבקת, klassificeret בעקביות. הם:

יבש (דחוס, כמו צל או רופף אבקת);רוז ‘ ביצים (מרי קיי);סומק מוס (שאנל ועוד).

הדרך הקלה ביותר להשתמש יבש כי זה תמיד אפשרי לשלוט בכמות, במידת הצורך, כדי להסיר את העודפים. סומק אפוי נהנה מפופולריות רבה בשל נוחות ועמידות, אבל הם לא יכולים לספק חלק שכבת ציפוי. לעתים קרובות, אבקות אלה נוטים להחליק או נקבוביות סתומות (במיוחד אם מוחל ללא בסיס).

How to apply blush step by step instructions

תמונות יבש

סומק את הכדורים נחשבים אנלוגי לחוץ, אבל שונה מהם בצורה. הכדורים עשויים גוונים שונים זה אקו אחד את השני, מדגישים את הצבעים אחד על השני. את מברשת פודרה, אשר מבטיח מהר ואפילו הבקשה.

How to apply blush step by step instructions

תמונות יבש

סומק נוזלי בצורת מוס מושלם לכל סוג עור, קל להישאר לשכב נחמד שכבות חלקה. אתה יכול להשתמש בהם בתור בסיס, בלי זה. הכי עמיד למים, מושלמים להחזיק לאורך כל היום, לא לזהם את הנקבוביות ולמנוע את הנשימות של האפידרמיס.

איך להתאפר להסמיק

על בסיס הצורה שלהם ועקביות, זה אומר שלאורך החלת אתה יכול להשתמש בכלים מיוחדים (ספוגים, דיסקים, מברשות) או קצות האצבעות שלך. לפני התיאור של ההדרכה, אנו ממליצים להכיר כמה טיפים:

יבש יותר אפשרויות לנסוע לתוך העור, גם אם pristukivaja על האצבעות שלה. זה יעזור להפוך את היישום של מדים; שמנת אפשרויות בנוחות מיושם עם ספוג, כי אם יש צורך, עודף נספג במהירות לתוך משטח נקבובי. אבל לא ללחוץ עליהם בכוח – אז את הפנים יישארו כתמים, מקלקל את האיפור;אם משהו משתבש, למשל, את להסמיק יותר מדי או שהם בהירים מדי, אתה תמיד יכול לתקן את הטעות בלי מלאה כביסה. רק אבקת המקום של יישום אבקת אור (חופשי או יבש).

יבש היכן כדי להחיל את הסומק על הפנים עגולותכדי לגרום לזה להיראות רזה יותר:

בשלב זה האיפור הסופי, כלומר, ההנחה היא כי כבר נעשה כדי להכין את העור, יש קונסילר ופודרה, כך שאין צורך ליישר את הישות אינה נדרשת. לחץ על הבא אזורי: תפוחים, חללים, אזורים בעייתיים;התפוחים קל לקבוע מתי לחייך, דרך אגב, זה אחד הסודות של הצלחה איפור: רק חיוך, צבע סומק בולט על הלחיים שלה, בעקבות באלכסון המקדשים;בנוסף, צריך להדגיש את החללים של הלחיים שלך, זה יאפשר לך מבחינה ויזואלית להפוך עבה בפנים הרבה פחות. בשביל זה contouring משתמשת בגוונים כהים יותר, אך אשר לא תפריע הראשי – יותר עדין אור. כשאתה מחייך ליצור לא רק את התפוחים, אבל השקעים מתחת להם, והם צריכים כדי קצת להכהות;לאחר מכן, אם הפרצוף מלא rumanetsa והאף, גם גוונים כהים. אם אתה צריך להוריד, אז תוריד את הסומק מורחים על הטיפ שלו;אז קוסמטיקה בעדינות אל תערובת.

How to apply blush step by step instructions

תמונות מסביב

בהתאם לצבע שלך סוג זה יכול להיות בכל צבע, אבל תופרים לעתים קרובות להשתמש כלל פשוט: חום, אדום, גוונים לעמקים ורודים בהירים על בליטות.

איך למרוח סומק על פנים אליפסה עם תמונה:

יש אליפסה אנשים לעתים קרובות רק צריך להדגיש עצמות לחיים גבוהות מעט להקטין את אורך הסנטר. אתה צריך בגוונים בהירים וכהים, התאמת צבעים;על התפוחים בצורה אופקית כדי להחיל את השכבה הראשונה של איפור, היא, בצל המקדשים;את הסנטר, המצח בעדינות נמשך בחושך הצבעים. סכימת עשוי להשתנות תלוי תסרוקת או תכונות נוספות של אליפסה. לדוגמה, אם ילדה פוני – זה לא הכרחי כדי להפחית את המצח;עצמות הלחיים להחיל צבע כהה יותר מאשר על התפוחים הוא מאוד חשוב, אז בצל הם נראים אפילו יותר הבעה מרשימה.

How to apply blush step by step instructions

צילום — סגלגל

כיתת אמן כיצד להחיל סומק צעד אחר צעד כדי צר ומרובע הפנים ואת עצמות לחיים גבוהות:

כאן אתה צריך פילה פינות חדות ולהדגיש בליטות שיהפכו את הטופס יותר נקי ונשי. זה מיד מוסתר על ידי בליטות של הסנטר ועצמות הלחיים;על תפוחי הלחיים להחיל גוון אור, זה צריך למזג את הסנטר;אם הפנים הוא רחב, הקו של סומק הוא מקבל יותר מ הלחיים, האוזניים, העיקר אחרי זה זה טוב כדי להשתלב.

How to apply blush step by step instructions

תמונות של כיכר

לב בצורת הפנים צבע סומק הוא לא קשה, אתה פשוט צריך קצת להכהות את החלק העליון:

להגדיר את מקור הצבע של תפוחים, ממנו לצייר קו אנכי המקדשים. הקו צריך כיוון כלפי מעלה;

How to apply blush step by step instructions

תמונה — משולש אגן מדגיש נדיר, אבל אם אתה רוצה להבליט אותם, ואז להשתמש באותה טכניקה כמו עם פני כיכר – salemstate דרמטי מגרשים;נוצה בשורה. מתחת לעיניים ועל האף מומלץ ליישם מדגיש.