Homeעצות אופנהאיך לעשות איפור עיניים עגולות גדולות

איך לעשות איפור עיניים עגולות גדולות

f3756e6ecdad8194f5802ff201daaae2 - איך לעשות איפור עיניים עגולות גדולות

איפור הוא בן לוויה קבוע בנות, זה יכול לשמש כדי להדגיש את היתרונות ולהסתיר את החולשות. אנו מציעים לך לשקול איך לעשות את האיפור על העיניים הגדולות, ומה צבעים מושלמים עבור ירוק, חום, כחול התלמיד.

עקרונות בסיסיים

כדי לעשות איפור פשוט כדי להפוך את העיניים שלך להיראות גדול יותר. קל מאוד אם אתה יודע את הסודות של אמני האיפור. הבעיה העיקרית הבנות עם חתך גדול מדי קמור ארובות עיניים, אשר יוצרים אפקט של “רטוב” העיניים. כל אמן יאמר כי אתה בהחלט צריך להשתמש שחור עיפרון זה מדגיש את הדרמה של התמונה, נותן את המראה של פזרנות.

גם מרגיש חופשי, לצבוע את הריסים. יש סטריאוטיפ כי הבעלים של עיניים גדולות צריך להיות מדויק יותר באמצעות מסקרה, זה לא לגמרי נכון, להיפך, אתה צריך בזהירות צבע על הריסים התחתון והעליון ליצור מפתה צל סביב העיניים.

סוד נוסף הוא הנכון הפצה של צללים. לדוגמה, את האיפור הנכון עבור קמור או עגול, עיניים גדולות מרמז עמעום של אזורים מסוימים של העפעפיים. אנחנו מדברים על העקרונות של צללית איפור רעיונות צעד אחר צעד, כמו גם סוגים שלהם.

f3756e6ecdad8194f5802ff201daaae2 - איך לעשות איפור עיניים עגולות גדולות

וידאו: איפור עגולים, עיניים בולטות

איפור עיניים חומות.

רעיון איך לעשות את צעד אחר צעד איפור עיניים חומות מלאות הבעה, גרסה הוא מתאים ברונטיות, בלונדיניות.

ליישר את עור הפנים, להחיל את העור בסיס אבקה, מקסימום להקל על אזור העיניים, זה הכרחי כדי ליצור מנוגדים ההשפעה של המעבר בין הצללים;ולאחר מכן את כל פני השטח של העין, מרחי גוון בהיר של אפרסק, בז’, או פסטל ורוד, להתמזג החליבה של השטח החיצוני ואפילו לגשר האף (עבור נרחב ברווח העיניים);על קו הריסים, למרוח עיפרון שחור. אתה יכול גם להשתמש באייליינר. המטרה שלנו היא נועזת חצים בסגנון רטרו, אולי, כמו אודרי הפבורן או דיטה פון Teese, ואז לפעול בהתאם למרחק בין העיניים. אם הם במרווחים נרחב, ולאחר מכן להחיל את צל תאורה טכניקה, לה ב-גנגסטר. לעשות כמו חצי עיגול מעל השטח החיצוני, הטכניקה שמוצג בתמונה. במקרה זה, אם יש לך קרוב להגדיר את העיניים, progressivem ציפור או בננה בפינה הפנימית של המאה ה;להחיל חום כהה, כחול או סגול צל לאורך הקו של האייליינר, מוצל, ובכך מספק את האפקט של עיניים עשן;צבעתי ריסים, מסקרה, יבש בד שנראה כמו שרידים של צללים.

9729b15020856c6dcaf819142869fbfa - איך לעשות איפור עיניים עגולות גדולות

תמונות איפור על העיניים החומות הגדולות.

אם אתה רוצה לעשות את זה איפור לכל אירוע מיוחד, להחיל את האיפור עם פאייטים או בנפרד על העיניים, להחיל את אבני חן כדי לקשט את נוצץ חרוזים בפינה של העין או ליד קו הריסים.

עיניים כחולות

לצייר גדול בובה העיניים היא הרבה יותר קשה, כאן אתה צריך לשקול את האיפור כך שהוא לא נראית מצועצעת מדי “ילדותי”. כדי ליצור תמונה מסוגננת, אתה צריך אפור, כחול, ורוד צללית, מסקרה השחור.

Tonyrueb העפעפיים, progressivem את האבקה שלהם, תיקונים, ליישר את העור;להחיל את השכבה הראשונה של צללים, ורוד בסיס, מוצל היטב, בזהירות להחיל צבע על החלל מתחת לעיניים. עם ורוד צללית עם אפרסק בצל אתה יכול להסתיר עיגולים כהים;עכשיו על חלק נע של העפעף, להחיל צל אפור, מוצל אפם, זה מאוד חשוב כדי ליצור את האפקט של מעבר חלק;עכשיו לעשות איפור עבור אפור או כחול, עיניים גדולות, אתה צריך לצייר לחצות את קו הריסים עם דק חץ אייליינר. אתה יכול גם להשתמש בעיפרון, טכניקה זו מתאימה רק מקצועי נשים;הצללה לא באמצע של העין להחיל את הצל הכחול ואת תחום אפור, מורח את המעבר בצורה כזאת, כדי ליצור ombré השפעה על;לשים תחת את הריסים התחתון עם אפור הצל את השטח החיצוני כחול, צבע מסקרה, לסרק את הגבות;כדי לשפר את ההשפעה של בייבי-פייס אתה צריך להפליא מתאר את עצמות הלחיים. זה יכול להיעשות עם קצת נגיעות אפרסק או בז ‘ להסמיק.

e6e79a135f6bac56c4a411e5b1be300b - איך לעשות איפור עיניים עגולות גדולות

תמונות איפור על העיניים הכחולות הגדולות

זה יום-יום איפור הוא לא מתאים בולטות העיניים, אם יש לך מאוד קמור ארובות עיניים, אז אתה צריך למרוח אייליינר בתוך החלק הפנימי של העין, להביא את הפינות, כמו הסגנון המזרחי. תיאר מזדמן החליפה בלונדיניות, הבעלים של בלונד בהיר או אדמוני.

איך לצייר עיניים ירוקות גדולות

מאוד יפה איפור איך לעשות עיניים גדולות יותר, מתברר ירוק תפוח. אתה יכול להשתמש בגוונים בהירים, מעברים, צבעים מנוגדים. לשקול איך לעשות איפור ערב יפה על ידי צעד:

כמו תמיד, יישור של עור העפעף, להאיר בז ‘ צל או לחץ אבקת בשר טון;עכשיו על כל פני השטח של העין יש למרוח אור נחושת צל, אתה יכול גם להשתמש זהב או צהוב, תלוי בהקשר של האירוע שבו אתה להתאפר;אחרי הכל ניידים העפעף progressivem גווני חום, אשר מסייעים ליצור רך המעבר בין הצבעים. את הקמט בין הגבות והעפעף, צבעו חום כהה, בורדו או אפילו שחור. זהו יתרון במיוחד יחפש שקועות עיניים;הבא, אתה צריך בראון אייליינר או עיפרון, הם יהיו מאוד אופנתיים עכשיו, “חימום”. להחיל צבע על כל קו הריסים עבים עם ביטחון רב קו. אם יש לך תלוי העפעפיים, ואז לעשות לולאה קטנה לתליית העלילה, כמו הטכניקה של בננה;מקצועי מאסטר עם השלמת העבודה יהיה צל כל הקווים ברורים כדי ליצור מעברים חלקים, אבל אתה יכול להשאיר את זה כמו שזה אם זה מאפשר הסגנון ואת ההעדפות שלך;אחרי הכל צבוע בדיו, להדגיש את הגבות, נראה כמו עוד חתיכות של צללים.

37bf519756a77779aaa2b2dfa47df65e - איך לעשות איפור עיניים עגולות גדולות

תמונות עיניים ירוקות גדולות

האפשרות של קווים מטלטלין קפלי את החליפה ואת בנות קד במשך מאות שנים, אבל במקרה הזה אתה צריך לבחור כהה, צבע עמוק ויזואלית מקטין: בורדו, כחול, שחור, אפור כהה, שוקולד כהה. אם אתה רוצה לעשות חתונה איפור, השתמש צל עם נצנצים.

איפור בסגנון יפני

כולם יודעים את זה. בנות יפניות יש יחסית עיניים צרות, אבל היפנים להפוך את “עיניים גדולות” הוא מתאים לנערות עם הסיבוב לחתוך תפוחים, היא תיצור את האפקט של עומק הבעה הראייה שלו. כדי להפוך את אסיה סגנון של איפור בבית, אנחנו צריכים אודם אדום, לבן צללית (מט, לא פרל), שחור אייליינר נוזלי, פחם או עפרון, נפח מסקרה וחום עיפרון גבות.

צעד-אחר-צעד כיתת אמן:

אקונומיקה על כל פנים, חשוב מאוד בד לעבוד חייב להיות חלק לגמרי, האור כדי ליצור קונטרסט יפה. כדי לעשות זאת, השתמש קונסילר, פודרה, צללית;לאחר מכן להחיל אותו על העפעפיים צל לבן, הבחירה צריכה להיות מבוססת על סוג הצבע שלך. מישהו יתאים בהיר לבן, מישהו יותר מאופק, או אפילו כסף (לדוגמה, אפל בנות);בשלב הבא, אתה צריך להיות דק מאוד חץ, קצה אשר פורסם על הפינה החיצונית של העין, זה צריך להיות זהיר מאוד, קצת תכשיטים, אופנה בלוגרים מציע להשתמש בכף כדי לשלוט על טופס;תחת את הריסים, החל בז ‘ בהיר צל כדי לתת את המראה של הביטוי;לאחר דיו וצבע הגבות חום העיפרון.

9e3d5f9ac152eae37808bd0aa7a8e746 - איך לעשות איפור עיניים עגולות גדולות

תמונות איפור בסגנון יפני

סגנון זה של איפור מושלם עבור עיניים רחבות, הוא יהיה חזותית להפחית ולתת שקדים צורה. הוא שקט מאוד, עדין איפור עיניים גדולות זה יכול להיות כמו כל יום ובסופי שבוע. התכנית של ציור החץ עשוי להשתנות בהתאם להקשר או העדפה אישית.