Homeעצות אופנהאיך לעשות גבות עבה יותר וכהה יותר

איך לעשות גבות עבה יותר וכהה יותר

2babf3e7c476505cf50349342a44e7f9 - איך לעשות גבות עבה יותר וכהה יותר

אופנה בחזרה יופי טבעי: בנות מנסות להפחית את מספר צבעים ואיפור לתת את קווי המתאר האפקט המקסימלי של טבעיות. לאור מגמות אלה צריך לדעת איך לעשות גבות עבה יותר וכהה יותר, כי הם להדגיש את העיניים, נותנים לו ביטוי.

הביתה שיטות

פולק מתכונים יעזור זמן קצר למדי לתת את שערות נדרש דינה וצורות, הדבר העיקרי – הסדירות של נהלים. זוכר את הגבות גדלים לאט, אז במקרים מסוימים, הטיפול עשוי להתעכב במשך 3-6 חודשים, אבל התוצאה מצדיקה את כל הציפיות שלך. הידוע ביותר ואת האפשרות הקלה ביותר היא למרוח עליהם שמן קיק.

שמן קיק יש מספר תכונות שימושיות:

מאיץ את הצמיחה של השיער;”השכמה” זקיקים רדומים”הופך את שערות קצת כהה יותר ויותר אקספרסיבי;

2babf3e7c476505cf50349342a44e7f9 - איך לעשות גבות עבה יותר וכהה יותר

בנוסף, היא היפואלרגנית, לא קומדוגניים. זה יכול לשמש במהלך הריון והנקה, עבור בבעיות עור, על הארכת ריסים. למרוח את השמן בצורתו הטהורה, לפני השימוש, מומלץ לחמם את זה – אז את החומרים המזינים נספג הרבה יותר מהר. לעשות פעמים ביום, אם אפשר שניים. יצוין, כי שמן קיק הוא עבה מאוד, אז בעת החלת, להיות זהיר, זה מכתים את הבגדים.

כדי להפוך את הגבות עבות בבית גם יעזור אפונה. לחיות בורדוק עוזר לחזק את זקיקי שלהם רוויה עם ויטמינים. זה יכול לשמש עבור כל השיער, אבל כאשר מוחל על הריסים נדרש דיוק – את שמן יכול לגרום את המראה של שעורה. להפיץ גם חמים, לשפשף את התערובת לתוך הקצה – אז התוצאה תהיה יותר מהירה.

לא פחות יעיל שמן מסכות עם רכיבים פעילים. זה אופנתי כדי להפוך את הגרסה הקלאסית:

חלק דבש;שני חלקים של agrimony;מנה אחת של calomel.

הכל מחומם על אמבט מים, שכבה עבה התפשט על הקצה. כדי לשמור על השערות לפחות חצי שעה. התרופה היא התווית במקרה של אלרגיה דבורה מתיקות.

השפעה רבה יש שמן שקדים. זו גרסה פשוטה, כפי בטווח הקצר לעשות גבות רחב וחשוך. אתה צריך לקחת את קצה האצבע כמות קטנה של שקדים, לשפשף אותו לתוך השיער. האפקט נראה לעין כבר לאחר שבועיים של שימוש קבוע.

בנוסף, טיפולים רפואיים אתה לא יכול לשכוח את טיפוח נכונה, כי זה הוא יסוד להצלחה:

תמיד להסיר איפור, מסכות יכול להיות משולב עם שמן סרט, אבל יותר טוב לעשות אותם בזמנים שונים של היום. המסכה בבוקר, את השמן לפני השינה;לפני שהוא הולך לחוף הים כדי להיות בטוח כדי להחיל את השיער protectant – הם גם לדעוך, אשר הופכים דקים יותר;שימוש מקצועי איפור. הרבה בנות לא יודעת, אבל כעת מגיע מספר גדול של סרומים שונים משחות שיסייעו להפוך דק גבות עבות;אם לפני את השיער גדל טוב, אבל בשלב מסוים אתה שם לב גלוי הידרדרות במצב שלהם, אז אתה צריך לשקול מחדש את הדיאטה שלך ואת האיפור. אולי הסיבה לכך הייתה שימוש באיכות ירודה קוסמטיקה או מחסור בויטמין;כך ארוכה עם יפה והניח שערות, אתה יכול לפנות טריק קטן: לאחר ניקוי, למרוח על השיער מעט קרם על הפנים או העיניים. אז הגבות יהיה מבריק ונקי באיפור.

טריקים של איפור

לפעמים אנשים של שיטות לא תעזור, כי רע צמיחת שיער על הגבות יכול להיגרם על ידי נטייה גנטית או הפרעות נוירולוגיות. במקרה זה, זה צריך רצינית קוסמטיים הגישה. כדי לתת צורה יפה וגם uternity שערות יכול עיפרון צללית. אתה צריך לבחור גוון מעט כהה יותר טבעי בטון או שניים, בעדינות למשוך את קצה שורת הגידול. לא לנסות ללכת מעבר השיער והאיפור אחרי מערבבים את הקו כך מראה טבעי יותר.

8b292b06177f94f7a2f7bfe0ac037bf2 - איך לעשות גבות עבה יותר וכהה יותר

צילום — עיפרון וצללית

לפני לעשות את הגבות שלי עבות, הקפד לסקור את הטכנולוגיה וידאו שונים תדריכים. ובנימה זו:

לא להאריך את הפינה החיצונית. הקו צריך להיות חלק, ללא שינויים חדים;לא לנסות לבצע עיקולים בצורה של בית – הם יתנו מבט של הפתעה. גם אתה יכול הקצה התחתון מתחת נורמלי. אז העין כמו לחפור לי עם ולאבד את יכולת הביטוי, אם לא ביד עיפרון, זה מושלם חום מסקרה. אפל בנות יכול להשתמש שחור רגיל, אבל כדי להשתמש בו מחייבת זהירות כדי לא ליצור אפקט של שיער מדובלל.

לחלופין, במהירות ויזואלית לעשות גבות ארוך יותר, עבה יותר אפשרי עם קעקוע. הליך זה מבוצע בסלון והוא דורש הרבה מאוד רציני הגישה. הודות לטכנולוגיה מודרנית, אתה יכול לתת אותו בכל צורה ועל עובי. זה אפשרי להשאיר כמות קטנה משלהם שערות כדי לתת את האפקט של טבעיות או לגלח אותו לגמרי (אם הגבות צריך חלקית נפלו).

584c5b956fd7c9dba1844488bebab83d - איך לעשות גבות עבה יותר וכהה יותר

תמונות קעקועים

גם לאחרונה הייתה סופרנובה הטכנולוגיה הגוברת של הגבות, חוות דעת טוענים כי אז הם יכולים להפוך את סדר גודל עבה יותר, מלא יותר, ועוד יותר. הטכניקה מאפשרת לך להוסיף הקיימת שערות חדש ועמיד, אשר תיצור את האפקט של צפיפות מבריק.

358975542e61561618a32b283d5b8076 - איך לעשות גבות עבה יותר וכהה יותר

צילום — הגבה אימון סיומת

אבל יש לזה חסרונות. ראשית, השיטה היא די יקר, ושנית, האפקט נמשך מקסימום שבועיים.