Homeעצות אופנהאיך לעשות קעקוע קבוע גבות

איך לעשות קעקוע קבוע גבות

430abaf45faf5ba611ee41b3df797444 - איך לעשות קעקוע קבוע גבות

בהירה יפה הגבה היא לא תמיד טבעית כבוד. אלפי בנות בכל בוקר ולהתמודד עם שלהם יישור inpainting. קבוע, איפור גבות יעזור כדי לחסוך את הזמן שלך על איפור, ולתקן מינור טבעי פגמים.

סוגים

קעקוע של השפתיים, הגבות, העפעפיים – כל איפור קבוע, אשר יכול להיות חומרה או ידנית (aka microblogging). הסוג הראשון מתבצע באמצעות מכשיר מיוחד – קעקוע מכונת, והשני – רק על ידי המאסטר של הידיים ואת המחט.

ידני סוג של הליך נחשב חדשני מודרני קוסמטיקה, אבל זה הוא גרסה משופרת של המבוא של הדיו מתחת לעור, כמו בימי קדם. המנוע נחשב לא כל כך מושלם (זה בלתי אפשרי להתאים את עומק החדירה, זה קשה לעשות קווים דקים), אבל יש ביקוש גבוה. הוא גם נחשב בטוח יותר.

430abaf45faf5ba611ee41b3df797444 - איך לעשות קעקוע קבוע גבות

תמונה קעקוע גבות

סיווג של איפור קבוע הגבות מתבצעת על פי הטכנולוגיה ההליך. בהתאם בעיות מסוימות (נגיד, יש לך רק מעט כהים אותם או לשנות לגמרי את הצורה) עושה שימוש בסוגים הבאים של איפור קבוע גבות:

המזרחי טכניקה או שיער 3D

  • . נחשב הכי איכותי. במצב זה, כל השיער לא רק נמשכת, וגם אם משתלבת עם אחר, אשר יוצר את האפקט המקסימלי של טבעיות. הוא מזכיר.

Poranny איפור קבוע לעיניים

  • חוץ מזה זה עובר על הגבות. דורש לא רק את מבחר מקצועי של מאסטרס, אבל גם עלויות נוספות: ממוצע הסרט עולה 1,000 דולר;

Datirovanie או צל טכניקה

  • . הסוג הנפוץ ביותר של קעקוע גבות וריסים לבלונדיניות. זה קל rastushevyvaet צבע בעזרת מיוחד מחטים על קעקוע (זה נראה כמו מברשת קטנה). ריכוך מאפשר רק מעט גוון השערות, כמו בעת החלת צל. אידיאלי עבור תיקון של רחב קווי, ציור כתמים קטנים או צלקת;

Povolockaya או אירופה שיטה

  • הוא אב הטיפוס של המזרח, אבל זה לא דורש כל כך הרבה עבודה תכשיטים. מאפשר לך ליצור מראה טבעי לחלוטין שערות כמו במזרח עם הבדל אחד. באירופה צבע מוזרק תחת העור נגיעות עדינות זה לא חופפים אחד עם השני;

קעקוע 6d

  • המדריך טכניקה של ציור הגבות, אשר הוא הכרחי כדי להסוות פגמים רציניים. זה כולל צלקות, נשירת שיער, חוסר סימטריה וכו’. התוצאה של ציור נראה מאוד טבעי, יתר על כן, טכנולוגיה זו אחת לפחות טראומטית;

מעורב או בשילוב

  . ניתן לשלב כמה טכניקות רשום (לרוב אירופה ומזרח).

ראה גם: הבחירה של צבע על הגבות.

בתורו, מעורבות hairspring שיטה של הגבה קעקוע יכול להיות מבוצע כמו איפור קבוע או קבוע איפור. קבוע היישום של צבע מרמז על השקתו מתחת לעור, בהתאמה, מבטיח את משך הזמן של התוצאה. באותו זמן, קבוע איפור מאפשר לך לצבוע את שערות וצל אותם מבלי לגרום נזק לעור. זה הרבה יותר בטוח ולא נראה טבעי יותר, אם כי לא שונה משך ההשפעה.

וידאו: איך לעשות איפור קבוע גבות

קבוע, איפור גבות voloskova שיטה

תמונות לפני ואחרי ההליך להוכיח כי povolockaya הקעקוע הכי עוזר להדגיש את היופי של הגבות. זה לא רק יפה אלא גם עמיד, הוא ממשיך להיות בהיר, ככל בהירות של צבע פיגמנט. שלא כמו טכניקות אחרות נוטים להיות שטף.

7ee095510b21cda6d878d0af7cda9a38 - איך לעשות קעקוע קבוע גבות

תמונות שיער בשיטה

איך הוא תיקון של איפור קבוע גבות שיער בטכניקה:

כל מכוני לבצע הליך זה חייב לעמוד בכל סניטריים הסטנדרטים מתאים תעודות. זה חשוב מאוד, כי למעשה אתה תעשה את הקעקוע. זה גם מאוד חשוב להכיר את עצמך עם יצירותיו של אמן;מומחה בוחר את הכי טבעי צבע (זה יכול להתאים טבעי או מעט יותר כהה). אם, להיפך, בהיר יותר טבעי, התוצאה נראה מבולגן ואפילו מגעיל;הראשון להחיל את צורת קווי המתאר. לצורך זה, דה מרקר, אשר יש להקיף את הגבול של הגבות, ולבחור לכופף. אחרי מהשוליים לאמצע זה הצללה;האפקט היה כמו הטבע, תנועות קוסמטיקאית הריאות, otryvatsya. משיכות קצרות מדי לפעמים די הרבה זמן. המפגש נמשך בין 1 שעה ל-2 בהתאם שנבחר טופס לצורך תיקון;אחרי קעקוע באזור הפנים להחיל את המשחה (Bepanten, Panthenol) ואתה יכול ללכת הביתה.

9342f548cc7cd383c3552e4fab3e0dab - איך לעשות קעקוע קבוע גבות

תמונות לפני ואחרי שיער של השיטה

56516390bfa93692e02199f29c18da5e - איך לעשות קעקוע קבוע גבות

551e6841b9e4d23151cbd50352a5ad68 - איך לעשות קעקוע קבוע גבות

לשאלה, כמה זמן קבועים קעקוע סוג השיער – קשה לענות, הרבה תלוי במצב של הגבות, סוג העור, טיפול. בממוצע, עד שישה חודשים, אבל בזמן הזה יכול מאוד לשנות את הטון. הצבע דהוי, דים, גורם הצבע השחור הוא די אפור או אפילו ירוק.

איך להכין ביו קעקוע חינה

זמני קעקוע חינה זה הכי בטוח, זה פשוט, זה קל להכין בבית, זה רק סוג של הליך כזה הוא התווית עבור נשים בהריון. שיטה זו היא בהחלט לא מזיק גבות העיניים, בנוסף, הוא מסייע לשחזר את הגדילה הטבעית.

ישנן שתי אפשרויות לביצוע קבוע איפור:

ציפוי

  • . שירות זה מספק מקצועי סלון. השערות מרוח מיוחדת הרכב מ אקדח ריסוס. זה מאפשר לך לצייר אותם בלי להרוס את העור ולספק טבעי;

טכניקת ציור בצבעי מים

  נפוץ יותר, שכן הוא הרבה יותר קל לבצע. הכנת תערובת, אשר מרוח על קצה קנס מכחול. העיקר – כדי לבחור את הצבע הנכון, לא בטעות להבהיר את השיער עם חינה.

d4207d21abd74e4d4ca71b47edf15c09 - איך לעשות קעקוע קבוע גבות

תמונות גבות לפני ואחרי קבוע איפור

a1b7cccb391ccccc294acc56867e8c42 - איך לעשות קעקוע קבוע גבות

8131004e247d972dd8a820f7b35be1df - איך לעשות קעקוע קבוע גבות

צילום קבוע איפור חינה

ראה גם: קעקועי חינה על הגוף.

העיקרון הוא מאוד דומה קבוע איפור: העור סביב צבוע האזור מכוסה בשכבה עבה של שומן, שמנת, ואחריו לולאה. בתוך הלולאה את כל המטוס צבוע, ואת הצבע בגילאי למשך פרק זמן מסוים. בממוצע, תיקון נדרש כל 3 שבועות.

צל טכניקה

למרות הפשטות לכאורה הוא די מסובך טכניקה. קעקוע רע בסגנון של הנוצה הופך את סיבת קריקטורה רחב גבות, אבל זה לגמרי לא אשמתה של המאסטר. איכות datirovany קבוע יכול מיד להפוך את פניו, נותן את צפיפות השיער ואת הדרמה.

כיצד להפוך את הצל הגבות:

בהתאם את הצורה ואת הגוון של הפיגמנט. כמו כן, כמו שיער בטכניקה הראשון מצייר את קווי המתאר, ורק אז המאסטר מתחיל נהיגה הפיגמנט;רחב מחט קווי מוצל בכיוון צמיחת השיער. משיכות לא צריך להיות דק מדי (כמו באירופה. שיטת), אבל לא רחב מדי, אחרת זה יהיה לא מדויק;התהליך לוקח פחות משעה. חיצוני, לאחר עיבוד גלוי ההשפעה, כלומר, כמו צבע נוצה מתחת לעור, אבל באמת, היא רק שפוך רחב תנועות חלקות.צל טכניקה

59870bdc147ea3ebb066a2efd7d99fad - איך לעשות קעקוע קבוע גבות

7d4c80636def3654a56db51370cf27eb - איך לעשות קעקוע קבוע גבות

את היום הראשון הצבע נראה בהיר יותר המיועד. לדוגמה, חום יכול להיראות כמעט שחור, ושחור לתת כחול. אבל כאשר הפיגמנט שטף מן העור, צבע יהיה הרבה יותר קל.

התוויות ואת התוצאות האפשריות

ישנן סיבות רבות בעד ונגד עושה איפור קבוע שפתיים, גבות, ביקורות הבנות באופן קבוע את הפרוצדורה, הוכחה. לשקול את עיקרי היתרונות והחסרונות.

יתרונות:

אתה יכול במהירות הנכונה צורה לא סדירה או את הצבע של הפנים מאשר רק להיות יפה יותר ומעניין יותר;הודות קבוע איפור יכול להסתיר צלקות או התקרחות;זו דרך נהדרת לחסוך זמן בבוקר איפור.

חסרונות:

ממושך ריפוי. כמו קעקוע – לא פחות מ 2 שבועות. וכל הזמן הזה, אתה צריך כדי להבטיח טיפול נאות של האזור הפגוע של העור;רבים התוויות נגד;כואב לעשות קעקוע או נוצה גבות? לא, לא נעים, למרות שנתנו את ההבדל סף כאב, כמה בנות לכתוב על חזק, צריבה, אי נוחות;יש סיכוי להגיע מצפון מאסטר, כדי להרוס לחלוטין את הצורה;אחרי קעקוע שערות גדלות הרבה יותר לאט, לפעמים אפילו מתחילים לנשור.

7d8d6619921a5444561f64bf42782fb0 - איך לעשות קעקוע קבוע גבות

תמונות קעקוע רע

792360056203ab5d24551b58ade680b9 - איך לעשות קעקוע קבוע גבות

e89ca474f3963ffe7c58fb8f7d450034 - איך לעשות קעקוע קבוע גבות

תמונות חסרונות

בנוסף, קעקוע של גבות ישנן התוויות נגד. זה לא יכול להיעשות במחלות הדם ואת חילוף החומרים. ההליך אינו מומלץ במהלך ההריון (אם כי כאן את התפקיד הראשי משחק די שאלה של בטיחות, בריאות, ולא איסור קטגורי). זה בלתי אפשרי לנהל פגישה במהלך קר, הווסת (זה יכאב), החמרה של מחלות כרוניות מחלות עור או הנוכחות של דלקת חריפה זיהומיות תהליכים דלקתיים.

את הגבות לאחר ההליך

איך לרפא את גבה קעקוע הוא תלוי לחלוטין וטיפול לסוג העור הוא חשוב באופן קבוע למרוח עלילה לחות ולשטוף. למעשה, אם הכל נעשה בצורה נכונה, ריפוי לא יגרום צרות.

טיפול לאחר הניתוח:

בימים הראשונים על-פני רכסים יפעל כמו מוגלה. זה צריך להיות בעדינות. שטפו במים וסבון, ולאחר מכן להחיל ריפוי קרם או משחה;למחרת (או כמה, תלוי גוף) יופיע חום. הם לא לתלוש, אבל צריך מאוד לשמן Panthenol;בשבוע הראשון לאחר הניתוח, אתה צריך להגביל את הבגד, לא לבקר בסאונה, סולריום ולא לשחות במים פתוחים.D-panthenol

אבל אם הקעקוע הוא רע אכפת לי, אז אין יכול להיות השלכות שליליות. הנפוצים ביותר מהם: זיהום, הפרשות. זה גם הכי מסוכן. לאחר כגון דלקת לעתים קרובות צורת הגבות השתנה ללא תקנה, אפילו microbleeding בלתי אפשרי לתקן משהו. אם לשטוף את תהליך הריפוי להשתמש באלכוהול אומר שאתה יכול לשטוף לשמור את הצבע בגלל איזה איפור יהפוך עמום ודהוי.

האם זה שווה את זה כדי לעשות איפור קבוע – כל אחד מחליט עבור עצמו, אבל בכל מקרה, אם אתה לא אוהב את התוצאה, זה אפשרי להסיר קעקוע גבות על ידי לייזר. לא צריך לנסות להביא את פיגמנט על שלהם, זה עדיף להתייעץ עם מומחה. רק אז אתה מקבל תוצאות מובטחות ללא כל סיבוכים.