Homeעצות אופנהאיפור במשך קרוב-סט העיניים — צעד אחר צעד הוראות

איפור במשך קרוב-סט העיניים — צעד אחר צעד הוראות

d6414a5bcc46f7c6f4397b025ca81b53 - איפור במשך קרוב-סט העיניים — צעד אחר צעד הוראות

איפור יפה מבחינה ויזואלית יכול לתקן את הפרופורציות של הפנים כדי להדגיש אזורים מסוימים, להאיר את החסרונות. להציע כדי לדון איך לעשות את האיפור במשך קרוב-סט העיניים, טכניקות בסיסיות כגון איפור, כמו גם טיפים מעניינים מן המפורסמות היופי בלוגרים.

כיצד להשתמש צללים

צל האיפור הראשי עבור visual הרחבה בין קרובים-סט העיניים. תמונות של הבנות המפורסם אוהב את קריסטן בל, פריס הילטון, ג ‘ סיקה אלבה, ובכן מדגימים כיצד עם כמה קווים אתה יכול ליצור תמונה גדולה.

להשתמש כראוי את צל במשך קרוב להגדיר את העיניים, אתה צריך לדעת את הדפוס של ניגודים. זה קבצים לרוב מומלץ איפור-ציפור. זו דרך מעולה זה יעזור לא רק כדי חזותית להגדיל את המרחק בין החלק הפנימי זוויות, אבל כדי להפוך את המראה אקספרסיבי יותר בשל ההצללה של תלמידים.

ליישר את העור של העפעף, כדי לעשות זאת, לעבור עליהם עם שומנים טוניק, לאחר כיסוי הקרמים גוונים של בז ‘ (או אבקה);עכשיו אנחנו צריכים לצייר את הציפור או המוצלות האזור. כדי לעשות את זה מהר, יש לך בפינה של המאה לצייר את hash (סימן של הטלפון סריג) ואז כדי להצליל את העליון, כפי שמוצג בתמונה. על גבי עיפרון סקיצה להחיל צל כהה, גם להיות נבוך המקדשים;

d6414a5bcc46f7c6f4397b025ca81b53 - איפור במשך קרוב-סט העיניים — צעד אחר צעד הוראות

לאחר הפינות החיצוניות יש פיזרו בקלילות עם אור צללים, אתה יכול להשתמש בצבע בז’, לבן או אמא של פרל;לאחר מכן לצבוע את הריסים עם מסקרה מיושם הגבות.הקשורים המאמר: איך ליישם את צללית: צעד אחר צעד עם תמונות.

זה הוא אופציה נהדרת עבור איפור סביב העיניים, גם חתכים לאורך מאות שנים. בהתאם האירוע שאליו אתה הולך, אתה יכול לעשות היום לעשות או כהה יותר – ערב.

הצל טכניקה חל גם סמוקי עיניים. זה פשוט חבל הצלה לבעלי צפופים ולא עיניים שקועות. כדוגמה, הערה על תמונה של קייט מוס, שרה ג ‘ סיקה פרקר, טינה Kandelaki. הדבר העיקרי – הוא כראוי, צל בפינה החיצונית ולהוסיף את הצבע של הצבע.

2716a9475860a7f63a150a4491454bc1 - איפור במשך קרוב-סט העיניים — צעד אחר צעד הוראות

צילום סמוקי עיניים במשך קרוב-סט העיניים

מושלם סמוקי עיניים במשך קרוב להגדיר את העיניים על ידי צעד:

להחיל על העפעפיים בסיסי גוון אור וצל, עדיף להשתמש בצבע בז ‘ בהיר או ורוד;חזותית לחלק את הריסים לשלושה חלקים. מתחיל עם השני, לשמור על קו דק עם עיפרון שחור. ואז בעדינות את תערובת זה, ומשאיר זנב ארוך, עם החיצון לפינה;לאחר מכן להחיל את המעיל הראשון של צללים כהים. ההתנהלות שלו על קו הריסים, גם מוצל. אותו צבע על החלק העליון של המאה, באמצע, לגעת קלות את הקמט בין עפעפיים וגבות. כאשר הנוצה חשוב מאוד למרוח צבע עד מחוץ לפינה;להדגיש את העיניים עם אייליינר, עושים את זה על גבי הצללים, כמו גם מן החלק השלישי, של קו ריסים;למרוח מספר שכבות של מסקרה, במיוחד על קיצוני מלקות.

סרטון הדרכה על האיפור

אייליינר וריסים

אייליינר הוא בשימוש בטכניקות שונות של איפור, החל פופולרי רטרו וגימור עם מסוגנן עשן קרח. זה צריך להיות לזכור כי זו אינה האפשרות הטובה ביותר עבור קטן קרוב להגדיר את העיניים. נכון לצבוע את העפעפיים עם אייליינר, אתה מעריך שלנו שלב אחר שלב תמונות.

8ad973a0ba45a542131be0f4255c9394 - איפור במשך קרוב-סט העיניים — צעד אחר צעד הוראות

צילום איפור פריס הילטון

היופי בלוגר Alle קונל, להיות בהיר נציג של בנות עם קרוב להגדיר את העיניים מהאף, ממליצה לעשות make-up-חץ. סגנון זה מתאים כמעט בכל מצב, זה ויזואלית עוזר להתמודד עם הרבה פגמים. גם אתה יכול להסיח את תשומת הלב מהעיניים באמצעות בהיר שפתון.

טוב איפור חצים, אתה צריך לדעת כלל פשוט: להתחיל עם השני השלישי של העין. את השורה הראשונה הוא דק מאוד, כמעט בלתי נראה, כאשר אתה לוחץ על השטח החיצוני בהדרגה מסתבכת. ראוי רטרו איפור כוללת בהכרח את נוכחותו של זנב ארוך. אם לא, אז תנסה להתחיל את החץ כמה שיותר קרוב לאמצע.

6493ac57d22c264640378d3207ad3ca1 - איפור במשך קרוב-סט העיניים — צעד אחר צעד הוראות

צילום — סלבריטאים איפור

לא לשכוח את הריסים, את יכולה בנוסף מספר שכבות של מסקרה כדי לתקוע את מלאכותית “פלי”. אם אתם מתכננים מהפך חתונה או אירוע אחר, אתה יכול להרים ריסים עם נצנצים או פאייטים.

Eyeshadow palette מתחת לצבע של העיניים

בנוסף טכניקות בסיסיות של איפור, אתה חייב בצורה נכונה לשלב את הצבעים. כאן, לעומת זאת, יש צבעים בהירים וכהים ששימש את הפינה החיצונית ואת המצית, רך מבפנים. טיפים מבחר של צללים מתחת לעיניים צבע:

עבור חליפה חומה כחול, סגול, חום כהה, שחור, וניל, אור בצבע בז’. כמו כן, גוונים אלה יכולים לשמש את שאר האיפור על עור שחום, עיניים ירוקות נראה יתרון מאוד עם כל גווני נחושת, אדום, ירוק, תלוי את הצבע הכללי של סוג זה אפשרי להשתמש בצבעים כהים;כחול כחול דורשים יותר בחירה זהירה של צבעים. אנו ממליצים לך לשים לב אפור, שחור, מטאלי, ושאר “מגניב” אפשרויות;גריי מעניין עם גוונים כהים של צללים, ברוב המקרים, ניתן להשתמש באותם צבעים כמו כחול.

8ffed7da65c4c84b67fcc5708fbe1273 - איפור במשך קרוב-סט העיניים — צעד אחר צעד הוראות

תמונות קלוז-להגדיר את העיניים