Homeעצות אופנהאיפור סמוקי עיניים צעד אחר צעד תרשים, טכנאי איך ליישם

איפור סמוקי עיניים צעד אחר צעד תרשים, טכנאי איך ליישם

deaa3fc9f47f39f45a6c86d195eba388 - איפור סמוקי עיניים צעד אחר צעד תרשים, טכנאי איך ליישם

לאחרונה אחת השיטות הפופולריות ביותר של החלת איפור ערב הפך איפור עיניים מעושן. זו טכניקה מיוחדת זה דורש שום כישורים מיוחדים, רק דיוק וטיפול, וזה בהחלט אפשרי בבית. לשקול את כל סודות ועקביות במאמר שלנו.

אם אתה יודע איך לעשות בהיר סמוקי עיניים איפור, אנו יכולים לומר ב-100% ביטחון – כל האנשים שלך. אם לא, אנחנו ממליצים ב מואץ מצב ללמוד את טכניקת האיפור. אנו מציעים כיתת אומן, תמונות, איך לעשות ערב איפור: איפור טכניקה סמוקי עיניים על עיניים חומות, כחול וירוק.

איפור zelenoglazik

עיניים ירוקות הם המקסימים ביותר. זה מאוד נדיר צבע הטהורה ביטוי, לעתים קרובות יותר אפשר לפגוש בחורות עם עיניים חומות או זהב הבהרה. איך לצייר עיניים ירוקות?
וידאו: סמוקי עיניים על עיניים ירוקות.

קודם אתה צריך להבין שזה סוג צבע הוא מאוד חשוב. כלומר איפור יכול רק להיות מוצלח עם בחירה נכונה של צבעים. ירוק העיניים:

    בראון (כל הגוונים, כולל אפל);למעשה, ירוק, טורקיז, גוונים, זה יכול להיות הצבע של הדשא, רקוב ירוק בהיר או ירוק;שום דבר לא יהיה להדגיש את הבהירות של העיניים הירוקות, כמו סגול או לילך, אבל אנחנו צריכים להביא עיפרון שחור.

עכשיו לגבי הצורה של העין. עם שקדים הכל ברור, הם מושלם, ואיך לא לעשות – יהיה טוב, אבל טוב זה בשעה ארבע. אנחנו צריכים לפחות 5. אז, לעשות את עיני חתול עוד יותר הבעה אתה צריך להפעיל את הקמט בין הגבות והעפעף, גוונים של צבע כהה יותר מאשר הליבה.

עיניים קטנות יכול להיות ויזואלית משופרת באמצעות טכניקה של סמוקי עיניים, אבל על זה מאוחר יותר. לפני הציור קרוב-סט העיניים, החלק בפינות בצבע בז ‘ בהיר או גוונים טבעיים, זה קצת חזותית להגדיל את המרחק. על dalampasigan עיניים לעשות את אותו הדבר, אבל עם הצללים.

deaa3fc9f47f39f45a6c86d195eba388 - איפור סמוקי עיניים צעד אחר צעד תרשים, טכנאי איך ליישם

צילום — סמוקי עיניים

כאשר הציור אסיה העיניים צריך להיות זהיר מאוד, כי תנועה לא נכונה אחת ועל התלמידים יהיה בקושי נראה לעין. שלנו מדריך הוא כדלקמן:

    להיות בטוח כדי לנוח בעיניים עם עיפרון (ברוך הבא קלאסי חום);זה רצוי מאוד להשתמש בגוון של זהב גוונים;איפור עיניים: שקדיות, אסיה, מאוד חשוב האיכות של מוצרי קוסמטיקה. כדאי לקנות את הכלים של חברות ידועות: מרי קיי, מייבלין, מקס מארה, שאנל, איבון.

בנוסף, ישנם בעלי הממשמש ובא המאה. אל תדאג, איפור דקורטיבי בקלות לחסל את הצרה הזאת. ערכת החלת עיניים עשן מתחת התלויים העפעף: שילוב מושלם של צליל המאה ה -, באיכות גבוהה צללים (איבון או לאנג) וגוונים בהירים. תליית חלק צריך להיות הרבה יותר קלה מאשר הקרן, ועל עיקרון זה מלווה עד הסוף. רק בשלב הסופי מוצל מעושן שכבה על כל פני השטח של העין.

יש עיניים כחולות

יפה מאוד צבע עיניים – כחול, קצת בררן, כאשר חושבים על צבעים מתאימים. יעזור לך: גווני אפור, שחור, במצבים מסוימים, אדום, צהוב או כתום. העיקרון של צבע – בהתאם עין צורה וסגנון של התלבושת.
וידאו: סמוקי עיניים על עיניים כחולות.

באותו טיפים עבור הבעלים של אפור וכחול-עיניים אפורות. מקצועי איפור סמוקי עיניים בלונדיניות עדיין דורש קצת מיומנות: תמיד להשתמש במעגל, אל תבלבל בין יום ולילה איפור, ואם את העור חיוור – stonerose את זה, כדי לא להיות כמו מת הכלה, באמצעות סוגים שונים של concealers.

בראון

הנפוץ ביותר צבע עיניים. יותר ממחצית האוכלוסייה צל. איך לצייר עיניים חומות מה הגוון לשים בסגנון של עיניים עשן?
וידאו: כיתת אמן מן הנגר איך לעשות סמוקי עיניים על עיניים חומות.

הקפד להשתמש ביצירת התמונה של גוונים חמים של צללית בצבע חום או אדום אבל רק עם שחור עיפרון או אייליינר. כל כך צבוע מזרחי היופי.

לעתים קרובות אתה רואה שילוב של חום כהה עיניים כחולות צללית או סגול זה צבע מושך תשומת לב, איפור, אבל לפני שאתה יכול לעשות בהיר איפור מגניב הצבעים, להחיל על הפנים הנייר את הצבע המתאים. אם העור היה מעט אפרפר מן הניסויים צריך לתת.

49671a46498dbee08c2e6271cd7d939b - איפור סמוקי עיניים צעד אחר צעד תרשים, טכנאי איך ליישם

צילום — סמוקי עיניים צעד אחר צעד

אעשה צעד אחר צעד איפור סמוקי עיניים על ברונטיות. כדי ליצור חגיגי תמונה של הבית המתן:

    צל התאמת צל (חמוש עם הצבעים המתאימים);הגוונים הבהירים זה תוכלו למצוא;אייליינר שחור ומסקרה (וריאציות אפשריות, לדוגמה, כהה או אדום-שיער עדיף לקחת בראון);דקורטיביים ריינסטון איפור (יכול להיעשות עם נצנצים).

לפני שאתה מתחיל את סגנון האיפור סמוקי עיניים צעד אחר צעד, הקפד ליישר את הצבע של הפנים, כולל העפעפיים. לאחר מכן, למרוח שכבה רציפה של אור וצל, עד הגבה קו, אם יש צורך עם המברשת. יתר על כן, שקופיות מברשת עם צל לאורך קו הריסים ולא את הקמט בין הגבות העפעף. לנעול את הפינה הפנימית של העיניים, כל אמן איפור אגיד לך, כי זוהי הדרך המהירה ביותר כדי להגדיל את העיניים. עכשיו בקלות למזג את הצל. אייליינר להדגיש את העיניים, אתה יכול לצייר חצים, בהיר איפור אומר שורות עבות. הבא, מסקרה על הריסים תראה את זה מוכן!

לפני שאני עושה חתונה איפור סמוקי עיניים, חמושים עם פאייטים ו rhinestones ב כמות מספקת, זה יותר מעניין נראה בתמונה, אבל השיעורים הם לא מסובך. הרבה מאפרים מציעים את עצמם טכניקה כזו, זה נקרא “מודרנית”.

זוהי השיטה הפופולרית ביותר כרגע איך ליישם את הצללים. סמוקי עיניים – זה לא איפור, זו תשוקה, סיפור מעניין ומהר להורג. המגמה הנוכחית היא כי סגנון זה באמת שווה ללמוד, אז צבע מודלים דיור ו גוטייה, טכניקה זו הוא אופנתי לראות את רוסי אופנה המסלול – מ Yudashkin וזבובים.
סרטון הדרכה על האיפור על הממשמש ובא המאה בסגנון של עיניים עשן: