Homeמניקוראקריליק ציפורניים

אקריליק ציפורניים

5760cca7d665e86bf2b9ff00a488cb24 - אקריליק ציפורניים

איך אתה חושב גברים במקום הראשון כאשר נפגש עם בחורה לשים לב? בידיים שלו, כי רועדות הידיים הוא הראשון מגע גוף, להתחיל לשוחח. חשוב ליצור רושם ראשוני טוב, ואם הטבע לא ניחן על ידי הארוך שלה, חסון מסמר צלחות, בא לעזרתו של אקריליק ציפורניים. מה אקריליק איך להגדיל את הציפורניים, בואו נודה בזה.

סוגי ציפורניים

הודות לפיתוח התקדמות עכשיו, יש הרבה לבחירה: עיצוב לכל טעם, עושר, חומרים, או מינימלית נזק או אפילו השפעה ניטרלית על הציפורניים, סוגים שונים של תוספים.

5760cca7d665e86bf2b9ff00a488cb24 - אקריליק ציפורניים

אקריליק ציפורניים

ישנן שתי אפשרויות של ציפורניים מלאכותיות: ג ‘ ל אקרילי. אבל השני יש עוררין יתרונות:

כוח. מלאכותיים אקריליק ציפורניים כמעט בלתי פגיע, בשל העובדה כי למרות הרזון, עמיד כמו סתימות שיניים, ג ‘ ל צריך להיות מותאם בממוצע 1-2 פעמים בחודש.אקריליק נראה טבעי יותר. הטכנולוגיה של יצירת מסמר טיפים או תבנית, כל-כך מושלם כי הם נראים טבעי מאוד, בשל העידון שלה. מי אי פעם עשה זאת בעצמך ‘ ל לציפורניים, יודע את כל הקסם של פרטי הטיפול. אקריליק מאוד גמיש פולימר זה לא נזק למבנה הטבעיים של צלחת.

שיטות אקריליק ציפורניים

נס כזה על הציפורניים יכול להיעשות בשתי דרכים:

    דפוס;טיפים.

אקריליק הרחבות על התבנית כוללת היווצרות של הציפורן עם מיוחד גמיש טפסים אשר יוסרו לאחר. טיפים שנותרו על הצלחת, ומעל מצופה פולימר.

וריאציות של עיצוב: לבנות אקווריום אקרילי, צרפתית ציפורניים

עיצוב הוא חשב על זה מראש. באביב הזה, המגמה של בניית סגנון אקווריום. גרסה זו של עיצוב הציפורניים יהיה מסוגל להבין אפילו השואף פילגש בבית.

caf9e08fd9b433d134ef2b8c9087f3ad - אקריליק ציפורניים

כדי להתחיל להכין את הידיים, אתה צריך להכין מסכת לחות על הידיים יכול לחות העור ולהפוך אותו קטיפתי, כדי לחזק ולהגן על הציפורניים. להתחיל לעבוד. אתה יכול להשתמש את יודעת-איךנוזל טיפים, אבל אתה יכול במבחן הזמן המקובלת. את הציפורניים לפני הניתוח מסירים את שומנים, קוטיקולה קצת המשמרת על הקרקע, עם פצירה כדי בעדינות להסיר את בוהק ומבריק. התערובת צורה, אבל אז זה הקצה של הציפורן חינם. בזהירות, תוך שימוש בכלים מיוחדים, החל חרוז פולימר. אקריליק הוא הראשון הדרוש כדי להוסיף את מונומר אבקה, כי זה הוא הכרחי עבור שלה שהתגבש.

לפסל את התבנית, אתה יכול לעשות את זה המסורתי אליפסה בצורת עלה, ואתה יכול להתנסות קצת, וליצור יצירה בלעדית. סגור את טופס ומפזרים אבקת צבע. הדקו את כל החלק העליון צורות , באותו הזמן שנעזוב עד המשרד. לאחר מכן, הציפורניים הם מטופלים גמר כלי פולני. לעשות מניקור. כמו כן נראה אקריליק ציפורניים הרחבות על הרגליים, אבל צריך פדיקור, ציוד מיוחד.

29958e7c3b38cadacc07f5b6e88763a5 - אקריליק ציפורניים

צרפתית זה קל יותר ליצור. זה אפשרי בהחלט לעשות את שניהם בסלון ואת עצמך. הצרידות הציפורן לרמה הרצויה ולהדק אותם על הציפורניים טיפים או תבנית. הרכבה גובה מחושב נדרש רוחב השוליים הלבנים. עכשיו עם האקווריום, להכין את העט ולהחיל את הפולימר. באמצעות צבע לבן (או אחרים, אופציונלי), ליצור שיק צרפתי. להשאיר למשך שהתגבש. טכנולוגיה זו היא פשוטה מאוד, אם באיכות גבוהה, עבודה מלאכותית ציפורניים טבעיות לא להבחין.

הסודות הקטנים אקריליק ציפורניים

זה מייגע מאוד אחראי התהליך, לפני שאתה מתחיל אתה צריך להכין את כל המשטחים של הידיים. לוחית הציפורן צריך להיות מטופלים עם בונד הבורא – מקצועי העוזר מאסטרים של מניקור. כמה ימים לפני הפרוצדורה לבדוק תגובות אלרגיות החומרים הדרושים: ידיים מזיעות, אם מכוסה יבלות, נקודות אדומות. אם התשובה היא כן, אז אתה צריך להחליף את אקריליק לבנות, לבנות-אפ ג ‘ ל, למשל, להגדיר לינה – רך מאוד ובמחיר סביר אומר הציפורניים.

החומרים עדיף לקנות מ יצרנים בעלי מוניטין, לפני זה, להכיר את המוצרים, את רוחב היריעה של מגוון. ובכן, אם אתה יכול למצוא ביקורות עליהם באינטרנט. גם להיות בטוח כדי לבדוק כמה המערכת.

להסרת פולימר אמנות ציפורן לשימוש רק נוזל מיוחד. בכל מקרה, לא otlamyvanie באופן ידני ולא להשתמש מרוכז אצטון. הערה, תערובת של פולימר ו מונומר פעילים מאוד והוא עשוי להתחיל תגובה כימית.

אם לאחר הסרת אקריליק בעצמך מסמרים להיות רך יותר, רגיש יותר, יש צורך לבצע קומפלקס של אמצעים שלהם חיזוק. אחד השימושיים שיטות האיטום ציפורניים שעווה.

אקריליק הבניין: אליה וקוץ בה על הציפורניים

73546c39d33e8e742199c565c5ceff3c - אקריליק ציפורניים

גם אם ההצהרה הייתה מובנת במלואה ולא נענה עם כל החומרים הם באיכות גבוהה ונבדק, יש דברים שאתה לא יכול להגן על עצמך. חסרונות אקריליק קיבולת:

ריח לא נעים במהלך ההליך. עובר במהירות לאחר שהתהליך הסתיים. זה מאוד מזיק עבור פסוריאזיס של הציפורניים או אחרים מחלות פטרייתיות. רק טיפול זה על ידי הראשון. עם לטווח ארוך קיבולת השלכות על הציפורניים בלתי צפוי. תחת אקריליק צלחת הוא לא נושם ואני לא לקבל את הדרוש צמיחה חומרים.בבית הליך זה יכול להתבצע רק תחת הדרכתו של איש מקצוע או אחרי שעברו קורסים מיוחדים.במקרה של תגובות אלרגיות זקוקים בדחיפות לעזרה מקצועית! לא לחכות עד ה “עצמי-יהיה”. אקריליק הבניין הוא תהליך מאוד חשוב.