Homeעצות אופנהאת האיפור הנכון קטן, חום, ירוק וכחול עיניים.

את האיפור הנכון קטן, חום, ירוק וכחול עיניים.

d744a7f0bce3819dc19bfd1e2f3dd913 - את האיפור הנכון קטן, חום, ירוק וכחול עיניים.

מיומן איפור יכול לשנות את כל המראה. אנו מציעים לך לשקול איך לעשות את זה נכון היום, ערב, איפור עיניים קטנות, צעד אחר צעד הוראות, תמונות וקטעי וידאו כיתת אמן מפורסם אמני האיפור.

כללים בסיסיים של איפור

הוא האמין כי אם אתה שם את איפור העיניים עם בוהק, צללים של עצמה, אז הם באופן אוטומטי חזותית להגדיל. זה לא לגמרי נכון, העובדה היא כי אם אתה פשוט להחיל לבן צללית על העפעפיים העליונים והתחתונים, זה יכול אלא רק להדגיש חתך קטן. בזמן ראוי תיחום של צללים כהים יעזור להדגיש, להדגיש את העיניים כדי להפוך את מראה יותר דרמטי ועמוק.

d744a7f0bce3819dc19bfd1e2f3dd913 - את האיפור הנכון קטן, חום, ירוק וכחול עיניים.

איפור עיניים קטנות

טיפים חשובים:

להבטיח את הגבות היו מאוד מטופח, השערות משקר מקבילים אחד לשני. גם אמני האיפור יש סוד אחד – הם עושים את קצה דק ככל האפשר, זה עוזר מבחינה ויזואלית להגדיל את העיניים. כמו כן, תמיד גוון האזור תחת הגבה;קטן glubokovodnykh או עיניים שקועות, אתה צריך להשתמש אור פרל גוון בסיס. אם יש לך צניחת עפעפיים, אתה צריך להכהות את האזור באמצעות צבע טבעי (חום, שוקולד כהה או בז’) במשך היום, איפור, ועוד צבעוניים (כחול, סגול, שחור) עבור ערב, רחב או עיניים מלוכסנות, ללא קשר לגודל שלהם, יש להשתמש בטכניקה ציפור או לולאה. זה יעזור כדי להכהות את הפינה החיצונית ואת חזותית לגרום לעיניים להיראות יותר מסתורי;

9c050f625aaf0cbbe0a3404ea362f02f - את האיפור הנכון קטן, חום, ירוק וכחול עיניים.

תמונות קטן pisacreta הפינות החיצוניות של העיניים עם צבעים כהים. זה פשוט אקסיומה רזה, עם התקרבות גיל או רק קצת צורה. בנוסף, טכניקה זו תראה נהדר על שקדיות, העיניים שלה להשתמש עבור אליפסה הפנים;להדגיש את הריסים, לעשות את זה עבה יותר, בהיר יותר. כדי להגדיל את העיניים, אתה רק צריך לשים לב שלך cilia. אליזבת טיילור נולד עם מום מולד החריגה, והיה לה שתי שורות של השערות האלה, והיא, חתך קטן נחשב את האישה עם העיניים הכי יפות. רבים אסיאתיות הבעיה טמון בעובדה כי יש להם מלידה לא יותר מדי זמן cilia, במקרה זה אתה צריך דבק שווא שיער;לסחוב בתוך קו העין באמצעות עיפרון לבן. זה לא צריך להיות בהיר ועליהן יהיה די מספיק כמה קווים, כמו עם קטן השפה, זה ייתן את העיניים רגישות, כדי להגדיל את הגודל של החתך;בעוד רבים של טכניקות עיניים קטנות סובבים רק סביב הגבות, העפעפיים, למה לא לנסות להשתמש בכל הפרצוף? השתמש נוזל מדגיש לאורך עצמות הלחיים הוא דרך מצוינת כדי להדגיש עיניים, עצמות לחיים, להפוך את הפנים אקספרסיבי יותר ומעניין, במיוחד אם העור המנומש. ככלל, אתה צריך להשתמש חיוור או ורוד חיוור. למרות עור כהה מתאים יותר חום או דבש. זכור, אם ריבוע הפנים, שיער קצר, לא צבע הסומק מתחת לקו העין, מתחיל ליד המקדשים, בחורה לאפשר טעות גדולה מאוד, ובמזרח איפור עיניים קטנות לעבוד עם שורות עבות. זה לא בסדר, את רזה קו יותר יהיה העיניים.קרא על: איך לצבוע את הגבות?

וידאו: איפור סמוקי עיניים קטנות, עיניים

קלאסי בשני גוונים תיקון איפור בשלבים

Pripudrivayut העפעפיים, ליישר את הטון;עלינו לשאת אייליינר נוזלי עם מברשת דק. התכנית, אשר ימשוך את החץ, נבחר באופן אינדיבידואלי, הדבר החשוב ביותר הוא לשקול את כל התכונות של הפנים שלך ואת התוצאה הרצויה. הדרך הקלה ביותר היא להשקיע דק אחד שבץ של קו קטן מן הפינה החיצונית של העין עד לאמצע המאה, בהדרגה לצמצם את זה לאפס. לחזור על הפעולה עם הצד השני. מוצל אייליינר;באזור של האף, הגבות, להחיל כמה קווים, שימוש בז ‘בהיר צל, אם יש לך עיניים עם נמוך או צניחת עפעפיים, באזור של מטלטלין קפלי צריך להיות כהה כהה עם צבע בז’, שוב מוצל;עובד רק עם מסקרה נפח. לצבוע את הריסים בשתי שכבות, אם יש צורך לדלל עם מברשת מיוחדת.

91e3077d59f47bd0970dd3f09f708913 - את האיפור הנכון קטן, חום, ירוק וכחול עיניים.

תמונות איפור עיניים קטנות

בגרסה זו אתה מקבל הרבה מאוד איפור טבעי, זה מושלם עבור בית הספר או העבודה. זה מרענן את המראה, לשפר את העיניים, זה לא נראה חנוני או מוזנח. אך טבעי איפור הוא לא תמיד מתאים, לפעמים אתה צריך למשוך תשומת לב לעצמו. לשקול איך לעשות את עצמך המפורסם ביותר ויעיל איפור קטנה עם עיניים חומות, ירוק, אפור וכחול עיניים עשן.

מקצועי סמוקי עיניים צעד אחר צעד

על העפעפיים העליונים ועל ישירות עליהם, העור הוא טיפל עם פודרה עדינה עירום לקחת אייליינר שחור, לצייר קו מעל העליונה מלקות מן הפינה הפנימית על החיצונית. לעשות את אותו הדבר עם תחתון קו של cilia. הסודות של אמנית איפור: כדי ליצור המפורסם “חתול” תראה, אתה צריך מריחה את הציפוי בעזרת מברשת לערבוב, צמר גפן או את האצבע שלך כדי ליצור קלאסי מעושן איפור, להחיל את הקל צבע על פני השטח כולו של העפעפיים;עכשיו קח בצל בינוני וצבע אותם באזור של מטלטלין קפלים, או מעט מתחת לזה. מערבבים את החיצון צל הקמט. שימוש רכות המברשת על מיזוג, מיזוג גוון כהה יותר לתוך הפינה החיצונית של העין, בקמט ליצור חשוך, אינטנסיבי הצל האולטימטיבי סמוקי אסא. עכשיו אנחנו צריכים להשוות את עוצמת הצבע בחלק העליון והתחתון העפעפיים. כדי לעשות זאת, לקחת בינוני בצל ולהחזיק אותם מתחת לריסים של העפעף התחתון, מוצל, לשלב צל;לסמן את הפינות ואת האזור תחת הגבות, העין בהיר צללים;מברשת מסקרה.

a0ae9ca3ee41310449a5a343eb49fa38 - את האיפור הנכון קטן, חום, ירוק וכחול עיניים.

צילום סמוקי עיניים קטנות, עיניים

זה חגיגי, glamoury או האיפור לחתונה יהיה המתאימות כמעט לכל סביבה, בהתאם הצבעים שבו הוא יפעל. בעת שימוש צללים כהים לקבל שיק ערב תראה, בהיר וטבעי – נהדר עבור עבודה ולימודים.

ישנם סוגים שונים: מעושן, טבעי, קלאסי, ועוד רבים אחרים, אנו מתארים טכניקה אידיאלי לאיפור עיניים קטנות.

איזה צבעים אתה יכול לעשות את איפור קטן, צר, בולט העיניים

אם יש לך בעיה הנפולים המאה ה, אנחנו צריכים לעבוד על מדיום-צללים כהים, ופעל דפוס מסוים של יישום;מזדמנים האיפור צריך להיות טבעי. למרות שרבים מאיתנו חטא ולשחק אור צל באיפור לריכוז תשומת לב על העיניים, עדיף להימנע, לא כדי לקבל בובה. כדאי לאסוף את הפעולות הבאות גוונים שיסייעו להפוך מסוגנן, קל משקל, אופנתי מאוד עירום, מתאים לבלונדיניות ושחרחורות: בסיס – אור בצבע בז’, פורצלן, הזהב הלבן; בינוני, בצבע בז’, דבש, וניל, טבעי בצבע בז’, קינמון; חום, זהב, חום כהה, שוקולד;לסיבוב העיניים אייליינר על כל האזור אינו מתאים, זה יהיה רק להחמיר את המצב, הרבה יותר אטרקטיבי אפשרות ב בסגנון רטרו, עם בחיתולים “זנב” של חץ;

6187a7743eb66bd6d90172bb4c52eebd - את האיפור הנכון קטן, חום, ירוק וכחול עיניים.

תמונות החצים כדי להגדיל panelsa מיד לצבוע את העפעפיים עם צללים כהים, זה יהיה להפוך את העיניים שטוח. אתה צריך ליישם לפחות שורה אחת צבעים בהירים או לעשות כמה קווים במרכז ואני בפינה החיצונית של העין;יפה וסופר יצירתי איפור עיניים קטנות, אתה מקבל כאשר אתה קונה צבעוני צללים. סודות אלו משמשים לעתים קרובות האסייתים של מי סטנדרטי של יופי נערה עם שקדים בצורת עיניים גדולות. לדוגמה, זהב, אדום, פורצלן-כהה, בז’, סגול, ורוד וכחול;האפקט של עיניים גדולות יכולה להיות מושגת אם אנחנו לצייר בעיפרון על הצללים, ולא להיפך. זה תמיד קשור בסופו של יום; עבור הכלה צריך להשתמש נועז גוון חום שוקולד, שחור, אפור צבעים, צבע בהיר, וכו’. במיוחד נראה מעניין חתונה, נשף איפור עם הדבקת חרוזים, אבני חן לאורך הקו של cilia;הסט האידיאלי של צבעים על בלונדיניות: חרסינה, כסף, אפור כהה; ורוד, אפור, שחור; אפור, סגול, שחור (שוקולד). עבור ברונטיות: בז’, חום, שחור; הזהב, שוקולד ושחור; בז’, צהוב, ירוק (סגול).

e33de46428b70b78d6b50b877947be58 - את האיפור הנכון קטן, חום, ירוק וכחול עיניים.

צילום יצירתי איפור עיניים

עלות איפור עיניים קטנות במונחים של יופי – מ-350 רובל, אז את הבית עם כמות מינימלית של מאמץ וכסף כדי להפוך את זה יותר גרוע.