Homeעצות אופנהבגדים בסגנון צבאי

בגדים בסגנון צבאי

הרבה בנות מושך זכר האקלקטיות בתמונה. הם נוטים להדגיש את האלגנטיות עם פשוטה בגדי גברים: מכנסיים, קשה מגפיים, צבעים כהים. היום אנו מציעים לך לשקול הצבא בסגנון ביגוד, תמונות של אופנה מראה 2013-2014, כמו גם ייעוץ על שילובים של תלבושות.

תכונות של נשים בגדים בסגנון צבאי

צבאי – זה היה במקור בגדי גברים, המטרה שלה היא במדים של צבא שהופיעו במהלך עימותים צבאיים תכופים בארצות הברית של המאה ה-20. אבל למגמה אופנתית לפופולרי בתחילת שנות ה-60, כאשר נשים ניסו להביע את המחאה שלהם נגד מלחמות ואלימות בעולם על ידי גורם צבאי בגדים במלחמת האזרחים.

את המאפיינים העיקריים של הסגנון הם:

    חאקי (ירוק כהה ושחור עיגולים);קשה לחתוך;שילוב של מספר מרקמים של בדים (עור, כותנה, ג ‘ינס, צמר, וכו’.).

Clothing in military style

גם היכר הוא נעליים. על פי רוב, את הנעליים הצבאיות היא קשה המודל, עם עבה, אך נמוכה הבלעדי, רצוי בהיר וכבד אלמנטים דקורטיביים כמו שרשראות, אבזמים, רוכסנים (דפוסים דומים יכול להיות שנצפו אצל שאנל סתיו-חורף 2013, גוצ ‘ י ” ו ” פראדה לאביב-קיץ 2014).

כמה בנות אני יודעת, אבל יש כמה מגמות הצבאי:

ספארי סגנון;שטחי;עסקים צבאי.

גרסת “ספארי” הוא מושלם למטיילים או סגנונית צילום. צבאי בהשראת בגדי נשים מתבטאת פשוטה שילובים של ירוק, פרחים לבנים, המטפחת, כובעי קש, רצועות, וכו’. אביזרים רצוי אתנו-כיוון: עץ, וינטג’. במיוחד היקר תשמור על שרשרת או כמו תליונים, לדוגמה, עם תמונות באותו סגנון רטרו.

Clothing in military style

צילום ספארי

מזדמן הוא קצת מודרני משתנה האופנה. זה צריך התאמת בגדים, למשל, שמלה או חצאית עיפרון מארש ירוק או חום צבע, מתאים תוספות בצורה של ארנקים או ארנקים ונעליים. ממליץ להתמקד נעליים עם פרופיל רחב העקב, הצבע הוא לא קריטי, אבל עדיף לא לקנות את אפשרויות של צבעים בהירים. זה כולל דו-שולי המעיל יחד עם מספר כפתורים החדישה פארקים.

Clothing in military style

צילום מזדמן

ניתן לשלב גראנג ‘ ואת הצבא, רק צריך לקנות את מרווח סוודר בצבע כהה עם כתמים על המרפקים או אמנות דהייה. כדי לעשות זאת, בקר של דיסני, חנות, יש בכל עיר גדולה: אלמאטי, מוסקבה, קייב, מינסק, יקטרינבורג, נובוסיבירסק, טולה אחרים.

Clothing in military style

תמונות תלבושות עם אלמנטים של גראנג’

נראה מאוד מעניין של נשים בגדים בסגנון צבאי מוגדרים עסקים כיוון. חולצה ירוקה עם בד קפלים, פסים בצורה של נשרים על ז ‘ קטים ומעילים, שילוב של כמה טקסטורות של תיקים או נעליים. לעתים קרובות, מעצבי השיער מציע על מנת לתת לצבא את הדרך כמה נוח, ללבוש חולצה ב מנצנץ בדים: משי, סאטן, שיפון.

Clothing in military style

תמונות — הסגנון העסקי

בסגנון צבאי בבגדי נשים הוא די מקורי מראה קליל עבור טיולים בעיר או נושאים הצדדים. נסה את התמונות האלה כדי להשלים את יותר נושאיות פריטים: אסימונים שחוקים של החיילים, רחב עור צמידים, כובעים עם קצר הקסדות. יתרון גדול נוסף של “מדים” הוא המחיר: לרוב, הבגדים הוא צבא מאוד זול, זה אחד מתוך כמה תלבושות ניתן לקנות את המניות חנות ולא צריך לדאוג דהייה או תוקנו.

אנשי הצבא

Clothing in military style

תמונות זכר תמונה

בסגנון צבאי בבגדי גברים היא מגמה פופולרית בצורה של אמצע המאה ה-20. במיוחד זה התחיל לנצל את “האזרח” לאחר המפורסם “רמבו”. את משקפי שמש של טייס, כובעים עם חתיכים, מגפיים עם עגל רחב – כל בכיוון זה.

הקרדינל נקודות של סגנון, אתם לא שונים של נשים. רק יותר בפירוט. לדוגמה, התמונה יכולה להיות בתוספת גס אלמנטים תליונים עם הצבא סמלים, בנדנות, חצוף ונועז משקפי שמש עם עדשות גדולות ודק מסגרת. ישנו גם סגנון של בגדי ילדים הצבאי, הוא חוזר על תלבושות למבוגרים.

התמונה הכולל

פשוט לשים על התלבושת בכיוון זה לא יהיה מספיק, כמו בסגנון צבאי בבגדי נשים צריך להיות כהשלמה המתאימה, האיפור, התסרוקת. התספורת קצרה, “קיפודים”, מגולח ויסקי, הצמות, אבל לא נופל, ו צמות על הראש.

Clothing in military style

תמונות ביגוד סט

איפור דיסקרטי, רצוי בצבעים בהירים. ירוק צל, שפתון מט, ללא אינטנסיבי להאיר את הציפורניים אתה יכול לעשות את הצרפתית המקורית, עם בסיס צבע ירוק ועל ציור טיפים לבן או זית בהיר.