Homeאופנהבסגנון כפרי בגדים עבור נשים ונערות

בסגנון כפרי בגדים עבור נשים ונערות

e438eafdd6222828ca4fb8c18c28aaf5 - בסגנון כפרי בגדים עבור נשים ונערות

כפרי סגנון תמיד מושך תשומת לב, נוגע, זה נראה פשוט ויפה. אנו מציעים לשקול את המראה של המדינה, סגנון הבגדים, את התכונות שלו ואת התמונה הפניות של תמונות דומות.

תיאור של “הארץ”

שמה של המדינה בא מהמילה “לכפר”, “הכפר”, “איכר”. בתחילה זה היה נקרא חקלאי סגנון, רלוונטי למרכז אמריקה, זה קלאסי, ג ‘ינס, כובעים cowbone, חום, חולצות, וכו’., באופן כללי, רבים נהגו ללבוש בארץ או מחוץ לעיר בתקופת החגים.

לאורך זמן, סגנון זה התפתח קצת, הפך והפך מעודן יותר, הוספת אלמנטים מעניינים, פרנזים על אביזרים שחוקים, וכו’. כרגע ישנם מספר תחומים של הסגנון:

אנגלית;אמריקה;צרפתית.

הבה נבחן כל אחד מהם בפירוט.

e438eafdd6222828ca4fb8c18c28aaf5 - בסגנון כפרי בגדים עבור נשים ונערות

וידאו: תכונות בסגנון כפרי

בסגנון אמריקאי

אמריקאי מודרני בסגנון כפרי הוא הפופולרי ביותר באותו הרגע. זה מקסים בפשטותו. פרטים רבים היו בהשאלה בוקרים ואינדיאנים. בעיקר את הצבעים של בגדים, אביזרים, תסרוקות ונשים הוא איפור. המערב הפרוע מזוהה עם:

רחב שוליים כובעי;שקיות שליח, מעוטרים לעתים קרובות עם “על הקצה”, חתיכים, או מגוון רחב של רוק תכונות;מרווחים, נעליים (נעליים-הקוזאקים, מגפיים, מגפיים);קאובוי ג ‘ ינס, הם לעתים קרובות ראיתי פרסום של המותג, הרס ליוויס s, הם מאופיינים על ידי מרווח לחתוך כיסים גדולים;משובץ טביעות אצבע.

78259d1845f7ff8aab726a047cf7488d - בסגנון כפרי בגדים עבור נשים ונערות

צילום — אמריקה

קייג ‘ הוא מותג אמריקאי של המדינה stylers, הם לובשים את זה בכל מקום, אבל לרוב הדפסת חולצות. יותר ויותר פופולרי הן שקיות עם זמן “על הקצה”, הם טבע זה ההודי, ועל כן עיטר את כל הבגדים. אבל, כמובן, הפריט העיקרי הוא נעליים. זה מושך את תשומת הלב שלה עם הטבע, בסגנון מערבי, לעתים קרובות אתה יכול לראות בנות להסתובב במגפיים עם כוכבים (א-לה-שריף). שימו לב גם מאוד מעניין אפשרויות רחב מגפיים ללא מחברים, הם מתאימים באופן מושלם בנות שעושות את לא כמו לשרוך או נקוב. אם אנחנו מדברים על הקיץ דפוסים, זה אפשרי לבחור סנדלים עם מכסה כמו ספארי, אתניים, דגמים, או נעליים עם נמוך רחבה עקב חום, שחור, או “דהוי” צבעים.

06308f1bb6150734aa79422a100dc1f6 - בסגנון כפרי בגדים עבור נשים ונערות

תמונות בסגנון כפרי

אנגלית בסגנון כפרי

האנגלים בארץ היא קפדנית יותר מאשר אותנו, בעיקר להאשים את האקלים כאן, זה יותר קר ורטוב, זה יפה מדגים ילדים ובגדי גברים. חקלאים היו חייבים להסתגל לתנאי מזג האוויר הן עבור עובדים מרגיע. זה הגיעו אלמנטים בסיסיים באנגלית בסגנון כפרי:

וסט עם כיסים, ז ‘ קט;ברודי או אוקספורד (גבוה, נמוך, עקב – חגיגי, ללא עקב – עבודה);כובע עגול הרגשתי קטנים;תיקי כתף, ללא כל אלמנטים דקורטיביים, רובם אפילו בלי מחברים.

2642750fd7152ab5ff6ccd31a5c84c6f - בסגנון כפרי בגדים עבור נשים ונערות

התמונות אנגלית מדינה

הבסיס של אנגלית. מדינה היא פשטות הגיונית סגנון. נעליים צריך להיות חזק, כדי לחמם את הבעלים שלו, אבל באותו זמן, יש להקפיד כי את זה מהר התייבש (זוכר, אנגליה היא מאוד לח, אקלים). לכן, אוקספורד הם לעתים קרובות משמש דגם של נעליים.

e7a6b13f6dc947f8c68002431999d7ff - בסגנון כפרי בגדים עבור נשים ונערות

התמונות אנגלית מדינה

צים תן גברים אלגנטיות של נשים אלגנטיות, בנוסף הם מחממים, משלים את כל התמונה ובקלות עשה במו ידיך. במזג אוויר קר, ללבוש אותם במקום פארקים. כל זה כהשלמה חתכים מגוון רחב של כובעים. במזג אוויר טוב להתאים את משקל דוגמניות, למשל, קש או נייר, אבל גשום וקריר ימים מוטב להעדיף צמר חם או הרגיש דגמים. איתם לא רק את התלבושות נראה יותר מכובד, אבל שום מבט הופך להיות מסתורי ומעניין.

בסגנון צרפתי

צרפתית בסגנון כפרי לוקח הטבעיות שלו. זה נמצא בשימוש על-ידי סלבריטאים רבים, עם כזה הנוער בגדים כדי למשוך תשומת לב ברחוב, להפוך את הכוכב של כל צד. וצרפתית רבות נשים אוהבות את זה אפילו ללכת קבלות פנים.

7cf15cd7ff7218e21e638c67073d6298 - בסגנון כפרי בגדים עבור נשים ונערות

תמונות — צרפתית המדינה

ההיסטוריה של הופעתה של מגמה זו בצרפת מושרש בזמנים של פרובנס. כאשר הבנות לובשות מחוכים הדוקים ומשוחרר החצאית. סגנון זה התפתח במשך מאות שנים, אבל כמה אלמנטים נשאר לזמן שלנו:

מחוכים (וגם שאול גרמני בסגנון כפרי);בגדים עשויים כותנה, פשתן טבעי, רקום, המתאים בשטח מסוים, קישוט;מחוכים, עם חזה פתוח, הוסט-מרפסת;חולצה עם פאייטים, פעמונים, לשרוך, קפלים.

כפי שאתה יכול לראות, הרשימה של עופרת מאוד חושף פריטי המלתחה, אשר מוסיף חושניות וסטייל. נשים צרפתיות של הלבוש היה מאופיין בצבעים בהירים, בפרט השילוב של לבן עם מנוגדים אדום או כחול על פי רוב. כמו הנעליים היו בשימוש נרחב סנדלים פתוחות במזג אוויר חם, נעליים סגורות מגניב.

807d7fc006bafacc7da8ed6e2a06b650 - בסגנון כפרי בגדים עבור נשים ונערות

תמונות צרפתי מודרני המדינה

אביזרים עממית בסגנון — זה עץ מוצר, חימר, מגוון בעבודת יד, תכשיטים, לדוגמה, חרוזים, פנינים או אחרים אבנים טבעיות. כדי ליצור יוקרה תמונות, אתה יכול להשתמש תכשיטים מן העור.

איפה למצוא

לפני שאתה קונה בגדי נשים בסגנון כפרי, אתה צריך לבחור את המודל הנכון. זה לא כזה קשה כמו שזה נראה במבט הראשון. רבים של היום מעצבי להשתמש בסגנון זה כדי ליצור אוספים ייחודיים.

כדוגמה, הוא פופולרי מטרים תעשיית האופנה: ראלף לורן, סן לורן, Altuzarra. כמובן, את העלות של התלבושות שלהם מתחיל מ כמה אלפי יורו, אבל ההופעות שלהם ניתן למצוא הרבה מידע שימושי, לדוגמה, לצפות המודל האהוב עליך להזמין את זה מקומי תפירה Atelier.

טוב בסגנון כפרי בגדים עבור נשים מראה את ספריית Oddi אביב-קיץ 2014, חורף 2015 זה מתוכנן גם בכיוון הזה, אז לשאול את היועצים על הביצועים של הדגמים ע ” prêt-à-porter. באתר תמונות גדולות, תמונות של שמלות וחליפות.