Homeעצות אופנהגבות בחוט — 9 צעדים פשוטים עם תמונות וקטעי וידאו

גבות בחוט — 9 צעדים פשוטים עם תמונות וקטעי וידאו

6fa73db9c9980516070089746074051f - גבות בחוט — 9 צעדים פשוטים עם תמונות וקטעי וידאו

יפה הגבה צורה מן הטבע – גאווה אמיתית של הבחורה המודרנית. אבל את מושלמת עקומות טבעיות הם נדירים למדי. גבות עיצוב עם חוט (מסחר) מאפשר לך במהירות, כמעט ללא כאב כדי לתת את זווית רצויה של קו מסוים, כדי למנוע קריעה “נכון” שערות.

היתרונות והחסרונות של מסחר

למרות מצבור עצום של שיטות ואמצעים המסייעים להילחם לא רצויים צמחייה באזור הגבות, הבנות בעצם להשתמש רק פינצטה. זה קל לשימוש ומאפשר לך משוך בעדינות את האיזון הרצוי, למזער את נזק לעור שמסביב. אבל אם אנחנו מדברים על עיקרי תיקון, אומר unibrows או מאוד עבה, שיער הוא הרבה יותר מעשי להשתמש שעווה או חוט.

שעווה באזור הזה לא נעים הכיבוש. בנוסף, זה יכול להיעשות בבית. ריסים חוט משי או מסחר הוא טוב אנלוגי שעווה או סוכר טיפול.

6fa73db9c9980516070089746074051f - גבות בחוט — 9 צעדים פשוטים עם תמונות וקטעי וידאו

גבות עיצוב עם חוט

המהות של השיטה היא כי שלובות יחדיו שני חוטים לתפוס את שערות בכל גודל ועובי על אתר מסוים. בשל כך, הקו הראשי של צמיחה הופך את מקסימום ניגודיות וחדות כנגד העור.

היתרונות של tradinge:

אתה יכול להיפטר שיער דק, אשר אינו ללכוד את הפינצטה. אפילו את הטוב ביותר מלקחיים כדי לפגוש את “מזיקים” שערות דק. החוט בעדינות צובט קצרים ודקים קוצים, מושך אותם על-ידי שורש;הליך זה גם סוג של לשפשף את אזור הגבות. העובדה חוט, כאשר במגע עם שיער, באותו הזמן המשתרע על פני העור. אז היא בורחת מפני השטח שלו כמות מסוימת של תאים מתים, מתן צבירת השפעה;מסחר הגבות נחשב הכי בטוח הליך להיפטר שיער פנים לא רצוי בשל העובדה כי אחרי זה הוא נוצר ב-בוגר שערות. כל התהליך של משיכת מתבצעת על ידי קווי צמיחה, אין קמטים זקיקי או התעקמות של השערות;את מהירות ההליך, טכניקה זו מתאימה רק על ידי שעווה חמה תערובת;פעם זה למעלה שערות הגבות שלו – הוא האיתנים. אבל עכשיו זה תלוי בהם מבט כללי של הקו. מאפרים את זה בשורה העליונה צמיחה לתת העדפה מיוחדת עם הדגשים איפור. מסחר מאפשר בזהירות ככל האפשר כדי לתת להם מראה יפה ולא לגעת הראשי כיפוף;זה כמעט דרך מושלמת כדי ליצור צורה של “הבית”. בשל הקווים הישרים, אשר נוצרות נימה לולאות נותן מראה מאוד טבעי זווית.

22f13171f9033ae8435a1f9ae1e768c1 - גבות בחוט — 9 צעדים פשוטים עם תמונות וקטעי וידאו

אבל ההליך יש גם כמה חסרונות:

למתחילים קשה לקבל את הצורה הרצויה. למרות כל תמונה הוראות קטעי וידאו, הגבה החוט עצמו הוא די קשה לצייר. חשוב לא לשנות את צורת העקומה, לקחת בחשבון את עובי חוט מתח;זה כואב. מרגיש כמעט כמו אחרי הפינצטה, כך הפריט יחסית. למרות כמה ביקורות טוענים כי לאחר שנקרעו שיער אפילו היה דם, מוגלה;כאשר הדבר אפשרי דלקת, במהלך כל כך מיוחדת, עור פגוע. אם אתה מתכנן גם לצבוע את הגבות, עדיף כמה ימים לאחר הפגישה לחכות, כי את העור סביב שערות גם מודלק. יצוין כי במקרה זה, גבות שעווה יכולה להיעשות לפני הציור.

איך הגבה

הגבה ניילון או חוט משי הוא הליך קשה לעשות בעצמך בבית. בבקתה המחיר שלה נע בין 3 ל-7 דולר. לכן, עדיף לבקר מומחה זה יראה לך כיצד למרוט ואז לנסות ליישר את הקו שלהם.

 

והנה עוד וידאו על tradinge:

את התפקיד החשוב ביותר במהלך תיקון גבה טכניקת משחק טוויסט ואטימות של החוט. מומחים ממליצים לבחור אלסטי החבל, רקמה בחוט דנטלי, ניילון או משי. כותנה יעבוד גם, אבל במהלך העבודה יכולה למתוח יתר על המדה. את האורך הרצוי נבחר על סמך בגודל של כף היד. הגודל האופטימלי של 20 סנטימטרים.

צעד אחר צעד הוראות על איך לסובב את החוט למסחר (ב-9 שלבים):

צריך לקשור את שני הקצוות יחד. כדי לעשות זאת, מומלץ להשתמש קשר משולש – זה יאפשר לך למשוך את החוט לכל כיוון ללא חשש שזה יהיה בלום;מוכן לולאה מעוות פעם. מסתבר שמונה. ואז היא סובבה חמש פעמים באותו כיוון. מסתבר ההכרה להפשיל את ספירלת, אשר ישמש את ההובלה, את שערות;הספירלה בדיקת ניידות. ראשית, החוט נמתח בכיוון אחד ואחר כך במקום אחר. במקרה זה, המקום צריך לסובב באופן חופשי לנוע לאורכו;לאחר מניפולציות אלה, החוט מונח על גבה, במקום שבו אתה מתכוון למרוט את שערות מתחיל להיות תיקון. האימון הכי טוב בילה על פחות רגיש, נגיד, מעל השפה העליונה;

42618c4638d77456091a5d65539b9350 - גבות בחוט — 9 צעדים פשוטים עם תמונות וקטעי וידאו

הטכניקה של תיקון של הגבות newpolicies לולאה עם שני משולשים. כל השערות שאת רוצה לקרוע, צריך להיות ממוקם בהחלט בכושר נהדר. בהתאם לכך, קו זה אינו מושפע – קטן;ספירלת נע מעל לקו העליון של הצמיחה הראשון מהמרכז לקצה. אחרי מהמרכז בצד הפנימי (האף). אתה צריך לעקוב בקפדנות את הצורה של העיקול ואת הכיוון של השרשור כדי לא לקלקל את התוצאה;כאשר אתה מזיז ספירלה בצד שמאל עובד את יד שמאל ולא את ימין מחזיקה את קו המתח. כאשר אתה זז ימינה – ימינה;

62656c40358cdc2ecf8efcb3c7f5540d - גבות בחוט — 9 צעדים פשוטים עם תמונות וקטעי וידאו

הבחורה עושה tradingmake פעולות דומות מתקיימות להלן הישר התחתון;אם יש כמה מבודד שערות, עדיף dorati פינצטה.

מיד לאחר המפגש העור אדום, דלקתי. לפעמים אפילו את זה הם יצרו את כתמי דם או פצעים. זאת בשל עמוק זקיקים צפוף ודק האפידרמיס. כדי לחסל את שליליים כאלה ביטויים, מיד לאחר המפגש זה מספיק כדי להחיל את האזור המטופל קומפרס קר ולהחיל התחדשות אומר.

המלצות על התיקון של גבות בחוט:

אם במהלך טיפול בכאב רב, זה הוא הטוב ביותר כדי לשמן את האזור המטופל “Amlou”, ג ‘ ל המבוסס על לידוקאין או אחרת הרדמה;לפני המסחר הקפד לשטוף את הידיים ולנגב את הגבות עם חיטוי. זה יעזור למנוע דלקת;לנוחיות, אתה יכול להגדיר מראש את הרצוי קווי המתאר של עיפרון. לחלופין, את שערות זה צריך להישאר עשוי גם להיות מונחים על-ידי פירושו של ווקס;אם, לאחר נקרע את הזקיק דם או פצע פתוח, הם צריכים מיד לחטא לשמן מתחדש מזור;במהלך שלושת הימים הראשונים לא צריך להיות מוחל על השיער, איפור או לצייר אותם. זה גם יכול לעורר דלקת או אפילו זיהום;עם זאת, לאחר הטיפול ניתן להשתמש בשמן קיק או אפונה לחזק את הקיים נורות ולהפוך את הגבות עבה ומבריק.

ביקורות טוענים כי התיקון של גבות עם שעווה יותר נוח מאשר חוט. אבל מזרחי השיטה מאפשרת לספק צורה מושלמת בעזרת אמצעים מאולתרים. משך הזמן הממוצע של שיער – חצי שעה בעיצובה של 20 דקות עם תיקון לאחר פינצטה.