Homeעצות אופנהגורם של בליטות לבן על הפנים, סוגי שלהם ואיך להיפטר מהם

גורם של בליטות לבן על הפנים, סוגי שלהם ואיך להיפטר מהם

ed085ba1276d5ce3c7f887221fe60dd0 - גורם של בליטות לבן על הפנים, סוגי שלהם ואיך להיפטר מהם

מציאת על העור של הפנים של חינוך בצורה של נקודות לבנות או מוצק גבשושיות לבן, אל תדאג. הם נוצרים לרוב באזור nasolabial, תחת העיניים, המצח, מאשר להביא קצת אי נוחות, כדי להסתיר את פניו בלתי אפשרי. המראה של lipomas הוא לא רק לא אסתטי בטבע, אך עשוי להצביע על כמה הפרעות האורגניזם, לכן, זה חיוני כדי להביא ולרפא בעיות כגון קרמים, תרופות כדי להיפטר עם העזרה של תרופות עממיות או לבקר קוסמטיקאית.

בעיה מסוג זה, נקרא Wens, מתמודד על ידי נשים רבות, בני נוער. הם יצאו בשקט, בהחלט לא חולה ולא להשאיל את עצמם כדי לסחוט. הבא, תוכלו ללמוד כיצד להסיר חשבונות של מומחים, אם אתה יכול לקחת את עצמך ואת איך להתמודד עם תת עורית תצורות של האנשים הטוב ביותר של אמצעי זמין.

ed085ba1276d5ce3c7f887221fe60dd0 - גורם של בליטות לבן על הפנים, סוגי שלהם ואיך להיפטר מהם

איפה וון: מאפיינים וסיבות

ליפומה ואת תת עורי שפיר גידול שומני, אינו קשור עם סרטן, לא להוות כל איום רציני לבריאות של הגוף. במגע של חותם אינו מלא, אתה יכול לעבור מתחת לעור על מישוש, ולא לגרום לכאב. משוך החוצה, להסיר שומן תת עורית ליפומה קשה, אתה יכול ללחוץ נקוב. במשך הזמן, “דוחן” אתה יכול להגדיל את הגודל ואת המספר, והוא גם יכול להיות מודלק, להפוך מוגלה. יכול להתפשט בגוף, כמו גם lipomas מופיעים על האף, הלחי, נוצר מעל הגבה, עפעפיים, סנטר, תנוך האוזן, האף, השפתיים.

איפה יש שומן דלקת? ישנן סיבות רבות, באופן משמעותי להניח על אחד מסוים יכול להיות רק רופא מומחה. את השמן במכל יכול להופיע מתחת לעור, כתוצאה של ההשפעה של הגורמים הבאים:

    לא תקין פנים היגיינה, גדל השמנוניות של כיסוי מניפולציה על העור עם ידיים מלוכלכות, השימוש היגיינה ירודים אכפת לי אומר, הפעלת לחץ על העור. מטבוליזם לקוי, יותר רמות כולסטרול, תפקוד לקוי של חילוף החומרים של השומנים, slagging של הגוף, תזונה לא נכונה, צריכת יתר של מזון עשיר בשומנים. שיבוש התפקוד של הכליות ומערכת השתן. הרגלים רעים, אלכוהול, שימוש בטבק. מחלות של המערכת האנדוקרינית, סוכרת בתקופה של ההיסטוריה, רמות סוכר גבוהות בדם. מזיק או לא מתאים לסוג העור שלך, קוסמטיקה, וגם לא שוטף קוסמטיקה ללילה סותם נקבוביות, את הבליטה מעל פני השטח. נטייה גנטית להיות תוצאה של השפעה של גורמים גנטיים.

את המראה של שומן אקנה אצל ילדים יכולה להיגרם על ידי גנטיקה או טיפול לא נאות של העור. אם הילד קפץ וון הטיפול הטוב ביותר הוא להסכים עם רופא הילדים מי יספר לך איך להיפטר של הבעיה ללא השלכות.

ללא קשר לסיבות, טיפול גדולים וקטנים lipomas דומה שיטות עצמם, הם לא יעברו. אבל בכל מקרה, הרופאים אומרים שאתה צריך לשקול מחדש את אורח החיים, תזונה נכונה, לשפר היגיינה, כדי למנוע את המשך גידול האוכלוסייה.

7ad1edfc8050f4170af2fe9d90bc0a9b - גורם של בליטות לבן על הפנים, סוגי שלהם ואיך להיפטר מהם

גילוי וון

סוגים של בליטות לבן על הפנים

על מנת להתמודד בהצלחה להיפטר גידולים תת-עוריים, בתחילה אתה צריך לברר מה הם. זה יעשה את זה קל יותר להבין את הבעיה שלך, אתה תהיה מסוגל באופן ספציפי יותר ללמוד כיצד להסיר טלק או אנשי מקצוע.

Klassificeret תת עורית תופעה בעוד הזנים הבאים:

צפוף לבן או צהבהב גושים דומים אקנה על פני השטח של האפידרמיס — miliums. שמות הלאומי תירס באנטינג, מופיעות גם את התינוק הנולד ותינוקות. בתוך Milia הוא החלב מת הדרמיס תאים שהצטברו בשל הפרה של ויסות חילוף החומרים. כאשר אתה הבלטת מטפס החוצה, כפי שהם, אין לנו שום דרך להסיק מסקנה. יש לבן קטן החינוך של העפעפיים, האף, חלק המצח. כדי להיפטר גושים לבנים קטנים יכול להיות מומחה או את עצמך כדי להסיר בבית. עמוק בליטות לבן להתרחש מתחת לעור בצורה של המעי הגס הוא ליפומה. הצטברות של שומן בתוך קפסולות, ללא כל מגע עם העור, אז מטלטלין, כאשר נגע. Lipomas יכול להיות רך, קשה, נשפך במרקם שלה. Xanthomas נוטים להתחבר כמו אחד עם אחד את השני. מופיעים כאבים, אבל כי הבעלים של אי נוחות אסתטית. גדולים תת עורי טלק צהוב בהיר או בגוון לבן – xanthelasmas לעתים קרובות להתרחש על העפעפיים סביב העיניים. יכול להיות מקובצים בינם לבין עצמם, לגדול לאורך זמן, יש ניידות. מומלץ להתייעץ עם רופא כדי לבצע בטוח גאולה. בשל הקושי של זרימה החוצה מתרחשת בתוך בלוטות החלב ציסטה – trichilemmal ציסטה. לפיכך, השמן ממשיך להיות מיוצר ומצטברים בחלל, ו והוליד את הקפסולה, איפה זה יכול להיות אבצס, זה יכול לשבור. זה מבולבל לעיתים קרובות עם ליפומה, אז הם נראים אותו הדבר, הסימפטומים הקליניים הם לא שונים.

eae91ba93f98741ba11839531f48448a - גורם של בליטות לבן על הפנים, סוגי שלהם ואיך להיפטר מהם

Miliums

שיטות של סילוק בסלון יופי

כאשר אתה מבקר קוסמטיים המשרד מציע מספר פופולרי הליכים להסיר קטן או גדול לבן Wens:

    לייזר להסרת רלוונטי בכל שלבי הפיתוח של החלב neoplasms. ניקוי הלייזר הוא יעיל מאוד ואינה משפיעה על עור בריא. קרן מופנית ישירות על וון, זה מחטא, חתכים דרך העור. בשלב הבא, טכנאי מסיר את הקפסולה מבלי לפגוע שלמותו. במקרה זה, מתבצע תחת הרדמה מקומית. קילוף כימי – ניקוי יסודי של סתימה צינור החלב, אפיתל, שונות, אי סדירות של בדים. היא מיוחדת מוצרי טיפוח ויופי וגם מעסים. ההליך עוזר להסיר לבנים קטנים הגידול, להיפטר וון וביעילות לנקות את פני השטח של הפנים. זה בלתי אפשרי להסיק החינוך, אם הם מודלקים או במהירות. ניקוי מכני יבטל את בעיות העור. היא השיטה הפתיחה של ליפומה עם העזרה של ניקוב. ואז המראיין דוחף את תוכן התא החוצה, מנקה אותו והוא מטהר את זה. ניקוי מכני כואב, מאפשר להסיר רק גידול קטן לפני זה השאיר צלקות. השאיפה כולל את ההסרה של whiteheads נקוב. מחט דקה מוחדרת דרך העור לתוך צלופח ולמצוץ את השמן מבפנים, מבלי להסיר את הקפסולה. ללא כאבים, אבל זו עלולה להיות הישנות. אינפראדום יכול להתבצע במהירות, באמצעות חנקן. הפצע לא ידרוש טיפול נוסף יהיה לרפא כמה שבועות, בזמן נפיחות לא נוצר לאחר מחיקה.

12c3ed2bcd7891a1a6db6f43f4e1ca22 - גורם של בליטות לבן על הפנים, סוגי שלהם ואיך להיפטר מהם

לייזר להסרת Wens

הסרה כירורגית במרפאה

ביותר פתרון רדיקלי להתייחס קשר הוא להחליט על ניתוח כדי להסיר את טלק על עור רגיש. זה יעזור לשכוח את הבעיה, כי המומחים יקבע את האבחנה, לקבוע את אופיו של המופע, יכול לחתוך גידול ללא תמלוגים. לרוב במרפאה לטיפול מתקדם מקרים של המחלה. הרופא מסיר בליטות קטנות תחת הרדמה מקומית, והוא גדול הוסר תחת הרדמה כללית.

להסיר את הרדיו מאפשר לך להיפטר גדולים וקטנים צורות של סרטן. המכונה הזאת במדויק חותך את הרקמה, מבלי לפגוע בהם. בסופו של דבר, לאורך זמן יהיו צלקות על העור. גלי רדיו ביסודיות להרוג את החיידקים במהלך ההליך, להסיר את קשר זה יהיה להגן על החולה מפני התפתחות של דלקת.

40a9dc617646c914685edb2258006554 - גורם של בליטות לבן על הפנים, סוגי שלהם ואיך להיפטר מהם

הסרה כירורגית

טיפול מרקחת תרופות בבית

האם זה אפשרי להיפטר תת עורית בעיות בכוחות עצמם, ללא מעורבות של רדיקלים שיטות מומחה ביקורים? כדי לעשות זאת אתה צריך לבקר את בית המרקחת ולרכוש את התרופה הנכונה. אם יש לי גוש ואני רוצה את זה ולא להתפשר, אתה יכול לנסות את האפשרויות הבאות:

Vitaon – משחה ליפומה, חיטוי, מיקרוביאלית, ועל אפקט ריכוך. למרוח את הקונוס כדי שכבה דקה, מבלי לשפשף את הבד. הליך זה חזר על עצמו עד, עד וון לא לחשוף. ואז בעדינות לסחוט אותו, למשוח את הפצע עם צבע. וישנבסקי המשחה מכילה חומרים פעילים כגון זפת, שמן קיק, אבקת xeroform. המשחה הוא מסוגל למשוך החוצה את מושרשת עמוק החינוך. הוא מוחל על גזה שכבת שומן, קבוע על פני השטח של העור, להשאיר למשך הלילה. ההליך צריך להיות בערך שבוע. אני בהחלט מתאים אם אתה לסחוט את גוש להקל על דלקת. להחיל אותו עם מקלון צמר גפן, למרוח ומאובטח. Ichthyol משחה עלול לשבור את המבנה ולהשמיד חיידקים. קח לך פד גאזה כותנה, להחיל משחה מאובטח על העור. משך הטיפול-1-2 שבועות. החריצה עם יוד הוא עשה 2 פעמים ביום. ספוגית כותנה להחיל את יוד, מוחל על העור נשרף. חמישה ימים מאוחר יותר, הקרום צריך להיות הוסר עם מחט, לסחוט את התוכן, התהליך שוב עם יוד.משחה וישנבסקי

צמחי מרפא

במאבק נגד השפה לעזור לפזר את היווצרות של רכיבים טבעיים הכלול חדר וצמחים טבעיים. טוב במיוחד, הוכח במקרה זה, אלוורה, celandine, וזה לא קשה.

אלוורה הוא לעיתים קרובות נמצא הרבה בבית. לפני השימוש, רצוי לחתוך חתיכה גדולה של נייר, לשים במקרר עד שלושה ימים, זה יהיה להגדיל באופן משמעותי את האפקטיביות של מיץ. אחרי פיסת הנייר הזאת בזהירות לחתוך ולפתוח את שני החלקים. הצד הפנימי של הגיליון צריך בחוזקה לצרף החינוך לתקן את זה עם תיקון. אתה צריך לשמור את כל הלילה, כדי להמשיך מסלול זה הוא הכרחי עבור 4-5 ימים.

Celandine משמש בצורה של טרי תה, מיץ טרי. קח נקי צמר גפן, לטבול אותו בנוזל, לצרף את ליפומה כל הלילה. אחרי 10 ימים של טיפולים אלה, המפעל פתוח החינוך וזה יכול להיות לסחוט. חייב למשוח את הפצע עם משחה וישנבסקי, השמן לחלוטין.

1903135287ceef7723daadf71cdaa694 - גורם של בליטות לבן על הפנים, סוגי שלהם ואיך להיפטר מהם

אלוורה

כיצד להסיר במהירות את הבעיה של בצל ושום?

היתרונות של בצל, שום עוררין הבריאות, מוצרים אלה הכרחית כדי לטהר תת-עורי הגוש. קיימת דעה כי אם לאכול כל יום, כל בצל, אז הבעיה עצמה תיעלם. אבל מי שלא מוכן להקריב קורבנות כאלה, אנו מציעים מתכונים לשימוש חיצוני.

בצל מסכת נעשה באופן הבא: לקחת את כל פקעת של בצל, לאפות בתנור, בואו מגניב, בשר טחון. בשלב הבא, אתה צריך postrogat את ההרכב של סבון ומערבבים. מסכה מוחל על העור, מכסה פלסטיק, לתקן, להשאיר למשך הלילה.

שום מסיכה לעשות כך: קח גדולים שן שום, לערבב בבלנדר עם חתיכה קטנה של טרי שמן. המרכיבים להחיל את וון 2 פעמים ביום, עד היעלמותו.

8a552916fe722269e9967d8d74010e15 - גורם של בליטות לבן על הפנים, סוגי שלהם ואיך להיפטר מהם

בצל ושום מ Wens

איך להיפטר במהירות של בליטות לבן על הפנים שלי משתמש בכסף של אנשים אחרים?

כיצד להסיר גוש תת עורי, אם זה קפץ? אתה יכול להשתמש בשיטות מסורתיות, זמן מוכחת לעזור יותר מאשר דור אחד.

עוטפת עם פלפל אדום נעשים במשך 2-3 שבועות 2 פעמים ביום. לקחת כמות קטנה של הקרקע פלפל אדום, מפזרים על טבול באלכוהול צמר גפן, חצי שעה חלים על האזור הבעייתי.

הסלק צריך להיות מרוסק לחתיכות גדולות פומפייה. הבא, 1 כף של הרכב חלים על האזור הבעייתי, לכסות עם ניילון, לצרף את התיקון לפחות 4 שעות, רצוי לילה.

e2c729f165379eecc6f2c1afb09ebd1a - גורם של בליטות לבן על הפנים, סוגי שלהם ואיך להיפטר מהם

דייסה של סלק וון

זה אפשרי להסיר את השומה לבד בבית, כי הרבה אפילו בספק אם זה אפשרי לדחוף אותם? ראשית, אתה צריך להיות מאוד זהיר ולשמור על היגיינה, שימוש של חומרי חיטוי. שנית, זה אפשרי לסחוט ולהסיר רק גידול קטן, הממוקם עמוק, הם לא נצפו תהליכים דלקתיים, והם לא בשילוב עם שומות.