Homeעצות אופנהגראנג ‘ בגדים

גראנג ‘ בגדים

e5ebd0cc3216606d80a48b81f6a107c7 - גראנג ' בגדים

שילוב של שונה לחלוטין מרקמים וסגנונות, מקוממת ואפילו תמונות אלימות – כל זה גראנג ‘ סגנון הבגדים. במאמר זה, אנו מציעים לשקול את התמונה bunterng ה-80-90, במיוחד האופנה בחירות בסגנון הזה.

הבדלים עיקריים סוגים של גראנג ‘ סגנון

מה גראנג ‘ סגנון לבוש שונה משאר מגמות האופנה:

    הצגת תמונה כאן מתכוון לשלב הכי לא צפויים פריטים של בגדים ואבזרים, אני חייב לומר כי סגנון זה הוא לעתים קרובות מבולבל עם hipsterdom, אבל היפסטרים יותר זהיר בבחירה של חלקים של התמונה;גראנג ‘ הוא מספר עצום של כל מיני סוגים של רשתות, מסמרים וחלקי מתכת אחרים. זוכר, בשנה שעברה היה את הבגדים הכוכבים? זה קלאסי גראנג’; התכונות העיקריות הן את פרנק החוצפה, אקלקטי, סקסי תמונות גובל בגועל, את הסגנון עם התמונה של עיר משוגעת או אנשים ללא מסוימת מגורים.

המגמה של בגדים גם הפך להיות המניע להיווצרות של תרבות. זה ברור מן ההקשר של התמונות, הוא שלוחה של זמרי רוק-אנרכיסטים מי הכריזו מלחמה על הרגיל עקרונות וכללים. המוזיקה הראשי: פוסט-גראנג ‘ (חברי נירוונה, שלושה ימים גרייס, 30 שניות למאדים) – חלופה מתכת קשה.

e5ebd0cc3216606d80a48b81f6a107c7 - גראנג ' בגדים

תמונות של מסוגנן תלבושות גראנג’

גראנג ‘רוק הוא תוצר של פריג’ ידית 60-70 שנים, גם אז קטגוריות מסוימות של האוכלוסייה ביקשו להביע את הטבע באמצעות הדרך בה אנו מתלבשים. סוג מסוים של מוזיקה.

סטיילינג גם צריך להיות מלוכלך, דוגמא מושלמת על הראש של איימי או הלנה בונהם Weinhaus הסירה. ליצור בלגן יצירתי, עשוי להפוך את צחצוח או מבולבלת בבט. גברי המראה צריך להיות נגע עם תחילת אלביס והסולן של 30 שניות למאדים — מרוסנת, אבל באותו זמן, בהחלט יוצא דופן.

a82ae42294adc24e02d6acd98e4f0ee5 - גראנג ' בגדים

צילום — גראנג ‘ בגדים

ישנם מספר מינים של כיוון זה:

    אקלקטי גראנג ‘– קלאסי משולב עם ברור מהפכני פרטים, זה סיגריה המכנסיים. חורים, חולצות לבנות בסגנון של החבר, קוצים, שרשראות;גראנג ‘ זוהר. זה פשוט, לא ורוד, ארגמן, במקום הרגיל תכונות חובבי Svoge, ענק זהב חוצה עם גולגלות, מוזר כובעים עם נוצות, או חלקי מתכת.

וידאו: הכל על גראנג’

זה באופנה עכשיו

ב-2013-2014, בגדים, גראנג ‘הם כאלה ענקים של תעשיית אופנה כמו זארה, מנגו ו-Asos (mass market),” ו ” פראדה, מיו מיו, מקס מארה – בגדי אופנה עילית. להציג את התמונות שלהם מרדנית אוספים באופן כללי.

f4c787e52fdc02179c41cc0281f12b0b - גראנג ' בגדים

אוסף תמונות של בגדים חמים

ראשית, עין תופס את השחור-אדום-כלוב, זה הדפסה בבירור מגמה של העונה הבאה. בנוסף, זארה מציעה לדלל אותו ירוק בהיר או טורקיז מבטאים.

שנית, כל אלה מותגים של בגדי נשים טיפים עבור עונת סתיו-חורף לקנות זוג נעליים עם עבה וגס עם סוליות, אולי להכניס מגפיים בסגנון צבאי או ברודי. גראנג ‘ בגדי האביב-קיץ 2014 הוא, כמובן, כפכפים של סלין על רחב במיוחד פלטפורמה תוצרת בהיר ויוצא דופן צבעים – כחול, לבן, אדום.

81547ce39b5184fbdba7b9aad8234e72 - גראנג ' בגדים

תמונות מגמות האופנה גראנג ‘ סגנון

שלישית, קישוטים גראנג’. כל הנוער בגדים של המותג מציעה את האוהדים של המקורי אביזרים. לגבי זה סגנון חופשי אתה צריך להסתכל על הסלולר תרמילים, בתי קפה, טבעות פלסטיק, keyrings, עם חרקים בפנים, מגוונת גולגולות ושלדים.

ליצור גראנג ‘ עם הידיים

כדי לבצע עבודת יד, בגדי גראנג ‘ קל, כאן אתה אפילו לא צריך תבנית. אנו מציעים שמלות מלא.

לקחת שום שמלה כהה אשר יבש, על מדף בארון, רצוי, כי זה היה עשוי צמר או לסרוג. עכשיו במכפלת להפוך את המדים סימון על המערכת. במקומות הסימנים צריך לעשות את הידוק, עם קרס לרגע להתחיל למשוך חוטים ו הלבוש. חשוב לצפות את אורך ורוחב של העתיד נקרע, הם שולטים מבחינה ויזואלית, אבל עבור דגמי מקסי ארוכות האופטימלי הוא 2 ס ” מ רוחב ו-5 אורך.

d1226af8bd9aaeee5749aaea07e57e8a - גראנג ' בגדים

תמונות סגנון רחוב

אחרי זה, אנחנו לקשט את הכתפיים. הכל תלוי הבנות בסגנון, אם אתה רוצה, אתה יכול לכלוא את החלק העליון של השמלה – הכתפיים והצוואר, קוצים. עבור נשים שהשתמשו יותר בקלות לבטא את הסגנון שלך, אתה יכול להציע פתרון כדי לקשט את החלק העליון של השמלה עם סיכות או תגים. עכשיו אם אתה רוצה, המיקוד נעשה על שולי שובר חגורות, או תפור על החצאית “תיקונים” של בהיר בד מנוגדים.

8058d1574089576837f55122d3bf853e - גראנג ' בגדים

אוסף תמונות של בגדים חמים

את הג ‘ ינס אפילו יותר קל. מספיק כדי להרים לביש מודל לחתוך אותו עם סכין לחם מוגבה. במהלך החתכים ביד הוא לא זז בצורה חלקה, כמו זיגזגים. החורים יכול להיות מעוצב עם שרשראות וטבעות. הסדר הוא שרירותי.

 

כמה חנויות להראות את האמת גראנג ‘ סגנון הבגדים, אז אני מציע לך לחפש את הרצוי דגמים באינטרנט ולהזמין אותם דרך סוחרי הרשמי. גם להפיק שלו, למשל את השמלה לעיל.