Homeעצות אופנהג ‘ ל כדי להאיץ את צמיחת הריסים

ג ‘ ל כדי להאיץ את צמיחת הריסים

af01f6ee961608c686fc858135f11c65 - ג ' ל כדי להאיץ את צמיחת הריסים

עבה, כהה ריסים היא החלום של כל בחורה. אבל, למרבה הצער, לא כל אחד יכול להתפאר את היופי הטבעי הבעה של העיניים. ג ‘ ל קוסמטיים על הריסים הוא מסוגל לפתור בעיות רבות.

סוגים של ג ‘ לים

ג ‘ ל לטיפול בריסים הוא פתרון שקוף עבה עקביות, אשר מוחל על השיער באמצעות מברשת מיוחדת. זה דומה לזה המשמש הפגר. קרנות מסווגים לפי צבע, מאפיינים, ומטרה.

af01f6ee961608c686fc858135f11c65 - ג ' ל כדי להאיץ את צמיחת הריסים

ג ‘ ל על הריסים

המאפיינים של ג ‘ לים ניתן לחלק את:

ג ‘ ל צמיחה של ריסים (רולנד נפח, אורך, Kareprost, BelorDesign ביו פורמולה). הנפוץ ביותר. כידוע, זמן עדכון של הריסים עשויים להשתנות בין 3 חודשים עד 6, תלוי את חילוף החומרים, כדי לטפל בהם. פתרון טיפול יכול לא רק לעזור כדי להאיץ משמעותית את התפתחות זקיקים, אלא גם כדי לחזק את הקיים שערות;אמצעי פעיל התאוששות (בתיאום מראש מתקדם לאש, את activator מעורר, Alloton Cilange או silane של שמן קיק עם קרטין, מקסי לאש, ). זה לא רק מיצוק ג ‘ ל כדי להאיץ את הצמיחה, התרופות הרכב על הריסים. הוא עשיר במגוון ויטמינים, מינרלים מפעילים ורכיבים להתחדש קו צמיחה. הוא הצביע על הפסד של ריסים בשל הורמונלי כישלון או מתח;מתקן הג ‘ל גבות וריסים (ויויאן Sabo ויויאן Sabo Fixateur ג’ ל, ג ‘ ל קריסטל, את Ardel). אידיאלי עבור הגדלת חזותי צפיפות. זה נקרא לפעמים את הבסיס כי הוא מוחל ישירות לפני השימוש במסקרה. יכול להיות מאפיינים שונים: עבור נוצצות, נצנצים, כיפוף;ג ‘ל להסרת הריסים (Debander, Lidan, הגברת ניצחון, וכו’.). כלי זה משמש כדי להסיר את דבק מן העפעפיים קווי צמיחה. הוא מורכב ממיסים (כימיקלים או שמן), אשר מרכך את דבק;דקורטיביים (צבע פאנה, איבון צבע מגמה, BelorDesign ביו הנוסחה בלארוס ביו, Oriflame היופי Lash Booster). בפעולה שלה בקמפיין מיזוג אוויר או בסיס, אבל יש השפעה בולטת קוסמטיים מאפיינים. תוכל לצייר את הריסים, מה שהופך את הג ‘ ל הזה מיושם לעתים קרובות במקום דיו.

כמובן, מה מתקנות ג ‘ ל נמכר בבתי מרקחת, לא כל תכונות דקורטיביים. זה שקוף לחלוטין, ולעתים קרובות יש יותר עקביות נוזלי. באותה צביעה גם הוא מסווג על-ידי צבע או אינדיקטורים אחרים. ישנם אפשרויות של שחור, לבן, כחול וגוונים אחרים עם נצנצים, את ההשפעה של “זיקית”.

מטרת ג ‘ לים מחולקים:

    קוסמטיים. מתן אפקט חזותי של הגדלת הצפיפות של הצללה;לטיפול של בעיות מסוימות. זה מקצועי קוסמטי המשמש אך ורק במכוני יופי או בעלי מלאכה מנוסים בבית.

 

איך לשים על הריסים

השימוש של כלים דקורטיביים, טיפול להשתנות, אז תחשיב את שניהם.

הוראות כיצד להשתמש את הג ‘ ל כדי לשחזר את הריסים Dzintars “KREDO לוקס” (גרדיאן):

השערות מטוהרים מן האיפור וזיהומים אחרים. עדיף להשתמש לפני השינה, כאשר הגוף משופרת תהליך של התחדשות;כמו כן, העור הוא ניגב עם קרם לחות ללא אלכוהול, micellar מים או שמן על מוכן אזורים בעזרת מברשת, מרחי שכבה אחת של ג ‘ ל. אחרי כמה שניות אתה יכול להגיש בקשה שנייה. להיות בטוח כדי לקרוא את היצרן ידנית (במקרים מסוימים, יישום חוזר ונשנה הוא לא הכרחי);בבוקר, פשוט לשטוף אותו, בשל ההשפעה של מים, להסיר את שאריות הרכב זה לא נספג. את התוצאות הראשונות כבר יהיה מורגש אחרי חודש של שימוש.

כפי שהוזכר לעיל, ג ‘ ל ענק, מגוון ומזין משמשים טועה לחלוטין, כמו קוסמטיים להסרת הריסים. השימוש של פתרון דקורטיבי יכול להתבצע לפני החלת איפור, ואחרי – כבר צבעה את השיער. חשוב לשים לב את המאפיינים שצוינו על ידי היצרן.

לדוגמה, כל ג ‘ ל עם נצנצים חלים אך ורק על המסקרה, אבל שקוף או לבן תחת זה כבסיס. חוות דעת לומר כי זה הוא הטוב ביותר כדי להחיל קרנות כאלה בצורה של יסודות – הם לעכב את הקשר של השיער, ליצירת אפקט של נפח טבעי.

חומרים להסרת הריסים מ Mirazh (מיראז’) באופן הבא:

    על מוכן קו צמיחה עם מברשת או מברשת כדי להפיץ מאוד מאוכזב. עבה את המוצר, השכבה התחתונה מוחל;אחרי 2 או 10 דקות (בהתאם להוראות), אתה יכול להתחיל לסגת. בעדינות מן הפינה החיצונית נמשכת חתיכה של דבק גיבוי או עם פינצטה להתחיל לירות קרני;אחרי העבודה אתה צריך לשמן את העפעפיים הרגעה (זה יכול להיות קרם, Panthenol). אם יש צורך, את הטיפול חוזר על עצמו.

סקירת המותגים של ג ‘ לים

המהות ריסים גבות מסקרה ג ‘ל – תיקון ג’ ל על פניהם ריסים וגבות. בשל הנוסחה המיוחדת שלה מאפשרת אפילו הכי מעוות שערות לשלוח בכיוון הנכון. יש חלק שקוף בצורת, ליישם עם מברשת דק. מסוגל לשפר את ההשפעה של ברזל. הודות הרכב מצוין יכול להחליף את יקר יותר Rimmel לונדון Lash Accelerator (Rimmel).

a58a94cc835a93a97116d5defdbeee4b - ג ' ל כדי להאיץ את צמיחת הריסים

המהות.

מק בראו סט מתייחס דקורטיביים קוסמטיקה, כי זה הטוב ביותר עבור הרך הצללה של הגבות. לעתים נדירות ב-cilia, אבל אם יש צורך, יכול להיות חלופה אד-הוק בסיס.

df09a0aaa73540880354596fab027965 - ג ' ל כדי להאיץ את צמיחת הריסים

MAC

אסטל Otium מקצועי ייחודי ג ‘ ל עיניים (אסטל Otium) הוא מוצר ייחודי זה יש מספר תכונות שימושיות: האצת גדילה, כדי לשקם את השיער, לחזק אותם. חומרים פעילים שפותח על ידי חברת אסטל ייחודי פעיל מורכב, המרכיבים הפעילים העיקריים שבהם הוא לקטוז, חומצה לקטית.

29c63224a02988d64d2484140ca1353b - ג ' ל כדי להאיץ את צמיחת הריסים

אסטל מקצועי

אמנות-מסכת תיקון וטיפול – דוגמה של מתקן טיפול ג ‘ ל על ריסים וגבות. הוא בצורה מסודרת מחלק את השערות לתוך נפרדים, תוך מתן תזונה והגנה מפני תופעות הסביבה החיצונית. מיושם גם בתור מוצר עצמאי, כבסיס מתחת מסקרה. אם אתה רוצה לקבל רק את הבסיס, עדיף לקנות Artdeco ברור מסקרה עין-מצח – זה מספק אמין קיבוע וחיזוק.

72b030264d1482f004b8410aeb30e88f - ג ' ל כדי להאיץ את צמיחת הריסים

אמנות-מסכת

אני מאוד מרוצה (Relui) “ריסים ארוכים” – את בלארוס קוסמטיקה טבעית קומפוזיציה. בצורה של חומרים פעילים הוא מיץ קיווי, Panthenol, טבעי חלבונים. תרופה נוזלי מועשר עם סרמידים, אשר העיקרי “בניין” חומר השערות.

136a0296ffb91792da77cc67e69936df - ג ' ל כדי להאיץ את צמיחת הריסים

איבון שימר טיפים מסקרה (Avon) המקסים דקורטיביים מסקרה ג ‘ ל עם שימר (נצנצים) לקישוט של הריסים. כלי בלינק “מלקות” משמש רק על החלת מסקרה, כי (למרות הטענות של היצרן), אין לו הבעה צבע. לקנות את המוצר רק על רשת של סוכנים. הרבה ביקורות טוענים כי פאייטים יש השפעה שלילית, לחזור לסורו ולגרום על רירית.

8fd4c177f4e170d5d105661068f61dbb - ג ' ל כדי להאיץ את צמיחת הריסים

אייבון

מוצר רפואי Platinus מלקות (פלטינה שופעים) נמכר רק בבתי מרקחת. זה מורכב של ויטמינים וחומצות אמינו החיוניים לצמיחת שיער. ידוע שחזור מעולה המאפיינים של הריסים לאחר מתח או אובדן מכל טיפול לא נאות. המחיר שלה הוא כ $ 5. את אפשרות זולה יותר היא המוצעים על ידי החברה MAVA (Mavala כפול-lash) – ג ‘ ל פעמיים “ריסים”.

561385a248db759292efab1b18ecfe74 - ג ' ל כדי להאיץ את צמיחת הריסים

Platinus מלקות

Talika Lipocils עפעף טיפול ג ‘ ל (Talika של Lipoyl) – צרפתית קוסמטיקה, מציע מגוון רחב של אכפתיות מוצרים. זה ג ‘ ל מועשר עם תמצית תפוח, חומצה לקטית, אלנטואין וחומרים מזינים אחרים. להבטיח צמיחה מוגברת ולא מורגש שינוי לטובה לאחר 3 שבועות. מעט זול יותר ג ‘ל המפתח הסודי צ’ וקו כתם מבטיח את אותה תוצאה באותו זמן.

6e671a2dc02ea0b7e221ab253938fb84 - ג ' ל כדי להאיץ את צמיחת הריסים

Talika

Eveline ריסים מרוכז סרום מסקרה פריימר 3 ב-1 הוא סרום עבור פעילות התחדשות וצמיחה של שערות. בשל הנוסחה ביו-שחזור מורכבים™ ניתן להפעיל רדום cilia, וחיזוק פעיל זקיקים. שלה להשלים את עמיתו, אבל עם מגוון רחב יותר של פעולה RefectoCil Longlash ג ‘ ל (Reflectocil).

c18294632cb1f28e4178716adf4a1550 - ג ' ל כדי להאיץ את צמיחת הריסים

Eveline

לוריאל סרום מחדש Activant cils (לוריאל) סרום טיפול והחלמה. משמש כדי לשפר את מצבו של הריסים אחרי הארכה, כמו גם למנוע נשירת שיער. יכול לשמש כחומר מייצב (בדומה RevitaLash® מרכך הריסים), או נפרדת, מיזוג מוצרים. קצת יותר זול מאוד דומה סרום מן faberlik –Faberlic ריסים ועוד.

0c33660623ccc5df27b69093ef35cf66 - ג ' ל כדי להאיץ את צמיחת הריסים

לוריאל