Homeעצות אופנההטוב ביותר dermaroller על הפנים

הטוב ביותר dermaroller על הפנים

530574056771ccfc4e99600f3ba7c79c - הטוב ביותר dermaroller על הפנים

זה ידוע כי מזותרפיה יכולה בטווח הקצר כדי להפחית באופן משמעותי את שינויי הגיל של פנים קווי המתאר. כדי לבצע הליך זה בבית, אתה צריך מכשיר מיוחד – dermaroller על הפנים והצוואר.

איך לבחור

Dermaroller הוא רולר, אשר בשימוש על ידי הקוסמטיקאיות להחדרה תחת השכבה העליונה של העור לחומרים מסוימים. עיסוי משפר את זרימת הדם, ובכך להגדיל באופן משמעותי את החדירות של חומרים פעילים (ויטמינים ומינרלים) אנטי-אייג ‘ ינג תרכובות.

530574056771ccfc4e99600f3ba7c79c - הטוב ביותר dermaroller על הפנים

Mesoroller עבור סיווג לפי גודל, צורה, עובי חומר של מחטים והשימוש. גודל זה יכול להיות עד 5 מ ” מ ולא יותר מ-8. גדולים בעיקר חרירי משמשים את הגוף. יותר משטח העבודה של הכלי – יותר טוב ויותר מהר מעובד עור. זה גם תלוי במספר מחטים. בסלונים להשתמש קטעי וידאו מקצועיים, אשר יכול להכיל עד 550 הדק של מחטים. יצוין, כי בבית אתה יכול להשתמש רולר עם יותר נדיר הסדר של המחטים. לדוגמה, 250 או 300.

להשתמש dermaroller, פשוטו כמשמעו, על כל פני השטח של הגוף. זה על הפנים, הצוואר, הירכיים, הבטן ואזורים אחרים הזקוקים לטיפול ויטמין תרכובות. בהתאם לכך, על ידי שימוש mesoroller יכול להיות מסווג כדלקמן:

על פניו. הקטן ביותר זרבובית. הגודל שלהם לעיתים קרובות אינו עולה על 2 מ ” מ, כי הם צריכים לעבד אפילו קמטים קטנים סביב העיניים או הפה. DNS הוא לונדון, ayuna, של יעילות פחות (יעילות פחות), ;על הצוואר. זה יותר רחב רולים – 3 מ ” מ או יותר. הכרחי עבור הידוק עור הצוואר, לשפר את turgor והפחתה של קמטים. המפורסם ביותר – MNS;עבור הגוף. הוא האמין כי מזותרפיה הוא הליך באופן בלעדי על הפנים. אבל הרבה בנות זה מתבצע על הגוף. זה מפחית קלואיד צלקות, סימני מתיחה, להדק את קפלי לאחר ירידה פתאומית במשקל, לחסל את הפריחה. זה Histomer Histan השמש ההגנה;ישנם גם כלים מגוונים. הם משמשים על הצוואר והגוף, לפעמים על הפנים (אם החלל מאפשר פני השטח). זה Clinicares פתרון טיפול, ZGTS-T540-5.

המאפיין העיקרי שאתה צריך לבחור את dermaroller הוא אורך ועובי המחטים. ההליך לא צריך להביא שום כאב חד, לכן, להשתמש הדק מחטים לחדור העליון, עשוי שכבת האפידרמיס, אבל לא לפצוע אותו.

לבית הליך זה מומלץ להשתמש דגמים עם גודל מינימלי של מחטים. זה מתייחס אורך שלהם. הוא האמין כי את כבר את המחט יותר, טוב יותר, עמוק יותר, יעיל יותר את ההרכב יושקו תחת העור. זה לא לגמרי נכון, כי לא את כל הבעיות צריך להזין את ויטמין הרמת פתרונות באמצע שכבות.

fb9e5afc6e543709296acbe222f3816a - הטוב ביותר dermaroller על הפנים

תמונות ההליך עם dermaroller

אם אתה טירון מאסטר של מזותרפיה, זה הכרחי כדי להשתמש את המחטים הם קצרים, דק ככל האפשר. קוטר הם:

0.1 מ ” מ. את הדק. נקרא microneedle. יעיל ביותר הן בפתרון של בעיות קטנות: נותן גמישות, להעלים קמטים בפנים, או קטן כתמי גיל;0,2. הממוצע. משמש הביתה, סלון הליכים. משמש לטיפול באקנה, פצעונים, צלקות, קמטים הפחתה. אם אתה משתמש יכול לגרום אי נוחות קטנה, במיוחד על עור רגיש;0,3. את המחט מקצועי mesoroller. הם משמשים רק ע ” י מאסטר estheticians. מתמנים תחת מגוון רחב של בעיות דרמטולוגיים, החל אדמומיות ופריחה וכלה צלקות וסימני מתיחה.

הביקורות טוענות אופטימלי אורך מחט dermaroller על – זה עד 1 מ ” מ. על פניו, 3 על הגוף ו-2 על הצוואר. זה הוא תקן פרמטרים אשר טיפולית הסרום חודר לתוך העור ניסוחים בצורה הטובה ביותר.

עבור באיכות גבוהה מזותרפיה חשוב לבחור גם את החומר של מחטים. הם באים פלדה, טיטניום. הראשונים הם הנפוצים ביותר ובמחיר סביר. מושלם עבור התחדשות והידוק העור, ומניעת פיגמנטציה. טיטניום הם, במידה מסוימת, טיפולית. מתכת זו ידועה בזכות איכויות של כוח, בנוסף, יש לו השפעה חיובית על האפידרמיס. הם לעתים קרובות כהשלמה שונה ציפוי של אצילי מתכות. למשל, טיטניום “Clinicare” עם זהב.

הטוב ביותר dermaroller על הגוף והפנים ניתן רק קניתי בבית המרקחת. גם לקנות רולר ברשת חנויות Tiande, מרי קיי ואחרים. הם נמצאים בכל עיר גדולה – מוסקבה, אלמאטי אחרים. המחיר נע בין $ 10 ל-כמה מאות בהתאם מתכת של היצרן.

וידאו: dermaroller Genosys

כיצד להשתמש

את היישום העיקרי של dermaroller הוא עיסוי מיוחד עם תרכובות, סרומים שנועדו להפחית קמטים, לשפר את העור. לפני הפגישה אתה צריך להחליט במה להשתמש dermaroller.

צילום — לוואי של dermaroller על העור

הוראות צעד אחר צעדכיצד להשתמש dermaroller על הפנים:

אתה צריך לנקות את עור ואיפור החלב. בשביל זה עדיף להשתמש קרמים ללא אלכוהול. האפשרות הטובה ביותר היא micellar מים. אז כמה בנות כי התחממות מסכת שיבטיח זרימת דם רגילה;בעקבות העצות של מחטים הם מיושמים שנבחר כספים. לכן, כמה מודלים של רולים, לדוגמה, היופי הרפובליקה, מ-מכר, עם פתרונות מסוימים. אבל יש להם חיי מדף מוגבל (פעולות) – 6 חודשים;ליהנות מן השימוש רולר כבר מוגדלים, אנו זקוקים לגלגל אותו בפנים מספר פעמים. עבור כל אזור לעצור לא יותר מ 2 שניות. דחוף את הידית בלתי אפשרי – זה יכול לגרום נזק לעור. תחת לחץ חזק המחט יכול לחדור עמוק יותר הכרחי;אז לא צריך לשטוף חצי שעה. לאחר הזמן הזה עבר, פשוט לשטוף את שאר ההרכב עם מים צמר גפן.

חזור על אלה מפגשים פעם בשבוע. לעתים קרובות רק לאחר התייעצות עם רופא עור. אתה צריך להבין כי הליך זה יש כמה התוויות. בפרט, לא ניתן להשתמש בסוג זה של עיסוי עם מחלות פטרייתיות, פסוריאזיס, חריפה מחלות ויראליות של העור.