Homeתסרוקותהיתרונות והחסרונות של הקלטת תוספות שיער

היתרונות והחסרונות של הקלטת תוספות שיער

10c77e13027882b2ed248a04254b6817 - היתרונות והחסרונות של הקלטת תוספות שיער

לא כל הטבע העניק המחלקה הראשונה שיער תלתלים הם לעתים קרובות לא מספיק עבה או שביר, אשר משפיע על המראה. הקלטת תוספות שיער יכולה לפתור את הבעיה הזו בלי הרבה מאמץ, חוץ מזה, הטכנולוגיה יכולה להיות משוחק בבית.

יתרונות וחסרונות

סלסול קר, הוא טכניקה המשמשת כדי להשלים את עצמו עם סרטים, אשר מודבקים על נוספים גדילי. בשל העובדה כי העומס מחולק באופן שווה על פני אורכו של הסרט יש תחושה של כבדות בראש. בהשוואה הקפסולה, התהליך הוא הרבה יותר מהר. אבל כזה תלתלים יש חסרונות.

10c77e13027882b2ed248a04254b6817 - היתרונות והחסרונות של הקלטת תוספות שיער

הקלטת תוספות שיער

חסרונות של הקלטת תוספות שיער:

המורכבות של טיפול. הקלטות נוטים להתנתק מן הקרקפת לא תקין משחות כביסה. חשוב מאוד להתייעץ עם המומחה לפני ההליך;ההסתברות של אובדן של השתל גדילי. הם מאוד מסורק אפילו אם אתה משתמש מסרק רחב שיניים;לא לעשות כמה תסרוקות. בפרט, זה קוקו גבוה, סוגים מסוימים של אריגה;טיפול לא נאות ליד החגורות על שכבת דבק לצבור טבעיים וסינתטיים גדילי. מהם נוצרו גושים, אשר על הסרה או תיקון צריך זמירה. אז אתה יכול לאבד עד 30% של שלך תלתלים.

a0f142730aae5318d0163b35fd4c20a6 - היתרונות והחסרונות של הקלטת תוספות שיער

היתרונות של הקלטת תוספות שיער:

מהר ההליך;זה יכול להיעשות על מוחלשת ופגעו גדילי. המפגש הוא “קר” שיטה”, כלומר, ללא חימום של כמוסות, שורשים, ואילו האיטלקי הוא לא נהג על נחלש תלתלים;זמינות. הטכנולוגיה עולה כמעט 50% נמוך יותר מאשר עם קפסולות;משך הזמן של ההשפעה. אם לטפל כראוי את עצמם, את ההשפעה יישאר עד שנה אחת.

בבחירת הארכת שיער טוב יותר את הכמוסה או הקלטה, אתה צריך לשקול את כל צדדים חיוביים ושליליים. קפסולות נראה טבעי, הם לא מוגבלים שיער לא מסורק. אבל באותו זמן, חם כמוסה טכניקה בדרך כלשהי מזיק שיער טבעי – יתחמם השורשים, זה מקדם נשירת שיער, שבירה שלה גדילי. אז אם אתם מוגבלים בתקציב או רוצה לעשות ניסוי הרחבה, זה טוב יותר כדי לעצור את הקלטת לבנות על קנס או שיער דליל.

חומרים

בשביל להחזיק קלטת תוספות שיער גלי וישר שיער אתה צריך לקנות שיער מיוחד חלקים, מחיר החל מ-3 $ 10 לכל רצועה. חשוב מאוד האורך שלהם, אחרת, את היכולת לא הגיוני. זה משתנה בין 10 ס ” מ עד 20 או יותר. מקצועי חנויות שאתה יכול למצוא מאוד קצר הרצועה, פחות מ-10 ס ” מ, הם נהגו לתת את צפיפות השיער.

43b9d8232a767c2e64fcce87c3d7d8e9 - היתרונות והחסרונות של הקלטת תוספות שיער

תמונות אופקי פרידה

עבור תלתלים שיער, בהתאמה, רכש גלי, חוטים, קרוב ככל האפשר לחזור על תלתל. עבור ישר – ישר. לרוב אדונים בשימוש הסלאבית השיער, כי הן הכי רך, עמיד בפני אגרסיבי גורמים חיצוניים.

5412e61d260508c3a67106d95e8b9797 - היתרונות והחסרונות של הקלטת תוספות שיער

תמונות אופקי פרידה

בנוסף, אתה צריך לשלם תשומת לב כדי דבק או דבק ששימש בונד רצועות. חיבור חוטים משמשים לעתים קרובות אלרגיות תרכובות. הם משפיעים לא רק על מצב של “שלהם” שיער, אלא גם על הגוף כולו.

וידאו: איך לבנות הקלטת שיטה

הליך

חשבו איך להחזיק את הקלטת תוספות שיער בבית tressame שיער לדבר (חברה גרמנית Arcos) עם תמונות לפני ואחרי:

הסט כולל 40 שיער לדבר סרטים, הרוחב של כל אחד מהם 4 ס “מ, עובי 8 מ” מ. במקביל, המותג הזה יכול להיות מה שנקרא microlepton קיבולת, איפה את עובי רצועת עד 5 מ ” מ. שיטה זו משמשת עבור קצר גדילי (ארבעה מאותו סוג, בוב צרפתית תספורת), שיער טבעי לשטוף, לסרק בצורה מסודרת. מיובש. חשוב מאוד להשתמש משחות ומסכות – הם עשויים להשפיע על דבק יכולת של הקלטת;לעזאזל תלתלים ליד העורף הוא אופקי פרידה. הקלטת מודבק על טבעי קווצות שיער, נסוג מן השורשים כ-5 מ ” מ. כאשר הדבקה יש צורך ללחוץ את הרצועה עם קצת כוח, כך היא גם הצטרפה המנעולים;הצמדת רצועות עשוי הגב העליון. אתה צריך בצע את שמפוזרות להקות, אחרת תסרוקת ייראה טבעי;בימים הראשונים את הראש כדי לשטוף את זה הוא בלתי אפשרי, אבל בגלל מספר גדול של מלאכותיים להקות זה לא יהיה מורגש.

4dac5e465e10965b0996977790b4ce92 - היתרונות והחסרונות של הקלטת תוספות שיער

תמונה — ציור גדילי

יופי כזה של התלתלים שלך דורש טיפול מסוים. ראשית, אי אפשר לשטוף את השיער, הרמת גדילי – רק כך שהמים מטפטפים את צמיחת השיער, כלומר, תחת המקלחת. שנית, מסכות, משחות אתה יכול לעשות שבוע מאוחר יותר, אבל בלי שורשים. שלישית, נזק חמור לשיער מיושם עם מייבש שיער מלקחיים, אז אתה יכול לבצע את כל ההליכים האלה, בטמפרטורה נמוכה, או באופן זמני לנטוש אותם. אם הגדילים להיות מבולבל או הקלטת החלה לשחק מתחת שיער טבעי, צריך תיקון. במהלך אותה הם פשוט דבק קצת יותר גבוה לשורשים.

4f5e843202d35fe7443517cd5556b5da - היתרונות והחסרונות של הקלטת תוספות שיער

תמונות לפני ואחרי הארכה

אם חם כמוסה הצטברות חייב להיות מסולק רק באמצעות סורקים את צמות למעצב השיער, את הקלטת ניתן להסיר באופן עצמאי. אתה צריך לקנות ממס של אותה חברה זה היה הקלטת, ולשים את זה על הקובץ המצורף. אחרי שמרחתי את ג ‘ ל שמכיל את תלתל, להמיס, ואת הסרט ללא בעיות ייעלמו. כל המפגש ייקח בערך חצי שעה, זה יהיה מסוגל לבצע כל מאסטר.