Homeעצות אופנההלבנת שיניים עם סודה לשתייה, מי חמצן, לימון ופסטה

הלבנת שיניים עם סודה לשתייה, מי חמצן, לימון ופסטה

581e53254e1b776130031cb67dc4be0d - הלבנת שיניים עם סודה לשתייה, מי חמצן, לימון ופסטה

בבית אתה יכול בקלות לתת את השיניים שלך את הצבע הלבן בלי להזדקק מקצועי הליכים. אנו מציעים לך לשקול איך לנקות הלבנת שיניים עם סודה לשתייה, מה הוא היעיל ביותר מתכון ברק אמייל עם מי חמצן, ואת התוויות של טכניקה זו.

איך סודה

סודה לשתייה היא חלש אלקליין התרכובת נתרן ביקרבונט, שהוא בעל גבישי לבן המראה. ביסודו מזון מינרלים ממזון זה שונה לא רק בסיסיות, אבל אתה צריך להבין שזה לא גס טופס לשימוש זה מסוכן לבריאות.

אנשים רבים עדיין חיים במאה ה-21, להמשיך לצחצח שיניים עם סודה לשתייה, למה? כאן את האיכויות החיוביות של גישה זו היגיינת הפה:

חיסול מלא של ריח לא נעים עקב ההרס של חיידקים, מיקרואורגניזמים מזיקים;ניקוי מושלם של השיניים אפילו קשה להגיע לאזורים הודות למבנה של כלים שוחקים;ביטחון מלא במונחים של תגובות אלרגיות;לטווח ארוך ברק ההשפעה של אמייל;לחזק את השיניים.

581e53254e1b776130031cb67dc4be0d - הלבנת שיניים עם סודה לשתייה, מי חמצן, לימון ופסטה

אתה צריך להבין כי הלבנת שיניים, אם התערובת מכילה תוסף של מימן על-חמצני או חומץ, זה יכול להזיק לבריאותך. יש מספר התוויות נגד לשימוש של טכניקות אלה:

דימום בחניכיים, חניכיים, רגישות יתר של השיניים;נוכחות של דלקת בחלל הפה, כיבים, stomatitis;סודה להרוס לחלוטין את כל החיידקים ללא הבחנה. זה חבל, כי לפה שלנו יש אלפי סוגים שונים של מיקרואורגניזמים מועילים;עקב השימוש של אבקת יכול לשבש את תפיסת הטעם;דק אמייל. חלקיקים שוחקים לטשטש את השכבה העליונה, כך אנשים עם שיניים עדין, עדיף לא להתנסות.

וידאו: שימוש טוב של סודה לשתיה

המתכונים של הלבנת שיניים

בבית מושלם, חיוך לבן אתה מעריך את המתכונים עם סודה לשתיה:

סודה מי חמצן להלבנת שיניים הוא פשוט קלאסי להדביק על אמייל הברקה. בשיעורים שווים לערבב את מי חמצן, אבקת סודה לשתיה, ולאחר מכן להחיל כמות קטנה של התערובת על מברשת השיניים שלך. נקי כמו תמיד, אבל לא לנסות לפגוע בחניכיים – הם עשויים להיות רגישה יתר על המידה. אני חוזר פעם אחת ביום;לעיתים קרובות-עצמית לבצע הלבנת שיניים על-חמצני, לימון, סודה לשתיה, מזון זה ההרכב יעזור לך לא רק כדי להקל על אמייל ולחזק את השיניים. מערבבים כפית סודה לשתיה, חצי כפית אחת של מי חמצן, כמות זהה של מיץ לימון (סחוט טרי). להיות בטוח כדי לסחוט את המיץ עצמך, כי ההרכב של המוצר שרכשת אולי לא צפויות תגובות כימיות. לקבל קצף של מסה זה צריך להיות מפוזר על המברשת. נוח מאוד שהמתכון הזה יכול לשמש עם האצבעות – רק על טיפים לשפשף את השיניים גלוי מקומות, אז לרענן את הנשימה שלך להסיר רובד;

4b3df0379ba9ca78a068795f0750867a - הלבנת שיניים עם סודה לשתייה, מי חמצן, לימון ופסטה

תמונות סודה limnocalanus השיניים סודה לשתיה מי חמצן עלולה להיות השפעה שלילית עם חניכיים, יש כאן את התותים. פירות יער טריים, לשטוף היטב ומועכים כדי להפוך את פירות פירה ללא גושים. עכשיו בתערובת, להוסיף מעט סודה עד דביק עקביות עם שוחקים מבנה, הרכב הזה מברשת השיניים פעם ביום. זוכר את התערובת אין להשתמש אם אתה רגיש;ביקורות רבות על הלבנת שיניים עם סודה יוד. מינרל זה תערובת יעזור להפחית את מספר וגודל של החשבון הדיפרנציאלי והאינטגרלי כדי לרפא חיידקי מחלות של הפה, להפוך את הנשימה טרי. כדי כפית סודה לשתיה להוסיף כמה טיפות של יוד ומערבבים עם עץ או מקל פלסטיק (אתה יכול להשתמש קיסם או גפרור). בעדינות להחיל את פני השטח של השיניים, אתה יכול אפילו להשאיר לכמה דקות עבור האפקט הטוב ביותר;תערובת של יוד, סודה לשתיה יש חסרונות – למשל, השימוש בו עשוי להיות מסוכן עבור אנשים עם אלרגיות או הסובלים מחלות האנדוקרינית. כמו אנלוגי, אתה יכול להשתמש את סודה לשתיה וחומץ. הרכיבים מעורבבים עד צמיג מסה כמו דייסה, לשים על המברשת ועיסוי בעדינות למעלה ולמטה לנגב את זגוגית השן;צילום — חומץ, חומצה ו stateshave ועליז לערבב את הסודה לשתייה עם משחת שיניים להלבנת שיניים. שיטה זו החליפה חרוץ בנות שפשוט אין לי זמן לחפש ולהתחבר רכיבים. צריך להכין משחה, מברשת השיניים פעם ביום. התוצאה אחרי שבוע של התהליך לא יותר מאשר הלבנת שיניים בלי סודה לשתיה מן האוויר;מהיר שינוי, אתה יכול לשלב את הסודה לשתייה עם מיץ לימון ומלח. ויטמין זה קוקטייל אמייל, אשר מחזקים אותו ולטהר אותו מן שלט צהוב אפילו אחרי עישון. מערבבים כפית של סודה חצי כפית של מיץ את אותה כמות של מלח ים, אנו אוספים את המברשת בעדינות, מכניס את השיניים, לנקות את הפה;נשים בפורומים טוענים כי ההשפעה של סודה הוא אפילו בעת שימוש טהור מינרלים רכיב. אבל אתה צריך לזכור על העובדה כי זה יכול להיות מזיק לבריאות שלך. להרטיב את המברשת לשפוך אבקת מינרלים ולנגב את השיניים, אני חוזר פעם ביום.

למרות אזהרות הרופאים.

למרות כל התכונות הטובות, חסרונות יש גם סודה. המשמעותי ביותר הוא אפשרי שחיקה של האמייל הוא למעשה תהליך בלתי הפיך, אשר עשוי להיות תנאי מוקדם להיווצרות רציני חללים או אפילו אובדן השן. כדי להימנע מצער זה הגורל, לפני הטיפול העצמי של הפה, לבדוק עם מרפאת השיניים.

48d2fb17d12e8c1175566b9f9ee3dd91 - הלבנת שיניים עם סודה לשתייה, מי חמצן, לימון ופסטה

תמונות — חיוך יפה

לפגוע מן ההליך יש לא האפיל לגופו, זה הכרחי כדי להפריע ניקוי כזה כל שבועיים, הפסקה צריך להיות לא פחות מ 14 ימים. זה חשוב מאוד, וכל הזמן הזה את הפה מברשת רכה להדביק עבור השיניים רגיש.

מנה של אבקת נבחר, בדרך כלל, על העין, אבל תנסו לא יותר מדי להחזיק בשילוב של רכיבים. אפילו קטנים חלקיקים שוחקים יכול לעזור לך להסיר שנאה צבע צהוב עקבות של ניקוטין מהשיניים.

התמונה מוצגת לעתים קרובות מודלים בנות עם גשר בשיניים, אחרי ההלבנה. אם אתה מתקן צלחת, סודה הוא אסור לשימוש. בנוסף, הכי טוב מומחים יגידו לך השיניים עם פלטה בכלל לא הבהיר עד הסוף של טיפול, כי אתה יכול לעזוב את אמייל לא מראה כתמים כהים.

אפשרי אחרי כל שוחק טיפולים, לשטוף את הפה עם מרתח של קמומיל, פרחים מיובשים של דשא, קליפת אלון, או מחטי אורן – זה יעזור לחזק את השורשים.

במהלך הטיפול, לאכול ויטמינים וסידן, אז הכל יהיה בטוח יותר לבריאות. הכי חשוב, ההמלצה היא אף פעם לא לבלוע את סודה לשתיה, אחרת הקיבה יכולים להגיב קשה מאוד: שלשול, הקאות, בחילות, כאבים (במיוחד כאשר כיב או דלקת בקיבה).