Homeעצות אופנהחגיגי איפור חום, ירוק, אפור וכחול עיניים.

חגיגי איפור חום, ירוק, אפור וכחול עיניים.

909d162ea11ddccd4d479679a5852a6b - חגיגי איפור חום, ירוק, אפור וכחול עיניים.

909d162ea11ddccd4d479679a5852a6b - חגיגי איפור חום, ירוק, אפור וכחול עיניים.

שיער מדהים, מדהים תלבושת, רוח חגיגי, והילדה היתה מוכנה לפרסום. אבל עוד בר קטן – ערב איפור יכול להפוך כל אישה.

כסף, זמן פנוי לא תמיד אפשר לבקר את סלון או להתקשר אמן אמן איפור, ועל מנת להיות הכי מקסים ואטרקטיבי הגברת ערב טוב, אתה חייב לדעת את הסודות של איך לעשות חגיגי האיפור עצמו. טיפים מעשיים מובילים איפור אמנים, מעצבי רק בשבילך.

תכונות חגיגי איפור

ערב איפור יום (מדי יום) של שונים הבהירות והעוצמה של צבעים. למרות שזה תלוי במצב, הולך מסיבת חברות, אתה עדיין צריך להיות זהיר עם השימוש של אייליינר ואודם בצבע. כמובן, חגיגי איפור חייב להיות עקבי, ולא להישאר על העור למשך לפחות כמה שעות ללא הפרעה כיף.

בשביל זה אתה צריך לעקוב אחר הנחיות מסוימות:

להיות בטוח כדי להשתמש בקרם לחות לפני מריחת בטון או צלליות, אז את מבנה הפנים יהיה יותר אחיד, אתה יכול בקלות להסיר קמטים על המצח, והצבעים רך יותר ועשיר יותר. לפני החלת איפור כדי להפוך את מסכת לחות או לנקות את העור לקרצף. השתמש איפור עמיד במים. להיזהר עם בחירת סומק. האיכות במקום הראשון, רצוי כי הם היו על בסיס אבקתי. כאשר אתה משתמש איפור שפתון pearlescent גוונים: ראשית, בניגוד בהיר שפתונים הם לא צריכים לפקח על כל 15 דקות, ושנית, צבעים בהירים יותר מועיל תראה את אור הערב.

מתכתי צללית עיניים על עיניים חומות.

המובילים אמני האיפור מציע להשתמש תחת איפור צלליות עם ברק מתכתי. מגמת האופנה העדכנית ביותר יכול להדגיש את העיניים של כל צבעים וגוונים. יתרון במיוחד ייראה עיניים חומות עם זהב צל, עם הצבע הזה אתה יכול להתנסות מתוך הנשמה – לוקחים את זה כבסיס, להחיל על גוון של ירוק או חום. אז תראה, תן לנו לתת זוהר ורעננות. לא לשכוח את השימוש קונסילר, ידידנו הנאמן ואת עוזר במאבק עם עיגולים מתחת לעיניים, הטון שלו, צריך לבחור מעט בהיר יותר מאשר הקרן.

בזהירות אתה צריך לפנות את הטכניקה של איפור ערב לבלונדיניות עם צבוע, טבעי שיער כמו צבע עיניים ב “טבעי” לא תמיד חום.

45e40345dbc97481ebd13ab8c46a5da8 - חגיגי איפור חום, ירוק, אפור וכחול עיניים.

המפורסם עיניים עשן

רק להכות את העונה שעברה, שכבר הפך לקלאסיקה, עין – עיניים עשן. את סקסית ערפל בעיניים שלו לא ישאיר אף אחד אדיש, כי עם איפור כדי לשפר את העיניים פשוטה. הפופולריות זה הסגנון הזה של הצללית הבקשה התקבלה בשל צדדיות שלה – הוא מתאים לכל אחד, ללא קשר הצבע והצורה של העיניים, במיוחד היפה הזה חג איפור עיניים בבית, אשר יכול להיעשות בקלות רבה ביותר. הטכניקה של אובך:

הכינו את העיניים, מרחי קרם לחות, קרן, תחת העין קונסילר. כל מעובדים אור המשקף אבקה. נתחיל להחיל גוון אור, אתה יכול לקחת את כל פסטל צל. קח את שחור ועיפרון הם מסודר, קו ישר מהבסיס לאזור של העפעף העליון, גם, מלמטה. הצטרפו הידיים. הבא הכי חשוב: לקחת את אפל, ואת ציצית שהוקצו את הפינה החיצונית של העין, ולאחר מכן מוצל עם מברשת נקייה כבר להחיל צללים. שוב עבודת העיפרון. להפוך את אניה יותר אינטנסיבי. לאחר החלת צל כהה על גבי, שוב לצל. השלב האחרון. לתקן פגמים קלים, צביעת ריסים, מסקרה, אם הטבע לא נתן להם מראה יוקרתי עבה, אנו ממליצים לך מקל ריסים. אנשים עם עור רגיש להשתמש רק מסקרה עבור עיניים רגישות. אין דבר קל יותר מאשר לבחור שפתון על סמוקי. הערה הולוגרפית נצנצים או צבעי פסטל. אז כל תשומת הלב על העיניים, זוהר השפתיים ייתן את התמונה של נשיות ומיניות.

453cec0de977847ade91a49b2cd05024 - חגיגי איפור חום, ירוק, אפור וכחול עיניים.

עשן בעיניים

ירוק-עיניים היופי

ירוק-עיניים בנות צריך לשים לב חם גוונים: חום, ירוק, זהב. מועיל במיוחד להסתכל על ערב באווירה אור, גוון העור, ירוק זהב העיניים גמא אור שקוף ליפ גלוס. כמובן, הרבה תלוי את גוון העור, אך וניל או קפה צבע – win-win.

טיפים דומים ל-איפור בצבע ירוק-אפור עיניים, אבל עם כמה פיתולים. בטבע ירוק טהור הם לא מאוד נפוץ, אבל עם נגיעה של אפור די נפוץ.

53b3978cae1cee87c33e8935d959234f - חגיגי איפור חום, ירוק, אפור וכחול עיניים.

איפור עיניים ירוקות.

יש עיניים כחולות

כחול-עיניים מלאכים, אתה צריך להסתכל על צהוב וכתום צבעים, גם מוקה וכורכום. עם שימוש נכון של אייליינר החג איפור לא נראה בהתרסה, והעיניים שלו דהה. הימנע משימוש ירוק, גוון כחול בצל – העיניים להיות חסרות הבעה. מתי שימוש בצבע כחול פרחים, לשלב אותם עם זהב או נחושת, אז נראה שינוי, זה מועיל לעמוד נדיר צבע עיניים.

f6e4190ad615a58610937023cd1f03c6 - חגיגי איפור חום, ירוק, אפור וכחול עיניים.

איפור עיניים כחולות

תלוי תסרוקת אתה צריך לבחור את הנכון להסמיק. טרקוטה יהיה שימושי מאוד גבוהה התסרוקת או השיער. עצמות הלחיים יהפוך מיד ברורים הבעה. אם השיער יהיה מומס, כי הם לא לגרוע הפנים, להשתמש שפתון בהיר ותוסס להסמיק.

ערב איפור זה אומנות, זה תלוי לא רק טכניקות של איפור, אלא גם על הבחירה של צבע הצבעים, סוג העור, סגנון, תמונה, תסרוקת ופרטים חשובים אחרים. הבדלים קטנים נמצאים איפור אפור-כחול עיניים, אבל לא קריטי מדי. בסוף האיפור, לתפוס את הארנק צלליות, גלוס וכל קונסילר – בראבו, עכשיו לך לעמוד בפניו!