Homeעצות אופנהכיצד כראוי ובצורה מסודרת כדי לצבוע את הציפורניים שלך

כיצד כראוי ובצורה מסודרת כדי לצבוע את הציפורניים שלך

57b9ac3812210eb9ca9200574eec45bf - כיצד כראוי ובצורה מסודרת כדי לצבוע את הציפורניים שלך

ללא רבב פדיקור הוא תמיד רלוונטי בקיץ, כאשר אנחנו תמיד הולך לפתוח נעליים, במהלך העונה הקרה. לדוגמה, כאשר אתה מבקר בחדר כושר או בריכה, כל אישה רוצה להיראות נהדר. כמובן, פדיקור יכולה להיעשות בסלון יופי, להזדקק לעזרה של איש מקצוע. אבל הקצב של החיים המודרניים לא תמיד יש לנו מספיק זמן, כך שכל אישה מחפש, צריך לדעת איך לצבוע את הציפורניים שלך בעצמך.

להכין את הציפורניים שלך כדי לכה

לפני שתמשיך לק, אתה צריך לקבל פדיקור. ובכן אדים מטר, אמבט חם, להתייחס אליהם עם אבן ספוג או רגל מגרד. אז אתה צריך להסיר את הנקבוביות. לעצב את הציפורניים. אם יש צורך לפני חיתוך הרגליים, ציפורניים יכול להיות מרוכך. כאשר כל זה נעשה, אתה צריך ללכת החלק המהנה ביותר של פדיקור: עיסוי בכל קרם על הרגליים.

המפתח ללא רבב, מניקור ופדיקור היא חוסר מהירות, אחרי הכל, זה טוב כדי לצייר את הלק ולא לקלקל את התוצאה, לאחר יישום מסוים להוביל את זמן ייבוש.

57b9ac3812210eb9ca9200574eec45bf - כיצד כראוי ובצורה מסודרת כדי לצבוע את הציפורניים שלך

איך לצבוע את הציפורניים שלך

לצבוע את הציפורניים בצורה נכונה

עכשיו הכל מוכן, השאלה העיקרית שעולה: איך לצבוע בלכה ציפורניים, לשקול את זה צעד אחר צעד?

בשביל זה צריך:

בסיס המעיל, לכה, המעיל או ייבוש הנוזל כדי להסיר את הציפוי.

פדיקור הוא טוב יותר בחדר עם תאורה ואוורור טוב, איפה ריחות לא מפריע לך, זה חשוב במיוחד במהלך ההריון. כמו זוג של לכה או את האמצעים להסרת זה יכול להיות מאוד מזיק לבריאות שלך.

be8b230678ea93a7530be0b8aa024a12 - כיצד כראוי ובצורה מסודרת כדי לצבוע את הציפורניים שלך

ציור ציפורניים

לפני הציור את הציפורניים שלך, אתה חייב לנקות את הצלחת מסמר מן עקבות של זקן לכה או קרם או שמן זה היו בשימוש במהלך פדיקור. כלומר הציפורניים חייב להיות degreased או את האמצעים להסרת לק או מיוחד הרכב עם אלכוהול. זה ייתן את ההזדמנות כדי להחיל לכה באופן שווה, ויש להבטיח שזה יישאר זמן רב על הציפורניים.

בשלב הבא, אתה צריך להחיל את הציפורניים בסיס המעיל, אשר אמור להיות יותר נוזלי מאשר את הפולנים, כמו את המעיל הראשון, אשר אמור יבש במהירות לתרום מושלם הקשר בין לכה את לוחית הציפורן. בסיס המעיל צריך להיות מיושם עם תנועות מהירות, דק ככל האפשר, קרוב לציפורן.

הבסיס יכול להיות שונה: הגנה, אם הציפורניים שלך להפוך צהוב (אם אתה משתמש לכה צבע כהה); המערך, אם את לוחית הציפורן יש משטח מחוספס. אתה יכול להשתמש ריפוד מיוחד כדי להפריד את האצבעות, אשר יאפשר לך כדי לצבוע את הציפורניים בצורה מדויקת יותר.

אם יש לך מספיק רמה, אתה יכול לצבוע את הציפורניים בצבעים שונים. אם אתה מתחיל את אמנות מניקור, ואת זה קשה לך לעשות את רוב האנשים, אז מקל בשני צבעים או אחד, כמו פרנץ מניקור, הדבר העיקרי זה הכל נעשה בצורה מדויקת.

שיטות איך לכסות עם לק על ציפורני הרגליים, תלויה בגורמים רבים. העיקרי הוא מצבו של מסמרים כפי הרגליים שלנו כפופים שונים נזק, וכתוצאה מכך צריך מאוד להיזהר אכפת לי. אם יש לך בעיה עם הבריאות שלהם: הם להשחיר, להיות אחיד, לוחית הציפורן מתעבה, ואז לפני בחירת הצבע של הלק כדי להיות בטוח להתייעץ עם רופא עור, ייתכן שתצטרך טיפול. בדרך כלל צבעוניים, צבעים, לעומת זאת, מדגישים בעיות כאלה, ואין צבע הם לא יוכלו להסתיר.

לפני יישום לכה יש צורך לגלגל את הבקבוק בידיו, במשך 30 שניות. לאחר מכן לפתוח אותו, ולהסיר את עודף לכה מן השיחים. לנער את זה אי אפשר להימנע אוויר מלכודת.

e8c42d8917790e4b2dfea2304665aea9 - כיצד כראוי ובצורה מסודרת כדי לצבוע את הציפורניים שלך

רעק ” א צבע לכה על הציפורניים בשלבים

הנה כמה טיפים על איך יפה לצבוע את הציפורניים שלך על הידיים והרגליים בבית:

להחיל לכה רק ברגע שבו התייבש היטב. כדי לכסות את הלק הוא טוב יותר מהאמצע לקצה של לוחית הציפורן, לא נוגע לציפורן ועור של האצבעות על הקצוות. עדיף לשמור את מברשת האצבע והאגודל, הדבר החשוב הוא לוודא את היד לא היה על משקל. הלק הזה שפך את הגבול של הציפורן ניתן להסיר לאחר ייבוש מלא של לכה עם קיסם או מיוחד לניקוי של עיפרון. אל תשכח את זה מסמר צבע הוא תמיד מיושם בשתי שכבות, ללא קשר לעובדה שזה פסטל או צבעים בהירים. יש רק שתי שכבות לספק ציפוי אחיד ללא פסים, צבע של הצבע יכול באופן מלא גילה, ואת פדיקור ייראה מושלם. לאחר ציפוי השכבה הראשונה, אתה צריך לחכות עד לכה היא גם יבש, ולאחר מכן לצבוע את השכבה השנייה באותו אופן. כדי לאק החזיק והוא נראה יפה על גבי לכה צבעונית אתה יכול להחיל מעיל עליון. יש פעמים כאשר אין זמן לחכות לכה להתייבש מהר מאוד. במצבים כאלה, אתה יכול לבוא לעזרתו של כלי מיוחד בשביל ייבוש מהיר של התרסיס. חכה עד הציפורניים יבש לחלוטין לפני שאתה הולך על העסק שלך. נעליים יכול להיות משוחק לא מוקדם משעה אחת לאחר ציפוי בלכה.

ברור צייר הציפורניים שמוצג בתמונה במאמר, לנסות להשיג את אותו אפקט. בחינת כללים פשוטים על איך לצבוע את הציפורניים שלך בבית, אתה יכול לעבור את הפיתוח של טכניקות מתוחכמות יותר, למשל, לצבוע את הציפורניים על פנג שואי. ואם אתה קונה ציוד מיוחד, אתה יכול גם לכסות את הציפורניים שלך עם לכה או ג ‘ ל בבית.