Homeעצות אופנהכיצד להדק את הסגלגל של הפנים חוטים, תרגילים, תרופות עממיות

כיצד להדק את הסגלגל של הפנים חוטים, תרגילים, תרופות עממיות

dca139367444eb707a63d6839a995422 - כיצד להדק את הסגלגל של הפנים חוטים, תרגילים, תרופות עממיות

עם הגיל, העור מתחיל להשתנות, להיות רזה, ואז נוצר ברקמות חוסר של אלסטין וקולגן. כעת ישנן אפשרויות רבות על איך להדק את הסגלגל של הפנים בבית וליישם טיפולים מקצועיים לתת רעננות נעורים.

מקצועי טכניקות

האפשרות הכי פופולאריים איך לעשות אליפסה צורת הפנים, הוא חיזוק של העור עם חוטים מיוחדים. זוהי הטכנולוגיה החדישה ביותר המאפשרת זמן קצר כדי להחזיר את הפנים שלה לשעבר, חיוניות ויופי. עבור הליך זה האפידרמיס מספר חתכים קטנים, שדרכו רקמות הושתלו בחוט זהב. לפעמים משתמשים סיבים טבעיים מסוג Atmos, אבל את ההבדל בין יקר זה הם להתמוסס עם הזמן, להקטין את תוצאת הפעולה כלום.

dca139367444eb707a63d6839a995422 - כיצד להדק את הסגלגל של הפנים חוטים, תרגילים, תרופות עממיות

סגלגל יפה פנים

היתרונות של חיזוק חוטים:

אפשרי לתקופה קצרה כדי להדק את הסנטר, הלחיים, הסרת עור נפול ולהחזיר את סגלגל לקדמותו;הפעולה היא מהירה למדי, יתר על כן, תכונות קטן זמן החלמה – מספר ימים;עם זאת contouring מסיר אפילו העמוק ביותר nasolabial קמטים;יכול לשמש אצל נשים צעירות (לאחר 25).

למצוא ומכוני יופי מרפאות לבצע הליכים כאלה בכל עיר של הפדרציה הרוסית: פנזה, מוסקבה, סנט פטרסבורג ועוד. והכי חשוב – לבדוק את הניסיון של מאסטר ותגובות על העבודה שלו.

אבל התערבות כירורגית לעתים קרובות יש מגוון רחב של התוויות, גם לאחר אותם, פוטנציאל לסיבוכים רציניים. לדוגמה, לאחר חיזוק חוטים יכולים להתחיל דחייה של גופים זרים על ידי הגוף ולכן רוב נשים יש יותר אמון ב פולשני שיטות של פתרון בעיות של הזדקנות מוקדמת.

קל למשוך את הסגלגל של הפנים ללא ניתוח אפשרי באמצעות אלקטרוליטי או myostimulation של השכבה העליונה של האפידרמיס. זה הוא ייחודי את העיקרון של ביצוע השיטה חומרה האסתטי לקוסמטיקה. עם מכשיר מיוחד עם מכשיר קטן השחרור הנוכחי כדי לחדור את העור הוא מפעיל את תהליכי הרגנרציה. כתוצאה מכך מתחיל באופן פעיל יותר כדי לייצר קולגן, elastane, להיעלם קמטים, כתמי גיל. היתרון העיקרי של שיטה זו הוא כי ניתן להשתמש בו בבית, רק צריך לקנות לעצמך לעיסוי.

לפעמים בנות להשתמש כירורגי פלסטי, אשר מאפשר לך להעלות אזורים מסוימים של העור, מחזק אותם. זה הדבר הכי קשה השיטה כדי להחזיר צפו את הסנטר או הצוואר במצב נורמלי. אבל יש לו הרבה התוויות, בנוסף, המבצע הזה ארוך למדי תקופת שיקום של עד 1 שבוע.
וידאו: bezoperatsionnye שיטות של התחדשות

תוצרת דרכים

התערבות כירורגית לא תמיד כאבים, בנוסף, הם יחסית עלות גבוהה. תרופות עממיות יכול להיות מהיר וללא כאבים כדי למשוך את הצוואר, החזה, הפנים. הדרך הקלה ביותר, היעילה ביותר היא לעבוד על האזורים הבעייתיים עם מסכות. יש הרבה הרמת כלים, שבו אתה יכול להכין במו ידיך על זה.

37a3211bb5b4be6ccbf4ea010aa7ed69 - כיצד להדק את הסגלגל של הפנים חוטים, תרגילים, תרופות עממיות

צילום — מסכת

ביקורות רבות על הכלי עם תפוח ודבש. שורש גלם צמחי מכיל כמות גדולה של ויטמינים, בי “לטפל” הוא נוגד חמצון טבעי. אתה צריך למרוח על צמח פומפיה, מערבבים את העיסה עם כף של דבש חם. למרוח על אזורים בעייתיים במשך 20 דקות.

ובכן צורות נפול אליפסה המסכה של קמבריוני או חימר לבן. הם לא יעזרו עם קמטים עמוקים, אבל זה יהיה מהר לסלק קמטים ומנקה את הנקבוביות. אתה צריך לשלב חלקים שווים מים מינרליים (מרתח של עשבי תיבול, מיץ) ואת אבקת מינרלים. להחיל את הדבק על ידי שימוש מיוחד המוליך. ההשפעה הגדולה ביותר מושגת אם המסכה לשמור על פניו עד שהוא יבש לחלוטין במצב אופקי.

בצורה יעילה, יש גם התעמלות ומנגב את פניו שמנים, צמחי מרפא קרח. טוב מאוד ביקורות הבאים תרגילים על מנת להדק את הסגלגל של הפנים:

לדחוף את הלשון שלו לפה ואני מנסה להשיג אותם על קצה הסנטר. לחזור 10 פעמים;לאסוף בפה את הכמות המרבית של אוויר, ואז להחזיק אותו במשך 3 שניות. לאורך זמן חדה חש צורך לשחרר את הפה שלו מהחמצן. אני חוזר לרגע. באופן דומה, אתה יכול לשחק עם טפיחה על הלחי;להסיר את עצמך השני הסנטר באמת אפילו הרגילות פעולות. לאחר שתסיימו לנסות עם מאמץ גדול כדי להפוך את הקול “אני” ו – “U”. זה יעזור כדי לשפר את הטון של הסנטר והלחיים;אחרי לאבטח את התוצאה שאתה צריך כדי עיסוי העפעף התחתון וללטף את המצח. זה יעזור לשמור על הגוף כולו. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, פעילות גופנית לאחר השכמה בבוקר.

782b4244175cbafa56fad08438c00d20 - כיצד להדק את הסגלגל של הפנים חוטים, תרגילים, תרופות עממיות

תמונות תרגילים

הביתה שיטות יכול להשיג יחסית גבוהה אינדיקטורים, הדבר העיקרי – a סדירות הגישה המשולבת. בנוסף ביצוע התעמלות, מסכות, זה הכרחי כדי לעשות את הניגוד מרחצאות את הפנים ואת ארומתרפי שפשוף. זה יעזור כדי להפעיל תהליכים מטבוליים בתוך האפידרמיס (מקצועיים למשרדים כדי לעשות זאת, להשתמש מנורה מיוחדת).