Homeעצות אופנהכיצד להסיר שומן מהחלק האחורי של השיטות השונות?

כיצד להסיר שומן מהחלק האחורי של השיטות השונות?

5bca04e6671b9b074a47add0f82bdc9f - כיצד להסיר שומן מהחלק האחורי של השיטות השונות?

גוף יפה הוא בעל חשיבות רבה לא רק מנקודת מבט של אסתטיקה, אלא גם ביטחון עצמי. לשקול כיצד להסיר שמן, מאחורה, מה התרגילים הכי יעילים, כמו גם טיפים על תזונה בנושא זה.

למה על הגב היא מקומטת.

תוספת המשקל 80 % מהתלונות, הסיבה היא חיים עניים: מעט מדי פעילות, תזונה לקויה, עבודה בישיבה, וכו’. הגב הוא אחד הבעייתיים ביותר של אזורים בגוף, כי ברוב המקרים היא לא לקבל את הדרוש פעילות גופנית על שרירי.

בדיוק כמו שמן מופקד סביב המותניים שלך, זה גם יכול להיות מבוסס על הגב. מתחילים להופיע תופעות קפלים, מתעקם סביב החזייה, רולים על הגב התחתון (במיוחד כאשר אתה להבין את הסוג של אפל). זה לא נותן שום לילדה האטרקטיביות. אם שאיבת שומן הוא לא אופציה, אז אתה צריך להתחיל כדי להתאים את הדיאטה שלך ולאחר מכן להתמקד פעילות גופנית.

5bca04e6671b9b074a47add0f82bdc9f - כיצד להסיר שומן מהחלק האחורי של השיטות השונות?

שמן

עצה תזונאים על דיאטה אובדן משקל מאחור:

במקום לקנות יקר גוג ‘ י ברי וסמים אחרים, להפחית את כמות השומן בתזונה יומית;להימנע מזונות עמילניים, וקל לפחמימות (ממתקים, גלידה, שתייה);לפסול לחלוטין מכל דיאטה מעושן מוצרי בגריל;לאכול ביום כמה עשבי תיבול טריים, ירקות ופירות. זה אפשרי בכל עת של השנה;לשתות לפחות שישה ליטרים של מים ביום – הנוזל יעזור לשטוף את הגוף של עודף שומנים וכולסטרול.

וידאו: אימון הגב העליון

תרגילים כדי להסיר את השומן מאחור

הכי יעיל פעילות גופנית, מציע פיתוח גוף, אבל לא הכל מתאים כושר גופני ובריאות. אנו מציעים מצית טווח יעיל תרגילי אירובי זה יעזור לך להסיר במהירות שומן מן המותן, הבטן והגב. לפני שאתה מתחיל להתאמן אתה צריך לעשות תוכנית ברורה, אחרת התוצאה היא קצת מתעכב:

תוך שבוע אתה צריך לעשות 5 מפגשי הדרכה, הזמן הממוצע שהם צריכים לכבוש מ-150 ל-300 דקות. כן, הרבה, אבל מהר – לחודש הגב תהיה להתעדכן, לדרוך את הקלה של שרירים;בנוסף על פעילות גופנית סדירה, לקחת מספיק זמן בשביל עוד. עובד טוב רכיבה על אופניים, ריצה, אגרוף, שחייה, שתי פעמים בשבוע צריך קפלי שומן עיסוי. הנה הכרחית תהיה פשוטה עיסוי רפואי סיליקון או צנצנת זכוכית. אם אין לך כזה, אז לפחות באופן פעיל לנגב את האזור הבעייתי, עיסוי עם לופה במקלחת מ קשה חומרים טבעיים;הבית הוא לא רק מקום מפלט של גוף ונפש, אלא גם הגדול בחינם כושר. שיק אימון זרועות וכתפיים – זה ניקוי חלונות, אפילו פעם בשבוע תרגילים אלה יסייעו להדק את הפיקדונות שומן. כנ ” ל גיהוץ, ניקוי הרצפה סמרטוט.

בבית כדי להסיר עודפי שומן באזור להבים, הזרועות, הגב, ולא יעזור פשוט שכיבות סמיכה. אתה צריך ללכת במקביל לרצפה, העברת משקל על הידיים. עכשיו אתה צריך ללכת למטה עד שייעצר. קצת באיחור במצב הזה, ואז לחזור לעמדה המקורית. לחזור על 12 – 20 פעמים, תלוי האימונים שלהם. להיות זהיר מהצוואר ועד המותניים נוצר כמו קו ישר.

אם אתה מוצא את זה קשה לבצע קלאסי שכיבות שמיכה, ואז הם יכולים להיות קצת יותר קל. רד על הברכיים, הנמך את הגוף על הרצפה, נשענים על הידיים. עכשיו הרימו פלג הגוף העליון על הידיים, חוזר 20-25 פעמים. להבטיח את הברכיים שלך לא להרים מהרצפה.

אז אתה יכול להתחיל לחתור עם הידיים. חתירה היא דרך מצוינת כדי להקל על לחץ מן הידיים אחרי שכיבות סמיכה. פעיל היריעה בכיוון השעון, נגד כיוון השעון (בזמן) במשך 3-5 דקות.

Fitball – נהדר תוצרת בית דרך להסיר את השומן התת-עורית בכל אזור של הגוף. אתה צריך לשים את הכדור ולשכב על זה עם הפנים כלפי מטה. לאחר גרביים להגיע הרצפה, רגליים ביחד, זרועות תלויות באופן חופשי. מתוך עמדה זו מנסה להרים את פלג הגוף העליון שלך. פעילות גופנית צריכה להיעשות לאט, משתהה מעט על כל נקודה. זה די מסובך, אבל יש לחזור לפחות 12 פעמים, לעשות שתי גישות.

d331863fd5d26f97fdc7227db0357561 - כיצד להסיר שומן מהחלק האחורי של השיטות השונות?

תמונות Fitball נגד שמן על הגב

כדי להסיר משקל יעזור הישן מיל. כדי לעשות זאת אתה צריך להיות במצב המקורי רגליים ברוחב כתפיים בנפרד, ידיים חופשיות. עכשיו בו זמנית עם הטיית צריך להיעשות על ידי היד בתנועה סיבובית, חוזר לרגע.

1391fe8e6804d04d7c0067b3adca9e94 - כיצד להסיר שומן מהחלק האחורי של השיטות השונות?

תמונות תרגיל מיל

על התרגיל הזה, אתה צריך אור משקולות, מינימום של קילו אחד. להחזיק ידיים, עומד בעמדה, רגליים ברוחב הכתפיים, כופפו בעדינות, ואז להרים את המשקולות עד התקרה. חוזר 15-20 פעמים, כדי להפוך את שתי הגישות.

אפשרות נוספת להשתמש משקולות – על הברכיים, לשים את יד אחת אל הרצפה, ושנית, לקחת את המשקולת. אחרי שאתה מרים את היד עם המשקולת למעלה, כך בין בחזרה את היד נוצר בזווית הנכונה, חזור על 10-12 פעמים על כל יד. שיטה זו מסייעת לא רק כדי לנפח את הגב, אבל גם לתת פורום השרירים, לשפר את מצבו של השד.

דרך טובה להסיר שומן מן הגב התרגילים עם ההרחבה. ישנן שתי דרכים כדי להשתמש בסימולטור: למתוח בין הידיים כמו בתמונה או רכוב על המיטה, להפוך רגל להפסיק למשוך את החגורה עצמה. אני חוזר 20 ל-25 פעמים, שני סטים.

fa239c093a5d08d1c1bb0f9fb753339b - כיצד להסיר שומן מהחלק האחורי של השיטות השונות?

תמונות של תרגילים עם שושנה

לזמן קצר כדי לשאוב את שרירי הבטן, להסיר את הקמטים מאחור יכול להיות תרגיל פשוט: לשכב על הרצפה עם הפנים למטה. עכשיו אנחנו צריכים להרים את הגוף לגובה המרבי שאתה יכול. להחזיק במצב הזה הגוף לכמה שניות, לחזור 10 פעמים. רצוי עם גישות מרובות.

בנוסף לאמור לעיל מורכבים, אנחנו גם מציע לך לקפוץ בחבל היא דרך מצוינת במהירות כדי להביא את השרירים הטון ואת האווירה. רק תוצאה אתה צריך לקפוץ לפחות 3 דקות.

58cd8ac69eaead5e00166f8529dc2a9c - כיצד להסיר שומן מהחלק האחורי של השיטות השונות?

תמונות תרגיל לגב

דרכים אחרות כדי להסיר את השומן מן השכמות, הגב התחתון:

האם עוטפת אצות;הרבה הליכה, יום-אתה צריך לקחת מבט מהיר בקצב של 2 עד 5 ק ” מ להשיג את המטרות שלנו;להירשם לרקוד, בכל גיל התרגיל הזה יעזור לך להדק את העור ואת הגוף כדי להסיר צלוליטיס ולפתח מתיחה;במקלחת להשתמש אנטי-צלוליטיס פילינג ושמנים – הם להאיץ את תהליך הקליטה של קפלי שומן.

כל הקורסים חייב להיות קבוע, אחרת ההשפעה תהיה. לכתוב את ההערות שלך המלצות על איך שאתה מסוגל להסיר שומן מאחור.