Homeעצות אופנהכיצד להפוך את העור שלך העור המושלם בבית

כיצד להפוך את העור שלך העור המושלם בבית

d5fd26944afbcbeae0548e4ff5d802fb - כיצד להפוך את העור שלך העור המושלם בבית

נקי, יפה העור עם בלתי מורגש נקבוביות ובריא צבע – החלום של כל בחורה. כדי להשיג זאת, אתה צריך לדעת כמה כללים פשוטים איך להפוך לאדם מושלם. חשוב לעקוב אחר עקרונות מסוימים של התזונה ואת הזכות לדאוג לעצמם.

שלושה כללים עור מושלם

האפידרמיס הוא תלוי בגורמים חיצוניים ויש שינויים הורמונליים.

לכן, כדי להשיג את האידיאל של האפידרמיס, חשוב לקיים שלושה כללים:

טיהור מתאימות. האפידרמיס – כמו כל איבר אחר של הגוף האנושי מסוגל לנקות את עצמו ולהתחדש. אבל, עקב חשיפה מתמדת אגרסיבית חומרים מבחוץ, מכני נזק, טיפול לא נאות, תהליכים אלה להאט. לכן חשוב לעשות קבוע קליפות, לשטוף עם מיוחד וחומרי ניקוי;מזון. רווי האדם תמיד יש לו חלק צבע יפה, לא צריך מיוחדים, מוצרי קוסמטיקה ו-סובלנית של תנודות טמפרטורה. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא להשתמש מתאים קרמים;

d5fd26944afbcbeae0548e4ff5d802fb - כיצד להפוך את העור שלך העור המושלם בבית

טיפול לעור יבשלחות. אם אתה רוצה להפוך את הצליל המושלם הפנים, ללא הידרציה אינטנסיבי תוך לשום מקום. בתהליך של התפתחות, צמיחה, ולבצע פעולות מסוימות, על תאים באפידרמיס במהירות לאבד את הלחות שנקטפו. בגלל זה, העור הופך להיות יבש, קשקשי, להאט את תהליכי הטיהור העצמי ומפריע בלוטות החלב. מעטים יודעים זאת, אבל היעדר לחות, הוא הגורם העיקרי של פצעונים ואקנה.

ניקוי

עור נקי בריא, זה הדבר הראשון שאתה צריך לזכור על הדרך מושלם הפנים.

ניקוי יש לבחור בהתאם לסוג העור:

שמן פנים

  • מומלץ מוצרים עם חיידקים פונקציות הגנה. הם ריפוי פצעים השפעה, יכול להסיר במהירות את הדלקת, אדמומיות לעזור יבש טרי פצעונים. ביקורות נהדרות משתמשת בכל האמצעים שברשותה על – tar סבון. למעשה, זה ייתן שהסיכויים הרבה נשק לא קטלני, כולל פרימיום;

בעת ניקוי עור יבש

  • חשוב לא overdry. בשל ההשפעה של סבון זה יהפוך דק ורגיש, עשויים להופיע מוקדמת של סימני הזדקנות. זה האפידרמיס עדיף לשטוף עם צמחים decoctions, קצף מיוחד, נוזלים, מים תרמיים. מושלם רך חליטות, למשל, מלפפון או לימון;

54b7459a4845f52f0470808db5f65024 - כיצד להפוך את העור שלך העור המושלם בבית

  • אכפת יבש kojasay הסוג הנפוץ –

שילוב עור

  • . הוא משלב את השומן באזורים עם נקבוביות פעורות (על כנפי האף, המצח, סנטר) ויבש על הרקות, הלחיים. כדי לטהר עור כגון, אתה צריך להשתמש מתון מוצרים, אשר מחזיקים מיקרוביאלית, אבל ייבוש מאפיינים. זה מי ורדים, תה ירוק, גופרית זפת סבון (בנוכחות פצעונים קומדונים), וכו’.

עור שמנוני

  . מאוד בעייתי וקשה לנקות. לעומת זאת, יבש מהירה jerseysa העור חשוב הקפדה על מאזן נוזלים וניקוי. אתה חייב לשחרר את זה מכל שכבות של הפרשות מבלי לייבש את השטח. הפשוטה ביותר, השיטה הקלה ביותר – לשטוף עם חליטות צמחים, הסרת איפור עם מים תרמיים.

בנוסף ניקוי את תהליך הניקוי כולל תקופתיים קרצוף של האפידרמיס. איכות פילינג יעזור להפוך את הפנים בצורה מושלמת חלק ונקי, ללא אקנה, כתמים קשים ובעיות אחרות. הליך זה מסייע להסיר תאים מתים מן העור, מנקה את הנקבוביות, לנרמל את זרימת הדם, כדי להסיר את שאריות של מוצרי קוסמטיקה.

acfe6443c70bd5b9c7968f748f6f9210 - כיצד להפוך את העור שלך העור המושלם בבית

סופר-עור רך לקרצף.

רוב מחנות פילינג יכול להתבצע בקלות בבית. בשביל זה צריך בסיס שמן (אתה יכול לבחור כל זמין, אבל זה יהיה הכי טוב כדי להישאר על קוקוס או חמאת שיאה) וקשה רכיבים.

לשקול אילו רכיבים יכול לשמש פילינג:

מלח ים

  • . פופולרי הביתה הסעד עבור לניקוי הנקבוביות כדי שילוב עור שמנוני. היפואלרגני, אבל יש גבוה abrasiveness. מסייע להיפטר של צלקות, סימנים לאחר אקנה, יש תחושה קלה הברקה מאפיינים.

a7d0571d87ee9be0287c9b0a4586b4be - כיצד להפוך את העור שלך העור המושלם בבית

  • אמבטיות מלח על הפנים

סוכר

  • . מהר יותר מאשר מלח מתמוסס במים, ולכן מומלץ להשתמש לעור שמן כדי לא לשרוט את כבר האזורים הרגישים. עוזר ליישר את צבע לנרמל את בלוטות החלב, כדי להפוך את העור רך וקטיפתי למגע;

קפה

  • . מצוין עיסויים, מנקה בעייתי ויש עור בוגר. יש אפקט נוגד חמצון חזק, לאחר השימוש, נשאר אפקט הליפטינג. כמו מלח מאופיין גבוהה abrasivity הוא לגמרי מסיסים במים. לכן, פילינג עדיף להשתמש grinded קפה מכונת קפה.

b7062958987dfeb5a825d0d72f735188 - כיצד להפוך את העור שלך העור המושלם בבית

  פילינג עם קפה

כדי להפוך נוח ויעיל לקרצף, אתה צריך לשלב 10 גרם של כל המוצרים המפורטים וקצת שמן (על פי שיקול דעתה הבלעדי). החל את התערובת לחה הפנים, עדיף מעט קיטור. תוך 5 דקות יש לך פעיל לשפשף את העור עם עיסוי, ולאחר מכן לשטוף את התערובת עם מים. לאחר פילינג להחיל קרם לחות. חוזר לפחות פעם 1 בשבוע.

וידאו: היומי שלי טיפוח לפנים

תזונה והידרציה

בשלב זה חשוב להבין את זה קודם איך להפוך את עור מושלם מבחוץ, אתה צריך לטפל על תהליכים פנימיים המתרחשים ברקמות. כדי להבטיח רוויה של תאים עם חומרים מזינים, זה הכרחי כדי לעשות מזין מסכות וקרמים לשימוש.

99efa7ad7a5a782e89e1f8e806133de7 - כיצד להפוך את העור שלך העור המושלם בבית

קליי המסכה על עור נקי

טיפול צריך להיות נבחר בהתאם לסוג של האפידרמיס. כדי לפשט את התהליך הזה, עשינו שולחן עבור סוגים שונים של האפידרמיס עם טיפולי מתאים.

סוג koimaster

עור שמנוני
לנרמל את בלוטות החלב יעזור המסכה עם חימר כחול ודבש. מבטל דלקת אומר, אשר כוללים חיוני שמן עץ התה.
לאחר טיהור ומיזוג הליכים, יש להחיל אור קרם מזין. מומלץ לקנות מוצרים עם האוויר מבנה: קצף, נוזלים.

יבש
אינטנסיבית תזונתי בגישה המסכה עם יוגורט טבעי ובננה. זה לא רק לשפר הידרציה, אבל יהיה להרוות את התאים עם ויטמינים, מינרלים תרכובות.
בזכות כוח זה הוא הנוח ביותר לשימוש צפופה קומפוזיציות. העדיפות מוצרים המרכיבים אשר הוא חומצה היאלורונית.

בשילוב
צריך טיפול מיוחד, ולכן מומלץ לעשות מסכה של קאולין, חלב או צמחים decoctions. כדי להפחית הפרשות מומלץ לנגב את הפנים קרם מלפפון.
תזונה אתה יכול להשתמש באותו משחות, נוזלים, mousses כמו שומני.

הבעיה
אומר גרם של דבש, חימר, חלבוני ביצה, שמרים יהיה לעזור להקל על דלקת ולהפחית אדמומיות. לניקוי הנקבוביות מומלץ המסכה של שיבולת שועל ויוגורט.
עבור הוסיף חיזוק סיבים של האפידרמיס, כמו גם תזונה, חשוב להשתמש אור לחות ניסוחים. זה יכול להיות סרומים או mousses. עם צפופה קרמים עדיף לא להתנסות.

נורמלי
סוג זה אינו זקוק לטיפול מיוחד, חשוב לשמור על מצבו. למטרה זו, שונים ירקות ופירות כלים, מתכונים עם חרסית אחרים מסכה משקמת.
קרם עם תזונה הקרן. בעונה החמה יותר טוב לתת העדפה לשימוש של מוצרי לחות עם ויטמין תוספי מזון.

לרוץ דרך לתקן את העור במשך שבוע:

באופן קבוע לשטוף עם סבון אנטי-בקטריאלי יבטל דלקת להסיר אדמומיות;יום בבוקר skrabirovanie רך המירוק (פילינג אינטנסיבי גדול);לא לעשות כל שימוש קוסמטיקה – לתת לעור לנשום. במקום קלאסי קונסילר מומלץ להשתמש כרגיל קרם. או כל חמאת;לשטוף את הקרם צריך רק המלצותיה אומר. בבוקר עדיף פשוט למחוק את האפידרמיס micellar מים או קוביית קרח;שתי פעמים בשבוע לעשות ניקוי מסיכה עם חומרים מזינים. האפשרות הטובה ביותר היא קליי עם אלוורה או דבש;לא לחשוף את הפנים של אגרסיבי השפעה של הסביבה החיצונית. מגן מפני רוח, שמש קופחת ושלג;את הכוח לעשות דגש על פירות וירקות טריים, למזער את כמות מומלח ולא מעושן. רצוי לשלול לחלוטין מהתזונה של מתוק, מטוגן ומזון מהיר

איפור

אם אתה זקוק בדחיפות כדי להתרענן, לנקות את הנקבוביות ולהחליק את הצבע עדיין רחוק, אז אתה יכול להשתמש קוסמטיקה.

ba830d06c3230c6536db368397b1f3e3 - כיצד להפוך את העור שלך העור המושלם בבית

איפור עבור עור מושלם

צעד אחר צעד הוראות על איך לעשות את פרצוף מושלם בבית באמצעות איפור:

לפני מריחת קונסילר, חשוב למרוח קרם לחות על העור קרם או קרן. זה לא רק להגן על העור, אבל גם מאוד להקל על הפצה של קרנות;במקרה של בעיה, עור אדום, דלקתי אזורים צריך למרוח קונסילר. זה יהיה להסתיר פצעונים, עיגולים שחורים וגם אפילו את גוון העור סביב לנחיריים, העפעפיים;הטונר צריך להיות מיושם עם ספוג. שפוך אור תנועות, ללטף את עור הפנים והצוואר. זה יאפשר לך כדי להסתיר את חיספוס יבש ותיקונים גם מבטיח טבעי הפצה של צבע. במיוחד זה עוזר להסתיר עור בעייתי;על טבעי אליפסה הפנים, אתה צריך לארגן סומק אבקה. המועדפת ביותר הם מוצרים המכילים חלקיקים מינרליים הם סופגים את עודפי השומן, אינו סותם את נקבוביות;בשום פנים לא למרוח מספר שכבות של איפור. אם אתה צריך לתקן את הטון – השתמש תרמי תרסיס מים. אבל שוב זה להפיץ את זה הוא בלתי אפשרי – זה יהיה במקום להגיב להופעתו של podnosnikow ו קומדונים.

שוב אנא שימו לב כי שיטה זו היא מקרה חירום. ביקורות טוענים כי רק גישה מקיפה יכולה להשיג תוצאות אמיתיות תוך 7 ימים. כל שימוש של חיטוב מוצרים להסיר ממך את החלום של להיות בעל פרצוף מושלם.