Homeתסרוקותכיצד להפוך את הקורה עם העזרה של סופגניה?

כיצד להפוך את הקורה עם העזרה של סופגניה?

ea9d694dcab2809ec31a84af3dd09671 - כיצד להפוך את הקורה עם העזרה של סופגניה?

כל יום חדש להחזיק את השיער בכל אורך להתחיל עם המצאת תסרוקות חדשות. אנו מציעים לך לשקול כיצד להפוך את הקורה עם סופגנייה, מה אלה להקות, כמו גם רעיונות ארוך, בינוני וקצר תלתלים.

סוגי twisters ואת היישום שלהם

בייגל, גומייה או קליפ הקרן הוא נקרא טורנדו או sophisti מפותל, עם העזרה שלהם אתה יכול לעשות את השיער שלך כמעט שום שערות, אבל, כמובן, שיער קצר הוא הרבה יותר מסובך.

סוגי twisters ואת השימוש שלהם:

עם האוזניים. משמש כדי ליצור מסוגנן להקיף את קרן, תודה על “בטלנים” מצוין מחזק ותומך אפילו מאוד עבה תלתלים;

ea9d694dcab2809ec31a84af3dd09671 - כיצד להפוך את הקורה עם העזרה של סופגניה?

צילום טוויסטר ушкамиFrench צרפתית טוויסט או טוויסטר. אנו בטוחים כי אתה שוב ושוב נדהם מהיופי של תסרוקות-פגזים, היה אמון על איך אפשר לעשות את זה בצורה כל כך מושלמת, בלי סיכות או קליפים. זה יוצא דופן זה טוויסטר. זה רשת מתכת, אשר עטוף בצינור. כדי לשמור על התלתלים צריך אנגלית חתיכים;

5df6ef4154f295994d7238db5e97ee45 - כיצד להפוך את הקורה עם העזרה של סופגניה?

תמונות — צרפתית twistXeramu. המעניין ביותר של טוויסטר מתוארים. זה מאוד לא שגרתי ורצוף, אשר יכול לקחת צורות שונות. עם העזרה שלה, ואם יש כמה של סיכות ראש, אתה יכול לעשות כל תסרוקת, את חוליות ספירלה, קרן, מעטפת;

f17c4ba5658135a490bbfd4468221b14 - כיצד להפוך את הקורה עם העזרה של סופגניה?

תמונות Geohimicheskie בייגל. זה פלונטר הוא הפופולרי ביותר בשל affordability שלה ואת היופי של תסרוקות זה נוצר על הראש עם זה. בייגל יכול לבחור צבעים שונים, הצבע של השיער, בנוסף, ישנן וריאציות שונות של אבזר זה. לדוגמה, הקלה, חיקוי של חוטים, קצף.

0321fa9fddeb0a4a49dc24ed269f4625 - כיצד להפוך את הקורה עם העזרה של סופגניה?

תמונות קלאסי publictimeline סופגנייה של גרב. מגוחך כמו יישמע, אבל זה גורם הרבה בנות.

c91ffa4dbc520d42c91b349e2fdd8a8e - כיצד להפוך את הקורה עם העזרה של סופגניה?

תמונות של הסופגניות של גרב

וידאו: קרן של השיער של סופגנייה עם חתיכים

איך להפוך את קורות עם בייגלה

כל המסתובב יש דרך מסוימת של יישום. להלן צעד-אחר-צעד הוראות על איך לעשות יפה לחמניה עם שיער סופגניה עם תמונות.

טוויסטר עם אוזניים:

מסרק את שערות, להסיר את פרידה, אחרת coafura לא עובד מספיק חלק ויפה;אז, קח כמה גדול תלתל, שוב לסרק אותו, וחוט סוף דרך נוצר זנב טוויסטר;בהדרגה מן הקצה, להתחיל למתוח את השיער, כל הזמן להדק אותם, זה חשוב מאוד כדי להבטיח את הקרן היה מסוגל להישאר על הראש;עכשיו אחרי החלק העיקרי של השיער הוא הידק את בייגל, אתה יכול להתחיל למתוח את טוויסטר על, כמו בתמונה;כשהוא הגיע לפסגה, ליישר לסטות מן המסה הכללית, שיער, אם יש צורך, לקשט את תסרוקת יפה עם סיכות על קוטר.

צרפתי טוויסטר הוא קל יחסית לשימוש, אבל העניין המרכזי כאן הוא נכון לסרק את התלתלים לפני תחילת העבודה. הם צריכים להעביר לצד אחד כמו בתמונה, ואז לשמור את היד על זה.

ואז להביא בייגל את השיער בעדינות לדפוק להם על זה;גם לנסות כמה שיותר (אבל בלי קנאות), למשוך את התלתלים ברשימה;פעם אחת את כל התלתלים יהיה על הכלי הזה, הבלעה עם חתיכים. הכי יפה נראה מעניין דקורטיביים אפשרויות עם פנינים או אבנים נוצצות. עדיף למקם אותם באופן שווה כך השיער לא נראה טרחני.

Hagami די קל לשימוש, כי זה בהחלט משנה את הצורה בכיוון הנכון. אתה יכול לעשות את זה שטוח מלחציים, עגול קלאסי בייגל, בית בבט, צרפתית פגז. תחשבו כמה כאלה סופגנייה כדי להפוך דירה באן:

לסרק את התלתלים על העורף, הסר את הצד ולהביא אותם אל החלק התחתון של הראש;לתת הסופגניות-hagami מעט שטוח צורה, למשל אליפסה;לדפוק את השיער על יצרו, בייגל, החוט הזה תלתלים בתוך טורנדו, לעטוף מן הקצוות לשורשים;מנעול נוסף התסרוקת סיכות או התגנבות.

2c0f602669778c08260bdde6bdb8edb0 - כיצד להפוך את הקורה עם העזרה של סופגניה?

תמונות תסרוקת עם gegami

עבור שיער ארוך אתה יכול לעשות הון באמצעות קלאסי בייגל ללא חתיכים. בהתאם להעדפות שלך, גם אתה יכול מראש לעשות פוני זנב או טוויסט מנעולים ישירות לתוך פלונטר. במקרה הראשון יהיה מדויק יותר שיער, השני קצת מרופט, שזה עכשיו באופנה. לדון מסודר צרור:

לעשות קוקו גבוה, בזהירות להדק את המנעולים;אז אתה צריך לסרק את קצות הזנב וחוט זה דרך הסופגניות;עכשיו בעדינות לסירוגין מנעולים להשתמש האתחול באמצעות טוויסטר;למשוך אותם כל הדרך, כל תלתל, מתחבא מתחת בייגל, מסתיים גם להכניס מתחת מסטיק;אני אוהבת את השיער סיכות עם אבנים, ליישר את הגדילים.

2d1199b3f9f336b3bb55f5e2d3f8f9b3 - כיצד להפוך את הקורה עם העזרה של סופגניה?

צילום רעיונות עם קלאסי בייגל

ef9e93a16b02b2a7ffc57ff873d22116 - כיצד להפוך את הקורה עם העזרה של סופגניה?

תמונות תסרוקת עם קלאסי בייגל

כמובן, אתה יכול לעשות הון על הראש עם העזרה של סופגניה בלי מסטיק, אבל אז אתה צריך למתוח את התלתלים מן הקצוות מאחור. במקרה זה, קל יותר להתחיל לעבוד עם כל המסה של השיער.

טיפים מבית מעצבי על השימוש של בייגלה:

אם פיזרו בקלילות עם תלתלים של ספריי תיקון או רק מים, זה יהיה הרבה יותר קל למלא אותן;בפעם הראשונה הוא הרבה יותר קל לעבוד עם תבליטים טוויסטר או עשה “מתחת שיער”;אל תמשוך הרבה שיער, הם חייבים לציית להם את הראש, אבל זה לא כואב לך, אחרת את השיער תגרום כאבי ראש חזקים;אם כמה קווצות ברח מתחת הקורה, פשוט מאובטח עם סיכות או רשת.