Homeמניקורכיצד לנהל את הליך חיזוק ציפורניים אקרילי אבקה?

כיצד לנהל את הליך חיזוק ציפורניים אקרילי אבקה?

15c3bf19bd3afcfa889e02e81b260cef - כיצד לנהל את הליך חיזוק ציפורניים אקרילי אבקה?

מניקור זה להפוך את הציפורניים חזק יותר, מסוגל זמן רב כדי לשמור על מראה מסודר וחידוש – חלום של כמעט כל אישה. הטכנולוגיה המודרנית בתחום זה עבר קדימה, נותן את היכולת במהירות וזמין לעשות חיזוק מיוחד עם ציפוי אקרילי אבקה.

החומר יכול לשמש כדי להגדיל או כי כדי להגדיל את כוח מתחת לכה על טבעי הציפורניים. במקרה האחרון, מניקור יראה יותר טבעי על ידי יישום שכבת עובי קטן. כיצד להשתמש אקריליק דיספנסר, אילו חומרים אתה צריך עבור ההליך, מה הדקויות של ציפוי ציפורניים, לקרוא על.

תכונות ויתרונות של אבקת אקריליק

את דיספנסר הוא אבקה יבשה בסדר לטחון המבוסס פולימר, אשר בעת אינטראקציה עם נוזל מיוחד מונומר, הופך את הציפורן נוקשה יותר. אבקתי הרכב על הציפורניים, נראה טבעי ואופנתי. אחד היתרונות של שימוש הם:

    אקריליק אבקה יש נקבובי, לנשימה מבנה, מה שהופך את צלחת מסמר נכנס אוויר, אשר הוא שימושי עבור מחזור הדם. את מוקשה הרכב מספק חסון הגנה ללא אסתטי בועות מקסימלית מחזק, כך הציפורניים לא לשבור פלייק. המניקור לא מפחד את פרוסט, קרני UV, כימיקלים ביתיים בעת ניקוי הבית שלך. את מגוון גדול של צבעים נותן לך את ההזדמנות כדי להפוך למציאות את כל עיצוב, או לבחור ציפוי ברור. לעבודה עם חומר, אפילו רק בבית, יתר על כן, כדי לכסות את אקריליק ציפורניים לא ייקח הרבה זמן. האבקה הוא מסוגל להחליף את הבניין, אבל את המעיל שלה הוא לא עבה כמו על הציפורניים. תיקון רק יהיה צורך לאחר 2-3 שבועות. הסר את אקריליק הוא לא קשה, אם להשתמש בכלים מיוחדים.

15c3bf19bd3afcfa889e02e81b260cef - כיצד לנהל את הליך חיזוק ציפורניים אקרילי אבקה?

אבקת אקריליק

עקרון הפעולה של אקריליק: איך זה מחזק את הציפורניים?

כמה בנות הן על ידי הטבע חלש הציפורניים, כי הם כל הזמן פילינג יכול לשבור בהזדמנות הראשונה, אבל זו לא סיבה לנטוש יפה, אופנתי מניקור לגדל באורך הרצוי. אקריליק אבקת מספק גם עקשן לבן או צבע ציפוי, המאפשר את הציפורניים היטב לחזק plasticy, בניגוד קונבנציונאלי לק. זה יכול לעזור להגדיל את הציפורניים, ואתה יכול לעשות conradiana, או פשוט כדי לשפר מניקור. ההשפעה מושגת בשל העובדה כי את אבקת מעורבב עם נוזל, זה לגמרי ממלא את כל מיקרו סדקים על פני השטח, מחליק את מרקם חלק ומבריק תנאי.

750e26dff0eb6a16cf694dd6a1b129a6 - כיצד לנהל את הליך חיזוק ציפורניים אקרילי אבקה?

אפשרויות צבע אקרילי אבקה

כתוצאה מכך, מתברר מסודר ומסוגנן מניקור, עמיד מפני השפעות מכאניות שינויי טמפרטורה. אתה יכול בבטחה לעשות את מטלות הבית ולתת לו את הידיים זמן רב במגע עם מים בעת כביסה או ניקוי רטוב, מניקור יישארו ללא פגע. מסמר טכנאים ממליצים ליישם תחת ויטמינים מיוחדים ציפוי אבקת לספק הגנה נוספת.

ca916d0bce2c2184f0845d4b92dd2d07 - כיצד לנהל את הליך חיזוק ציפורניים אקרילי אבקה?

ציפורניים חזקות

האם יש חסרונות של אקריליק אבקה?

לפני החלת עבור נשים רבות. השאלה עשויה להתעורר: מזיק או לא לעשות את הציפוי הזה מחזק, תחת ג ‘ ל לק. אם היתרונות של אקריליק הטכנולוגיה והשימוש בו, הכל ברור, הבה נבחן את חסרונות:

    אם אתם סובלים סוגים שונים של מחלות פטרייתיות, סוכרת, הרפס, כדאי לנטוש את ההליך, כפי שהוא במקרה הזה היא התווית. אקריליק אבקה היא לא תרופה חלש, שבירות הציפורניים, יוצר מחסום מגן נגד נזקים.”תיקון” מסמרים צריך להיות לא יאוחר מ-3 שבועות, אחרת זה יהיה להחמיר את המדינה שלך לוחית הציפורן. מניקור המחיר יהיה הרבה יותר יקר מאשר לכה פשוט, והוא צריך להיות על ידו ציוד מיוחד מנורת אולטרה סגול. אקריליק יש דבר מוזר, ריח חריף, אתה צריך לאוורר את החדר לחבוש מסיכת מגן. כדי לחזק את צריכה תוך הקפדה על רצף, על פי ההוראות או שיעורים במאמר זה.

9af7c952212b195d01ba36eb3a886d6c - כיצד לנהל את הליך חיזוק ציפורניים אקרילי אבקה?

ללבוש מסכה לפני ההליך

כמו כן, חשוב לציין כי לא איכות, מוצרים זולים יכולים להוביל לתוצאות הרות אסון, למשל, את המראה של בליטות אחידות של השכבה. אז אתה צריך לבחור מהימן יצרנים איזה מהם הוא טוב יותר, אתה יכול לקרוא את ביקורות של לקוחות. למעלה מותגים פופולריים כוללים אקריליק אבק kodi, ריו Pro, נוסחת Pro, כליות, חברת דפוס, ezflow, אבקה, גילוף, צבעוניים.

b82acf8a817a015f5221db7c666df186 - כיצד לנהל את הליך חיזוק ציפורניים אקרילי אבקה?

אבקת קודי

איזה סט של כלים הדרושים לניתוח בבית?

כדי לחזק את הציפורניים שלך באמצעות אקריליק אבקת צריך סט של נושאים מיוחדים, אשר קשה כדי להשיג את התוצאה הרצויה. להכיר את עצמכם עם אותם:

    חומרים להכנת מודלים הרכב – אקריליק אבקה, נוזל ערבוב, נקרא מונומר. מסיר שומן או נוזל להסרת לק. פתרון עבור ספיגה הטיפול, כדי לחסל את הקוטיקולה. פצירה לתת את הציפורניים צורה, שיוף, באף. אתה צריך לבחור שונות abrasiveness לבצע את העיבוד על כל הצדדים. כוסות של חומר על המברשת, דק ורחב, המאפשר לך ליישם את אקריליק, לערבב, לדלל את פתרון כדי להסיר את עודפי עפר. פריימר עבור הידבקות טובה יותר של הרכיבים. שקוף גומי בסיס על הציפורן ולכסות radovanova המנורה כדי לייבש את האבקה, לאחר מכן שכבות של לק.

בהתאם מתוכנן עיצוב, צריך לבחור את הצבע עבור לקות, עדיף להשתמש Biogel או ג ‘ ל, בהתאם להעדפותיך. אתה גם צריך לרכוש מגוון רחב של תפאורה, למשל, אבקת עבור קטיפה צאן או ביצים בשביל אופנתי צרפתי.

ff9c6b01bbdf9af4f273d3b7fad4dc8f - כיצד לנהל את הליך חיזוק ציפורניים אקרילי אבקה?

כלים לחיזוק

שלב ביניים לפני העבודה

הכנה נאותה יעזור עם חלוקה נכונה של אבקת המרבי בונד חומר עם השטח. למה לעשות את זה? על מנת לבחור את העיצוב יצא נקי, וכל עוד שומרים על חידוש.

בתחילה, להסיר את הציפורניים עם שרידי הקודם ציפויים, זקן פריטים דקורטיביים שונים של הופקדו כספים או ויטמין קומפוזיציות. שורשה לחתוך ממש לפני יישום לא מומלץ, עדיף לעשות את זה בתוך יום או יומיים לפני, כדי למנוע כל גירוי או אלרגיה. הסרת הקוטיקולה סוחר או כלי מיוחד.

הבא, אתה צריך לשטוף את הידיים עם סבון ולנגב יבש. כדי להיות בטוח יש כל ציפורן להיות מטופלים עם חומר מחטא. אם אין אף אחד, להשתמש באלטרנטיבה – מי חמצן או אלכוהול.

אז אתה צריך לקצץ את אורך באמצעות גס פצירה, כדי לדמות את הטופס, עוזב את קצה חופשי. רך פצירה או bofom להסיר את הברק, צרידות, להחזיק טחינה, עושה את שומנים. אחרי כל המניפולציות ישירות את תהליך קונסולידציה.

3a3dce9f91b3b9e24515472cd12a6acb - כיצד לנהל את הליך חיזוק ציפורניים אקרילי אבקה?

את תהליך ההכנה

איך לעשות צבע אקרילי תומך: צעד אחר צעד הדרכה

לחזק את הציפורניים אבקת אקריליק, אתה צריך לבצע במהירות וביעילות, לעשות את כל התנועות בבהירות ובזהירות, כך שאתה לא לשנות. עבור סקירה של התהליך, אתה יכול לצפות קטעי וידאו שונים על איך לעשות ג ‘ ל לק ולחזק צעד אחר צעד ולנקוט פעולה.

הדרגתי רצף של חיזוק אבקת אקריליק הבאים:

    להבטיח אוורור טוב של החדר או במזג אוויר חם לשבת על המרפסת. זאת במטרה למנוע אלרגיות, היות החומר הוא די חריף, לא נעים ריח. אתה יכול ללבוש רגיל רפואית מסכה על הפנים כדי למנוע את העין מרכיבים. הסט של כלים לשים מולו. למרוח פריימר על לסדר את הציפורניים ולתת לו להתייבש. לכסות כל צלחת מסמר מונומר. בשלב הבא, להשתמש הסוחר, מפזרים בנדיבות אבקת אקריליק, שומר על אצבעות מעל צנצנת של אקריליק במשק. לא צריך לפחד המופע של אחידות, באיכות גבוהה חומר אינו נותן אפקט כזה. ג ‘ ל ציפוי צריכים שקוף אבקה. מניחים את הציפורניים מתחת למנורת להתייבש במשך כמה דקות. הסר את תוספת האבקה עם מברשת רחבה. באף וללטש את המשטח כדי להחליק את המצב. להחיל את הג ‘ ל לק ב-את הצבע הרצוי ולקשט את העיצוב.

9f108144eba7f2169f9766cc47cb92e9 - כיצד לנהל את הליך חיזוק ציפורניים אקרילי אבקה?

יישום אבקת אקריליק

אתה יכול ליישם שתי שכבות של צבע אקרילי על כוח עליון. זה נכון מאוד שביר וציפורניים חלשות. אם כבר יש לך ניסיון ציור, במקום שיוף, אתה יכול לטבול את המברשת עם מונומר ישירות את אבקת ולכסות עם שכבה דקה. כדי לתקן את הצורה והאורך של מונומר הוא שפך לתוך כוס, טובלים את מברשת בחזרה. בסוף חייג אקריליק, אז formirovaniem כדור, מניחים אותו על הציפורן ואפילו החוצה, ואז לייבש אותם.

773e50f34d9209e5f723d2c92e6fb5b7 - כיצד לנהל את הליך חיזוק ציפורניים אקרילי אבקה?

לחזק את הציפורניים

כיצד להסיר את ציפוי אקרילי?

הקרקע strengthener צריך עוד כמה שבועות. התהליך לא מסובך, בניגוד היישום שלה, אז אתה יכול לעשות את זה בבית. הפעולות מבוצעות בזהירות רבה ובזהירות, כדי לשמור יפה מראה בריא משלך ציפורניים. הם מבוצעים ברצף הבא:

    להסיר את שכבת לכה על כל הציפורניים. להחיל את המוצר כדי לחסל את הלק על כותנה רפידות חלים על כל אצבע. כל אצבע צריכה לעטוף בנייר כסף ולעמוד הרכב הוא לא יותר מאשר 10 דקות. להסיר הנותרים חומר באמצעות כתום מקל. פצירה צרצור צורה בקפידה כדי לנקות את התוצאה הרצויה.

3410717a7f040e39ad841374ab48a55d - כיצד לנהל את הליך חיזוק ציפורניים אקרילי אבקה?

הסרת אקריליק