Homeאופנהכמה יפה לקשור צעיף על הצוואר והראש?

כמה יפה לקשור צעיף על הצוואר והראש?

e45add552a672a1fd6d2adf31af001d0 - כמה יפה לקשור צעיף על הצוואר והראש?

עם קבוע פליטה, אתה יכול לתת את התמונה של זוהר, מסתורין, זה מספיק כדי יודעת כמה את יפה לקשור צעיף. יש לפחות כ-150 דרכים שונות, בהתאם למצב, צורת הפנים, הצוואר, אורך התמונה שנבחרה.

סוגים

בתרבויות שונות אביזר זה שונה, שונה באופן משמעותי צורה וסגנון:

Arafatka;טיפט;קאובוי צעיף;צמר צעיפים.

e45add552a672a1fd6d2adf31af001d0 - כמה יפה לקשור צעיף על הצוואר והראש?

כמה יפה לקשור צעיף

בהתאם המודל הנבחר, דרכים לקשור צעיף יהיה שונה.

1ab8c4d11e2358870548c2cc906e8c04 - כמה יפה לקשור צעיף על הצוואר והראש?

תמונות של דרכים שונות להשתמש צעיפים

וידאו: 25 דרכים לקשור צעיף צעיף

מה לבחור לחורף

בחורף, כאשר אתה רוצה את החמימות והנעימות, אין דבר טוב יותר מאשר לקבור את סבתא שלי סרגה צעיף חם להתחבא מהקור. הטוב ביותר של כל, מודלים אלה נראים כאשר פיתול או קשירת חוסם עורקים. לפעמים זה מספיק רק כדי טוויסט מעט את צעיף, עניבה כמה פעמים סביב הצוואר, משאירה את הקצוות חינם.

יכול להיות נחמד לקשור צעיף הרתמה. פשוט ללבוש את האביזר ולעשות יחיד קשר, עכשיו הרגע. אם אתה רוצה לעטוף פעם אחת סביב הצוואר או לקשור הקשר השני. זה שימושי אם אתה צריך ללבוש צעיף על הג ‘ קט, אבל על-ידי בחירת כל כך צפוף חומר הליבה של האביזר, לא utjecaja התחתון, הרם את זה קל יותר וקל יותר לחתוך. הכי מתאים בד:

קשמיר;תחרה;מתרוממות;צמר (רצוי בגוונים בהירים).

d65b28ed6cc217de964d9cfb5cbba761 - כמה יפה לקשור צעיף על הצוואר והראש?

תמונות — חורף צעיפים

צמר אביזר

אתה יכול להשתמש הצרפתים האתר. רוב לתועלתו את זה על בד עבה, לדוגמה, צמר, כותנה. זמן אביזר לשים פעמיים, לענוד על הצוואר. מצד אחד יוצר לולאה, אשר אנחנו צריכים להעביר את פלי. אחרי הנכון ולהשאיר על גבי הבגדים.

a3748ff5c624dd9c54c6e76c563f9823 - כמה יפה לקשור צעיף על הצוואר והראש?

תמונות צמר צעיפים

מרובע

יפה לקשור צעיף עבור פגישה רשמית יכול להיות מרובע, זה הוא אחד של “עסקים רכזות” — מסוגנן, מקורי, אבל באותו הזמן, מעשית לא צעקני. מקפלים אותו מלבן ליישר את הקצוות. לזרוק אותם דרך צוואר הרחם, אבל אחת ארוכה ואחת קצרה. שים ארוך זנב קצר, לסובב אותו דרך שהוקם לולאה. אז חוט דרך הזנב שלה, אשר הוא קצר יותר, מה שהופך את הקשר להסתיר את הקצוות מתחת לבגד.

7aa855739dc469ea543c47cb1cb3d9a0 - כמה יפה לקשור צעיף על הצוואר והראש?

תמונות — צעיפים לפגישות עסקים

השילוב של בגדים

המעיל

קלאסי נחשב לובשת את הצעיף עם המעיל. יפה במיוחד זה נראה שיער ארוך (נניח, פוקס או דביבון), בשילוב עם צעיף המשי ואת החצאית הארוכה. כמה מעצבי שיער אומרים צמר לא צריך לגעת פתוח העור אז זה הכי טוב ללבוש צעיף מתחת העליון פרווה הבגדים או מתחת חזק החולצה. ארוך ורחב המטפחת מקופל באלכסון. סובב את זה כך, כי המטרה נותרה מאחור. עכשיו אתה יכול לקשור את חזית אחד או שני צמתים, או קשת. סרגתי צעיף, אתה יכול לנסות גם את הדרך הזו, אבל במקרה הזה, הוא מצרף הגילאים וחומרת.

ללבוש שלך עם בגד גוף

עם הגישה של הקיץ והחוף, השאלה העיקרית היא יפה ומסוגנן כדי לקשור צעיף קיץ. בתור התחלה, אתה צריך לבחור בגד ים. בהתאם את הגודל, צבע וחיתוך יהיה מכוסה על ידי אביזר. אתה יכול להשתמש pareo, והוא יכול להיות קונבנציונלי אור הצעיף.

בתפזורת תחרה, אתה יכול פשוט להעיף כמה פעמים בצוואר, בעוד מעט מכוסה פלרטטנית מראה הכתפיים. אתה יכול לקחת שני צעיף, לשים אותם יחד, לקשור על הגוף. זה נראה מקורי מאוד, במיוחד אם האירוע הוא מסיבת חוף.

יפה עם דמות טובה ייראה קצר היפ הצעיף, אשר יכול לתת מגע של אלגנטיות ותחכום, יפה לקשור אותו סביב המותניים או הירכיים. אותו הדבר ניתן לעשות עם תבנית מרובע. מקפלים אותו לשניים, נקבל משולש. עדיף לבחור בד עם שוליים או תחרה, למרות צעיף משי גם נראה טוב, הדבר היחיד על החוף זה יכול להיות חם. עכשיו היו בצורה מסודרת לקשור אותו סביב התחתונים הוא קשר חזק.

586b509fb86597048e276b016e3529ac - כמה יפה לקשור צעיף על הצוואר והראש?

תמונות Pareo

איך לקשור על גבי שמלות ערב

בכל מצב את צריכה להעדיף האוויר היפה דגמים. קל משקל הצעיף לא להסיח את תשומת הלב העיקרית התלבושת, אלא ישלים ולרענן אותו, להוסיף נשיות ומסתורין. התוכנית היא פשוטה, זה הוא לעתים קרובות מספיק כדי לסובב אותו אור רתמה על הצוואר. כמובן, אם התמונה מאפשר לך להשתמש בשומן תכונה, אבל זה יהיה הרבה יותר קשה לבצע את המניפולציות האלה.

תוספות הצעיף כאשר קשירת לתוך ערב תלבושת:

d1b84ff93c561495010ec9868fcecc90 - כמה יפה לקשור צעיף על הצוואר והראש?

תמונות צעיפים עם ערב platemetal דגם חייב להיות מדולל עם סיכה קטנה או כובע ירוק. אדום ושחור לתת תמונה קצת דרמה, להשתמש בהם עם מקרה מתאים;לפעמים אתה יכול לעשות ללא תסרוקת, לבוש יפה משופע גנב, או צעיף, וזורק אותו סביב צווארו.

כאחת האפשרויות, לנסות לקשור צעיף ב בוהמי סגנון עשיר ואלגנטי. פשוט קל צומת עוטפת את הצוואר, לא הידוק. מסתכלת על שמלה יותר קליל ואופנתי.

Arafatka

5c9100af00e2791f04f41ee4745c5923 - כמה יפה לקשור צעיף על הצוואר והראש?

תמונות — צעיף-arafatka

כיכר צעיפים, אשר על צוואר עניבה על הפוך, נקרא arafatki המונים הפופולריות קיבל רק לפני כמה שנים. הטכניקה של איך יפה לקשור צעיף על הצוואר, היא די פשוטה. פשוט ריבוע מקופל לשני משולשים, עטוף, עושים שני קשרים והופך כך את סגור החלק התחתון של הפנים. חשוב לא למשוך את הקצוות, אחרת arafatka לא לשבת באופן טבעי. מציע להוסיף את דמותו של הערבי איפור – ומזרח היופי מוכן!

ריבוע הצעיף יכול להיות נחמד לקשור על הראש. אתה צריך לקפל אותו לשניים ולשים על העליונה, מבחינה ויזואלית הגדרת אמצע, נמוך יותר, החלק העליון של הראש. בחלק העליון אתה צריך לתקן, למתוח את הקצוות מאחורי הראש. דומה מניפולציות נעשות בקלות עם דגמים.

חם הצעיף על הראש שלו – את ההווה מגמה של החורף המתקרב. זה לא רק מעשי אלא גם מסוגנן. רק עוטף את השיער, אתה יכול גם לעשות קשר בחלק האחורי או התחתון של הצוואר.

9c4474205bda51012795aa0b3eb1ef28 - כמה יפה לקשור צעיף על הצוואר והראש?

התמונות עם הצעיף על הראש