Homeעצות אופנהלא נעים לעין

לא נעים לעין

ba0181b37fc9852cfe86ffff9c79102e - לא נעים לעין

איפור, כמו בגדים, הם קלאסיקה נצחית. בפרט, זה רטרו-חיצים או רק הקצאה של קו הריסים. כדי ליצור סגנון זה משמש מט, עמיד במים או ג ‘ ל אייליינר.

לא נעים

כדי להחליט מה עדיף: ג ‘ ל או אבקת איפור כדי להדגיש את העיניים שלך, אתה צריך להבין מה ההבדל ביניהם. ספינות מסווגים לפי טופס ותוצאה.

על הטופס הם:

סמנים וסימון. מאוד נוח לשימוש, מאחר שיש לי חזק אחיזת עיפרון, מברשת בקצה. המברשת עשויה להיות שטוח, מוצק, רך או נוצה. טירון הם עובדים הבנות או מי צריך להסיר כמה מורכב דפוס על העפעף. בתורו, כל הסמנים מחולקים דק ורחב. Marche – רחב קשרים, עוזר עם שבלונה ליצירת מושלם רטרו חץ. דק להפליא להדגיש את קו הריסים. זה Oriflame מאוד לי Clickit (Avon), איבון צבע מגמה Superdlina ו בהרחבה עמיד סמים (Avon), מייבלין מאסטר מדויק, אייליינר Lambre זוהר (Lambro), Giordani זהב, גברת קלייר, אייליינר נוזלי, איב סן לורן;אייליינר נוזלי הוא תוחם לעיניים, אשר הוא בקבוק צבע ומברשת. זה קוסמטיים מקצועיים, כי לצייר חצים, אתה צריך כישורים מסוימים. בניגוד הרגשתי את קצה העט נמשך זמן רב יותר בגלל נפח גדול יותר. הציג BelorDesign מסיבה, Bourjois Liner Pinceau (בורגני), גלאם’eyes Rimmel, Divage נוזלי אייליינר דק, אלגנטיות קסם קו, ויקטוריה שו סגנון אניה אחרים.

ba0181b37fc9852cfe86ffff9c79102e - לא נעים לעין

תמונות איפור על העיניים

כמו כן, בתור אייליינר נוזלי בעט עיניים יכול להיות עמיד במים, מתמיד, newtoniana. ההרכב של מים עמיד המוצרים כולל מגוון רחב של שמנים, תוספים למנוע את העובדה כלי מתפשטת תחת השפעה של דמעות, או גורמים חיצוניים. הם עלולים להישטף רק עם כלים מיוחדים. רק אייליינר עמיד לשטוף עם מים רגילים, ולא יציב והוא יכול “לשחות” אפילו בטמפרטורות גבוהות מאוד.

למעשה, כל מבואות מחולקים ג ‘ ל, מט או אבקתי, עמיד במים, בצבע. לשקול מה ההבדל ביניהם:

ג ‘ ל אייליינר

    • עיניים מאפשרת לך יפה לצייר חץ של צבעים בהירים. ההבדל העיקרי מפני סוגים רבים אחרים זה לאחר ריפוי הם נותנים מסוגנן שין. מציג צבע לי קוטור אוסף ערכות מתנה בסדר נוזלי אניה, Catrice אייליינר עט, מאק (MAC), Lumene אוכמניות אייליינר נוזלי, Inglot amc ג ‘ ל אייליינר (Inglot), מקס פקטור;

קרם

    • הוא הכלאה בין אייליינר נוזלי וצללים. זה נמכר נוח, קופסאות איפור עם העזרה שלה חלים כל מברשות האיפור. חלק מהיצרנים מוכרים כגון איפור זה עם מברשות, אבל לפעמים הם צריכים להרים ביותר. הוא כלי מקצועי, כל כך קרובות מוצגים עם מוצרי קוסמטיקה יוקרתיות. זה שאנל Ligne Graphique דה שאנל (Chanel), דיור מכור זה-Line או Diorliner (דיור), אסתי לאודר דאבל ללבוש אפס, גוצ ‘ י אשם;סוגי

אייליינר עם הרגשת ציפוי

    • נהג לצייר את פלרטטנית חצים כדי לעזור ליצור את האפקט של “מעלה עשן” עין. הטכניקה של יישום אותם הוא דומה כל סוגים אחרים של ספינות. כאשר אתה רואה בהצלחה הם יכולים להחליף את הוילון. לאחר הייבוש מתחיל לתת מט. זה אניה חברת Bourjois Liner Feutre, Collistar Tecnico אייליינר, Ysl: אייליינר יחסי הציבור למען עצמו Faux Cils מזעזע, הגולם קל אניה, מרי קיי (מרי קיי);

אייליינר צבעוני

    • כדי להדגיש את הצבע של העיניים יכולה להיות בצבעים שונים (ירוק, חום, כחול, לבן). הוא מאוד פופולרי בקרב איפור בלוגרים. מאפשר שום דרך לגרום יוצא דופן, מסוגנן, בהיר. בהתאם למותג, הוא עמיד בפני מים, מט, מבריק. המותגים המהות (סגול, כחול), אל קוראזון (אפור עם שימר), מייבלין ניו-יורק מאסטר מדויק” (כחול), לנקום (Lancome לבן);

אפקט דקורטיבי שימר

    . זו גברת קסם מאבון, Basala אוטומטי בסדר אייליינר Oriflame מאוד לי גליטר אייליינר, Sparkle Eye Liner מ faberlik, מיס טאי אחרים

איך לצייר עיניים אייליינר

הדבר הקשה ביותר לעשות חיצים על העיניים בעזרת אייליינר נוזלי על מנת למשוך אותם, אתה צריך סבלנות ותרגול על סטנסיל. לפני שמתחילים, לנקות את העור של המאה אבקת יכול לעזור כדי להחליק את פני השטח של האפידרמיס, להפחית שמנוניות.

איך לצייר חצים בשלבים אייליינר נוזלי Charbon ויויאן sabo (ויויאן קבקבים):

מאמצע המאה ה את הפינה החיצונית אתה צריך להחזיק את הקו הרחב. עדיף לעשות את זה במקום אחד בטוח התנועה. אם בהתחלה אתה לא מצליח, אז אתה יכול לנסות תחילה כדי לסלול את קווי המתאר קווים, ולאחר מכן מחליקים את זה;אז מילא את העצה של החץ. אתה צריך כדי להטביע את המברשת תוחם מנערים את עודפי הצבע. לאחר רזה טיפ של נקודת הקצה של הזנב מתבצע הקו כבר נמשך חץ הצמיחה עפעף;נקודת הקצה של החץ צריך להיות על צומת קו העפעף התחתון קפלים מעל העפעף העליון. כדי לעשות את זה קל יותר – אתה יכול למקם עיפרון לשים נקודה במקום הנכון;אחרי החץ מלא את הפינה הפנימית של העין. אם יש צורך, מוכן קו מעוטרת פאייטים או מוצל צללים.

תככים המרכזי של הנוזל איפור זה יכול לנקז ממנו את המברשת, כדי להיות זהיר לא כדי להרוויח הרבה צבע. אם במשך הזמן, עם אייליינר נוזלי התייבש, זה יכול להיות מדולל עם מים רתוחים (עבור העיניים זה בטוח).

e71bc38af6169addff730b30daccce4f - לא נעים לעין

תמונות איך לצייר ידיים

כדי להחיל את עיפרון העיניים לא צריך כלים נוספים. כדי להשתמש בו, הרבה יותר קל מאשר נוזל, אבל היחס של המחיר היא כמעט תמיד יקר יותר.

ההוראות על איך לצייר עיניים אייליינר, עיפרון העיניים:

על קו הריסים ומיושמת מברשת. זה נעשה על מנת שבסופו של דבר הקו הוא חלק, דק. אחרי הלולאה תסתיים, כל קווים מחוברים עם קו;כשיטה העיקרית לצייר את קווי המתאר, אתה יכול גם להשתמש דק חידד את העיפרון לעיניים. זה יעזור כדי להימנע מטעויות בעת יצירת חיצים;לאחר אספקת הזנב. כדי לעשות את זה חל באותה טכניקה כמו בעבודה עם אייליינר נוזלי. בחר נקודה שממנה הוא קו דק על בסיס של השוט;באמצע החץ יוסתר על-ידי צבע.

ישנם סוגים שונים של חצים על העיניים אייליינר, לרובם יש הכינו שבלונות (מדבקות, אשר שואבת את מברשת או עפרון אייליינר.) כדי לבחור נכונה הקפד לשקול את הגודל של העין, ההשמטה של המאה ה, סעיף.

וידאו: השוואת עין podvodok

סקירה מותגים

Ffleur אייליינר (fler) הוא חצי – מקצועי אייליינר נוזלי לצייר חצים על העיניים. תוצרת שחור וחום. נוח מברשת מאפשר לך לצייר בו זמנית דק, קו עבה. כמו הזולה יותר עמיתו אתה יכול לנסות איפור אמנות Ultrathin (אמנות-בפנים).

9c3777ff7a6f6b77ef3d5e2dc4f839a4 - לא נעים לעין

Ffleur אייליינר

מייבלין EyeStudio לאורך דרמה ג ‘ל ליינר (מייבלין) מציע ג’ ל אייליינר, הערכה כוללת גם מברשת מיוחדת. מתאים עבור עיניים רגישות. מתייחס מט פעמיים, כי אחרי ייבוש לא מבריק. יכול להיות שחור (שחור) חום (חום).

ed3d9e3f73d970413174879d9bb49553 - לא נעים לעין

מייבלין EyeStudio לאורך דרמה ג ‘ ל ליינר

ייחודית של ג ‘ ל אייליינר ArtDeco צבע מושלם אייליינר הוא הכלאה בין ועיפרון נוזלי קוסמטיקה. יש את הצורה של עיפרון, אבל את המברשת מצוידת בחריץ כמו עט נובע. העט מאפשר לך לצייר חץ כלשהו.

bb8fea1c7480b97f9ae19820ca6c273e - לא נעים לעין

ArtDeco צבע מושלם אייליינר

עיפרון העיניים לוריאל סופר ליינר (לוריאל) מאפשר לך יפה להדגיש כל צורת עין. זה קל מאוד ליישם בגלל מברשת דק. באותה סדרה יש גם סמן אז קוטור, מושלם עבור רטרו-היורה, עבודה עם שבלונות. אם המחיר לא מתאים, ואז יש האפשרות הזולה יותר – VOV ממתקים עט אייליינר.

f8018011ec6442ab49c5e03aac7eab4c - לא נעים לעין

לוריאל סופר ליינר

Clarins 3. נקודה אניה הוא אחלה אלבום, בהיקף של שלוש “סניפים” של המברשת. זה מאפשר לך לצייר קו הריסים, אשר חזותית מגדילה את צפיפות שלהם, אבל באותו הזמן נראה מאוד טבעי. לחלופין, אתה יכול לנסות את המוצר מן Yves Rocher או בובי בראון ארוך ללבוש ג ‘ ל אייליינר (בובי בראון).

264c5c916ce68e722d4b4b1a794fc01f - לא נעים לעין

Clarins 3. נקודה אניה

יבש אניה אחת היא שילוב של עיפרון תוחם עיניים, ביקורות הטענה הזו היא האופציה הטובה ביותר עבור חסרי ניסיון. נוסחה מיוחדת מספק השפעה לטווח ארוך של אובך. מוצר זה חל על עמיד למים. מאפשר לך לצייר חץ כלשהו, בגלל המברשת יש צורה חרוטית הרחבת מהקצה למרכז.

גולדן רוז קלאסיקות קיצוני (גולדן רוז) – אייליינר נוזלי בשפופרת דומה מסקרה. ניתן לצייר בכל עין, זה מאופיין בסדר מברשת, בשל מה יכול לצייר קווים מפותלים. עמיד למים, אינו גורם לאלרגיות. דומה אניה של Eveline אמנות מקצועי.

fa85a441be72de45528aa1fba306cf2d - לא נעים לעין

גולדן רוז קלאסיקות קיצוני

מייבלין סופר לאורך זמןכנראה הזול ביותר אייליינר מכל שהוצגו בסקירה. יש מברשת דק ועגול חסכוני הבקבוק, אשר מודפס בצבע. למרות העלות שלה, מפנה את החצים הם לא גרועים יותר מאשר מותג “אחים”, אמר, גרלן. החסרונות ניתן לזהות כי זה לא עמיד במים, אבל המוצר לא לגלגל על העפעף.

אלוהים אייליינר עט היא בחירה מצוינת עבור בנות שאוהבות בהיר איפור. המשרד מציע לקנות עפרונות של גוונים שונים. אייליינר לאחר התקשות הופך להיות נחמד מט צבע. כמו האמנות שלה החתימה העיניים.

b7a516a801506b2280cfcbbf4b65d73b - לא נעים לעין

אלוהים אייליינר עט

אם אתה צריך מאוד דק חץ צבע שחור אידיאלי, מומלץ להסתכל על השוק החדש – Chambor עין קעקוע ליינר השפעה. המברשת טיפ דק כל-כך שסף זה מאפשר לך לצייר מדהים עיצובים. מתייחס סופר-בריאה קוסמטיקה. בין החסרונות יהיה להקצות את העלות. אם אתה לא צריך את קו התכשיטים, זה בסדר, ועוד זמינים מ-Bourjois אניה למועדונים אולטרה שחור.

ניו יורק מתכתי נוזלי אייליינר מעולה אניה מ חברה אמריקאית הניקס. זה מבריק אניה, אשר הוא עשה בכמה צבעים. זה הוא כחול, ירוק, אפור ולבן גוונים. סדרה של מתכתי מאפשר לך ליצור תמונה ייחודית באמצעות מוצק מברשת. יש גם בגוון שקוף דיו.