Homeעצות אופנהלמה לעשות את איטום ציפורניים שעווה?

למה לעשות את איטום ציפורניים שעווה?

c6125440c47ad8f96d9020d402d7e08d - למה לעשות את איטום ציפורניים שעווה?

לא כל הטיפולים המודרניים לחיזוק הציפורניים הוא פשוט יעיל כמו איטום הציפורניים. ייחודי זה הליך זה עשוי להתבצע בחומרים שונים, אבל התוצאה בשורה התחתונה, בריאים לוחית הציפורן. זה אפשרי גם לאחר המפרך ביותר “מפגשים היופי”: קיבולת, קבע שלאק, וגם בגלל האופי של הגוף, כאשר חוסר של ויטמינים, מינרלים, כאשר הציפורניים נחלש צורה.

מי צריך איטום ציפורניים?

מיותר הליך איטום לא יהיה לאף אחד, למעשה – זה אינטנסיבי העשרה של מבנה הציפורן עם ויטמינים ומינרלים חיוניים, מינרלים. אפילו עם סופר חזק ובריא הציפורניים, אתה צריך לדאוג על רווחתם קדימה. מה אפשר לומר כאשר יש קישור ישיר צורך קונסולידציה כזה.

ישנן קטגוריות מסוימות של נשים מפגשים אלה הם חיוניים, הם אחד להביע את אפשרויות להיפטר של הבעיה.

c6125440c47ad8f96d9020d402d7e08d - למה לעשות את איטום ציפורניים שעווה?

איטום ציפורניים שעווה

האיטום של הציפורניים מומלץ לאנשים עם בעיות כאלה ו “מסמר” הרגלים:

    נזק קבוע של השכבה העליונה של לוחית הציפורן (תחת ציפורניים, ציפוי ג ‘ ל לק או ציפוי לכה, לובש ציפורניים מלאכותיות — טיפים);נחלש ציפורניים עקב מחסור של ויטמינים (חומרים מזינים, ויטמינים ומינרלים) בגוף;הפרדה של הציפורן עקב זיהומים פטרייתיים, מחלות (אקזמה, פסוריאזיס);הזדקנות ביולוגית;מניקור רגיל קונבנציונלי דקורטיביים צבעים, בהתאם לכך, השימוש התכוף של נוזלים כדי להסיר אותם (במיוחד על בסיס אצטון);לעיתים קרובות למצוא יבש האזור.

החותם שביר לוחית הציפורן יכול להיות, כמעט בכל גיל (אם כי לא מומלץ עבור בנות עד 16), ואחרי ההליך תורגש היתרונות הבאים:

    • בתנאי האפקט הטיפולי, אחרי אשר את הציפורניים גדלות יותר טוב, וגם את לוחית הציפורן מתחזקת;יפה אפקט קוסמטי: ההליך נותן את הציפורניים בריא ברק וצבע;אתה יכול לעשות.

מניקור עם ג ‘ ל לק

    פשוט או דקורטיביים ציפוי לכה, לא מפחדים שלהם לפגוע הציפורניים.

כדי לבצע איטום, כדי ליצור ציפוי מגן ומחזק ציפורניים, בסלונים, בבית בתנאים קשים לעשות, ורכיבים עבור ההליך יקר.

התוויות נגד והחסרונות של ההליך

נחיצותו של ההליך תמיד תלוי הרצונות של נשים. בין אם זה מטרה המסכל או ביצוע הליכים קוסמטיים לטיפול ציפורניים, יש רק אחד משמעותי קונטרה קטנה מאוד בגיל ילדות, כלומר עד 16 (לא הכרחי כדי לטעון את עדיין לא בשלה של לוחית הציפורן אפילו תרכובות טבעיות).

בין החסרונות של איטום הערה:

    הצורך חזרה אחת לחודש (בערך);הנאותים של הליך ציפורניים ארוכות (אופטימלי אורך – 2 מ “מ, מותר – עד 4-5 מ” מ).

למעשה, כל אי נוחות או ניואנסים של ההליך איטום של הציפורניים שם, אז תרגישו חופשי לבחור את ההרכב, את הערך של אשר תלוי בשיטה.

שיטות של איטום מסמר על הפעולות הבאות

רפואיים ייחודיים הכיסוי של סוגים שונים ושיטות של יישום אותם עשויים להשתנות. גם העלות של ההליך יהיה שונה.

שעווה חמה.

פופולרי שעווה איטום יש עלות נמוכה של ההליך, בעוד התועלת של מיוחד קוסמטיקה שעווה יש השפעה מיטיבה על טופר: ויטמין a ועוד מתחמי מועשרים כגון שעווה, מינרלים, אנטי-בקטריאלי, ריכוך רכיבים.

מנהל את ציפוי שעווה של לוחית הציפורן משחה על בסיס טבעי שעוות דבורים על ידי התוכנית:

כדי ליצור חלק הבולט של הציפורן עם נורמלי פצירה (בפועל צורה – סגלגל, שקדים, מרובע); periungual רולים כדי לנקות את תאי עור מתים, לעדן את העור הקרני (דחיפה, לקצץ וכו’. – כמה נוח);כדי ללטש את פני השטח של פרטניות באף או רכים אחרים פצירה, להחיל שעווה הרכב הציפורן בעדינות שפשף את זה. שעווה ממקור החום יהיה יותר נוזלי וגם מסוגלת לחדור את הציפורן. הכי טוב להביא חומרים מזינים לתוך לוחית הציפורן, אתה יכול להשתמש מיוחד מברשת זמש (ליטוש יחידה);

88ec7c5e4be6d9ddfe415879cb2378cb - למה לעשות את איטום ציפורניים שעווה?

עבודת ליטוש לחסום עבור איטום naugtyamerica בנוסף לוחית הציפורן שעווה, קרם היטב שפשף;להלן שעווה שכבה טוב יותר “תפס” על מיטת הציפורן, לאחר הניתוח עדיף לטבול את הציפורניים במים קרים כדי “לאטום” את כל פתיתי שעווה חמה ציפורניים.

לצורך ההליך עדיף להפקיד את המומחה, הוא יהיה כראוי להעריך את מצבו של מסמרים יהיה לקבוע את שיטת איטום. חזור על חותמות שעווה פעם בחודש.

ג ‘ ל

שכבת המגן יכולים להיות שנוצרו באמצעות Biogel (זה נקרא גם biosculpture). כגון חיזוק יגרום מסמר עבה יותר, יאפשר לו לגדול (עד בינוני). נוהל ג ‘ ל ונעלה יותר, כפי הנדרש פילמור של ציפוי במנורה, קרינת UV.

איטום הוא הליך יעיל בדרך זו:

כדי להכין את פאנל (זה מבוצע היגיינה מניקור בכל נוחה טכניקה);כדי לק על הציפורן רך באף להסיר את שכבת מבריק;מסירים את שומנים, להשתמש בבסיס ולאפשר להתייבש, ואז לכסות את הציפורן עם Biogel (אתה יכול לבחור את הגוון הרצוי) וייבש את הכמות הנכונה של זמן המנורה. יש צורך להקדיש תשומת לב מיוחדת את קצות הציפורניים ולאטום אותם כמו שצריך;לאחר ייבוש, שכבת מיושם הבא וגם מיובשים;”קבוע” אפקט העליון.

335c361318edd2eded269bd6036a46f1 - למה לעשות את איטום ציפורניים שעווה?

איטום ציפורניים בג ‘ ל

לאחר ההליך של אוטם את העור הקרני הם מטופלים עם מיוחד קוסמטי או שמן מיוחד הויטמינים שמנת (אתה יכול להשתמש רגיל קרם). מניקור יפה חסר צבע או בצבע ג ‘ ל נמשך כ-3 שבועות, לאחר שזה יכול לקלקל את המראה של הציפורן גדל ליד לציפורן.

מינרלים משחת שיניים

הליך של איטום על ידי מינרלים הדבק היא די פשוטה ולא דורשת הכשרה מיוחדת. זה יכול להיעשות בבית, אם יש יסוד מניקור מיומנויות. מינרלים לחדור עמוק לתוך הציפורן, להוסיף חיוניות, זוהר בריא. זה לוקח מקום כזה שלבים:

לעשות את הרגיל היגיינה מניקור בדרך הקלה;להסיר את נוצצים השכבה העליונה של הציפורן;להשתמש מסיר שומנים כדי מינרליים הדבק הוא טוב יותר “להניח” על פני השטח של הציפורן;סקופ כתום מקל מיוחד מינרלים משחת שיניים ולשים אותה “שמנה” הצבע על הציפורן, מיוחד פצירה (פצירה ליטוש, בלוק) להפיץ את הדבק על הציפורן, מורחים את זה על השטח כולו של לוחית הציפורן. בנפרד לטפל הציפורניים עם סוף רפואי הדבק.

e73ed6af60900dc9c0aa38048855ba47 - למה לעשות את איטום ציפורניים שעווה?

המינרל איטום הדבק

לאחר עיבוד כזה של ציפורניים על ציפורן יישאר סרט דק זה יהיה לשמור את כל הוסיף מרכיבים טבעיים של כספים בתוך הציפורן. אז אתה יכול לשפשף את קוסמטיים שמן או למרוח מספר שכבות של קרם מזין. לאחר הניתוח, אתה יכול לעשות את מניקור הרגיל, מיצוי לק, מה שהופך את העיצוב.

מינרלים משחת שיניים, המשמש עבור היפנים מניקור, איפה טיפוח של הציפורניים היא יותר טקס מאשר מזדמנים ההליך. הוא כולל להקדיש תשומת לב מיוחדת את לוחית הציפורן, לציפורן ועור סביב הציפורן של היד כולה.

אקריליק

שכבה דקה של אקריליק גם יכול לאטום את הציפורניים ולתת להם מראה בריא וכוח. התהליך עובד כך:

כמו הקודם התגלמויות, האיטום, קודם כל להכין את הציפורן: הקוטיקולה מטופלים, על מסמר רולים, וכו’.; שייף באף העליון של הציפורן כדי להסיר את סרט מבריק;מסירים את שומנים, להחיל את בסיס יבש;שכבה דקה מוחל שכבת אקריליק על הציפורן, אז פני החותם;לייבש אותו, ולאחר מכן יש למרוח שכבה דקה של אקריליק;לאחר ייבוש להסיר את דביקים שכבה, יחול כל מוצר טיפול על הידיים, לשפשף לתוך העור סביב הציפורן.

לא למרוח יותר מדי שכבות עבות של צבע אקרילי, אחרת המסמר יהיה יותר מדי צפוף, ההליך עבור איטום לגדול בהדרגה לתוך קיבולת. עם אקריליק אתה יכול לעשות מגוון של עיצוב, נותן את הציפורניים שלך כל גוון. מניקור יימשך עד חודש, אז אקריליק הוא הוסר, חלה שוב (את התיקון כאן הוא לא מתאים).

קרטין

ללא מרכיב זה שלנו, השיער, הציפורניים, העור בצורה גרועה מאוד “חי”. אם הגוף שלו הוא קצר, אנו חייבים לחדש חלבון זה בכוח. איטום קרטין הוא מורכב, זה מוחל הציפורניים לא רק קרטין אבל גם רכיבים עזר: שעוות דבורים, מינרלים משחת שיניים. לאחר חימום השעווה, אתה צריך להוסיף קרטין, פסטה. לאחר ערבוב כל הרכיבים, הליך של איטום מתבצע כדלקמן:

לעשות היגיינה מניקור בדרך הרגילה, הסר את סרט מבריק מן הציפורן חובב;כדי מסירים את שומנים המשטח וליישם קצת המיוחד הזה לערבב על מסמר;להפיץ את הכלי לאורך לוחית הציפורן רך שיוף עם פצירה, לשפשף את זה באותו הזמן;לאחר איטום, להשתמש בקרם-עוזב ידיים.

טיפול ביתי לאחר הליך של איטום קרטין הוא לא שונה מן הרגיל מניפולציות: בלילה, להחיל קרם מזין או שמן, לשפשף אותם לתוך העור.

שמנים

פופולרי סלון טיפול איטום ציפורניים עם שמן חם יכול להתבצע גם בבית, העיקר – כדי להשיג את הרכיבים הדרושים, למצוא קצת זמן לעצמך. לנהל את ההליך הזה על פי תכנית זו:

כדי להכין את הציפורניים על ההליך, מה שהופך היגיינה בסיסיים מניקור soshlifovat השכבה העליונה של הציפורן;תערובת שמנים: זית, חוחובה, שקדים בכמויות שוות, מחממים אותם עד (אתה יכול להשתמש במיקרוגל, הדבר העיקרי – הוא מחומם לטמפרטורה המקסימלית אשר לא לפצוע את העור של הידיים);לטבול מקלון צמר גפן בתערובת של שמן ומניחים מיד על ציפורניים של יד אחת, החזק למשך 10 דקות ולהסיר. חזור על התהליך עם היד השניה, מחממים את שמן שוב (כפי שכבר התקרר).השמן הנותר בזהירות לעסות לתוך הציפורניים ואת העור מסביב.

27a8ae1e7847e277ab1307f966234dad - למה לעשות את איטום ציפורניים שעווה?

שמן איטום ציפורניים

אחרי כזה איטום לא מומלץ קצת זמן לעשות מניקור עם ציפורניים בכל האמצעים, כדי לא להשתמש שומנים הסוכן. אחרת ההליך לא תהיה משמעות.