Homeעצות אופנהלמינציה גבות בבית, סלון

למינציה גבות בבית, סלון

af93c2c820691c8a64a5be951e52d2e1 - למינציה גבות בבית, סלון

צבעים בהירים הבעה תווי הפנים לתת את המראה של יופי ודרמה. למינציה של הגבות נחשב הכי פשוטה ובטוחה דרך כדי להכהות את השיער ולשפר את הצמיחה ולשפר את צפיפות.

עדות הליך

את למינציה או הערמה של גבות וריסים – זה די אכפתיות מאשר הליך קוסמטי. על פני השטח את השערות מוחלים עם כלים מיוחדים המשקל הזה ולטפח אותם, ובכך ריכוך ושיפור הצמיחה. בהתאם לצרכים, שימוש בסמים יכול להיות מעט את הקצה, רק תן להם אחלה הופעה.

ביקורות אומר את זה, בממוצע, למינציה ריסים וגבות מעמעם אותם רק כמה גוונים, אבל האפקט הוא יותר עמיד. הצבע מתחיל לברוח רק חודש מאוחר יותר. באותו זמן, הם הופכים להיות יותר רך, מבריק נראה הרבה יותר עבה. לאחר הניתוח מאשר לפני זה.

אינדיקציות עבור למינציה הגבות:

במידת הצורך תיקון של צורה או כיוון של צמיחה, ללא הליך זה לא יכול לעשות. עם העזרה של רכיבים פעילים, בודדים שערות הם הזדקפו, במהלך ההתקנה, אשף מתקנת את הטופס שלהם. אחרי שהם מיובשים, “זוכר” את כיוון במהלך ההליך יומי מלקות;

af93c2c820691c8a64a5be951e52d2e1 - למינציה גבות בבית, סלון

צילום תיקון formyloxy צמיחה או אובדן של הגבות. יכולות להיות סיבות רבות: מתח, לידה, הריון, קעקוע וכו’, את השיער מתחיל להישבר או לנשור מן השורש – זקיק פשוט לא להחזיק את הקן. ביו-למינציה הוא מסוגל לתקן את הליקוי למשך שעה. המבנה אומר כוללת חלבונים, קרטין, ותמציות שונות כי להרוות את זקיק עם חומרים מזינים, להבטיח את עמידות אגרסיבי גורמים חיצוניים. גורמים אלה עוזרים להפוך את הגבות עבות;

2acb43262cbbe8d3b4f60a1535ae1d5a - למינציה גבות בבית, סלון

שחזור תמונה volosovskaya. לעתים קרובות זה קורה כי גבה אחת יותר מאשר אחרים, או דק יותר. בעיה זו גם נפתרת בקלות עם למינציה;

2e119d72b9b5ec1ea2e5a6a20b91f064 - למינציה גבות בבית, סלון

Assymetrically הגבות. למרות העובדה מופיעות השערות רק כמה גוונים, לעתים קרובות זה לא מספיק. אם הם צבועים עם למינציה, זה נראה הרבה יותר טבעי מקועקע.

ef077553d792b4c78227c04e5785bc57 - למינציה גבות בבית, סלון

תמונות תיקון אור גבות

סוגים

למינציה יכולה להיות מסווגת על ידי תכלית השתמשו בסמים.

בהתאם זקוק לשם ביצוע סוגים של ניתוחים:

דוגמנות;צביעה;טיפול.

דוגמנות – גרידא הליך קוסמטי. כאן יכול להיות מגוון רחב של תרכובות כי הם כבדים יותר שערות. אחרי הרבה יותר קל להם סטאק, הם לא בולטות לכיוונים שונים ולא נראה טבעי לחלוטין.

צביעת הוא הנפוץ ביותר למינציה, אבל רק כאן השתתפות או דוגמנות תרכובות הוסיף צבעים, זה סוג לרוב לראות את תמונות לפני ואחרי. הגבות, כמו שיער, הן קשקשים, מבנה נקבובי. הנקבוביות של החבית מפני שימוש באמצעים ליפול תזונתי תרכובות וצבעים, אשר נותן את השיער בצבע מסוים. פיגמנט הוא נשטף לאחר 3-4 שבועות ו, לעתים קרובות, היא היפואלרגנית.

טיפולי למינציה כולל את כספם של סוגים שונים של צמחים ורכיבים מפעילים, אשר תורמים להתאוששות מהירה קיבולת של הגבות. זה יכול להיות משי חלבונים, תמציות חמניות, שמן וכו’. סוג זה אינו מכתים ואינו המודל, ורק עושה גבות חזותית בריא יותר, פשוט יותר.

בהרכב הם מחולקים:

למינציה מאפשרת קרטין כדי לאטום את הקצוות לטוב עיצוב והצללה. יחד עם זה, הם הופכים להיות כבדים יותר, עבה יותר במראה, שיפור הצמיחה שלהם.

כמו צמחים הם תמציות צמחים, מגרה את הפעילות של זקיקי שיער, gidrolizatami. – לחות והזנה חלבונים.

ויטמינים לעזור כדי לשפר את הצמיחה ולעשות גבות עבות. לרוב הם כלולים גם רכיבים נוספים, אבל יכול להתנהג כמו עצמאית לחלוטין חומרים פעילים רפואיים ניסוחים.

איך מתבצע הליך

לפני הפגישה האדון מנקה הגבה של איפור, מזהמים שונים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, להיות בטוח שהם degreased קומפוזיציות ללא אלכוהול. טוניק המכילים אלכוהול מייבש אותם, גורם לשיער להיות נקבובי יותר ויותר גרוע “לוקחים סמים עבור למינציה.

ההליך בפעם הראשונה נעשה הכי טוב בסלון.

מדריך:

העור סביב המצח מכוסה עם ציפוי מגן כדי להגן עליו מפני כתמים, ואת ההשפעות של סמים על הגבות כדי להחיל את למינציה הרכב. אחרי המאסטר מושך בעדינות את השערות שלהם קווי צמיחה, בעוד לתקן את הכיוון. את התערובת נשאר במשך 40 דקות (לפעמים שעה או יותר);במהלך שטיפה של הרכב מאסטר שולטת גם על כיוון של עיבוד. זה עוזר למנוע שונים בולטות שערות. האפקט נראה לעין מיד לאחר הפגישה: בשל העובדה כי כל השערות הם ברמה אחת, הגבות נראה הרבה יותר עבה וכהה יותר מאשר בעבר;האשף יזהה את היתרון של הג ‘ ל (כדי למנוע שינויי הצורה בשעות הראשונות), וכל לקוח יכול ללכת על העסק שלו.

בממוצע, ההשפעה תהיה להישאר 3 חודשים (אם לא צבוע).

עבור הגבות לאחר אימון זקוק לטיפול מיוחד. את היום הראשון הם לא רטוב וצבע – אחרת תצטרכי לפעול על אגרסיבי שיער קומפוזיציות. מומחים ממליצים שבוע לאחר הניתוח, כדי להימנע ממגע עם מים מלוחים ושמש – זה משפיע למינציה המתחם. במידת הצורך, קבוע איפור או איפור קביעות של אור גבות, אתה יכול לבלות כבר 2 שבועות לאחר למינציה.

וידאו: למינציה ריסים וגבות

למינציה בבית

למינציה בבית דומה מאוד צביעת גבות עם חינה. כדי לעשות זאת, אתה צריך לקנות את החומרים הדרושים ולהכין את הקצה. רצוי podsypat ולעצב מחדש.

686b0196ff5e08522c7e51ad9dcbc1ff - למינציה גבות בבית, סלון

בבית למינציה שלב

שלבי טיפול:

השערות לנקות את האיפור ואת החלב. בשביל זה עדיף להשתמש micellar מים, אשר בעדינות להסיר את כל הזיהומים מפני השטח שלהם. אתה יכול גם להשתמש בחלב או קרם לחות ללא אלכוהול. לוודא הגבות מיובש היטב, אתה יכול להשתמש בבית הרכב עם ג ‘ לטין, אבל הוא מתאים רק זמני מיישר וסטיילינג. בפרופורציות 2:1 המחבר את השיער הג ‘ לטין. טרום ג ‘ לטין מלא מים ו-20 דקות של “גלים”. את התערובת מערבבים טוב יותר, אתה צריך להיות מעט חם מזור. האפקט יהיה גלוי 3 ימים. אם אתה צריך יותר לאורך זמן תוצאה – עדיף לקנות ערכה עבור למינציה;יתר על כן, הטכניקה היא אותה הבקתה. הרכב הוא להחיל את הגבות בזהירות הם שחולצו, מסרק מברשת. לאחר בהתאם להוראות היצרן, התרופה נשאר במשך 40-60 דקות, המדיום הוא נשטף ישירות בקו אחד עם צמיחה או נבחר כיוון, אחרת התוצאה תהיה קצרה. לשמור את הטיפות אל תכה על קרום רירי יכול להתחיל גירוי. לאחר שטיפת השיער שוב, מסרק בסגנון. בפעם הראשונה זה לא מומלץ להרטיב.

ההשפעה של המפגש יהיה הבית האחרון מ-1 חודש עד 3, הכל תלוי שנבחר הרכב ואת מינויו של ההליך. התיקון יכול להתבצע בכל הזמן הדרוש. רוב הכלים הם בטוח ומתאים לשימוש תכוף.