Homeעצות אופנהמאוד מאוכזב עבור ההסרה של הריסים

מאוד מאוכזב עבור ההסרה של הריסים

7165e1d0545812ea914630995b53fcb0 - מאוד מאוכזב עבור ההסרה של הריסים

לאחר בניית ריסים, במוקדם או במאוחר נשאלת השאלה: להמשיך את הצמיחה או פשוט להסיר את הנותרים “פלי”? אם אתה מחליט לחזור הטבעיות, כדי להקל על צורך מיוחד מאוד מאוכזב מסקרה.

עיקרון הפעולה

ריסים הם מלאכותי או טבעי שערות מודבקות בדבק או שרף, להסיר אשר יכול רק מקצועית מאוד מאוכזב. כמובן, אתה יכול בדרך הישנה, רק כדי למצוא אותם, כפי שעדיין נעשה על ידי כמה בנות, אבל זה מאוד מזיק כמו קרום רירי, ואת קווי צמיחה.

ראשית, ריסים שחזור מ-3 חודשים עד 6, זה אומר עם “גדמים” האם צריך ללכת די הרבה זמן. שנית, כאשר את מכני להסרת נוגע רירי, זה מתחיל להיות מודלק להתנפח. כתוצאה מכך, יכול להיות שעורה או דלקת הלחמית. הרבה יותר נוח ומעשי להשתמש תוכנן במיוחד תמיסה או קרם.

7165e1d0545812ea914630995b53fcb0 - מאוד מאוכזב עבור ההסרה של הריסים

הסרת ריסים

חל קרם מאוד מאוכזב עבור הריסים באופן הבא. הוא מורכב מתון ממיסים זה יכול להמיס כל דבק בסיס. בהתאם לסוג של ריסים נבחר מסוים ממס. המועדפת ביותר הם ג ‘ ל – הם קלים יותר לשימוש, הם מתאימים עבור הסרת שתי מלאכותיים וטבעיים שערות.

בשל החומר הפעיל מומס הבסיס כמוסה שמחזיק את הריסים על העפעף. המתקן הוא בן מספר דקות 10, ואז בעדינות את שורת הריסים הרים בוטלו.

סוגים

יש שונות ממיסים: פתרונות, ג ‘ ל, קרם בסיס. תחשבו כמה הם שונים ומתי ניתן להשתמש בו.

קרם מאוד מאוכזב עבור הסרת הריסים – היא נוחה המוצר מיועד לעבודה בבית. זה ממיס את הדבק, את שרף בשל שמנים שומניים נוכח בהרכב. הוא מוחל על העיניים למשך 5-10 דקות, עד נספג, ולאחר מכן משוך בעדינות את הריסים. אם את השערות מתרחקים מהעבודה. אז או שתצטרך לחכות עוד קצת או למרוח קרם נוסף. אפשרות זו מתאימה המסת הדבק של הריאה, הסרה של חבילות.

פתרון – נוזל מקיים את הרכב חומר אשר ניתן להשוות עם אצטון, אבל יותר רך, מתאים עין. זה משמש רק מקצועיים, סלוני יופי, כפי שהם צריכים להיות מסוגלים לעבוד. הנוזל נוטה להתפשט על המאה ה, לקבל על קרום רירי. אם אתה מתחיל, מומחה, לא לבלבל את פריימר על הריסים ואת מאוד מאוכזב, כמו שלפעמים קורה. פריימר degreases לפני תהליך של בניית ואני מאוד מאוכזב – יורה.

מאוד מאוכזב בג ‘ ל גבות וריסים נחשב הכי נוח וקל לשימוש. יש לו צפוף טופס, הרבה יותר צפוף הקרם. בשל כך, כמעט לא התפשטה. עם זאת, זה לא נספג לתוך העור, מגן מפני אלרגיות וצרות אחרות. יש השפעה רק על דבק או שרף את הקפסולה. זה עשוי לעבוד כמו טירון מאסטר, ואנשי מקצוע. ברוב המקרים, מוצר זה הינו היפואלרגני.

d29bf5318644dc605742efc7b20fd57a - מאוד מאוכזב עבור ההסרה של הריסים

תמונות סוגים של removerow

כיצד להשתמש מאוכזב מאוד

באופן עצמאי כדי להסיר את הריסים מסיר רק אם יש לך כבר ראיתי איך תהליך זה מתרחש. אחרת, שוב, שלף את השיער שלהם או לפגוע בעין.

שיטת היישום של ג ‘ ל תמיסה # הממס:

הריסים הם ניקו עם פריימר על שומנים, אתה יכול גם להשתמש micellar מים או לשטוף פנים ללא סבון. אלכוהוליסט קרמים אינם מומלצים;תחת שורה של ריסים על העפעף התחתון ממוקם לחה מעט צמר גפן. על מנת להקל על שימוש, אתה יכול להפסיק את “ירח”. נסה לא לקבל יותר מדי רטוב, ספוג, הלחות לא מועבר על גבי narushenii מספר;אחרי השיער כדי להחיל ג ‘ ל פורמולה. זה צריך להיות בזהירות לפזר באופן שווה סביב השורה. להיות זהיר, כדי למנוע מטפטף. ברוב הקרנות יש לי נוח מברשת או פיפטה;המוצר בגילאי במשך כמה דקות. אבל הפעם אתה צריך לשבת עם עיניים עצומות;בלי דמעות על מנת להסיר המורחבת מלקות אין צורך להשתמש זוג מלקחיים, כפי לפעמים עצות בפורומים, אבל פשוט מברשת מן הישן מסקרה. כמובן, זה חייב להיות קודם כביסה, חיטוי;השערות להתחיל “מסרק” מ הפינה הפנימית על החיצונית. אתה יכול גם לחטט מעט את התחתון. הם מתחילים לנוע יחד עם קפסולה מאוד מאוכזב;כאשר כל naroscheny cilia הוסר, יש צורך לשטוף את העיניים קרם להסרת איפור. זוהי חובה צעד, כי אחרת העור עלול להישאר כמות קטנה של מרכך;אחרי זה מומלץ למרוח על השערות שלך את כמות קטנה של שמן קוקוס או אפונה לשחזר. אם אתה עושה את זה באופן קבוע, את הריסים אחרי הארכה יתאושש הרבה יותר מהר 3 חודשים.

537c8964efe8bcfd5ba0909969aedf21 - מאוד מאוכזב עבור ההסרה של הריסים

תמונות הסרת הריסים הפעולות הבאות

לפעמים אחרי שימוש removerow יש לא נעימה של צריבה מקומית חום הגוף עולה או אדמומיות. להיפטר של תופעות לוואי כאלה, אתה צריך להחיל את העפעף עם כותנה ספוגית טבולה במים קרים או מרתח של קמומיל. אם אין לך אף אחד ולא אחר, ואז לשטוף את העיניים עם תה שחור.

גם אל תשכח כי לאחר הסרת חשוב לטפל ולחזק את הריסים.

אמצעי זהירות:

    מאוד מאוכזב אם יש לי לתוך העיניים, מיד ההליך צריך לעצור, לשטוף את רירית עם שפע של מים;לפני ההליך, כדי להיות בטוח כדי לבדוק אם יש תגובות אלרגיות;תמיד בצע את הממס. גם משחקת תפקיד גדול חיי המדף של המוצר בשימוש. במקרה הטוב, פג מאוכזב מאוד פשוט לא להיות מסוגל להמיס את הדבק ב – רע ” יגרום דלקת חמורה.

 

מותג

הכלי הפופולרי ביותר הוא מוצר מסלון מקצועי Debander. זה ג ‘ ל מרכך, אשר מתייחס אלרגיה-התקשורת החופשית. נראה כמו לק. מצויד מאוד נוח מברשת דק.

cad6e01206a02a1ca191d8e99c51b1d8 - מאוד מאוכזב עבור ההסרה של הריסים

Debander

עוד מוצר טוב – ויוויאן או וויויאן. זמין בשני נוזלי בצורת ג ‘ ל. נבחר בהתאם לסוג של דבק שערות. ניתן להשתמש בבית.

92bb05e08875c0bd235a905f069b538e - מאוד מאוכזב עבור ההסרה של הריסים

וויויאן

גם לדרוש את המותגים הבאים:

    SKYFlario קלאסי SeriesMacyDolce VitaNEICHA

לקנות מאוד מאוכזב עבור הסרת הריסים במכון היופי ואת הרשמי חנויות (המחיר תלוי במותג). לדוגמה, וויויאן היא 7 דולר (15 ml), Debonded 4.