Homeעצות אופנהמה ללבוש בדייט הראשון ואיך להתנהג?

מה ללבוש בדייט הראשון ואיך להתנהג?

12faceae5fa7634ec8527944f721e352 - מה ללבוש בדייט הראשון ואיך להתנהג?

פגשת בחור שבאמת אוהב והוא הזמין אותך לדייט ראשון. ולפני שאתה מעלה סדרה של שאלות. מה ללבוש? מה לומר ומה לשמר? איפה את התאריך? איך להתנהג בדייט אחרי? אני אנסה לענות על השאלות שלך, לתת את העצה הנכונה.

את הזמן והמקום.

בדרך כלל הזמן והמקום של הפגישה הראשונה הבחור מרים. עם זאת, אתה גם צריך לקחת חלק. לדוגמה, אם אתה לא בדיוק הזמן, אל תהססו, אני יכול לספר על זה לחבר שלי וגם להציע עוד אופציה מתאימה. זה בלתי אפשרי להסכים דייט נערך בבית בודד, חשדן, לא מוכרים לכם מקומות. אחרי הכל, אתה עדיין יודע רע מאוד צעיר ואני לא יכול להעיד על יושרו. זה הכי טוב אם את הפגישה הראשונה עם בחור תהיה האפשרות רגיל: ללכת לתיאטרון (תערוכה, קרקס), ארוחת ערב, קפה, הליכה בפארק.

איך להתלבש לדייט ראשון

רוב הבנות לחשוב על דייט ראשון צריך להיעשות סלון יופי שיער גס, יוצקים את עצמך palakona רוחות, על הפנים להחיל טון של איפור ללבוש שנרכשו לאחרונה, נעליים (מגפיים, סנדלים), כי יש לא נלבש מעולם. כתוצאה מכך, במקום השפעה חיובית תקבל שלילי.

12faceae5fa7634ec8527944f721e352 - מה ללבוש בדייט הראשון ואיך להתנהג?

הבחור עם הבחורה בדייט הראשון

רצפות בקבוק של בושם זה אתה שופך על עצמך יכול להיחנק בתוך כמה מטרים של כל. את הנעליים החדשות זה לשפשף את הרגליים שלך, כי אתה החלום בהקדם האפשרי כדי לחזור הביתה. “שלוש קומות” השיער, אשר תוכלו לבלות חצי יום בסלון יופי, במקום הערצה מיד להפחיד את הבחור, כדאי להכין DIY מסיכת שיער בבית, זה נותן ברק טבעי ובריא נראה.

כיצד, אם כן, צריך להסתכל על הדייט הראשון? הולכים לדייט ראשון, קודם כל, בחר מתוך ארון הבגדים שלה את הבגדים לבוא למקום של הדייט שלך (לדוגמה, לא ללבוש האהוב עליך קרע בג ‘ ינס, אם נוזמן לתערוכה או תיאטרון), שבו אתה מרגיש נוח. זוכרת את השמלה שלך צריכה להסתיר את כל הפגמים של הדמות שלך ואת מחמיא, זה לא צריך להיראות וולגרי. קוסמטיקה, בושם אמור לשמש למינימום. השיער צריך להיות מטופח אבל לשים אותם כפי שהיית עושה בדרך כלל.

איך להתנהג.

קודם כל, לדייט להתנהג באופן רגוע, טבעי ורגוע. אם אדם צעיר, אמרתי לך משהו מצחיק כי לא נראה מאוד מצחיק — חיוך. אל תסתכל על הלוחם עיניים מעריצות, כפי שהוא יכול לשקול את נגישים בקלות. להראות שאתה צנוע, במידה לא זמין הבחורה עם כוונות רציניות.

עם זאת, אם אתה בא לצאת, מיד לשכב עם בחור, אם אפשר לומר כך, כדי להרגיש את האמת אורגזמה נשית, אז הפוך, להראות לו את הכוונות. אבל להראות את זה כדי להיות זהיר, כי רוב הגברים לא אוהבים את זה כאשר הם רצים, אז זה יותר טוב את האיש הצעיר הזה שלך חושב שהוא הצליח לשכנע אותך בדייט ראשון, שוכבת איתו.

מה אני צריכה להגיד

aac4fb18e407e3ac33e80ee7d6256067 - מה ללבוש בדייט הראשון ואיך להתנהג?

תמונות דייט בבית קפה

אם אתה שייך הבנות האלה שיש להם גבוה דברנות, אז על תאריך מנסה לשלוט בעצמי, אפילו אם בראש שלך מציפים חבורה של שונה לחלוטין השאלות לבחור. אם מישהו מדבר על שלו תכונות טובות, כדי להיות בטוח כדי לשבח אותו. גברים הם מאוד שמחים עם זה, רק לשבח צריך להיות טבעי ומתאים.

לשאול שאלות המתייחסים אינטרסים משותפים, להימנע נשי נושאים כגון תלבושות, “אופרת סבון”, “הבית-2”. בשיחה עם הבחור, מנסה ללמוד יותר על אותו, את האינטרסים שלו ואת החיים שלו, אבל לעשות את זה בעדינות, לא להראות מוגזם עניין. בשיחה אתה יכול להגיד את המקרים הכי מעניינים לא רק את חייו אלא גם את חיי חברים ומכרים. רק ספר לנו על התחביבים שלך, את נקודות החוזק.

לסיכום, כמה טיפים

אם עד סוף התאריך הבין את הבחור אתה חמוד ואתה רוצה להמשיך לתקשר איתו, אז תנסה להראות לו את זה. כדי למשוך את תשומת הלב של הבחור, אם הוא רוצה, לעשות את זה, תראה, חיוך או מגע עדין. אתה לא יכול לזרוק אותו על הצוואר עם המילים “אתה החלום שלי!”, או “אני אוהב אותך!”. אופן פעולה זה יפחיד אותו.

אם גם אתה, נער צעיר, הוא בסופו של הדייט הראשון בהחלט יהיה ביקש להיפגש שוב. אם התאריך מגיע לסיומו, הבחור מעולם לא הציע לי עוד פגישה הוא עדיין על מה לא לדבר. אולי הוא אוהב אותך, אבל הוא פשוט ביישן וביישן. במקרה זה, לקחת את היוזמה לידיים.

אנשים רבים לנשק בדייט הראשון, כאן מתחילה סטייה. אדם הגון לא רק לטפס, אבל לפעמים באמת לאהוב את החוק הזה אינו אחריו. זכור, אם אתה באמת רוצה את זה, אז אתה יכול לענות על הנשיקה, אבל אם יש ספק, או לא מוכן, אתה לא צריך ללכת נגד הרצון שלו. להפוך מבולבל מבטו וחייך, הוא יבין שאתה לא מוכן, זה יהיה יתרון קטן זה אתה לא זמין.

אם הבחור לא רוצה, ואתה לא רוצה שום קשר איתו, אז תן לו להבין את זה. לא רק כ “לתפור”. זה הכי טוב כדי להודות לו על הערב (הליכה, הולכים לתיאטרון) ו לסרב פעילויות. אני מקווה טיפים אלו עזרו לכם להתנהג בדייט הראשון. בהצלחה!