Homeאופנהמה ללבוש עם לבן, אפור, בז’, אדום, שחור, קרדיגן

מה ללבוש עם לבן, אפור, בז’, אדום, שחור, קרדיגן

d29d312fb40e011548990bfaebe6379e - מה ללבוש עם לבן, אפור, בז', אדום, שחור, קרדיגן

אנשים רבים אוהבים את החורף, כי אתה יכול ללבוש חם ורך דברים סרוגה? אבל חשוב לדעת איך הם מתאימים. אנו מציעים לכם היום לשקול מה ללבוש עם longline קרדיגן, קצרים, מעילים בצבעים שונים.

איך ללבוש קרדיגן ארוך

זמן קרדיגן הוא סרוגים קרדיגן עם שרוולים ארוכים לעיתים קרובות באורך הברך או אפילו נמוך יותר, עם מחשוף עמוק ולא מכופתר, רוכסן או ביריות. זה קבצים לרוב כמו לחתוך בגדים בחינם, כמה מותגים בשוק המונית מייצגת דוגמניות בלי שרוולים.

זמן לסרוג אפודות הם טובים, כי את אותו מבט מסוגנן עם בחורות חטובות ורזות. די פופולרי עכשיו המגמה היא לשלב הרבה העליון עם סקיני ג ‘ ינס.

באיזה מראה של עונת סתיו-חורף אתה יכול לראות ולא יוצא דופן השילוב הקלאסי קרדיגן קשמיר משי או סאטן שמלות.

d29d312fb40e011548990bfaebe6379e - מה ללבוש עם לבן, אפור, בז', אדום, שחור, קרדיגן

עכשיו מגמה של יצירת שכבות, אבל ארוכה, ז ‘ קט זה לא המקרה. ללבוש קרדיגן ז ‘קט רק במקרה של בהקשר הספציפי של התמונה, נגיד, גראנג’ או רוק-גלאם. טיפים סטייליסטים, מה אתה יכול ללבוש סריג קרדיגן, ומה לא:

    מאוד מעניין ורענן שילוב של זמן ‘ קט ומכנסיים קצרים, רק הערה: אתה לא צריך לבחור דגמים קצרים של צמר, אנגורה או אחר תיקי בד, ולתת קרדיגן דק, לא עבה לסרוג;ללבוש צמר רך השמלה, קרדיגן. קבל חמוד מאוד, מבט חם. לא להדק את העליון.

אם כבר מדברים על סוגרי, יצוין, כי עכשיו באופנה מודל בלי כפתורים. כמובן, זה לא תמיד מעשי, אבל החולצה הזו בצורה מושלמת מדגיש את הדמות וזה נראה טוב עם כמעט כל דבר.
וידאו: איך לבחור קרדיגן על הדמות

ללבוש קצר העליון

ארוכה היא עדיין לא מאוד התיישבו באזור שלנו. הנשים שלנו נהגה ללבוש קצר לעטוף ארוך שרוול לסרוג נשים קרדיגן או המגשר מכופתרת עם הגרון. ההבדל המהותי עם המודל לעיל הוא האורך. בממוצע, המגשר מגיע עד אמצע הירך.

a8c393ce3947e6552acc4624496b56ff - מה ללבוש עם לבן, אפור, בז', אדום, שחור, קרדיגן

תמונות קצרות מודל

מה יכול להיות משוחק קצר א-לה-mens סוודר? מעצבי שיער ממליצים להשתמש בזה אלמנט של הארון, כדי ליצור אלגנטי, קלאסי תמונות, לדוגמה, בהיר דוגמה של המאהב של תיקים היא הגיבורה של ” עקרות בית נואשות — ברי ואן דה קאמפ. פשוט נהדר, תמונות La אביזרי אם את לובשת אפודות סרוגות וגם חולצה (ההחמרה יותר טוב). סוודרים יותר תכליתי בגדים, כי הם משתלבים בצורה מושלמת עם ז ‘ קטים ווסטים.

שילוב צבעים

סרוגים הבגדים הם מאוד רחוקות נראה משנה באמת איזה צבע לבחור, כמעט בלתי אפשרי לעשות את קוראת את התמונה. בחשבון עם מה אתה יכול ללבוש קרדיגן בצבע, זה היה צבע אפור, שחור, כחול, חום או לבן.

e09fcce1ae438f6f8410aa8b6c42829a - מה ללבוש עם לבן, אפור, בז', אדום, שחור, קרדיגן

תמונות נשי

כל האמור לעיל צבעים נחשבים קלאסיקה לסרוג בגדים, אז מומלץ לשלב אותם עם אותו רגוע, רך בגוונים של בז’, לבן ושחור. הפעם היחידה – משחק על הניגוד, לדוגמה, אם קרדיגן שחור, עדיף חולצה, לובשים לבן או פסטל, עבור בז ‘ סוודרים נפלא בנוסף חולצה חומה.

אתה יכול לשקול את הסגנון של גוונים של אפור. התלבושת הזאת היא לגמרי תכליתי, אופנה גבוהה לעיתים קרובות משלב אלה עם מודלים צבעוניים, חולצות, מפוספסים, חולצות, שמלות שחורות.

847a1da90514874d7434f7f6ddc2ed88 - מה ללבוש עם לבן, אפור, בז', אדום, שחור, קרדיגן

תמונות תלבושות עם רצועות

אבל לעיתים קרובות יש camisoles יותר צבעים עזים. ומה ניתן ללבוש קרדיגן חגיגי צהוב בהיר, אדום, ורוד או טורקיז? שוב, מעצבי שיער ממליצים לבחור הטון הבסיסי בגדים כמו בשקט ככל האפשר. זה בהחלט לא תמונות, כאשר בהיר סוודרים משולבים עם חולצות מודפסות או בהיר חולצות.

825ac70c6ac5a153ceb7a5bf738102ad - מה ללבוש עם לבן, אפור, בז', אדום, שחור, קרדיגן

צילום — חם מודל

עכשיו האופנה בהיר הים בגוונים של טורקיז, ירוק, כחול בהיר, כחול בהיר, ואני עדיין מחזיק את המיקום העליון של אלמוג וסגול? עם כל כך חזק בו זמנית אבל לא מעצבן צבעים, זה מותר ללבוש צבעוני מעילים, חולצות, אבל אתה צריך לדבוק בקפדנות את ערכת הצבעים:

    כחול – צהוב, לבן, ירוק, ירוק – בהיר, פסטל, תכלת, ורוד חיוור;עם טורקיז – צהוב-כתום, לבן, כחול, כחול בהיר;אלמוג דובדבן, קרם, חום-שוקולד.

הזמן המושלם של השנה כגון שילובי צבעים האביב, אבל בעונה הקרובה אתה לא צריך למנוע את הבהירות. לדוגמה, נניח שיש לך חולצה בצבעי פסטל ו סרוג בולרו או קרדיגן של קוראים צליל.

6ec26ca1998e8ed50fcbcb6eeaaf42fb - מה ללבוש עם לבן, אפור, בז', אדום, שחור, קרדיגן

תמונות — תמונות תצוגת אופנה

טיפים על יצירת סגנון

הקפד לשקול את המאפיינים של הגוף. לא מומלץ לבנות עם חטובות באותו הזמן ללבוש מכנסיים עם מותן נמוכה, קצר העליון ואת הז ‘ קט. עם כזה מבחר של תלבושות שאתה חזותית לחלק את הגוף ל-2 חלקים, אשר יגדיל באופן משמעותי כרכים. בנוסף, הבנות לא רצוי ללבוש עבה אפודות, עדיף ללבוש האור, או אפילו עדין.

ec08b2a3a39c80fb6185e90a1027492c - מה ללבוש עם לבן, אפור, בז', אדום, שחור, קרדיגן

בתמונה — דגם מוארך

מאוד אופנתי עכשיו לשלב רחב ומרווח מעיל קרדיגן ללא מחברים. זה נותן את התמונה של כמה רשלנות, אשר הוא מוערך מאוד בתוך העונה החדשה. בחורות רזות יכול לייעץ לשים על המורחבת מודל לסרוג שמלת bodycon. שילוב זה נראה על אופנה מראה של בית האופנה דולצ ‘ ה וגבאנה.

גם אם אתה בטוח בשלמות צורתו, זה לא הכרחי כדי ללבוש אור אפודות או בינוני מחייב עם אלמנטים דקורטיביים. כראוי אם לשלב עם ערמומי, חולצות, העליון חייב להיות ללא כל תיקונים.

הניסוי, מה ללבוש עם קרדיגן ואז תוכל למצוא את שילוב המושלם שלך. לספר לנו בתגובות מה אתם משלבים מאחד וכמה מודלים מעדיף.