Homeעצות אופנהמה ללבוש עם נעלי נשים — לבן, כחול, אדום, ורוד, צהוב

מה ללבוש עם נעלי נשים — לבן, כחול, אדום, ורוד, צהוב

9ca107e956b98412eb35956a288b7960 - מה ללבוש עם נעלי נשים — לבן, כחול, אדום, ורוד, צהוב

עבור ספורטיבי בנות נעליים נוחות הוא הבסיס של כל בגד. אנו מציעים לשקול, מה ללבוש עם נעלי קונברס, אני יכול ללבוש ורוד, צהוב, כחול, אפור, סגול, מנומר, שחור, אדום, דגמים עם מוצק ניגוד השמלה.

סוגי נעליים, תמונה בחירות

רחוב מודרני האופנה מכתיבה חוקים משלה בכל יום. עכשיו יש כ-20 סוגים של נעלי ספורט ונעלי ספורט הנשים ללבוש כל יום. אנו מציעים לכם רשימה של הדגמים הפופולריים ביותר:

קונברס היא פשוטה ביותר ודגמים מעניינים. הם נעלי ספורט רגילות ללכת נמוך, שטוח platfora, תחרה, לעתים קרובות קישט מיתוג;סניקרס הוא עכשיו אופנתי טריז נעלי ספורט עם מוסתרים עקב או פלטפורמה, אשר יכול להיות משוחק תחת חצאיות, שמלות או ג ‘ ינס. שלהם ממציא נחשב איזבל marant;נעליים-נעלי ספורט אתה יכול ללבוש לבית ספר או עסק רציני פגישה. מודלים כאלה בעיקר מייצרת את המותג לקוסט, לקשט אותם עם החתימה תנין תג.

כל אלה סוגים של נעלי ספורט יש מאפיינים משלה במבצע, אין כללים נוקשים, אבל אם אתה, למשל, רוצה ללבוש משוחח עם שמלה, אתה יכול להיראות מגוחך ולא דביק. לכן, פיתוח של התלבושת שלה אתה צריך לתת תשומת לב מיוחדת.

9ca107e956b98412eb35956a288b7960 - מה ללבוש עם נעלי נשים — לבן, כחול, אדום, ורוד, צהוב

הנערה אופנה

וידאו: מה ללבוש עם נעלי טריז

נעלי ספורט ומכנסי ג ‘ ינס

קלאסי שילוב זה נחשב להיות שילוב של נעלי ספורט ומכנסי ג ‘ ינס. מכנסיים ארוכים סגנון זה מועיל במיוחד להסתכל על הדק הבנות עם חריטה או לקוסט. כמובן, demi-העונה הוא יותר מתאים arrowroot או נעלי ספורט.

אם יש לך ג ‘ ינס או הברך-מכנסי, תשומת לב מיוחדת צריך להיות משולם מודלים על הרציף. העובדה נעלי ספורט מאוד מסוכן ” הנעליים, הן מבחינה ויזואלית להפוך את הרגליים קצרות יותר, עם מכנסיים קצרים לך מבחינה ויזואלית להפחית בחצי, אז ההעדפה זה נעלי ספורט, או הזוחל אוקספורד בעלייה.

002db71aaebe22bd8c564810726365e2 - מה ללבוש עם נעלי נשים — לבן, כחול, אדום, ורוד, צהוב

תמונות נעלי ספורט וקאפרי שחור

הרבה בנות לא יודעת מה ללבוש עם ג ‘ ינס נעליים, אז נסה להימנע מהם, אך לשווא. הנעליים האלה הם מגוונים: הם מאוד נוח, יפה וקל לשטוף במכונת הכביסה. אבל הם יכולים להיות משוחק רק תחת ג ‘ ינס, זה הוא הדרך הטובה ביותר היא לנסות לבחור את הכי דומה ערכות צבעים.

אם יש צורך, אתה יכול להחליף את הג ‘ ינס מכנסיים, קלאסי לנכון, כל עוד הם באופן טבעי נראה עם המראה הכללי של om.

dd23d33ac9fc567feadbbbaa9c1e4424 - מה ללבוש עם נעלי נשים — לבן, כחול, אדום, ורוד, צהוב

צילום — מה ללבוש עם לשוחח.

נעליים, שמלות

יותר ויותר אופנתי, באופן פורמלי, חוגים, והבנות עם קלאסית הרעיון של סגנון וטעם, היא ללבוש נעלי ספורט עם חצאית או שמלה. בעבר, שילוב זה נחשב לא מנומס וזה היה ממש לא מקובל. אבל עכשיו אתה יכול להרגיש חופשי להתנסות. לדוגמה, עם מרווח שמלת הקיץ במיוחד ייראה טוב בז ‘ בד נעלי ספורט הם לחלוטין משלימים את התמונה, נותן לך פשטות וקלות, ואת עירום צבע להאריך את הרגליים.

ce2c605ea3317456eae8277c09f9daee - מה ללבוש עם נעלי נשים — לבן, כחול, אדום, ורוד, צהוב

צילום — נעליים מתחת לשמלה

שמלה קצרה ב-גראנג ‘ הסגנון הוא האפשרות הטובה ביותר מה ללבוש עם נעליים גבוהות, זה לא רק אפשרי, אבל לגמרי כראוי על הבסיס של סגנון זה. הם פופולריים צבע דגמים, מנוגדים עם כללי הלבוש (אדום, טורקיז, כחול) ואת האפשרויות עם הדפסים: עם התמונה של לבבות, “פרחים”, חיה דפוסים או אבסטרקטית.

1b8b14484a6510019e42c9864eb6a20d - מה ללבוש עם נעלי נשים — לבן, כחול, אדום, ורוד, צהוב

תמונות של נעליים, חצאית

בצבע הנעליים ייראה טוב עם בהיר שמלה בסגנון אוונגרד. זה נראה די טבעי, גם אם התמונה הכולל יהיה נוצץ וראוותני.

f454fcd12c03a0810d6411feae10bab5 - מה ללבוש עם נעלי נשים — לבן, כחול, אדום, ורוד, צהוב

תמונות נעלי ספורט אופנתי

קלאסי בגדים ונעלי ספורט

כל אחד מבין, מה ללבוש עם נעלי ספורט — ספורט, חליפות, אבל הנעליים יכול להתאים גם לתוך תמונות שונות. לדוגמה, מושלם עבור הקלאסי חליפות לשוחח נעלי הספורט כי יש לי עור נדן, הם יכולים להיות משוחק גם עם חצאיות, אם יש קוד לבוש.

זה הפך להיות אופנתי ללבוש נעליים לבנות, את אוקספורד עם העסק שמלות. זה די מובן, אחרי הכל, היום רוב עובדי המשרד מבלה הרבה זמן על הרגליים, נעלי ספורט הוא כמעט לא מורגש. אתה יכול לבחור את הדגמים שלי עקב ופלטפורמה עם מוסתרים טריז זה לא רק יפה, אבל גם לא רע כמו נעליים עם עלייה גבוהה עקבים.

2986f11842a25ba0b80b80c187c2ea41 - מה ללבוש עם נעלי נשים — לבן, כחול, אדום, ורוד, צהוב

תמונות נעלי ספורט עם הסגנון העסקי

אופנה כדי להתאים את הנעליים:

שמלה עם MIDI אורך או מקסי;מכנסיים;מקסי ארוכות חצאית;פחת סיני עם מכנסי.

6799a4f9b7db5972b974ab2ac4eac520 - מה ללבוש עם נעלי נשים — לבן, כחול, אדום, ורוד, צהוב

תמונות נעלי ספורט איזבל Marant

הלבשה עליונה ואביזרים

בשנה שעברה, החברה Marant החלה לייצר חורפית נמוכה טריז, נעלי ספורט, הם פרווה בפנים ובחוץ, נוצר עם המגמות האחרונות טכנולוגיות מודרניות. אלה דגמים של נעליים מתאימים ז ‘ קט, מעיל מעילים יכול להיות משוחק בחורף, בסתיו ובאביב, בשילוב עם גרביונים, חותלות או גרביים. הצבעים נסה לבחור כהה, גוונים אלה מתמזגים היטב עם שאר טווח, מתאים לכל מזג אוויר, ללכת בגשם, שלוליות.

9aeed77f59b4a9b54662c6c4a787511a - מה ללבוש עם נעלי נשים — לבן, כחול, אדום, ורוד, צהוב

תמונות נעלי ספורט, מכנסיים קצרים

כמובן, אתה גם תוהה מה התיק ללבוש עם נעלי ספורט — על מעצבי אין תשובה ברורה לשאלה זו, מסתכלים על התמונות, אתה יכול לבחור מה שאתה רוצה. מצד אחד כולם שמחים עם אקלקטי התמונה של נעליים, קונה תיק (גדול עם ידית ארוכה), מצד שני, את תרמיל נראה יותר מתאים. כמה נשים ללבוש אותם גם עולה.

עכשיו מיוחדת מגמת נעלי ספורט ברונזה, ורוד, חום, שחור, כחול לבן בצבעים.