Homeעצות אופנהמחלת חניכיים, שיניים של ילדים ומבוגרים תיאור, סימפטומים, טיפול

מחלת חניכיים, שיניים של ילדים ומבוגרים תיאור, סימפטומים, טיפול

06192c7c1a18a123bcbf57976cab6a84 - מחלת חניכיים, שיניים של ילדים ומבוגרים תיאור, סימפטומים, טיפול

לא כולם יודעים כי כ-90 % מהאוכלוסייה אחרי גיל 30 שנים סובלים ממחלות שונות של חלל הפה. רפואת שיניים בכל שנה על נושא מספק מפחיד תמונה, וידאו דוחות, סטטיסטיקה. זה אפשרי, כדי למנוע בעיות כאלה, לרפא את זה בבית?

דלקת חניכיים, חניכיים, מחלת חניכיים

דלקת של החניכיים, zagnoenie — כל כך נפוץ בחיי היומיום. לבקר את רופאי שיניים לאנשים רבים יש גם את ההזדמנות וגם לא את הרצון ולא את הכסף. אז אם אתה לא צריך את העזרה של מנתחים או אורתופדים (דש ניתוח להסרת הגידול. לאחר תותבות, וכו’.), ניתן לרפא מחלת חניכיים בבית.

ריח רע מהפה, מצהיב את השיניים, כל לאורך זמן עלולה להתפתח מחלה מסוכנת של השיניים והחניכיים: דלקת חניכיים או אפילו חניכיים. מחלות אלו הן תוצאה של מיקרואורגניזמים. הם בלתי נראים המוני להפוך טרטר, להיפטר מהם היא די קשה. כמו גם דרך הפה את כל האוכל הדרוש רגילה חילוף החומרים, קלים אלה הצרות בקרוב יכול לגרום מחלות של איברים פנימיים.

06192c7c1a18a123bcbf57976cab6a84 - מחלת חניכיים, שיניים של ילדים ומבוגרים תיאור, סימפטומים, טיפול

הנערה מציגה את השן הכואבת

מה מסוכן דלקת חניכיים? זה מאוד חתרני המחלה מתחילה עם דימום קל בחניכיים בזמן אכילה או צחצוח שיניים, אולי מגע. מכולה בין-שיני גבשושיות חניכיים ואדומות סטיגמטה והיו שלמים לרכוש לא טבעי אדום, יכול usbuhci. הגורם העיקרי הוא היגיינה ירודה של חלל הפה עקב הצטברות של חלקיקי מזון, המהווים את הפלאק הגורמת נפיחות. ביטוי: כאב בעת צחצוח, ריח, כחול כהה או אדום.

אם הזמן אינו מתייחס, דלקת חניכיים, זה השלב הבא של חניכיים. כאן, הדלקת משתרעת לא רק על הקצוות של החניכיים, אך כל הרקמות מסביב לשיניים. פלאק ואבן להרוס את הסיבים של periodontium. נוצר חניכיים כיסים בין החניכיים ואת שורש השן, איפה הצטברות מוגלה. הכיסים האלה להבדיל מ חניכיים דלקת חניכיים.

מחלת חניכיים היא מיוחדת הפרעה מאופיינת הדרגתית הורדת גובה החניכיים. ראוי לציין כי החניכיים צבע בריא ובתקיפות שומרת על השן, אין דלקת. לעתים קרובות מתרחשת אצל קשישים, אשר הוא תהליך הדרגתי שינויים בכלי הדם (חוסר של חומרים מזינים). אנשים רבים מבלבלים בין חניכיים עם חניכיים, אך יש לזכור כי הוא נדיר.

הסימפטומים של מחלת חניכיים:

דימום (בעת צחצוח השיניים או בזמן אכילה);גם הרקמות הרכות של החניכיים;ריח רע מהפה;שן כאב, רגישות, yellowness;ציסטה בלסת;אובדן שיניים או ניידות.

מחלות השיניים והחניכיים בתמונות:

d456d0f49d7f377f88d9f3137eb02683 - מחלת חניכיים, שיניים של ילדים ומבוגרים תיאור, סימפטומים, טיפול

מתקדם צורה של דלקת חניכיים

deac0be9830f5d6ae6dbaf4f191ecba8 - מחלת חניכיים, שיניים של ילדים ומבוגרים תיאור, סימפטומים, טיפול

מחלת חניכיים

c84f7948f9dda861dc44461e5cf64a4b - מחלת חניכיים, שיניים של ילדים ומבוגרים תיאור, סימפטומים, טיפול

תמונות מחלת חניכיים

5f6028da897a57943c27a017f1fbe096 - מחלת חניכיים, שיניים של ילדים ומבוגרים תיאור, סימפטומים, טיפול

חניכיים

8ea3864bc4e87f7d0b8fb67a0ca2e7e7 - מחלת חניכיים, שיניים של ילדים ומבוגרים תיאור, סימפטומים, טיפול

חניכיים — מחלה של השיניים והחניכיים בבני אדם

4e5a1e0e184742a260155d2dbb3cff51 - מחלת חניכיים, שיניים של ילדים ומבוגרים תיאור, סימפטומים, טיפול

דלקת חניכיים — מחלה של השיניים, חלל הפה

טיפול ומניעה

מחלת חניכיים היא נורא ביטויים בלבד, אם יש לך כבר רכש רץ טופס; זמן זוהתה המחלה מטופלת מספיק מהר. לדוגמה, פשוטה ויעילה ביותר שיטה לחיזוק השיניים והחניכיים הוא ללעוס ענפים עם ניצנים. תכונות שימושיות של ידועים יורה של אלון, ליבנה, אורן. אגב, האחרון גם לרענן את הנשימה.

עם העזרה של צמחים ניתן להכין מרקחות שונות כדי למנוע אובדן של שיניים וחיזוק החניכיים. אתה צריך לרתך את אורן מרק. בשביל זה אנחנו צריכים כוס אחת של טרי מחטי אורן, רצוי הפשיטו באביב ביער, וחצי ליטר מים. להרתיח, להוסיף את נוזלי הצמח, לבשל על אש נמוכה מאוד עוד 15 דקות לאחר ההמראה ולא להסתתר במקום חשוך. להשרות לילה אחד. יש לשטוף את החניכיים עם מחטים להתאמן כל יום במשך שבועיים.

את ביקורות של מי שניסו שיטה זו של טיפול במחלות החניכיים, שמח – אנשים אומרים את זה אחרי כמה ימים של נשימה באופן ניכר רענון, חיזוק החניכיים הפסיק לדמם, המזל נפטר שיניים.

בימי הביניים ברוסיה היו בשימוש נרחב ליבנה SAP. זה טוב מאוד חיטוי, אשר יש לנו בבית לפעמים יותר קל לקבל מאשר לחם. עיקרון הפעולה הוא זהה מחטים – פשוט לשטוף את הפה עם נוזל, ובכך ניתן לרפא פיסטולה. אבל שיטות אלה יכול להיות מיושם רק באביב, אז אתה צריך לחפש אלטרנטיבה.

כל השנה אתה יכול להשתמש הצמח אלוורה. זה נוי בוש יש רבים הקשורים התעטשות, אבל גם מחלת חניכיים להתייחס זה גם תחת כוח. כל בוקר, לפני ארוחת בוקר, לנגב את השיניים עם עלים טריים של הצמח. לעשות את אותו הדבר בלילה, אתה צריך להתבונן על שני שבועות והתוצאה תהיה מורגשת לאחר 7 ימים.

מחלת חניכיים טיפול עם מלח אפשרי רק תחת פיקוח צמוד של רופא, שיטה זו היא לא עבור כולם, אנשים מסוימים המצב אפילו יכול להתדרדר. כל המטרה של הליך זה מנקה את השיניים של מטבח קטן מלח. כדי לבצע הליך זה יש צורך לא לעתים קרובות יותר מאשר שניים או שלוש פעמים בשבוע.
וידאו: טיפול ומניעה של מחלות שיניים

שיטות מסורתיות של טיפול

שמנים אתריים הם כלי נהדר כדי לרענן את הנשימה, לחזק את החניכיים והשיניים. אנחנו צריכים להכין תחבושות ו אשוח שמן. לחתוך קצת התחבושת מקופל בכמה שכבות ספוג של שמן אשוח, לאחר מכן להחיל את הלסת במשך עשר דקות. הקורס נמשך שבוע וחצי. הוא אשוח זה אפשרי לקחת שמן אובליפיחה או אפרסק, אשר נמצאים בשימוש נרחב במגוון מחלות מוגלתי.

ליפא גם מתמודד עם מחלת חניכיים, דלקת חניכיים, מתייחס אידיופתית מחלות של רקמות חניכיים וכל מחלות של הקרום הרירי של החניכיים. להכין מרתח של לימון, פרחים, קליפת עץ אלון ומים ביחס של 2:1:5. אינפוזיה להרתיח על אש נמוכה במשך שעה אחת, אחרי להסיר, לשים במקום חשוך וקריר. נוזל זה כל יום כדי לשטוף את הפה פעמיים ביום, במיוחד באביב, כאשר תהליכים דלקתיים חמורים.

במקום ליים אתה יכול לקחת יבש סייג, הוא משמש גם לטיפול פצע בחניכיים. במקרה הזה, הדשא הוא נלקח על החלק של פחות מ-ליים, אחרת המרק יהפוך מרירה מדי.

אבל השיטה היעילה ביותר המבוססים על פרופוליס. כלי זה הוא גם מלבין שיניים, מחדשת נשימה ולרפא דלקת עצם מוגלתית. וודקה, אשר נכלל בהרכב של התערובת, במהירות לחטא פצעים ליד השיניים או הלשון. אנחנו צריכים להכין:

    שלוש כפיות של דבש;כוס של וודקה, חמש כפיות של סנט ג ‘ ונ ‘ ס;אפל הכלים.

פרופוליס חתוך דק, מערבבים עם וודקה, תערובת של מתחבא במקום חשוך במשך יומיים, מדי פעם לנענע את הבקבוק. אתה יכול להשתמש כאשר פרופוליס מומס וודקה. עכשיו זה הזמן wort סנט ג ‘ ון — יוצקים אותו לתוך הכלי, הם סותמים את הבקבוק במשך שבועיים. אחרי הפעם לקחת את זה זן שלנו אינפוזיה. השתמש עשרים טיפות בכוס מים. שטיפה הפה עם תערובת ארבע פעמים ביום למשך חודש.

60064ab8ba20d7ddf8876adfdc7aff02 - מחלת חניכיים, שיניים של ילדים ומבוגרים תיאור, סימפטומים, טיפול

צילום: בריאות השיניים

איך להתייחס מורסה מסטיק? אתה יכול לחסל במהירות את הדלקת, עם רגיל מותק, אבל להיות בטוח כדי להשתמש רק טבעי כהה. אתה צריך לקחת כף אחת של דבש, תלעס את זה במשך 10-20 דקות.

קצת קסם מתכון זה ירפא פוליציסטיות: אנחנו צריכים לשבש את תחילת האביב עם שחר 90 ענפים של אספן. להרתיח אותם שבע כוסות מים, לבשל עד עד שהנוזל מצטמצם ל-600 מ ” ל, אחרי להסיר מהאש. לזרוק כל כמות של דבש לתוך מרק חם. מערבבים ולתת מגניב. אם מאמינים לסיפורים, אז זה תרופה עממית קל לרפא דלקת חניכיים, מוגלתיים ומורסות.

המחלה בנשים הרות

הריון, הנקה, בעיות עם השיניים לידי ביטוי. הרבה בנות מפחדים מהאפשרות של אובדן שיניים, אשר לא להאכיל את התינוק שלי. כל זה שטויות, אחרי הכל, רק נדרש טיפול נאות של השיניים.

כדי להיות בטוח לקחת המתאימה ויטמינים עבור מניקות או בהריון. אם דלקת חניכיים כבר התחיל – רק צריך לשטוף את הפה מספר פעמים ביום קליפת עץ אלון. בדרך כלל, צמח זה הוא אוניברסלי תרופה שעוזרת לרפא דלקת, כיבים בחלל הפה, כדי לעצור את הדימום. כל בוקר, לשטוף את הפה עם תמיסה של מלח ים. בכוס של מים אתה צריך לקחת 1 כף. לעקוב בקפדנות הדיאטה. לא לאכול אסור בהריון מוצרים. אם מתנדנד שיניים נסו לא לאכול מזון מוצק: תפוחים, אגוזים, לא לאכול חם מדי או קר, מתוק מטבעו.

כאשר דלקת חניכיים לקנות לי חזרת שורש ו מגררים אותו על פומפיה או לקצוץ בבלנדר. המסה המתקבלת לנגב את השיניים זה ניידע אותם עם ויטמינים. אתה יכול גם לשטוף את הפה עם המיץ של צמח זה. כפית אחת של מיץ לקחת כוס מים. שטיפה לאחר ארוחות.

עוזר לרפא חניכיים ואת השטף מרק של פטריות. כדי לרפא מחלות אלו אנחנו צריכים לערבב את צ ‘ אגה קמומיל בשיעורים שווים יוצקים מים רותחים ולהשאיר להחדיר. לא יכול להיות מבושל. לחכות 4 שעות, להסיר את המכסה מסננים את הנוזל. זה גם עוזר עם אבצס, הפרשות בהתפרצותה של השיניים מפני דימום בחניכיים.

הטיפול של דימום בחניכיים במהלך ההריון הוא גם רגיל לחך. אתה צריך לבחור את העלים, לשטוף אותם, ללעוס. הדימום נפסק מיד, אבל אם אתה באופן קבוע לעשות את זה אתה יכול לשכוח מתנדנד שיניים, ריח רע מהפה.

אם במהלך ההריון מעלה מוגלה בחניכיים, זה עוזר חליטה חזקה לחלוט תה שחור עם תוספת של שם 2-3 שיני שום. את השום כדאי לסחוט. חכה עד שהוא חם. הבא, אתה צריך לשטוף עד שיפור.

ילדים מחלות שיניים

בטיפול של ילדים לא צריך לקמץ, במיוחד על רכישה של תרופות. די נפוץ אצל תינוקות – לפטריות, אשר התייחסו די מהר פשוט מתילן כחולמדולל במים. כמו כן, שיטת הטיפול של ילדים קטנים שיש להם רק לחתוך את השיניים כדי לנגב את האזור הפגוע עם תמיסה של סודה.

משמש לעתים קרובות התינוק סבון שונים הפרשות או פצעים. זה מייבש את העור, מונע סימני דלקת. סבון הוא גם מסוגל לרפא את השטף ולהביא את המוגלה מן החניכיים.

גורם של מסטיק מחלות אצל ילדים:

ילדים קטנים גדל שיניים מגרד באצבעות, ואת בחומרים שונים בהישג היד, מביאים פצעים בפה חיידקים. שרוף של חלל הפה. מחלות ילדות רבות נגרמות על ידי העובדה כי לא הוקמה שיטות תזונה ודיאטה של אמא ותינוק. במקרה זה, אתה צריך כדי לנקות את המעי, להתחיל לאכול נכון.

ערכת עזרה ראשונה כדי לעזור

לטיפול של מחלות חניכיים באמצעות כמויות גדולות של תרופות שונות, הומיאופתית צורה, כימיים המקור. לשקול מה אנטיביוטיקה משמשים לטיפול במחלות של החניכיים, לתת את השמות שלהם.

אנטיביוטיקהמשמשים לטיפול במחלות חניכיים יעילה כמו תרופות ממקור צמחי, אבל מאוד שונה במחיר. כדי לרפא מחלות של הפה אצל מבוגרים וילדים ניתן לקנות את המוצרים הבאים:

Helicap (Holisal) הוא ג ‘ ל מיוחד בקיעת שיניים אצל ילדים. מטרונידזול. מתייחס מחלות פטרייתיות של השיניים והחניכיים: קנדידה, stomatitis, וזיהומים שונים. Lincomycin זה חיטוי טוב רפואה מינה, אם הם מתחילים להטריד לא רק את החניכיים, אך השקדים. Hendevit המשמש למניעה של מחלות של חלל הפה, המחיר תלוי בגודל החבילה.

אבל, בכל מקרה, זכור כי לפני החלת, אתה צריך להיות בטוח כדי להתייעץ תחילה עם רופא!