Homeעצות אופנהמפרץ עלה על פניו מסכה להשתמש

מפרץ עלה על פניו מסכה להשתמש

1b98e5b66b60690e6bd315cd778b638b - מפרץ עלה על פניו מסכה להשתמש

תבלינים משמשים לעתים קרובות בפועל בעולם לטיפול של רבים העיכול ומחלות הדרמיס. אנו מציעים לך לשקול איך ליישם בבית עלה דפנה על הפנים, יש כמה דעות משוב על הטכניקה הזאת.

השתמש עלה דפנה

בקשר עם הפסק ועל חמצון השפעות על העור, עלה דפנה היא שיטה יעילה עבור טיפול רבות במחלות עור:

זה עוזר לחות, לחדש ולשמור על עור צעיר. את תכונות נוגדות חמצון של עלה הדפנה משמשים להילחם נגד רדיקלים חופשיים, ובכך להאריך את הנעורים של העור. חיטוי שמנים אתריים, מרכיבים פעילים כגון α חומצה, β-חומצה, methylchavicol, myrcene, limonene, linalool, α-terpineol, היה geranyl אצטט, eugenol ואחרים לתרום התחדשות מהירה של פצעים. שמן אתרי של צמח זה יכול להגביר את זרימת הדם אל העור שלנו. ספייס שחזור עור בריא.

מתכונים

1b98e5b66b60690e6bd315cd778b638b - מפרץ עלה על פניו מסכה להשתמש

את המתכון הקל ביותר, כמו עלי דפנה יעזור להיפטר של נקודות שחורות, אקנה שלה הוא מרק. 1 כוס מים חמים לשפוך 100 גרם של תיבול מיובשים, מבשלים כ 7 דקות. ובכן זן העירוי, לתת מגניב ולשים במקום קריר. להשתמש לעתים קרובות ככל האפשר במהלך היום, באמצעות צמר גפן או ספוג, למרוח את הנוזל על הפנים, להשאיר לייבוש. תחליב מנקה את העור, מווסת את בלוטות החלב, מעניק לעור נעימה חריף ארומה.

טוב לעזור המסכה של מפרץ העץ. להרתיח 1 כוס מים, ולאחר מכן להסיר את הסיר מהאש. הוסף 5 עלים יבשים ולתת להם את ההזדמנות כדי tvaritsa עד מים הוא סבבה לגמרי. מתח עם מסננת חלוט דשא נוזלי. מקום 4 כפות צרפתית כחול חימר בקערה, להוסיף באיטיות את המרק. מערבבים כל הזמן עד שהוא עבה מאוד, צמיגה, המסה של אפור בהיר או צבע כחלחל. להיות זהיר, כדי למנוע גושים או אבקה יבשה חלקיקים, הם יכולים לגרום נזק העור העדין.

לפני המסכה יש לך כדי לנקות את העור באמצעות ג ‘ ל מיוחד, סבון רגיל או מים מינרליים. להחיל את המסכה של מרתח של מפרץ וקליי על הפנים צפוף שכבה, רצוי בכמה רמות. משקל צריך להישאר על העור לפני שהוא יתחיל לפצח ולמתוח את הדרמיס. כחול חימר יעזור להיפטר עמוק פצעונים ודלקת, תן לאדם יפים וצבעים מרהיבים. Lavrushka מנרמל את חילוף החומרים, עוזר לדם לזרום באופן פעיל יותר האפידרמיס כמו גם לסלק רעלים מן העור.

צריך לשטוף מיוחד טרי בד, ספוג נוזל חם. מאוד לא לשפשף, אחרת שוחק חלקיקים של המסכה יכולה לגרום נזק לעור שלך וליצור סדקים על זה.

תוצרת בית, טבעי מתכון — מרק חם הוא מעורבבים עם שיבולת שועל, לתת לעמוד במשך 2-5 דקות, להחיל על הפנים.

פורום אחד cosmetologists מומלץ לשתות תה בתוך Lavrushka, זה תרופתי עוזר עם נפיחות, מנקה את הגוף מרעלים, אשר יוביל ניקוי הדרמיס.

מהר להיפטר של אקנה בבית יעזור עירוי של עלה דפנה. הוראות צעד אחר צעד להכין:

טוב לשטוף את התבלינים, קוצצים דק או peremolotyh במעבד מזון, ואז לשים בצנצנת זכוכית.

fcdea24418aedcbc6799ea32475f3ab4 - מפרץ עלה על פניו מסכה להשתמש

תמונות של מפרץ לאומים 80% של הבנקים וודקה. אתה יכול להשתמש רגיל אלכוהול לחיטוי, רק לוודא שאין לו שום תוספים. אם באמצעות עלים טריים, יחסית, חלקם של זרי הדפנה של וודקה היא 1:2 או 3, כלומר, אם אתה משתמש ב-8 כפות של הירוקים, הם חייבים להיות מכוסים 16 — 24 נוזל. אם אתה משתמש עלים יבשים, היחס הוא 1 ל-5.סגור את זכוכית, להשאיר את הנוזל במקום חשוך במשך לפחות שבועיים, אבל עד חודש. כל כמה ימים הבקבוק, אתה צריך ללחוץ כדי וודקה מעורבב עם תבלינים. שבועיים מאוחר יותר, הקיבולת יהיה מלא עם נוזל מעניין צבע ענבר עם חדה מאוד טעם.

השתמש תמיסת עלה דפנה על הפנים, לא כמו מרק. זה הכרחי כדי לשים נקודה על האזורים הבעייתיים או מאוד מגורה, פצעונים. ממליץ לשתות תרופה זו.

מפרץ עלה על פניו הוא מאוד יעיל ובמחיר סביר, אתה יכול לקנות את זה בכל חנות, המחיר יהיה לעשות כל הנ ל רשום הליכים.