Homeעצות אופנהסרום עבור צמיחת הריסים

סרום עבור צמיחת הריסים

231e0532f11e3619f1b3e73752281767 - סרום עבור צמיחת הריסים

העיניים הם הרבה יותר אקספרסיבי, אם הריסים כהה ועבה. לתת את השערות יופי, כיפוף, משמש לעתים קרובות סרום עבור צמיחת ריסים זה מתאים לעבות את דארקן.

סוגים

מי גבינה היא תרופה עבור הצמיחה עפעף, אשר מאופיין על ידי צפיפות נמוכה מהיר פעולה. יש הרבה אנלוגיות של הכנות כאלה: שמנים, משחות, טיפות. אבל סרומים המועדף ביותר ובטוח. במידה רבה, בשל העובדה כי מהר מאוד הם חודרים עמוק יותר לתוך השיער, לתרום את ההחלמה ולשפר את הזקיקים.

סרומים מסווגים על פי הרכיב הנוכחי ופעולה. על פי הרכיבים הנוכחיים יכול להיות מחולק ויטמין, צמחי מרפא ו – כימי. בהתאם לכך, הראשון מועשר בוויטמינים ומינרלים, השני תמציות של צמחים שונים, חלקם באופן מלאכותי המיוצר חומרים.

231e0532f11e3619f1b3e73752281767 - סרום עבור צמיחת הריסים

תמונות סרום על הריסים

על ידי סוג של פעולה הם:

מזין. אידיאלי כדי לשחזר נורמלי צמיחת השיער לאחר סיומות עפעף או סלסול. הם תורמים כדי למלא את השערות שיופיעו לאחר תרמי או טיפול כימי, לצמצם את הנקבוביות ולתת טבעי עקומה. אלה כוללים את אייבון מחדש לאש-הפיכת מסקרה + סרום (Avon), Catrice ריסים פלוס צמיחה, GENIVE ריסים טבעי גדילה ממריץ סרום ריסים גבות לגדול יותר עבה, ואחרים;טיפול. שנקבע על ידי הרופא עזרה כדי לשחזר את הקו של צמיחה. לעתים קרובות תוצאה של מתח נפשי, הורמונים עליות או מכני השפעות הריסים מתחילים ליפול בכבדות, פשוט אין לי זמן לגדול. כדי להיפטר בעיות כאלה, אתה צריך לספק להם רגיל הגנה, טיפול מיוחד. זה מקצועי Markell העיניים אכפת לי, פעיל סרום עבור השיער שלך, אבל, Kareprost, וישי Liftactiv סרום 10 (וישי), APOT. אכפת לי, וכו’.;מחזק, ממריץ צמיחה. בקשה לקבלת נורמלי מלקות מי רוצה להוסיף קצת עובי. לעתים קרובות מכילים חומרים פעילים אשר ממריצים של צמיחה ותמיכה המסייעים להגן על השיער מפני השפעות סביבתיות שליליות. זה Alovivi Vilash פרימיום סרום, RapidLash עפעף שיפור סרום, ריסים פלוס Faberlic (faberlik), Feg ריס Enhancer אחרים. קרנות כאלה יש את המקבילה של ג ‘ ל על הריסים.

כיצד להשתמש

כל מי גבינה (טיפול, רפואי או תזונתי) שלו יש הוראות שימוש. בהתאם לצורך, הם יכולים להיות מיושמים בלילה, מתחת מסקרה או אפילו במקום זה (כמה יצרנים לייצר מוצרים אשר יכול להצית את השיער).

הוראות כיצד להשתמש ריפוי סרום עבור צמיחת ריסים PRO מסכת TianDe (Tiande):

ההרכב של קרנות אלה כולל חומרים מיוחדים לחדור לתוך השערה ואת הנורה, ובכך מאיץ את הצמיחה. לכן, הם צריכים להיות מוחל רק על “הארץ הטהורה”. לפני כן, עליך למחוק את קו הצמיחה של micellar מים או כל מנקה כלי בלי אלכוהול;לאחר צריכה לנגב את הריסים ואת העור סביב העיניים עם צמר גפן כדי להסיר לחות עודפת;על יבש לחלוטין השיער עם מברשת או מברשת למרוח את הסרום. להתחיל לכפות פתרון מהקצה של cilia – אז זה לא יהיה מופץ גם בצורה אחידה ככל האפשר, לא ריריות;אם אתה להחיל ג ‘ל סרום (לדוגמה, Talika Lipocils עפעף טיפול ג’ ל – Talika או Mavala כפול-lash – MAVA), אז אתה צריך ליישם את זה בנפרד על הקו של צמיחה;המוצר נשאר הלילה, לשטוף בבוקר עם קצף או ג ‘ ל לרחצה.

באותו הזמן, סרום פנים עם קוסמטי או תזונתי מטרה, כדי להאיץ את הצמיחה יכול גם לשמש בתור הבסיס תחת המסקרה. כמה חברות אפילו ציין את ההוראות לשימוש. העיקרון של החלת אותו.

כדי לנקות שערות התפשטות כלי צפוי אחרי כמה דקות הוא נספג לחלוטין. אחרי העיניים צבועים, כרגיל.

וידאו: סרום Eveline 3in1

סקירה מותגים

אחד המובילים בשוק הוא סרום עבור ריסים Almea xlash סרום עפעף ביקורות טוענים כי הוא מספק לא רק צמיחה מהירה, אבל את המחשיך. המרכיב הפעיל העיקרי הוא תמצית של עלים של usmi, אשר משמש עבור הפעלה של זקיקים רדומים. מומלץ ליישם את המוצר בלילה.

fbf5f67427898d98a073ab79ba9363d8 - סרום עבור צמיחת הריסים

Almea

מלא סרום ריסים Basala (Basala) הוא ייחודי סרום עם ארגינין. המרכיב הפעיל העיקרי הוא חומצת אמינו חיונית לוקח חלק פעיל בהקמתה של cilia. הפתרון הוא להחיל את הקצוות בבית השורשים. מכיל גם תמצית ziziphus, אשר מצוין תכונות הרגנרציה עוזר להאיץ את תהליך התחדשות תאים.

65788e9a853709c42b4781a052afdd03 - סרום עבור צמיחת הריסים

Basala

ריסים Platinus (Platinus שופעים) – חדש על היופי בשוק. יש לו יעילות גבוהה, אבל הוא לגמרי לא אלרגניים. עוזר להאיץ את התהליך של היווצרות חדשה של זקיקים ו “מתעוררים” הישן. יכול לשמש גם עבור הגבות.

7e24387db47165918ba653b8faa693d8 - סרום עבור צמיחת הריסים

Platinus

מיצוק סרום לוריאל חידוש סרום ריסים (לוריאל) נועד לשחזר במהירות את השיער לאחר הרחבות או סלסול. יכול לשמש גם בתור טיפול מונע יומי עם גלים של cilia מלקחיים. ידועים שני מרכיבים פעילים: א סנטלה, תמצית וארגינין.

0a787422dee71b83cc99c655b619b1fc - סרום עבור צמיחת הריסים

לוריאל

כמעט ייחודי על זוגיות המחיר – איכות סרום מספקת החברה Eveline קוסמטיקה (קוסמטיקה אוולין) – ריסים מרוכז סרום מסקרה פריימר 3 ב-1. הוא מורכב במיוחד קומפלקס של ביו-שחזור מורכבים. הוא מבוסס באופן בלעדי על מרכיבי הצמח. חוות דעת בפורומים טוענים כי עם שימוש קבוע התוצאה תהיה נראות לעין כבר אחרי 3 שבועות. זה מקביל מראש Volumiere ביו שחזור מורכבים. מומלץ לעבור ביניהם.

9de7255315421148846617d9f4b41df6 - סרום עבור צמיחת הריסים

Eveline

סרום את Saem נוספו לחיזוק בשפע מסקרה חל על מוצרים רפואיים. זה לא רק מונע שבירה של השיער, אלא גם למעשה מבטל נשירת שיער. באותו הזמן, באופן משמעותי מאיצה צמיחה ותיקון של הזקיקים. קוריאני הפתרון משתמש שמנים אתריים טבעיים ותמציות צמחים ופרחחים.

21aec452f2e1dfe6f96008bc37d63141 - סרום עבור צמיחת הריסים

צילום — את Saem

ממריץ את הצמיחה של הריסים מתוך לאש מתקדם (מראש ריסים) – זה נהדר סרום עם יעילות מוכחת, אבל לקנות אותו יכול להרשות לעצמו לא כל אחד. העובדה כי הוא מורכב של ביו-אקטיביים רכיבים חומצה, שמן על הריסים, מרכיבים צמחיים. ממוצע זה נותן תוצאות רק אחרי 3 שבועות של שימוש קבוע, אבל היצרן טוען כי התוצאות הטובות ביותר יהיו גלויים לאחר 2 חודשים של שימוש. זה עולה כמעט 60 דולר. מעט זול יותר עמיתו – לא פחות ידועים מיזוג אוויר לצמיחה של RevitaLash® מרכך הריסים (Revitalash).

9f4ad97b881815a4c59b452ba5f5b17a - סרום עבור צמיחת הריסים

מתקדם

סרום פעיל עבור אינטנסיבית צמיחה של ריסים וגבות על ידי Alerana הוא קומפלקס של מרכיבים צמחיים לקדם התאוששות מהירה, היווצרות של פקעות. בשל לגמרי טבעית קומפוזיציה, המוצר הוא היפו-אלרגניים. מוצרי קוסמטיקה אלו נחשבים כמעט הדרך היחידה כדי לשחזר את הקו של צמיחה לאחר אובדן מוחלט.

קסנו מעבדה Delashious – ביו-מעוררת סרום להתרכז ממוצא אוקראיני. מתייחס אורגני, מוצרי קוסמטיקה, כי זה מורכבת כמעט לחלוטין של מרכיבים טבעיים. משמש כמונע את המוצר, כמו תרופה אובדן שיער.

סרום הבסיס מ – Diorshow דיור Maximizer (דיור) יכול להיות בשימוש תחת איפור או קוסמטיקה אחרים. משמש כדי להגדיל את נפח וצפיפות. מורכב של חומצות, Panthenol. שלה זול יותר אנלוגי המורה Lash Booster על ידי ג ‘ יבנשי. אם אתה צריך יותר טבעי ההרכב, עדיף להסתכל על MAC.

8103ddc1f3508b4fa7fe28b345753d9e - סרום עבור צמיחת הריסים

דיור

Belita-Viteks פרימיום – בלארוסית סרום המשלב את הבסיס, הפחתת הסוכן ו-activator. בשימוש הפרה של הזקיקים הם מסוגלים לחדש את הצמיחה הפעילה שלב אפילו מתוך שינה שערות.

את החיים לתת סרום מרי קיי Lash & בראו הבניין סרום (מרי קיי) מתאים לשימוש יומיומי ומניעה של נשירת שיער, שיער שביר. משמש הגבות. מפעיל זקיקים באופן משמעותי מכהה את הצבע הטבעי. בפעולה דומה יותר יקר LashAlive סרום ADONIA Adonia אורגנית.

d9b6585f67980880715d0b664d06f3d7 - סרום עבור צמיחת הריסים

מרי קיי