Homeעצות אופנהעבור דבק ריסים DUO, שמיים, ארדל, יהלום

עבור דבק ריסים DUO, שמיים, ארדל, יהלום

73e8dee5cae8c488eb9baf88443a21c0 - עבור דבק ריסים DUO, שמיים, ארדל, יהלום

עבור טיפולים שונים: למינציה, חיזוק, ואפילו סלסול ריסים, פתרונות מיוחדים משמשים. דבק ריסים הוא כלי חיוני לבניית שיער יפה ואת הטיפול שלהם.

סוגים

בין מגוון של הקוסמטיקה בשוק, חשוב לבחור את הדבק על הריסים שלך עבור כל הפרמטרים.

הסיווג מתבצע על הרכב, פילמור, חומר הריסים וגם סוג של הבניין (או טיפול אחר).

ההרכב של הריסים דבק:

73e8dee5cae8c488eb9baf88443a21c0 - עבור דבק ריסים DUO, שמיים, ארדל, יהלום

גומי. זה מורכב של גומי, טיפול מיוחד. יכול להיות בצבע שונה, אבל ברוב המקרים זה נעשה שחור. מספק מאובטח מתאים, עם שונות במחיר עלות. במקרים נדירים, לגרום לתגובה אלרגית. המותגים הגברת ניצחון למשל-09 (הגברת ניצחון), הנוסחה Profi, Kodi (קודי), ורדי שוהם;גומי או לטקס. הפופולרי ביותר עבור דבק ריסים הארכה על ידי חבילות. יכול לשמש עבור מלאכותי טבעי ריסים. זה מורכב של גומי אבקה, אשר מספק באיכות גבוהה ועמיד חיזוק של קורות על העור. זה צריך להיות ציין כי הוא מתייחס אלרגניים תרכובות בגלל צפיפות גבוהה יש די זמן הייבוש. זה טבעי גומי גומי, דבק ריסים, ריסים’Quik ערוך, ארדל Ardell לאש Tite כהה דבק (ardel של) מושלם משי מלקות;

7adf3714ada09e08d918ac37b06cf7d4 - עבור דבק ריסים DUO, שמיים, ארדל, יהלום

ארדלסיליקון. בניגוד לטקס זה אינו מכיל גומי,, במקום זאת, כמו דבק בסיס הריסים שלך כדי להחיל את סיליקון. הוא היפואלרגני, שקוף, עמיד מאוד. היתרון העיקרי הוא כי סוג זה של המעיל עמיד בפני מים ושאר חומרים מגרים. החסרונות כי זה לא משמש parisnicole קיבולת. Artdeco דבק ריסים & זיקוקים, Biotint, אני-יופי, רומן, מקצועית;

4db426efefebaf56d66c90bbe0ead744 - עבור דבק ריסים DUO, שמיים, ארדל, יהלום

Artdecoשרף. בסיס זה מורכב טבעי שרף. זה הוא הצורה הישנה ביותר של דבק, אשר היה בשימוש גם על ידי הסבתות שלנו. זה עמיד במים, עמיד ואמין, אבל אלרגניים. את היתרונות ניתן לייחס כמעט מוחלט הטבעיות (ברוב המותגים המשמשים שרף). הודות לגמישות של מסגרת זו יכולה לשמש עבור מדבקות, אבני חן או תכשיטים אחרים. משמש משי, פרוות מינק אחרים עדין cilia, ו חתיכה אחרי חתיכה לבנות. נגיעה אחת וויויאן (ויויאן), יפה כוח כפול, דולצ ‘ה ויטה (דולצ’ ה ויטה), חיל הים, מארט. אבל, זה דבק על הרחבות ריס סביר להתרחש אלרגיות.

9d58f7093de3f8f650cfb04bc905f4b6 - עבור דבק ריסים DUO, שמיים, ארדל, יהלום

וויויאן נגיעה אחת.

לא סטנדרטי האפשרות שאינה מתאימה אפשרויות אלה הוא דבק רפואי verteks BF-6. זה חיטוי הרכב, אשר מספק סיוע חירום של חתכים וכוויות. בשל ההרכב להיווצר על העור סרט דק, אשר יכול להיות דבוק בקלות חבילות. בנוסף, זה לא יבש, נמשך זמן רב מאוד (משקל 75 גרם, לעומת כלי ייעודי עבור 5 גרם).

5300b1055db85e561dbc08521f0201da - עבור דבק ריסים DUO, שמיים, ארדל, יהלום

Verteks BF-6

פילמור בקצב של מיצוק של הרכב על העור. כמעט לכל חברה יש דבקים, אשר מחולקים לכמה קבוצות. לדוגמה, תוספת, אולטרה פרימיום. ברוב המקרים, קצב הפילמור תלוי העיקרית של מרכיב כימי צפיפות של נוזל. עלינו לזכור כי צפוף פתרון – אז זה ייקח יותר זמן להתייבש.

דבק שרף מתקשה ריסים זמן רב יותר מאשר לאחרים, אבל הוא מאופיין על ידי משך הזמן המרבי של שחיקה. ממוצע זמן ייבוש של 5 שניות. גומי הרבה יותר מהר לתקן את עפעף העין באמצע קפוא קורה ב-3 שניות.

המהיר ביותר הוא מקצועי שקוף או שחור דבק סיליקון. זה יכול לשמש עבור הקורה, אחת חתיכת ריסים של חומרים שונים. לרוב זה קופא למשך 1-2 שניות.

השימוש סוג דבקים מחולקים:

דבק למינציה וגם מסלסל ריסים

    • . זהו סוג מיוחד של ציפוי זה הוא לא רק ויזואלית הופך את השיער עבה יותר, אבל גם עוזר להתחייב להם מסוים צורה. הוא חצי-טבעי ג ‘ ל, שזה קצת יותר כבד cilia על חשבון רכיבים מיוחדים. נבחן את תכונות biozavivki הריסים;

לבנות

    • . הסוג הנפוץ ביותר. הוא משמש כדי להגדיל את אורך, נפח, עובי של העליון נמוך יותר הריסים;

מכתים

    . צבע גבות וריסים גם הוסיף לעתים קרובות דבק – זה מקדם לאורך זמן צבע אפילו בתנאים קשים. הודות דבק רכיב של הצבע לא שטף מים, דמעות וכו’.

4588b3d08e33f3d895b3f230decdfe79 - עבור דבק ריסים DUO, שמיים, ארדל, יהלום

תמונות אלרגי דבק

בחומר כל סוגי דבק מיועד שונים הריסים. אוניברסלי נחשבים שרף וגומי אפשרויות. לטקס יכול להשפיע לרעה על מצבו של הריסים הטבעיים, סיליקון בפרט בחום מתנגש” עם משי.

איך דבק כדי להסיר את הריסים מלאכותיים

כראוי דבק ריסים מלאכותיים בבית, חשוב מאוד לבחור דבק טוב ואיכות חומרי הציפוי. ממליץ לשימוש ביתי קרן טכניקה, מאז זה דורש זמן מינימלי ומאמץ.

ביקורות טוענים כי העבודה הטובה ביותר עבור דבק ריסים משך ממוצע של 2-3 שניות.

צעד אחר צעד הוראות על איך דבק ריסים על הדבק:

כדי להדביק את הריסים ככל האפשר במקום איפור, שלה תוספי;מצד אחד העיניים צריך להרים את הריסים ולנסות את התאמתו של שנבחר אורך, צבע עיניים;הבאה, יש למרוח פריימר – זה מסירים את שומנים על פני השטח של השיער, כדי להבטיח לאורך זמן רב יותר ועמיד לחיזוק. זה עשוי להיות רגיל תחליב מסיר איפור או פתרון מיוחד. לדוגמה, סלון דבק פריימר;לפתוח את הדבק, חלה ירידה של הרכב על הקורה. באמצעות פינצטה, במהירות לצרף את הריסים למיקום הרצוי ולאחר כמה שניות להחזיק את הקורה על העפעף;אתה יכול ללבוש אחרי כמה שעות או אפילו יום (תלוי בהרכב).

64dc0d332b58915865ed0bf2fdb726c4 - עבור דבק ריסים DUO, שמיים, ארדל, יהלום

תמונות הוראות הדבקה ריסים

כדי להסיר את הריסים באמצעות מיוחד ממס. אנא שימו לב כי הם גם יכולים לדלל את הדבק מעט יבש. מאוד מאוכזב ניתן לרכוש אותו בחנויות, ודבקים. מומלץ לבחור מותג ידוע עם תוספי ויטמין. כדי לעשות זאת, רטוב כותנה כרית ולהחיל על זמן אי פעם. יש גם דבק זה נשטף בקלות עם מים.

אם הרכב הוא התייבש (במיוחד לעתים קרובות זה קורה עם שרף), עדיף לא לנסות לדלל, פשוט לקנות אחד חדש. איחור אומר גורם תגובות אלרגיות, נפיחות.

וידאו: השוואה של דבקים של מותגים שונים

עיון מותגים דבקים

חומרים עבור הדבקת שערות אתה יכול לקנות מתמחים קוסמטיים חנויות. כדי להחליט איזה דבק עדיף שונות ריסים, אתה צריך להשוות את התכונות של רוב מותגים פופולריים.

Nathanieldiegot

אלכס תפיסה של יופי
גרמני דבק. כהשלמה ויטמין מורכבים. מתאים תכופים קיבולת. מתייחס לטקס חומרים.

BaiSida אמארה היופי (ליד אמארה יופי)
טבעי שרף עם צביעת פיגמנט. מתייחס vysokomehanizirovannyh אומר. ידוע עמידות גבוהה.

אנדריאה Mod דבק ריסים (אנדריאה)
עמיד במים לטקס הרכב. משמש קרן הרחבה. תוצרת שחור ואפור.

בל ו AGB מהחברה למצמץ ריסים
אם אתה רוצה לבחור איכות הדבק טבעי ריסים – זה טוב ובמחיר סביר אפשרות מבית החברה הקוריאנית. חל על כלים מקצועיים, היא היפואלרגנית. אנלוגי של Bis מאסטר.

דולצ ‘ ה ויטה סופר אולטרה מליטה
בשימוש מקצועי. מכיל תערובת של שרף גומי. מתייחס עמיד במים מדיה. מוצג בצבע שחור. מאופיין מהירה פלמור.

ממ כוכבים צבעים
צבעוני שרף לבניית cilia. מתאים parusnikova ושגרו סוג. חל על צבע, כי זה יוצא דופן שרף שקוף צבע.

יהלום אכפת הדבק מתוך הבזק
אפשרות טובה עבור הבית דבק. מהר מקלות על cilia, אבל הוא מאופיין בשיעור גבוה של שפיכת. מתמוסס תחת השפעה של מים.

3D-מלקות ® דבק רמת שחור
היפואלרגני דבק לבניית משופע מלקות. שפותח על בסיס סיליקון. בלתי נראה על העיניים, יש לו קצב הפילמור. היא הפיתוח של eponymous, חברה אמריקאית.

קיצוני תראה
לבן באיכות הרכב עבור הדבקה של ריסים. מבטיח מהיר ואמין להילחם. ידוע שלה גבוהה עמידות במים. בשימוש סלונים.

Lidan (Lidan)
שחור טבעי שרף שגרתית הרחבות של cilia בבית. עלול לגרום לתגובה אלרגית. מספק לאבטח את האחיזה של ריסים מלאכותיים עם הטבע. מתייחס עמיד במים.

Glams למעלה ברור
מקצועי שקוף הרכב. ערבויות ללבוש במשך 3 שבועות. ממוקם אך ורק כלי מיוחד המשמש רק על ידי מומחים. אנלוגי – זהב פיגמנטים דבק.

עבור דבק ריסים מלאכותיים DUO דבק כירורגי (דואו)
האחרון פיתוח סיני. הוא בטוח לחלוטין לשימוש ביתי. תכונה בולטת היא שזה יכול להיות מאוחסן במשך יותר מ-6 חודשים. מתאים לכל סוגי cilia.

המלכה אולטרה פלוס
אך ורק כלי מקצועי. נמכר בכמויות קטנות, כי יש לו חיי מדף מוגבל. הוא מאופיין על ידי צימוד מהיר ומצוין wearability.

Irisk מקצועי דבק ריסים (Irisk)
קוסמטיקה לעור רגיש. אינו גורם בוער אפילו כאשר עובדים עם עיניים פקוחות. עבור הייצור שלה הוא טבעי שרף.

דבק רופף הארכת ריסים סופר סקיי סוג (שמיים)
מהר, עמיד למים באיכות גבוהה. ידוע לאורך זמן wearability. עם אותו cilium עצמו אינו נופל עד הזמן של נסיגה (למעט הקמטים).

פרימיום שחור ורונה (Verona)
Poranny גומי דבק. משמש מלאכותי שערות. היפואלרגנית.

סלון מקצועי קסם
האוקראיני דבק. תקציב המחיר הופך אותו פופולרי בקרב בית מלאכה, אבל אין לו שום איכות. משך הזמן של גרביים – 1-2 ימים. יותר באיכות גבוהה אנלוגי – מייסי ‘ס MACY’.

נשיקה IEnvy
שקוף עבור דבק ריסים. הוא חצי-מקצועי כיתה עם ממוצע פילמור זמן הוא 3 שניות. מתאים לסוגים שונים של ריסים. בצורת נוזל הפתרון הוא לבן, אבל הקירור הוא שקוף.

מיראז ‘ (Mirazh)
זמין שרף על הבניין. הוא כל-טבעי תרופה. עשוי מעצים. גרם של שחור או חום כהה.

לרכוש דבק על הריסים יכול להיות בכל עיר (מינסק, מוסקבה, נובוסיבירסק ואחרים). המחיר תלוי המותג ואת סוג של מדיה.