Homeעצות אופנהעיפרון גבות

עיפרון גבות

9b379d55a77ca4dfb1cd95fdf3ab6249 - עיפרון גבות

אופנה גבות דלילות-חוטי היא הלכה מזמן, הרבה בנות עכשיו להיפך, שואפים להפוך את הקשת יותר מאשר הם. אם תבחרו עיפרון גבות, בעיות עם היווצרות הרצוי לכופף את רוחב תיפתר.

איך לבחור

עיפרון על צביעת גבות יכול להיות מסווג על-ידי מאפיינים, רכות, צבע, כדי לבחור את הטוב ביותר, אתה צריך להשוות את מספר גורמים. אל תהיה בסדר לשאול את המחיר, לעיתים קרובות מותג ידוע (Lacordi – Lacorde, שאנל – שאנל) בקלות לנפח את המחירים של המוצרים שלהם אתה יכול למצוא אפשרות דומה, אבל עם עלות נמוכה יותר.

את המאפיינים ניתן לחלק את:

עמיד במים. זה עיפרון קוסמטי, אשר הוא “לא מפחד” של טמפרטורות גבוהות ומים חשיפה. ההרכב של קרנות אלה כולל בחומר דמוי שעווה או שמן רכיבים, אשר להגן על פיגמנט שפשוף. החסרונות צריך לדעת את זה כדי לשטוף את האיפור אתה צריך להשתמש במגוון ג ‘ לים מיוחדים או טוניק. זה ArtDeco המצח העין עפרון, אסתי לאודר דאבל ללבוש להישאר במקום הרמת גבות Duo, אמנות – מסכת (את Avrt מסכת), אל קוראזון (אל הלב), אשד של צבעים, דבורה 24 עפרת ואחרים;Nevadastate. את האיפור הזה הוא נשטף בקלות עם מים רגילים, בנוסף ניתן להפיץ במזג אוויר חם. לכן, המקובל אניה הוא הרבה פחות עמיד בפני מים. הוגש Rimmel מקצועי עפרון גבות (Rimmel), עפרון Sourcils Lancome (לנקום), שבע עשרה Longstay הגבה שייפר, Basala טבעי עיפרון גבות;לתיקון. תיקון שעוות העיפרון יכול להחזיק את כל המאפיינים, הוא שקוף או נותן מסוים הטון שערות. משמש לעיצוב פרוע שיער ותיקון צללים. מצויד עם מברשת סירוק, העיפרון הזה הוא מאוד נוח לא רק לעשות גבות, איפור, אלא גם לתקן את הריסים. אני אהבתי את זה Browfix פסטל, Faberlic סוד סיפור רטוב (מנהל), הגולם (הגולם), Couleurs הטבע Yves Rocher, מייבלין בראו דרמה המשחה, אני מניח קטלנית עפרון sourcils אחרים. לעתים קרובות, במקום עיפרון להשתמש בשעווה על הגבות.

9b379d55a77ca4dfb1cd95fdf3ab6249 - עיפרון גבות

צילום — עפרון גבות

לצייר מושלם עקומה של הגבה חשוב גם לשקול את הרכות של העיפרון, כך המים לעתים קרובות מתייחס קשה ולא רך.

קשיות עפרונות klassificeret על:

צפחה. יכול להיות אוטומטי או בלי הקליפה. הוא מוצק ביותר. לא מתאים לציור גבות “מאפס”, אבל הוא מסוגל מהר הגוון הקיים שערות, לתת להם תמונה צפיפות. זה טום פורד בראו פסל, גרלן הגבה הגדרה עיפרון (Guerlain), Clarins עיפרון גבות, בובי בראון לגמרי מוגדר זמן ללבוש את הגבות בעיפרון, מט, מקס פקטור, (מקס פקטור);מוצק. מאפשר יפה מאוד טבעי (ב-בידיים מנוסות) כדי ליצור את הצורה הרצויה, או צבע. בשל יחסית קשה stylus הוא מסוגל לעשות את הטוב ביותר נוגע. כמו גם את הראשון, עשוי להיות מכני או רגיל (מחודדים). זה ultrathin Amway אומנות, אבקתי Bremani, מרי קיי גבה גבה פיגמנטי עיפרון (מרי קיי), טוני מולי יפה עיפרון גבות, NoUBA עיפרון גבות עם המוליך (עם מוליך), ערכות מתנה המצח העין גבה פיגמנטי, איב סן לורן Dessin des Sourcils;רך. זה עיפרון שעווה, אשר הוא נמשך בעיקר הגבות. היתרון הוא שאתה יכול לעשות את הקווים של כל עובי. של הערך minuses לומר על רמה גבוהה של צריכת (מתנדף במהירות, לעתים קרובות צריך לחדד), וגם על השמן. בגלל זה, זה יכול להתפשט ולהרוס את הצורה של הגבות. ייצג את איבון, תועלת גבוה מצח להרים עיפרון ג ‘ יבנשי אדון גבה, Ninelle מושלם בצבע אפור כהה על ידי MAC Nyx אוטומטי עיפרון גבות.

1174850124ba69c4be13813688c7d5d3 - עיפרון גבות

צילום — מגוון רחב של עפרונות

כמובן, חשוב מאוד צבע של עיפרון גבות. קלאסי הצבעים כוללת רק טבעי גוונים: שחור, חום, חום כהה. כמה מותגים מציעים מורחבת הרשימה, לדוגמה, קפוצ ‘ינו, קפה שחור, שוקו, וכו’. יש גם אפשרויות צבע עבור מהפך קיצוני (למשל, קיקי או Browliner אש אלוהים עיפרון גבות).

למרות הפשטות של זה מוצר קוסמטי, עכשיו זה מאוד פופולרי. כדי להבין טוב יותר מה בעיפרון או גבה אבקה, אתה צריך לנסות את שניהם, תלוי את הרגשות שלהם כדי להחליט.

איך לצייר את עפרון הגבות

את העפרונות ניתן גם גוון מעט את השערות מחדש לצייר כיפוף.

צעד אחר צעד הוראות על איך לצייר את הגבות באמצעות עיפרון גבות סאטן מבית מייבלין (מייבלין):

משטח degreased שערות. בשביל זה אידיאלי micellar מים – זה לא לייבש את העור, מסיר זיהומים בצורה מושלמת;הראשון נמשך קווי המתאר. תלוי איך צריך לנהל קו דק בחלק עליון או תחתון הגבה. אופטימלי אורך נבחר על סמך הגודל של העיניים, המרחק שלהם מן האף;במידת הצורך בקלות לקצץ את שערות ליד האף. הם יכול עוד לקלקל את המראה של קווי גובה;אחרי בקלות מערפלת באמצע של הגבות. מומלץ להכין נגיעות קטנות – ואז להפוך בזהירות ובאופן טבעי;להכין נוצה (אם נדרש), אתה יכול להשתמש רגיל גפן. צריך לעבור מההתחלה של העיקול של הזנב שלה. לא הרבה דחף לא תכתים את קווי המתאר;אז אתה יכול לנעול את צבע מיוחד סטיילינג המוצרים או שעוות העיפרון. להיות בטוח כדי לבדוק, עדיף לצבוע את הגבות ואיך לעשות את זה נכון.

9589f9ef935ee3b2d863c15f06e8a1aa - עיפרון גבות

תמונות באמצעות עיפרון

באופן דומה, אתה יכול לצייר אור גבות בלונדיניות או מעט כדי לתקן את הטופס שלהם אם הם סימטריים.

אם הגבות מסיבה כלשהי פרש או כל צורה סימטרית אשר אינו מוצל, אז הם צריכים לגלח את ולצייר עם עיפרון שוב. כאן אתה צריך להיות זהיר מאוד אם בלונדיניות יכול לבחור בצבע בז ‘ כהה צבע, ברונטיות צריך לשקול את הטון של השיער שלך. לצורך כך מומלץ להשתמש אבקת עיפרון, למשל, ג ‘יבנשי הגבה להראות (ג’ יבנשי) או כריסטיאן דיור Sourcils אבקת האורז (דיור). ואז להחיל על השיער לעיצוב ותיקון בג ‘ ל גבות.

לשקול איך לצייר את עפרון הגבות בשלבים:

צריך לגלח את השערות ולהכין את האתר האיפור. למטרה זו יש צורך לשטוף micellar מים, להחיל את בסיס קונסילר. אם העור שמנוני, זה הוא הטוב ביותר כדי להשתמש אבקת עיפרון זרמו;Pro להניח קו כיפוף על העין על ידי הקרנת קטעי קווים מנקודה על הגשר של האף, בפינה הפנימית של העיניים והמצח. אם אתה עובד אז בפעם הראשונה, אז אתה צריך לאמן או כדי לקבל אישור מיוחד סטנסיל (שנבחרו על פי צורת הפנים, עין גודל);הראשון, כמו ההתגלמות הראשונה, את קווי המתאר נמשך. זה צריך להיות עדין, אז היזהרו החדות של העט. לאחר בתוך הטופס מלא. כאן, מומחים ממליצים לא לעשות כמה ליטושים אחרונים.תמונות גבות לפני ואחרי

הדירוג של עפרונות

ביקורות טובות יש עיפרון מעצב צלליות מן המהות (תמצית אטקינס) , אשר זמין בגוונים:, 01 בראון, 02 חום כהה, 03 צבע שחור, בלונדינית 04. זה יוצר את האפקט של קעקוע והוא יכול בקלות להיות שרירי קבוע גבות. מתייחסת לאיפור של אמצע השוק. אם אתה צריך האפשרות הזולה יותר, הערה VOV אוטומטי הגבה, העין.

286d86c701b54562a4496612e72e686d - עיפרון גבות

המהות.

עיפרון מכני החברה אנסטסיה בוורלי הילס מושלם בראו, לא דורש השחזה, אשר מאוד מפשט את העבודה איתו. מתייחס nedostatkem רך. תכונות דק stylus, אז זה יכול להפוך את הגבות כל צורה. למרות הנוחות של העט, הוא נוטה להיות בוטה. כמו אנלוגי אתה יכול לנסות עץ Catrice הגבה מעצב או Flormar.

3e6c731912f17ae79817619c5525d315 - עיפרון גבות

אנסטסיה בוורלי הילס.

טוב מאוד עיפרון לציור גבות דרמה בראו את המשחה עפרון מייצג חברת מייבלין ניו-יורק. זה ידוע עמידות גבוהה ונוחות שימוש. יכול להיות מחודדים קונבנציונאלי המחדד. אנלוגי – מאסטר צורה של אותו מותג.

6b9e37e227f31a22c2713c36d06a0460 - עיפרון גבות

מייבלין ניו-יורק

עץ פשוט העיפרון על הצללית של הגבות מציע ויויאן sabo Coup De Genie (ויויאן כפכפים). הוא מאופיין על ידי רזה, אבל טוב מאוד ועיפרון מרקם אבקתי. בגלל זה, זה מאפשר לך להחיל נגיעות עדינות מתחת השערות, אשר נראה מאוד טבעי. מאפיינים זהים יש אמצעי גבה מהחברה הפנינה השחורה”.

3633de7d91178f885eeebee6bb74125d - עיפרון גבות

ויויאן sabo

Lumene אוכמניות עפרון גבות (לומן) מדהים – עיפרון עם אוכמניות, תמצית אשר הוא מאוד שימושי לא רק עבור גבות, אבל גם על העור מסביב. מתייחס קוסמטיים מקצועיים, יש קשיות גבוהה stylus ואת כוח גדול. שלה זול יותר עמיתו – Bourjois Sourcil דיוק (בורגני).

7eaaeeca3dbd03709a1a83ffc3826b47 - עיפרון גבות

Lumene

לוריאל פריז חום אמן מעצב רך עמיד במים עיפרון מכני. משמש עבור ציור קווים חדשים עבור הצללה של שערות. מצויד במברשת, אשר מאפשר לך לשלוט על כיוון של צמיחה. זמין בגוונים של אדום, חום, בלונדיניות ועם שיער חום.

45669a4c3648f6c5e8b87af007d918a6 - עיפרון גבות

לוריאל פריז

אווה פסיפס גבות מושלם (ערב) – תקציב הג ‘ ל עיפרון ממוצא אוקראיני לצביעת הגבות, אשר יכול לשמש עבור המעגל. ידוע רכות וקלות חידוד. לא מאוד עמיד. אם אתה צריך גרסה לשימוש קבוע עם הביצועים הטובים ביותר, אנו ממליצים לך להסתכל בתשומת לב על הדבר מאוד.

02e0e51dfdf290ed49d5daa9e029e058 - עיפרון גבות

אווה

עמיד עיפרון לציור גבות Yves Rocher (Yves Rocher) עשוי כולו בצבעים טבעיים. ראוי לציין כי גם זה יכול לשמש גם בתור אייליינר. גוונים מתאים עבור כל צבע השיער הטבעי. הוא יקר למדי המוצר. זה הרבה יותר בר השגה עמיתיהם. מיס-טאי, ג ‘ ינס פשוט לעשות גבות.

אבון (Avon) מציע את עיפרון מברשת גבות ועיניים. אפור, בלונדיני וכחול-שחור גוונים. במחיר כמעט אינו שונה מכל רשת אחרת טיטניום – אבון. הוא מאופיין על ידי מצוין רכות, אבל באותו זמן, עמידות.