Homeעצות אופנהערב איפור בלונדיניות

ערב איפור בלונדיניות

911168089097501e0eaa7bd867aab63b - ערב איפור בלונדיניות

911168089097501e0eaa7bd867aab63b - ערב איפור בלונדיניות

ילדות בלונדיניות החיים לא קל: הם כמעט ולא לוקחים את זה ברצינות, זה יותר קשה לבחור צבעים בבגדים ואבזרים, שלא לדבר על איפור. אנחנו רוצים להפוך את החיים בהיר שיער חיות קצת יותר קל ללמד אותך איך לעשות ערב איפור על בלונדיניות: טכניקות ותמונות, ואת סודות של איפור סלבריטאים, אמנים.

עיניים בהירות

בשיטה זו של החלת איפור יכול להיקרא קלאסי, כי הוא הומצא עבור קישוט של zlatoglazok עם אור בעיניים. אסוציאטיבית לדבר בלונדיניות, לפני העיניים נראה מואר אישה עם עיניים כחולות. כמו צבע זה סוג להחיל איפור ערב בבית, לא נראה וולגרי?

קודם כל אתה צריך לבחור את הצבעים של מוצרי קוסמטיקה. להשתמש קר צבעים, עבור עיניים כחולות מומלץ לנקוט גוונים מתכתיים – זהב, כסף. כדי להדגיש את צורת עין, להשתמש באייליינר שחור, והצבע בחר מסקרה.

הדרכות וידאו על איפור לבלונדיניות עם אור בעיניים

עכשיו צעד-אחר-צעד המלצותאיך לעשות איפור ערב חגיגי עבור בלונדיניות בבית:

בהחלט צריך אפילו את גוון העור, צבע העור?-כדי-נקי, ולשים אותה קונסילר;עכשיו pripudrivayut הפנים, במיוחד העיניים, השפתיים, השתמש צבע אבקה, קרוב טבעי;להתחיל לצייר עיניים. להחיל את השכבה הראשונה של צללים, הם צריכים להיות קצת יותר בהיר מאשר את צבע הבסיס, להחיל את בסיס צל על כל העפעף. אם אנחנו עושים איפור או קטנים תלוי העיניים, ואז לצייר צללים תחת גבה. עכשיו על הבסיס חופף שכבת הליבה. זה הכרחי כדי לצייר על קו הריסים, וצל הגבות. אם יש צורך, צבע מסקרה על העפעף ואת גוון כהה יותר של צבע מעל הקפל בין העין, הגבה;אייליינר עכשיו. זה צריך לחול על קו-קו הריסים דק ככל האפשר, זאת כדי להבטיח את הטבעיות של אפקט של ריסים עבים. להשלים את המראה באמצעות מסקרה, בהתאם שנבחר צבע, אתה צריך לאסוף ושפתון. אם ערב איפור בהירה, עדיף לקחת למיטה צבעים, אם את צריכה איפור בשביל בלונדיניות, מומלץ להסתכל על ורוד ארגמן צבע של שפתון.קרא על: כיצד להחיל איפור על הפנים שיעורי וידאו.

4bc3015ececb56106a53066f774e38ef - ערב איפור בלונדיניות

תמונות בלונדינית עם עיניים כחולות.

אותם צבעים יכולים לשמש בנות עם אפור-כחול, אפור עיניים, הם יכולים להדגיש את גוון עמוק של העיניים צללים שחורים, אפור, כחול כהה, כחול בהיר. עבור בנות צבע סוג הקיץ מומלץ שפתון צבע: אלמוג, נצנצים ברור, ורוד, וניל.

812279163dab8a57cee3e6f991db1de5 - ערב איפור בלונדיניות

תמונות איפור בלונדיניות עם עיניים כחולות

עיניים חומות

המעניין ביותר באיפור הוא על karipazim בלונדיניות. זה בדרך כלל מאוד יוצא דופן נראה: שיער בלונדיני עיניים כהות. לעיתים זה יכול להיות ראיתי את התמונות באתרי האינטרנט של סוכנויות דוגמנות. כאן אנחנו צריכים מתחם משחקים של אור וצל. אנו מציעים לך לנסות את האפשרות הבאה ערב איפור:

    לשטח את הפנים, אבל עכשיו נדרשת תחת העפעף התחתון כדי להחיל את קונסילר כדי להאיר את העור ולהסתיר פגמים – חבורות מתחת לעיניים, שקיות וקמטים;על פניו להחיל את הקרם, tonalnik ואחרי כל החלקה אבקה. זה מאוד חשוב כדי להחיל טובה שכבת העפעפיים, אז הצל יפול באופן שווה, ולא יהיה להחליק לתוך גושים. על העובדה כי המחיר והאיכות של המוצרים גם צריך להיות על העליונה. אנחנו לא מחלוקת;להחיל צללים, להשתמש את האור שנמצא במערכת, ולצייר אותם על כל שטח העפעף, מיזוג מתחת הגבה;אחרי הבסיס הוא הניח, יש צורך לצבוע את העפעף עם גוון כהה. נכון ערב איפור בעיניים כרוך לצבוע את השורה הראשונה של הריסים אחרי אזור המרכז של המכסה, בסופו של דבר — בין קפלי העין, הגבה;אם יש צורך, למרוח אייליינר. יצוין, בהתאם אפקט של איפור, מריחת אייליינר עשוי להשתנות. לדוגמה, רצינו ליצור רומנטי ומעניין נראה עם איפור ערב? השתמש אייליינר לפני הצללים. רוצה להדגיש את התשוקה לצייר את זה אחרי צללים. אז המסקרה. באשר בראון, בלונדיניות עם עיניים חומות יכול להשתמש מסקרה שחור, כחול צבעים, כמו גם נצנצים;קחי נשימה עמוקה שפתון צבע. ליצור אפקט של דרמה, מי אוהב להשתמש גוטייה את האיפור של המודלים שלהם. Progressivem את קונטור שפתיים עיפרון, צללית כהה יותר מאשר שפתון, אחרי בעדינות עם מברשת וצבע שפתון בתוך התחום באזור.

855e419138df885bdbcd7eaa1bc03643 - ערב איפור בלונדיניות

תמונות בלונדיניות עם עיניים חומות.

הצבעים שיתאימו בנות עם עיניים חומות ושיער בלונדיני, או צבע סוג אביב: ירוק, טורקיז, תרשיש, חלבי לבן, חום. על השפתיים: אור אלמוג, סלמון, זהב.

צבע עיניים ירוק

זה הדבר הכי נדיר צבע בלונד בנות. לעתים קרובות זה מגיע מאותם שיער אשר בשמש מעט ryzhankou. זה סוג צבע סתיו, ואנחנו יודעים מה ערב איפור עיניים בלונדיניות מתאים ירוקה.

כדוגמה, את הצעת איפור על כל הפנים. אנחנו קידום השימוש להסמיק, זה מאוד קשה המבצע, ולא אחד הלא נכונה שבץ יכול להרוס את כל המאמץ, אבל אם יש לך סיבוב או את כל הפנים, בלעדיהם פשוט לא מצליח.

לנקות את הפנים, ליישר את הצבע, להחיל את השמנת, קרן ואבקת;עכשיו, הקסם מתחיל. זכור, בתור סומק מכסה לחייו לאחר פעילות גופנית? זה הקו הזה, צריך לצבוע, אבל יש יוצא מן הכלל. משולש מלא צבע פנים כך: עצמות הלחיים, המצח הצדדים, מוארך סנטר בנקודה הנמוכה ביותר, מצח בחלק העליון, עצמות לחיים גבוהות ככל האפשר; פנים בצורת אגס – נקי, על הלחיים שלך. עכשיו הצללים. על עיניים קטנות, להחיל תחילה אור וצל. הצבע על השטח כולו של המאה הגבות. עכשיו צל כהה מוחל על החלק העליון והתחתון העפעף מוצל. כהה הגוון יותר אקספרסיבי עבודה של העין;אניה בהתגלמות זו משמשת על העפעף התחתון, העליון. ולא בהכרח כדי להפוך את קו דק מאוד, רק מספיק כדי לשמור על הצורה של העיניים, אחרת אתה יכול לקבל במקום אסיה שקדיות. משתמש דיו שחור;עכשיו השפתיים. אתה יכול להשתמש ההצעה הראשון או השני אופציה, בהתאם לצורה של הלסתות וחגיגה.

bb06676e39b037763995f2c69a6fd5d4 - ערב איפור בלונדיניות

תמונות איפור בלונדיניות עם עיניים ירוקות

בנות עם אור ירוק עיניים קשה, הטווח רחב מאוד, אבל זה שימוש לא נכון בסיכון של רכישת המראה תלוי אדם. זוכר כמה כוכבים עם צבע סוג סתיו היה שגוי צבועים, איך הכל היה מבולגן. צבעים: כל הצבעים החמים: לבנים, חום, ערמונים, שוקולד, ברונזה, חינה, אוקר, נחושת, ירוק כהה, אגוזים. על השפתיים: אדום, יין אדום, חום, חרדל. אם אתה לא בטוח, בקר מאפרת, ניתן למצוא בכל עיר, לא משנה טיומן או מוסקבה.

כיתת אמן על איפור לחורף

בלונדיניות עם החורף סוג צבע הוא מאוד קטן. ולעתים קרובות, הם לא טבעי, כי החורף הוא אפר-לבן, שיער, עור לבן, מאוד בהיר או מאד כהה עיניים. לצייר ילדה את כל האמור לעיל הציע אפשרויות, אבל אתה צריך להיות זהיר עם צבעים.

מציע להשתמש: שחור, צללים, חשוך וקריר צבעים כדי להדגיש את פורצלן לבן עור, שפתיים אדום בהיר, ורוד, רוז (לבחור את הצבע שאתה רוצה לקנות את מספר מסוים אתה יכול להשתמש מקצועית ספריות שאתה יכול למצוא בכל מרכזי חנויות ברחבי הארץ). ואיילינרים רק בשחור. סומק – ורוד כהה.

אופנה יופי טבעי: זה הצבע הטבעי של השיער, עור נקי ומרושל סטיילינג. אבל יפה ערב איפור בלונדיניות לא יכול להיעשות גוונים טבעיים. החורף של 2013-2014 להכיר בהיר, זה עיפרון שפתיים ולא מודגשות עם שפתון. כמו בתערוכות של דיור, בהיר עיניים, סומק עדין, כגון תכנית משמש לעתים קרובות על ידי אמני האיפור הבית של ולנטינו.

מקווה המדריך שלנו עזר הבעלים של מוחות איפור יפה. יצוין, כל תרשים מתאים לשימוש ברונטיות, ג ‘ ינג ‘ יות או שיער חום, אתה רק צריך לשנות את הצבע של האיפור.

וידאו על איך ליישם בלונדיניות, רשמית איפור