Homeעצות אופנהערב איפור מתחת לשמלה האדומה

ערב איפור מתחת לשמלה האדומה

0c533c3442c369d031b75bf579072c87 - ערב איפור מתחת לשמלה האדומה

צבע אדום הוא סימן של לב חם ולא צלולה. אנו מציעים לך לשקול מה מתאים איפור עם שמלה אדומה, אילו צבעים לבחור עבור העיניים והשפתיים, כמו גם תמונות דוגמאות של איפור.

השילוב של צבעים

אדום, בניגוד הרבה סטריאוטיפים, מתאים לנערות של עור כלשהי, העיקר לבחור את החדר שלך. זה יכול להיעשות רק על ידי חיפוש ארוך, אף קוסמטיקאית במבט החטוף אינו אומר מה גוון שאתה צריך לקנות שמלה, אז להיות סבלני.

מה צבעים בשילוב אדום:

א. השפה:

ורוד, משקל אלמוג, כתום (אם מתאים לצל);בז’, פסטל, ו וניל;צבע שחור-אדום, אדום בוהק, חוזר הצבע של השמלה.

ב. לעיניים:

אור בצבע בז’, לבן, כסף (אהבתי לצייר מרילין מונרו);שחור (רק צבע סוג החורף);ורוד בהיר או פנינה.

האפשרות הטובה ביותר היא להפוך עדינה דרך האור, שמלה אדומה אחר “לסיים”, הדבר העיקרי הוא לא ליצור יותר מדי פוקוס על העיניים, זה ייתן את התמונה של וולגריות ולא גסויות. לשקול איך זה נראה, האיפור הנכון א-לה-מרלין. בלונדינית תמיד אמר כי אדום זה הצבע האהוב עליה, ואל תשכחו ללבוש את זה באירועים חברתיים. אני חייב לומר כי האיפור הזה הוא אוניברסלי ומתאים לכל בנות ללא קשר של צבע שיער, אבל יותר מרהיב נראית בלונדינית.

הפנים צריך לנקות את החלב. יבש, מרחי קונסילר ופודרה על-ידי החלקת פני השטח;אז מאוד בזהירות pripudrivayut העפעפיים להחיל גוון אור: לבן או כסף;אנחנו צריכים אייליינר שחור. זה הכרחי כדי לצייר קלאסי רטרו היורים. יש להם מגוון רחב זנב דק מאוד, בבסיס גישה זו תעזור להגדיל את העיניים, הן מבחינה ויזואלית והן כדי למנוע את הבעיה של נמוך המאה;הבא, להחיל איפור, מסרק ריסים, progressivem גבות;זה היה תורו של השפתיים. זה הוא אחד מכמה s תראה, כאשר אתה יכול אודם ארגמן שפתון ולא נראה וולגרי. אנו ממליצים להשתמש בעיפרון על קווי המתאר זה יהיה להדגיש את הדרמה. לעבוד בזהירות וביסודיות;כדי לסיים את האיפור, להוסיף אור סומק על הלחיים שלו. זה חובה, בלי זה את הפנים ייראה שטוח.

0c533c3442c369d031b75bf579072c87 - ערב איפור מתחת לשמלה האדומה

אמני האיפור לומר כי הדרך הקלה ביותר עם התלבושת הזאת לעבודה עם עיניים חומות.

וידאו: סקירה שמלות אדומות

איך לצבוע שיער כהה.

ברונטיות קצת יותר מסובך, רוב הבנות מורכב מאוד, צבע, סוג זה שגוי במעט תיגע יהפוך אותך מלכת קרח.

81e63bde9fee3e934cb431630a320d00 - ערב איפור מתחת לשמלה האדומה

תמונות איפור עבור ברונטיות

איך לעשות את האיפור תחת ארוך שמלה אדומה על ירוק או ירוק-אפור עיניים.

הפנים מכוסים טונר, אבקה, ליישר את הצבע של העפעפיים אנו זקוקים לבן, אפור ושחור צל ועיפרון פחם צבע. קודם למרוח את הלבן, הם כיסו את כל השטח של המאה. מחקר נוסף על הקמט מן המצח עור אפור צללים, צריך לגרום בסדר אפור פסים, חצי אליפסה. לאחר שתחיל את העיפרון לאורך קו הריסים התחתון ואת החלק העליון של המאה שהתמונה נראית חדה מדי. להוסיף צללים שחורים, הם מעניקים מראה רך;כהשלמה משופע מסקרה;השפתיים אנו ממליצים לך ללבוש כמה Ombre. סגנון חדש של איפור, אשר הוא מאוד פופולרי שני על המסלול ועל חיי היומיום. כדי המתאר, החל עיפרון שחור, אל תפחד, הראשון השפתיים נראה צר מאוד כהה. אחרי צבע השפתון של הצבע הרצוי כפגר על העיפרון שלה. זה יהיה מעניין שיפוע. אם תרצה, במרכז השפה התחתונה חלה ירידה של פונדנט לבן, על החושניות;

a3c9586caa782580e6cd0f203fa5efb6 - ערב איפור מתחת לשמלה האדומה

תמונות emberisolte ורוד אפרסק או ורוד סומק כדי להדגיש את עצמות הלחיים.

63530d88501918fd0f62e61d55f0e7ba - ערב איפור מתחת לשמלה האדומה

תמונות של איפור עיניים ירוקות.

בבית אתה יכול לעשות Ombre כל צבע. חשוב לציין, את קווי המתאר השתמש בעיפרון כמה גוונים כהים כדי ליצור את המעבר בין הצבעים.

6a7fc00232f76e79f6201452a2f0c38e - ערב איפור מתחת לשמלה האדומה

תמונות ורוד Ombre

צבע בהיר סוג

הדבר הקשה ביותר לעשות ערב איפור תחת שמלת נשף שמלה אדומה לנשים עם כחול או כחול-אפור עיניים. כאן אתה צריך מיומנות מסוימת.

ליישר את הפנים dushiruum כל הבליטות, אזורים בעייתיים;להחיל הראשון לנצח פרל צל, אתה יכול לקחת את מעט כחול-לבן. הבא אתה צריך להשתמש משקפי שמש מגניבות, בהתאם העיניים מותר לעבוד ב “ירוק” צללים, כחול, סגול;תחת הריסים, למרוח אייליינר, צבע דיו שלהם;כל זה יצא בהיר מדי כמו שפתון להשתמש גלוס שקט גוונים: ורוד, בז’; הבא, אתה צריך להתייחס להסמיק מתחת השמלה (סלמון מומלץ) ולשים אותו על הלחיים שלי.

6d9855171eeadc57829c7c3dc39a7226 - ערב איפור מתחת לשמלה האדומה

תמונות איפור עבור אנשים בהירים

טיפים איפור אמנים

מאסטר של איפור הבנות מציע להשתמש הבאים סודות כאשר איפור מתחת לשמלה האדומה:

כנפי האף צריך לצייר אור הטון של קרן, לא עבה מדי, מספיק קטן פסים. זה יגרום לך להיראות יותר אריסטוקרטית באור של מנורות;חשוב מאוד תספורת, זה תלוי בזווית הפגיעה של האור. לעשות את האיפור רק לאחר סיום התסרוקת;אם אתה רוצה לעשות חגיגי איפור (חתונה או חג המולד), בנוסף צללית מומלץ להחיל, פאייטים;על פי קלאסית מושגים, מניקור, להתלבש, חייב לחזור על הגוון. זה לא כל כך פופולרי, אבל אם אתה רוצה לגלם את דמותו של רטרו, לנסות למצוא לכה, בדומה השפתון.

d55c7ec0d663ca99797600fc3130c313 - ערב איפור מתחת לשמלה האדומה

תמונות בסגנון רטרו