Homeעצות אופנהפירובית פילינג של הפנים

פירובית פילינג של הפנים

9d1c7f659f627d8524b842e70377ec40 - פירובית פילינג של הפנים

ניקוי קבוע של העור תאים מתים וזיהומים אחרים, היא הדרך היעילה ביותר כדי להאריך את הנעורים והיופי של האפידרמיס. עם מטרה שכזו, משמש לעתים קרובות פירובית פילינג, אשר יכולה להתבצע במכון היופי ובבית.

Stereonephthya ו protivopokazaniya podgotovkoy פירובית billingpostalcode אכפת לי

אינדיקציות ואת התוויות

פירובית או ירוק הקליפה (Mediderma פירובית לקלף – Mediderma) הוא אחד הבטוחים ביותר, קרם קילוף. זה הרבה יותר בטוח מאשר צהוב retinoidy או גליקולית לקלף, אבל באותו זמן, יש השפעה דומה כימי TCA.

אינדיקציות לשימוש של חומצה פירובית כמו פילינג נרחב למדי. הרשימה כוללת סימנים של הזדקנות אזורים בעייתיים על העור (פצעונים, פריחות, אקנה).

כאשר אתה משתמש ירוק לקלף:

    כאשר היפרפיגמנטציה הקשורים איזון הורמונלי. לדוגמה, סוג זה של פילינג עוזר עם נמשים או הקשורות לגיל כשל של ייצור מלנין. אבל אם הוא משמש להיפטר אותן בעיות במהלך ההריון, זה יכול רק להחמיר את מצבו של האפידרמיס;הראשי אינדיקציה לצורך של ההליך הוא seborrheic דרמטיטיס, rosacea ומחלות עור אחרות הנובעות בשל גורמים חיצוניים (למעט מחלות פטרייתיות);בעיות עור, פצעונים בתקופה של גיל ההתבגרות, הפרעות של בלוטות החלב נחשבים גם הם מספיק סיבות באמצעות חומצה.

9d1c7f659f627d8524b842e70377ec40 - פירובית פילינג של הפנים

פנים פילינג

אבל עושה ניקוי פירובית פילינג הוא לא תמיד אפשרי.

התוויות נגד:

הריון, הנקה;פטרייתי מחלת עור או סרטן, מערכת חיסונית מוחלשת (הצטננות, כרונית המחלה בצורה חריפה, הפרה של חילוף החומרים);נזק של הפרה של שלמות העור (פצעים, שריטות, פתח פצעונים, כיבים);שיזוף, היפרפיגמנטציה הקשורים מטבוליות אתה לא יכול לעשות פירובית ניקוי באביב או בקיץ, כי זה עלול לגרום סיבוכים שונים, החל בצקת וכלה פיגמנט כתמים.

בהתחשב בכך פירובית הוא פילינג כימי, כמו מלח או חלב, לפני שאתם מבקרים את היופי, אתה צריך לבצע בדיקות מסוימות, להתייעץ עם רופא עור. זה יעזור למזער תופעות לוואי אפשריות.

deb3de926147587603d8df6e7d4c94df - פירובית פילינג של הפנים

תמונות לפני ואחרי פילינג

Pre-פילינג הכנה

כמו לפני retinoeva פילינג, פירובית לפני ניקוי, אתה צריך לנהל מספר הכנה הליכים. מומלץ להתחיל מספר שבועות לפני מועד האירוע. אם אתה הבעלים של עדין או עור דק, אתה צריך להתחיל עם קשה סקראבס – זה יעזור כדי להסיר שכבה של תאים מתים על ידי כלי מכני.

פירובית המתחם – הוא חומר אשר מתקבל על ידי עיבוד לקטית טרטרית חומצות. בזכות שיטה זו של ייצור, המולקולות שלו הם קטנים מאוד בגודלם. בשל כך, הם חודרים לשכבות העמוקות יותר של העור, פועל ישירות על התאים הפנימית של שכבות האפידרמיס. בהקשר זה, חשוב להכין לא רק מחודדים שכבה חיצונית, אלא גם פנימית.

זה יהיה הטוב ביותר עבור הרך פילינג של Gessner. זה יאפשר לך כדי לנרמל את בלוטות החלב ב-seborrheic דרמטיטיס, כדי למנוע תהליכים דלקתיים על תאים בריאים. בנוסף, טריפל קרם קילוף ד ” ר Gessner נחשב לאחד הטובים אפשרויות הטיפול של האפידרמיס קשים כימי נהלים – זה מאיץ את תהליכי התחדשות ומספק טוב יותר את חילוף החומרים בתאים.

62994c04526986de4b929303fca612ca - פירובית פילינג של הפנים

תמונות Piruvic ג ‘ ל קילוף

בנוסף, חוות דעת של cosmetologists אומר את זה מראש פילינג תקופה, תשומת לב מיוחדת צריך להיות משולם הלבנת משובץ שכבת האפידרמיס לפני פירובית ההליך. זה יעזור כדי להבטיח מדים חשיפה לחומצה.

הליך של פירובית לקלף

פנים פילינג עם חומצה פירובית מתבצעת עם תערובת המשלבת בשיעורים מסוימים לקטית ו פירובית תערובת (היחס יכול להיות 10:40, 20:30, 25:25). את 50% הנותרים מוקצים להוסיף רכיבים עזר – חומרים פעילים, ויטמינים, חומצות אחרות, וכו’.

הטכניקה יכולה להשתנות בהתאם בעיות מסוימות. לדוגמה, אם ישנם סימפטומים של הזדקנות או של פיגמנטציה מוגברת, זה הקשר של שוויון הפרופורציות של פעילים, חומצות, אם נדרש מניעה או טיפול של בעיה בעור או פריחה, ואז להחיל יחס של 40:10.

השלבים של מערכת הפעלה פירובית לקלף:

לפני ההליך, נבדק על תגובות אלרגיות. כמות קטנה של חומצה פירובית מוחל על בולט אזור של העור. אם להשתמש תערובת של תגובה שלילית (אדמומיות, נפיחות, וכו’.), ההליך בוטל. כחלופה לעתים קרובות הציע עדין שקדים מקולפים;לאחר הפנים, מחשוף הם טהרתי איפור, אבק, הפרשות העור. למטרה זו, פעיל טוניק ללא אלכוהול. אם אתה צריך פגישה בבית עם כזה למטרות אתה יכול להשתמש micellar מים;תערובת מוחל בקלות את האזורים הבעייתיים. בהתחשב הפעילות של המרכיבים העיקריים של הפתרון הוא שמר על העור למשך זמן ארוך יותר מ-15 דקות (וגם את הזמן המרבי משמש רק בשביל להיפטר של סימני ההזדקנות);כאשר נבחרו מספר דקות חלפו, פירובית הקשר יוסר העור עם ממיר מיוחד.תמונה — הגדר את ההליך

זה די לא נעים ההליך במהלך יישומה, אתה עלול להיתקל צריבה, גירוד ועוד לתחושות לא נעימות. אבל הם עוברים במהירות לאחר הסרת המסה. תגובה זו היא נורמלית, כי מולקולות חומצת לחדור עמוק לתוך העור, תורם שלה החלפה מלאה ופעילה התאוששות.

כמה שעות מאוחר יותר, לאחר פגישה פנים אדום, מעט מודלק. כדי להגן על רעננות העור שכבה על פני השטח של האפידרמיס כדי להחיל מרגיעה תרכובות כי הם גם אנטי-בקטריאלי מחסום.

עבור האפקט המקסימלי, הוא כמובן של ההליכים – בין 3 ל-5. המחיר הממוצע של מפגש אחד Enerpeel הרשות הפלסטינית (אינטרפול) – 40 דולר. אבל אם אתה קונה את ערכת פירובית הקליפה (לדוגמה, כריסטין או Martinex), אז זה יכול להיעשות הרבה יותר זול.

 

פוסט-פיל אכפת לי

ביום הראשון אתה צריך להיות מאוד זהיר – בשלב זה העור חשוף מיקרואורגניזמים שונים, אשר יכול לגרום לסיבוכים. אנחנו לא יכולים לתת את הפנים להתייבש, זה צריך להיות משומנים עם מזין או קרם לחות. ביום השני יתחיל שלב פעיל הסרת שכבות עור של תאים מתים וחולים רקמות. בכל מקרה לא כדאי לבוא לקחת את החספוס על שלהם – הם ייעלמו באופן טבעי ביום הרביעי.

סיבוכים אפשריים:

נפיחות. חומצה חדרה עמוק מדי לתוך רקמת קליפת היה עמוק. מומלץ לבקר קוסמטיקאית לקבלת ייעוץ אפשרי המלצות לטיפול;על האפידרמיס כתמים ופצעים. זה מרמז כי בימים הראשונים עבור אדם נגוע. צריך התערבות דחופה של רופא מומחה;תגובה נורמלית היא אדמומיות, חום נמוך וגרד בתוך האזורים שטופלו.