Homeעצות אופנהצבע הגבות — מה עדיף וידאו

צבע הגבות — מה עדיף וידאו

01ada1b81de4da846c6a54d0e01f23b7 - צבע הגבות — מה עדיף וידאו

אור הגבות היא בעיה אחד של הנערה השלישית, כי חיוור בצבע שערות הפנים הופך להיות חסרות הבעה, לא מעניין. אנו מציעים לך לשקול איזה סוג של צבע גבות וריסים, בסקירה תוכלו למצוא מותגים מפורסמים כגון אסטל התסרוקת, קונספט, IGORA BONACROM, Londa, אניגמה, Schwarzkopf, Ehko (enko), ועוד רבים אחרים, כמו גם ביקורות, עצות לשימוש.

סוגי צבע, איך לבחור את הצבע שלך

ישנם מספר קריטריונים לפיהם כדי להפיץ את הצבע עבור הגבות. צבע, קומפוזיציה ועמידות. צבע קוסמטיקה הם:

צבע שחור

  • על ריסים וגבות (ב לוח טוב, היא קשוחה מאוד יעיל, ברוב המקרים, רק להחליף את המסקרה, נראה טבעי על העיניים, נמשך זמן רב מספיק — RefectoCil עפעף & הגבה גוון דיליה);

בראון

  • (צבע טבעי, יש הרבה וריאציות של צבעים: אדום, חום בהיר, אדום נחושת הגבה, לדוגמה — מק בראו סט, Vis-a-Vis);

אור

  (זה מקצועי צבע המציא בלונדיניות, לעתים קרובות התבהרות לוח הצבעים עבור הגבות משמש לצביעת שיער כהה זקוק ברק — אמנות קו, אל רמו, פאנה).

01ada1b81de4da846c6a54d0e01f23b7 - צבע הגבות — מה עדיף וידאו

עמידות היא אחד הפרמטרים החשובים ביותר של בחירת צבע. בממוצע, הרכב לא נשטף מ שבוע עד חודש, במהלך תקופה זו השיער, או מאבד צבע (יומי רחצה, חשיפה לאווירה, וכו’.), או החלפה חלקית של שערות, לאחר מכן את הצבע אינו נראה כל כך בהיר.

השערות לא משתנים כל חודש, איך הריסים גדלים בממוצע מ ” מ בשבוע, גורם זה גם צריך להיחשב מעת לעת כדי לגעת את העיניים, אפילו אם הצבע לא לשטוף.

לקרוא את ההרכב של ה שימוש באמצעים, זה לא צריך להיות של עופרת או מתכות כבדות אחרות ומלח. להימנע קרנות עם אמוניה, ישרפו דרך העור והשיער. לא מקובל הנוכחות של sulfites או phosphites. מספיק מעורב חוות דעת על התרופות עם אלכוהול – זה לעתים קרובות ניתן לראות את התוכן של חומרים זולים, מצד אחד זה degreases את השטח ומבטיח חדירה עמוקה יותר, לעומת שיער יבש מאוד.

את האיכויות החיוביות של שימוש:

  מהר לשנות את הצבע של השיער;יצירת תמונות דרמטיות (ראה תמונה);קל לשימוש בבית.

הצד השלילי של החלת צבע:

אפילו באיכות גבוהה קוסמטיקה יכול לגרום אלרגיות;את חמצון רע האיכות של השיער;לעיתים קרובות דורש רגיל ציור, קשה מאוד לחזור אחורה מן התהליך הזה.

וידאו: צבעים טבעיים חינה על הגבות

סקירה של יופי מותגים

יש מגוון עצום של מותגי איפור, הציע לנו לנסות את המוצרים שלהם. על מנת להקל על בחירת המטרה הממצאים, יש לנו בשילוב חלק אותם לקבוצות לפי קריטריונים מסוימים. אנו מציעים לך לשקול כל אחד מהם בנפרד:

צבע היפואלרגני

  • – השאלה של אלרגיה חשוב מאוד עבור גבות, מכיוון שהם נמצאים בסמיכות ריריות עיניים, הכי בטוח מותגים: קונספט, השכיח, איגור, אסטל (אסטל מקצועי), ג ‘ ל Berrywell, Bellitas (תוצרת אנגליה), ארדל דורא לאש סנט קיט, ויזות;הרחב ביותר הבחירה של צבעים

בהירות הצבעים

  • הוא Londa (londacolor), פלרטטנית, rokolor, גרפיט, רק נראה, KAARAL קרם שיער צבען (קבוע), רבלון צבע משי, וולאה מקצועי (גרמני טוב צבע עבור צביעת ריסים וגבות);

הפחתת הסוכן

  • על ריסים וגבות עשיר בויטמינים ומינרלים, הכי יקר של כל הנ ” schwarzkopf, bonacrom, refectocil, REFECTO CIL (מעולה האוסטרי קוסמטיקה ללא אמוניה), Basler Balmain, Kapous מקצועי (גרמניה), מירדה דלוקס, Venita חינה (חינה על העיניים), טנא (הצבע עשוי בישראל), ואם חשוב, כמה זמן יש צבע, מומלץ לבחור

מתמיד

  אפשרויות גבה — הנאה רבה, סטודיו, לוריאל Refectocil, תלויה, שוויצרי O. נקוב, Hanne באנג קוסמטיקה, Senko.

e43615b2c521adb8faf9338dd221ec4b - צבע הגבות — מה עדיף וידאו

תמונות גבות לפני ואחרי צביעה

אם אתם מעוניינים בעלות נמוכה אפשרויות, אתה יכול לנסות podkashivatsya אפשרויות כגון Elitan, יוקרה, אולין, קוסמו, Kapus, Igro, לפלרטט, לעשות עיניים, בונהם, Brasler אחרים.

ההוראות על איך לצבוע גבות

אם ההליך מתבצע בבית, תוכל להעריך את ההוראות שלנו על ציור של הגבות.

לפני השימוש איפור על העיניים, כדי להיות בטוח כדי לבצע אלרגיה מבחן. בשביל זה לדלל את המתקן שלנו, כפי שצוין על האריזה, ולהחיל על הצד האחורי של המרפק, או מברשת, לעזוב לזמן מה. לאחר לשטוף. אם במהלך ההליך הייתה לי תחושה לא נעימה: צריבה, גירוד או פריחה, השימוש בסימן המסחרי זה לא רצוי.

כאשר הכל מוכן, ואנחנו החלטנו על המותג, אתה צריך לפעול על פי תכנית זו:

לנקות את האזור של איפור, מסירים את שומנים;סביב האזור המטופל למרוח את הקרם על הפנים, וזה רק בכיס (שלב זה הוא הכרחי על מנת לא לקלקל את העור עם אצטון, סורק את עודפי הצבע של התרופה), למרוח את השכבה בזהירות רבה כדי לא לגרום בטעות כתם הגבה;לערבב צבע, אתה צריך לפעול במהירות, לא מאפשר את זה כדי להתסיס, במיוחד אם זה מיידי, ברגע מומס הכל עד שהתערובת חלקה. למרוח על השערות בעזרת מברשות מיוחדות כדי להתחיל ציור על צמיחת שיער, השכבה הראשונה הוא מציע להחיל גם גפרור או קיסם שיניים, או לאחר מכן מברשת;לשמור על תקופה מסוימת של זמן, לשטוף עם מים חמים ללא כימיקלים לניקוי.

e65926961b93e278bfeebfe443a47c9c - צבע הגבות — מה עדיף וידאו

תמונות של תהליך צביעת הגבות.

הוא האמין כי בכל מקרה הצבע הוא מזיק את הגבות, לכן אנחנו מציעים אלטרנטיבה, באופן טבעי כדי להכהות שיער גוון אפור אנטימון. זה מאוד פופולרי תרופה עממית שהוא לא צריך את הפרופורציות, רק קניתי אותו ולמרוח. השיטה הפופולרית של ציור גבות:

  אתה צריך כלי מיוחד, כדי לקנות ממנו;כאשר לובש עדשות מגע לפני הניתוח, כדי להסיר אותם;אנטימון אופציה שלך יומי, איפור, אבל לא קבוע ציור;התוצאה דומה הגבה אחרי באיכות גבוהה מאוד טבעי, איפור קבוע, הוא כלי משמש לעתים קרובות על ידי המזרחי יפיפיות כדי להדגיש את הדרמה של התמונה או ליצור הערבית איפור;האבקה הוא היפואלרגני וטבעי לחלוטין מרכיבים עוזר לרפא את הריסים אחרי סיומות עפעף.

די מעניין דרך צביעה עם חינה. מעורב הרצוי יחסי של חינה כמו תה שחור וקפה, לאחר דייסה מוחל על האזור של הגבות, נשאר על 20-30 דקות, לשטוף. אל תשכח להחיל את השמנת. זו הדרך של אפל שערות, אם אתה רוצה להירגע, ואז לערבב את האבקה עם חמוציות מיץ לימון. אנו ממליצים במקרה השני הם השקופה אומר.

גם בהיסוס מציע רק כדי לצבוע את הגבות עם עיפרון. העובדה היא כי גם גוונים כהים יכולים לזרוק מראה על 10 שנים, קל מאוד, במיוחד אם צבע טיפוס קר, כדי להפוך מרהיב נשים רגיל, לדוגמה, הגיעה ליידי גאגא.

עצה הקוסמטיקאיות

כפי שאמרנו, התוצאה נמשך כ-14 ימים, אבל אתה צריך לשקול את דרך החיים בשימוש קוסמטי מצב השערות. על גבות עבותות, את ההשפעה של צבע טרי יהיה מורגש שבוע לאחר מכן הוא יתחיל לברוח, אבל על שיער פגום (כמו הראש), את הצבע של הצבע עלול לא לשטוף במשך עוד שלושה שבועות, במיוחד אם הם לא לשפשף חזק סבון.

864d6f354a0df9dbebfca32a47d9006e - צבע הגבות — מה עדיף וידאו

תמונות — לוח של הצבעים הפופולריים

רצוי טיפול מיוחד:

נסה ככל האפשר כדי להשרות אותם, במיוחד מים חמים;לשקול את הצבע של השיער, גבות, בלונדיני כהה עם חוטים מעל העיניים לפחות מצחיק, אוהב ברונטיות עם אור; לאחר הציור, אתה צריך לשטוף את הפנים כדי ליצור את האפקט הטבעי;כדי להיות בטוח כדי לקרוא את מה היצרן המצוין על האריזה, אחרת אתה עלול לשרוף את השיער או להיפך, “nethergate”.תכופות צביעה, מעת לעת, לעשות מסכה עם שמן קיק על הגבות על מנת לחזק את השורשים.