Homeעצות אופנהצעד-אחר-צעד מדריך איך לצבוע גבות

צעד-אחר-צעד מדריך איך לצבוע גבות

2816219d04e6ddcf9f138de275c1200e - צעד-אחר-צעד מדריך איך לצבוע גבות

ברור ורגיל, תכונות, צבעים בהירים – כל זה עוזר להדגיש את היופי הטבעי, להדגיש יתרונות מסוימים ולמזער את החסרונות. לדעת איך לצייר את הגבות, צבע, צלליות או עיפרון, יכול בקלות להיות צעירה בכמה שנים, כדי להדגיש את ההבעה של העיניים.

איך לצייר עם עיפרון

עכשיו בנות תשומת לב רבה הגבות. קודם המגמה היה למרוט אותם חוטים דקים, אבל בעיקר עכשיו הם חייבים להיות רחב ועבה. לא כל הטבע העניק היפה הזה, המושך את העין תכונה של פניו, כמה בנות יש בלונדיני או בסדר שערות כי צריך קבוע צל. אתה יכול להשתמש צבע, עיפרון, צללית, מסקרה ואפילו שפתון. כדי להבין טוב יותר לצבוע את הגבות, אתה צריך לנסות את כל שלוש אפשרויות, שתואר במאמר.

2816219d04e6ddcf9f138de275c1200e - צעד-אחר-צעד מדריך איך לצבוע גבות

הילדה מציירת את הגבות

לפני הציור את החלק הזה של הפנים להשתמש אך ורק בעיפרון, ובמהלך הלך כל כלי של זה סוג: קווי המתאר על השפתיים, עיניים ועוד. עכשיו יש עפרונות מיוחדים תוכנן באופן בלעדי עבור הגבות. השוני ביניהם טמון צבעים ורכות. הם הרבה יותר קלים לשימוש, כמו הסטרוקס ליפול באטיות ובאופן טבעי.

לפני שאתה צובע את הגבות שלך, אתה צריך לבחור גוון של כסף. ברונטיות, חומות כאן היה יותר מזל מאשר בלונדיניות ו-ראס, כמו במקרה של נבחרת שגוי צבע, אתה יכול מעט כתם צבע לקבל את הגוון הרצוי. אבל אם יש לך אור הגבות, אתה צריך לזכור על כמה כללים:

באופן אידיאלי, את גוון העיפרון צריך להיות גוון בהיר יותר, שיער (מן הכהה בנות) כהה יותר בלונדיני. כמו עם איפור, לבחור את הלא טווח, אתה יכול לשים את עצמך כמה שנים;באופן טבעי להסתכל רק גוונים של חום דומה (תלוי בצבע סוג). כמובן, עכשיו זה אפילו אופנתי לעשות איפור קבוע, אבל זה רק לעתים רחוקות נראה טבעי, כאשר נמוגה הופך אפרפר, ברור מצביע על המלאכותיות של הגבות;יפה לצבוע את עפרון הגבות, אתה צריך לעשות כמה שבצים קטנים מאשר אחד מוצק השיער קו אחד דק (אם יש צורך) על העור.

d17c5638aefb5d607543931baa58c712 - צעד-אחר-צעד מדריך איך לצבוע גבות

צייר את עפרון הגבות

בנוסף, ראשית אתה צריך למרוט תוספת שערות או לחתוך אותם. אחרת, הם יפעלו מחוץ צייר את קווי המתאר לשבור שורות.

הוראות כיצד לצייר את עפרון הגבות:

הגבה המסרק, למרוט לקצץ;אחרי זה, אחד צריך לבחור את הטופס, זה חלק חשוב מאוד של העבודה. לכופף הבית הוא תכליתי, העיקר – לא לעשות את זה גדול מדי. בשביל זה אתה צריך לשקול את הגודל והצורה של העיניים, הפנים שלה. החלק העליון של הבית צריך להיות השלישי של המאה ה;עכשיו אנחנו צריכים לעשות כמה מבחן משיכות בסמוך לעיקול – זה יעזור לך לבחור את עוצמת לחץ כדי לאשר את הבחירה של צבע. אחרי בקלות להחיל הגבות מן הפינה החיצונית פנימה;להיות זהיר, כי הזנב גדל בהדרגה דק – זה נראה הכי טבעי;אם את הגבות, לא רק אור, אלא גם דק, העיפרון צריך להיות מוחל על העור. צבוע תחומי העליון בלבד – אם אתה עושה את הקו מלמטה, את טיפות עיניים, ראייה להיות עייף;אחרי בעדינות את תערובת ומילוי במידת הצורך לקצץ אותם.

276f08b2135cb45c080c239810732e44 - צעד-אחר-צעד מדריך איך לצבוע גבות

ציור עיפרון

זוהי דרך נוחה מאוד. זה קל להם ללמוד איך לעשות את האיפור ואת זה הוא הזול ביותר של כל. בנוסף, העיפרון יכול לצייר את הגבות שלך כל יום מבלי לפגוע שערות. במקום עיפרון לעתים קרובות נערות להשתמש מסקרה. אבל אפשרות זו מתאימה רק אם אתה צריך גוון מעט כהה, אבל האור בנפרד לצבוע שערות יהיה גלוי.

איך לעבוד עם צללים

עכשיו רבים הקוסמטיקאיות שימוש מיוחד גוונים המתאימים לציור חלקים שונים של הפנים. צללים ניתן לצבוע את הגבות לבד בבית, אפילו בלי שום ניסיון או כישורים מיוחדים. יתרון עיפרון טכניקה – הקלות שיטה, החיסרון הוא העלות הגבוהה ואת אובדן מהיר של צבע.

צעד אחר צעד איך לצבוע את הגבות עם צללית:

כפי שהיית עושה עם עיפרון, אתה צריך להכין את הבסיס כדי podsypat לקצץ את הגבות;אתה צריך לקחת את מברשת, מברשת גבות. מברשת לצייר את קווי המתאר, מברשת צריך ליישם את הצל;מברשת צריך לצבוע את השורה התחתונה הצמיחה של הגבות הזנב. קוקו לצייר היטב אחד חד לזוז, הוא יכול לכופף;לאחר מוצלים בקלילות הצללים של המרכז של צמיחת השיער;הוא גם חוזר על עצמו, את השורה העליונה צמיחה;הערה שריטה. בהתאם את צורת הפנים, אתה יכול להפוך את הקו בדיוק, עיגול פינה או לחדד את זה;אם הם הדגישו עם גבות עבותות, אתה צריך מכחול כדי לצייר באמצע כמה פעמים אם זה בסדר, אז פשוט שווה להפיץ את הצבע;מברשת תערובת הצל, לסרק את השיער.

כדי להפוך מקצוען, תראה, השורה התחתונה היא להחיל מעט קונסילר או קרן אור וצל – זה עוזר להדגיש את הניגודיות. כדי ללמוד איך לעשות את זה הכי קל נוזלי צללים, אבל אבקה. על טבעיות, אתה יכול להוסיף כמה נגיעות תחת את הריסים על העפעף העליון.

4957a12f7d7522a103ace36616ad3e3b - צעד-אחר-צעד מדריך איך לצבוע גבות

הצל על הגבות

כמה סודות הצללים נח יותר:

לפני צבוע עם אבקת צבע, את שערות צריכים לעשות שעווה – הוא יהיה אמין ועמיד בסיס;לאחר היישום, למחוק את האזור עם מגבת נייר – זה יהיה להסיר את השכבה העליונה, אשר כאשר שחוקים תתפורר תחת העיניים;הר התוצאה היא ג ‘ ל שקוף. אפשרויות טובות יש Maksfaktor, מייבלין ואוולין.

איך לצבוע עם צבע

הכי טבעי צילום לקבל אם אתה לצבוע את הגבות בצבע, חינה או בסמה. שיטה זו מתאימה אם אתה צריך לגעת עד בלונד, אדום או אפור הגבות, כי זה עוזר לתת להם בהיר, רווי צבע. היתרון העיקרי של אפשרות זו הוא משך הזמן – מינימום של שבועיים, אנו יכולים לשכוח את המגע של שערות.

איך לצבוע טבעי הגבה צבע:

לפני שתתחיל, אתה צריך למשוח את העור סביב גבה שמן, קרם וזלין או שפתון – אז הצבע יהיה לא ללכת על האפידרמיס;שימוש בציור של כלים מיוחדים. מאוד פופולרי מותג rokolor ואסטל (אסטל). בכל מקרה, לא לשימוש על הגבות צבע שיער – זה יכול לגרום תגובות אלרגיות. אם אתה מערבב את חינה ואת בסמה, שימושי פרופורציות רגיל צביעה, הם יכולים לשמש כדי לקבל כל צבע: אדום, חום שוקולד, שחור. עדיף לבחור את הצבע הנכון, אחרת, ואז לצבוע מחדש לא עובד (צריך לחכות עד כביסה);בעת החלת צבע תוך שימוש באותה הטכניקה כמו עם הצללים. הראשון לצייר את קווי המתאר, אחרי זה הוא מלא צבע. עבודה עם המראה הגדולה להסתכל על הגבות, אם יש צורך, לתקן אפילו הקטן ביותר פערים;נשים רבות מעוניינות, אם זה אפשרי צבע לצבוע את הגבות במהלך ההריון. המומחים לא ממליצים, כי בתקופה זו, ההסתברות של דחייה של רכיבים כימיים של צבע. יכול ללכת התגובה: את הפנים להאדים, יגדלו או פריחה. לכן, נשים בהריון טוב יותר, או כדי להשתמש בעיפרון וצללים, או לעבוד עם חינה;את זמן החשיפה תלוי את המותג ואת הצבע של צבע. לרוב לשטוף שערות אחרי חצי שעה. אל תדאג, אם הגוון נראה כהה מדי – זה ייעלם אחרי כמה כביסות.

daf387854c951d85f955b082edb0919b - צעד-אחר-צעד מדריך איך לצבוע גבות

צבע על הגבות

את הציור הראשון הוא טוב יותר לבלות בסלון אז אתה תהיה מסוגל לראות את השיטות ואת האמצעים שבהם עובדים אנשי מקצוע. על כל בראו מוגדר בנפרד, כמה פעמים הם צריכים לצייר. זה תלוי במבנה של השיער, הצבע המקורי שלה. בלונדיניות ההליך חייב להיות חוזר ונשנה כמעט כל שבועיים, בעוד ברונטית מספיק כדי לקבל אחת לחודש.