Homeעצות אופנהקבוע איפור — כמה זמן migracyjny קעקוע

קבוע איפור — כמה זמן migracyjny קעקוע

f519748784ba8b54371031d1e0690782 - קבוע איפור — כמה זמן migracyjny קעקוע

בחורה בלי איפור פשוט לא יוצא, זה נותן הרבה צרות, במיוחד בבוקר. אנו מציעים לך לשקול איך migracyjny קבוע איפור לעיניים, איפור קבוע שפתיים מחירים על הליכים ואת ההשלכות האפשריות.

היסודות של איפור קבוע

קבוע איפור קוסמטי קעקוע, אשר יכול ליצור אפקט של ריסים עבה, חזותית להגדיל את העיניים, נותן את המראה של עומק ומסתורין. הפעלה פועל כרגיל קעקוע ההליך, עם עזרה של מכונות, אשר לחדור מתחת לשכבה העליונה של העור, ממלא את העור בצבע מסוים. מרגיש בדיוק אותו הדבר כמו במהלך קעקוע, אז זה הוא לעתים קרובות קבוע מבוצע תחת הרדמה. חשוב! בצורה משכנעת להזהיר את הקוראים לעשות את זה בבית כדי לבצע את הטיפול. זה דבר מסוכן, במיוחד על העיניים.

f519748784ba8b54371031d1e0690782 - קבוע איפור — כמה זמן migracyjny קעקוע

מכוניות קטנות, רדיאלי מכשיר, אשר בעדינות ובאופן שווה מסתירה את העור. יותר יקר ויותר טכניקה מקצועית, מהר יותר זה יהיה סוף טוב יותר. התוצאה תהיה, אז נסה לא לקמץ בעת בחירת מכון או מרפאה. צבע hypoallegenic, תוצרת גרמניה, איטליה, אנגליה.

לפני האיפור, הרופא צריך לבדוק את העור על התפיסה של צבע גוף, פירסינג. תלוי איפה הקעקוע, את אזור הבדיקה עשויות להשתנות. לרוב זה הקצה החיצוני של הגבות, פינה של השפתיים.

להיות בטוח כדי לשאול את הקוסם כמה זמן איפור קבוע, זה צריך להיות לציין כי טכניקה עם צלליות לעיניים, יכול לענג את בעלי מ-6 עד 9 חודשים בהתאם אכפת לי. מה הן היתרונות של השיטה:

לא צריך בבוקר כדי “לצייר אדם”;זה יכול להיות יקר כדי ליצור או מזרחי עין החתול, ליפ ג ‘ ולי, אמנם לא להזדקק לניתוח פלסטי;יש כמות גדולה של זמן פנוי, אתה יכול להישאר תמיד יפה – אל תפחד לבכות, להתרחץ, מפזרים עם מים, נתפס בגשם ולשחק בשלג;השפעה גדולה איפור-עירום: ציוד הסביבה צללים, לעתים קרובות הקעקוע הוא כמעט בלתי נראה, תמיד נראה מאוד עדין.

וידאו: שיטות עבודה מומלצות עבור קבוע איפור העפעפיים

איך לעשות איפור קבוע

העור חודר מחט דקה זה מזין את העור מוכן פיגמנט (לרוב ה “עיניים-n-שפתיים”, גרמניה). הכל נעשה מהר מאוד, כי הרופא צריך לסיים את הפגישה לפני הגידול טיפול אזורי, או פשוט לא ראיתי migracyjnej עובר.

את היסודות של ההליך הוא סטריליזציה והיגיינה, זו עוד סיבה איפור קבוע הוא לא עושה בבית. המחט משמש, רק חדש, כדי להיות בטוח כדי לבדוק את זה. עם הפנים להסיר את כל האיפור, לנגב אותו עם שומנים קרם או קצף, בלי אלכוהול, ואז לכסות עם חומר חיטוי.

אם יש לך תגובות אלרגיות או סף כאב נמוך – עליך להודיע על כך לרופא לפני הישיבה, ואז הוא יהיה מסוגל לתת לך אפידורל. את הטיפול מבוצע תחת הרדמה מקומית, אבל על ידי תיאום מראש, אתה יכול לעשות את איפור קבוע לעיניים תחת הרדמה כללית (המחיר הוא מעט גבוה יותר).

58e9857384afd4689c607fd1661ab6db - קבוע איפור — כמה זמן migracyjny קעקוע

תמונות של עיניים לפני ואחרי איפור קבוע

הצבעים נבחרו יחד עם מאפרת או קוסמטיקאית. אנחנו ממליצים לא לעשות חזק המחשיך, אז כבד מאוד הדרך. כדאי להזמין איפור קבוע חץ לעין, זה כמו גדול בשעות היום והערב או חתונה. הצבע צריך להתאים את הצל של הריסים, רק בלונדיניות מותר חום, שוקולד, כהה או נחושת.

העפעף היא מורדמת, ואז בקלות למשוך לראות את כל הפערים. מעורפל נתחיל עם הפינה הפנימית של העין, נע באיטיות החוצה. אני חייב לומר כי את עור העפעף רגיש מאוד, והפגישה לא יעבור ללא כאבים לחלוטין, עלולה להיות מורגשת אור עקצוץ או גירוד.

לאחר שהרופא בקפידה נראה בעין עודף טיפות של צבע ולבדוק את העבודה. כל התהליך של איפור עיניים, גבות אורכת בין 40 דקות לשעה. נוספות לאזור הטיפול מוחל Panthenol כדי לקדם את הריפוי.

התוצאות

כל הפרעה בגוף אינו עובר מבלי משים. צריך לדעת הכל על ההשפעות התוויות נגד. מיד לאחר קעקוע אתה יכול ללכת הביתה, העור הוא עדיין תחת הרדמה, וחמור אדמומיות לא, אבל אחרי כמה שעות, עלולה להופיע נפיחות, גירוד קשה. בדקו את השולחן שלנו כמה שיותר מהר לרפא את העור לאחר קבוע איפור העיניים:

Symptomic כדי להסיר את אי הנוחות

גירוד
להחיל על העור קירור אומר “Panthenol”, “Bepanten”, או לכל אנטיביוטיקה שנכתב אחרי קעקועים. יכול לנסות את קרם הרדמה אור ‘מניעת ביצוע נתונים’.

אדמומיות בעיניים, ריריות
להרתיח כפית קמומיל ומרווה, מסננים דרך גזה ולאסוף על הספוג, להחיל כותנה כרית לעיניים והוא שכב לנוח. לאחר 10 דקות, להסיר, אמור להיות קל יותר. חשוב: השתמש רק מים מורתחים.

דלקת הופיע שעורה, דלקת הלחמית
לטפטף טיפות עיניים “TOPEX”, למשוח את הפינות של משחה oxolinic, לא לצאת החוצה, במיוחד בעונה הקרה.

לפורום של רופאי עור המליץ לא להשתמש צללית כדי ריפוי מלא, מקצועי איפור קבוע “מתיישב” בתוך שבועיים (אם ניתן טיפול נאות).

15aa300f3fc7af0a552275fbe106cba1 - קבוע איפור — כמה זמן migracyjny קעקוע

בתמונה — אפקטים איפור

עכשיו תסתכל על התוויות נגד:

קעקוע הוא לא מבוצע במהלך הריון;מחלות של העין;מחלות הדם (את כל הסוגים של הפטיטיס, המסכן קרישה, וכו’.); זה מסוכן מאוד עבור חולי סוכרת, קשישים;אי סבילות בודדים של צבע Energetikov.

האחריות של הורים בעת ביצוע קעקוע

7f33664d98eec57c18434cc8c100ac43 - קבוע איפור — כמה זמן migracyjny קעקוע

תמונות אפשרויות היורה

מעטים יודעים, אבל זה הליך משלו תקנים ספציפיים. הרופא מחויב אתה יכול להכיר אותם, כי ישירה להבטיח לא רק מובטחת הצלחה, אבל אם את הנוצה או את כל האיפור באופן כללי לא מתאים לך – חינם תיקון. אנו מציעים לך לקרוא את העיקריים שבהם:

הרופא מלא משפטיים ופיננסיים אחריות על מצבו של החולה במהלך הניתוח, הבחירה של הפרט פורמולה היפואלרגנית צבע הרדמה;מניעת קונפליקט;רופא מאפשרת למטופל לראות עם כל האישורים ומסמכים אחרים, המעידים על הניסיון של המאסטר;הרופא מחויב לתקן את כל שגיאות איפור שאינם כלולים בתקן איכות (לכל סוג, כללים אלה שונים).

חשוב! לפני ההליך טוב מאוד לשקול את כל היתרונות והחסרונות, לקרוא ביקורות, להציג את התמונות להסיר קבוע איפור הוא הרבה יותר יקר יותר וכואב יותר מאשר המטרה.