Homeתסרוקותקבוע מיישר שיער של goldwell ומותגים אחרים — כמה עולה

קבוע מיישר שיער של goldwell ומותגים אחרים — כמה עולה

2702075f2a2706d1b3b9605f603a0a03 - קבוע מיישר שיער של goldwell ומותגים אחרים — כמה עולה

רוב הנשים חלום על ישר לגמרי מנעולים כל הזמן, אבל כדי להשיג את זה לא כל כך קל כמו שזה נראה. אנחנו אגיד לך מה זה, קבע שיער מיישר, מחיר, חוות דעת על איך לעשות את זה בבית.

סוגי קבוע יישור

העיקרון של שיער לצמיתות יישור ולאחר החלקה דומים מאוד גדילי מוחל מיוחד הרכב, אשר מכיל כמה אלקלי. זה הכימי חודר לתוך השיער ואת המבנה שלו משתנה כמעט לחלוטין מבפנים. התוצאה היא חדשה לגמרי, סוג של שיער. ישנם מספר סוגים של כיסוי כזה:

    קשה אלקלי (עבור שיער מאד מתולתל במאי אפרו-אמריקאי סוג);עם ממוצע איזון חומצה;רך.

קשה בורית הוא לא בטוח כל כך. שלו פולטים תרכובות מסוכן מאוד הגז מימן גופרי, זה הוא לעתים קרובות את המאהב של הליך זה אולי כאבי ראש וסחרחורות, שלא לדבר כוויות חמורות של הראש, אשר להתרחש גם תוך שיתוף פעולה עם מעצבי שיער לא מקצועיים.

2702075f2a2706d1b3b9605f603a0a03 - קבוע מיישר שיער של goldwell ומותגים אחרים — כמה עולה

אלקליין מאוזנת סוג בעיקר יש לו רחב היקף. התלתלים וגם לסלסול, דאב, ולהקנות את הכמות הרצויה. המרכיב הפעיל העיקרי הוא glyceryl מונונוקלאוזיס זיהומי מיוחד חומצה, אשר גורם לשיער נזק. על ידי עצמו, סמים זה לא עובד, אבל רק אחרי התאימות שלו עם activator, אשר נמכר יחד עם gliceria. אבל זה חובה בחבילה נפרדת.

איך להשתמש בו בבית נתאר להלן. שיטה זו של מתיחת זהה עמידות, בגרסה זו של התסרוקת מושפע מאד גשמים, מים מלוחים ואפילו הרוח. בנוסף, על שבועיים, כמו במקרה הקודם, יהיה לך להמשיך ריח ספציפי של “צמר רטוב”, אשר לא מוצגת אפילו חומץ ורוזמרין מים.

רך סמים: עדין אלקליין פתרון מאוד מדולדל תלתלים. למעשה, trichologists ממליץ לך לסדר שבירות גדילי, אבל אם אתה באמת צריך משתמשת במערכת לדלל אלקלי, אשר נחה עוד קצת על התלתלים מאשר שני המפורטים לעיל. אבל יש חסרונות, של אלקלי בהרכב קצת, אבל כמות לא מבוטלת של אלמנטים כימיים אחרים. הם יכולים להיות אלרגיות, פריחות וכוויות. תרופה זו דומה מאוד קרטין ברזילאי מיישר והרחבות גלי תלתלים COCOCHOCO.

זה בגלל זה, אלא השפעה חמורה הרבה בנות מפחדים לנקוט את הליך קוסמטי. היתרונות של כימיה:

    לחסוך זמן על יצירת תסרוקות;תספורות נראה טוב יותר (למשל, בוב או מפל);ברוב המקרים, זה אפשרי לחיות חיים נורמלים ללא פחד של ערפל, גשם ושאר תנאי מזג האוויר.

לפני כן, כדי להיות בטוח כדי לקרוא חוות דעת על הקבוע מיישר מסוים סלון יופי, כמעט הכל תלוי בכישורים של מאסטר. רק רופא מומחה יוכל למצוא פתרון על השערות שלך.
וידאו: מאסטר-קלאס קבוע יישור

ההוראות על איך לעשות את יישור עצמי

בתור התחלה אנחנו רוצים להראות לכם, כמה הוא קבוע כימי שיער מיישר בערים של רוסיה ובחו ” ל, לשקול את הדברים הבאים ידועים מערכת: ישר & Shine ידי Goldwell, Schwarzkopf גלאט, wellastrate, אסטל מקצועי, LAKME קיי ישר, לוריאל X-Tenso, פול מיטשל ו-סאלם.
כפי שאתה יכול לראות, את המחיר של חומר כימי קבוע מיישר, ו biopiraterie או ביו-למינציה של השיער, משתנה במידה ניכרת בערים גדולות, למשל במינסק סנט פטרסבורג – העלות של טיפולים עם קוסמטיקה Schwarzkopf, לוריאל או אסטל מקצועי — 8000 רובל, אבל גומל זה יעלה אלפי 6.

ניתן לבצע את ההליך בבית רק לאחר שסיים מערכת. או לקנות וחנויות מתמחות או בסלונים. יש גם כמה אנשים לרכוש קרנות, אשר מבוצע לאחר חצי קבוע מיישר קורסים והשתלמויות, על פי השמועות, אז הם זולים יותר.

כי קבוע על שיער מלוכלך, ולכן הם הרבה פחות פגומה. כל סדרה תהיה מלווה את ההוראה, לדוגמה, אם התמונה של התרופה אומר 1+1, זה אומר שיש צורך לדלל עם מים בשיעורים שווים. עכשיו למרוח את שיתקבל על הראש. עמידה כמות מסוימת של זמן. בהתאם לסוג שלהם, מרווח זמן זה יכול להשתנות במידה ניכרת, למשל, פעם טקסט מודגש (צבוע גם נופלים תחת קטגוריה זו) שיער – עד 40 דקות, עם בריא, אתה יכול לשבת במשך שעה, הכל תלוי בהרכב.

1f7f5bb2d4016bdf9fadd2749b98af8e - קבוע מיישר שיער של goldwell ומותגים אחרים — כמה עולה

צילום — יישור הפעולות הבאות

לאחר מכן לשטוף את התערובת ולהחיל את המנעול. שוב, לא כל כלי צריך להיות לשטוף. את זמן החשיפה הבריח מיישרי זרם – 20 דקות. עכשיו ביסודיות לשטוף את הראש בזמן ייבוש למשוך שלנו צמות. ברגע חוטים מסודרים, והראש הוא יבש, אנו רואים את התוצאות. אם תיישר את הגדילים לא בסלונים, אבל בבית, זה אפשרי אפקט שנמשך שלושה עד שישה חודשים.

דרך פשוטה אתה יכול הביתה זול לעשות את זה אפילו ארוך מתולתל תלתלים חלקה לחלוטין. התהליך כולו לוקח שעתיים.

חסרונות

כימי מושך תלתלים הוא וריאציה גם יחסית זול ומהיר כדי לשנות את המראה, לפני ואחרי התמונות מדברות בעד עצמן. לבקר את הנשים בפורום, ולקרוא את הביקורות אם אתה מחליט קבוע יישור של שיער. כל הליך קוסמטי יש התוויות נגד:

    אתה לא יכול למשוך בכבדות מולבן מנעולים אלה הכריעו את ההשפעה של clarifiers שבועיים לפני תיקון קבוע;רע כדי להפוך את בהריון, מניקה, זה יכול להיות השלכות החל בכוויות וכלה אלרגיה;

חשוב: pre-תן יהיה להתייעץ אתה מעצב או מאסטר הספר, ההליך הוא לא זול, וחלק שיער הם לא עבור כולם להתמודד.