Homeעצות אופנהקעקועי חינה על הידיים ועל הגוף — איך להכין בבית

קעקועי חינה על הידיים ועל הגוף — איך להכין בבית

c1b942b5af6713b5883445d17eb43a8b - קעקועי חינה על הידיים ועל הגוף — איך להכין בבית

כל בחורה עמוק בפנים רוצה לקשט את הגוף דפוס מעניין, אבל עבור רבים “נצח” קעקוע זה צעד גדול מדי. אנו מציעים לך לשקול איך לעשות קעקועים זמניים עם חינה, יספק מעניין שבלונות עבור בנות, נדבר על העיקרון של יישום, כמה זמן יש צבע אבקה עלות.

חינה או חינה הוא עתיק מאוד אמנות קישוט הגוף של נשים. זה היה בשימוש במצרים העתיקה, הודו, פרס ואפילו כמה הסלאבית העמים. טכניקה זו מאפשרת לך להשאיר אלגנטי ויפה סימנים על הגוף, רגל, יד, וכו’., אבל הכי חשוב, לא לנצח, כי הצבע מיושם בדיוק לפני השטח של העור, לא מתחת לזה.

רוב bottomrule חינה, בסמה או ציורים עם תערובת של חומרים אלה יכולים להיות ראו על הידיים (כפות ידיים, פרקי כף היד), רגליים (רגליים), ביקיני (ארוטי biotatu), גב, עכוז. הכי נואש נציגים של החצי היפה של האנושות גם לצייר צורות על הצוואר, החזה, מעוטר בכתובות כתף מרכזי או הירך.

c1b942b5af6713b5883445d17eb43a8b - קעקועי חינה על הידיים ועל הגוף — איך להכין בבית

בטיחות ובריאות

רוב האנשים ביקור מכוני יופי מציעים קעקוע שירותים עם חינה ובסם, חושש אפשרית של אלרגיה. אני חייב לומר כי קעקועים בסמה ו חינה הוא תמים ביותר תמונות זה יכול להיות מיושם רק את הגוף. הם מורכבים לגמרי של חומרים טבעיים, אשר נבדלים היפואלרגני איכויות. הסיכון הוא ממוזער. בנוסף, רבים טוענים כי לאחר צביעת שיער ו חינה בגוף, מאיץ את התהליך של התחדשות, טכנולוגיה זו גם מאפשרת להתייחס פסוריאזיס, התקרחות, ומחלות אחרות.

422c16ad97a220fae50b6797a81a6340 - קעקועי חינה על הידיים ועל הגוף — איך להכין בבית

הדבר היחיד שיכול להיות התראה, לפעמים בבלבול הם קוסמטיים, שמנים, זה יכול להיות תפוז, לימון, אשכולית, וכו’. הם משמשים כדי להפוך את שובל אחרי חינה כהה יותר ויותר מנוגדים. אם אתה משתמש באיכות ירודה, שמן מדולל, או יש לך יתר על המידה, אתה יכול לקבל שרפו. אבל ברוב המקרים, ביקורות מעודדים.

טכנולוגיה זו משמשת עבור “קעקוע” מבוגרים לקישוט של ילדים.

הצבע הוא טבעי, שימושי עבור העור, בכל גיל, בנוסף, הציורים האלה נראה ממש יפה ומסוגננת (במיוחד אם סגנון אתני נתמך עם אביזרים המתאימים איפור).

יתרונות וחסרונות:

העור הופך רענן, חיתוך, כלי זה הוא לפעמים הוסיף מזין מסכות, פילינג;זה יכול להיות מיושם על כל נקודה של הגוף, הם בהחלט לא מסוכנת;לא כואב, אפילו נעים, מאז הטכניקה של החלת חינה יכול להחליף את חוש המישוש עיסוי, כדי להירגע אחרי יום קשה, כדי לעורר בנות חושניות;החיסרון העיקרי הוא כי התמונה היא מאוד במהירות נשטף. אומר את זה הוא מחזיק מ 5 ימים עד שבועיים, זה לא לגמרי נכון, אם אדם לעתים קרובות גב (לדוגמה, ביקור בבריכה או צף על הים), את הקעקוע יהיה לחיות לא יותר מ 2 ימים. לא הפרת התקינות של העור, יתר על כן, הטיפול של מחלות מסוימות;לא להשאיר מאחור דביק עקבות כמו מדבקות;רק לעשות בעצמך, אם יש לך סיים את הקורסים של בית הספר לאמנות, אז ציור חינה על הגוף הוא לא בעיה.

וידאו: כיצד לבצע קעקועים זמניים על הידיים עם חינה

תעשה לעצמך קעקוע על המדרגות

קרא עוד תראה איך לעשות קעקוע חינה בבית, לבחור מתכון, לשרטט, וכן לשקול את הקישוטים. חשוב: אם אתה לא בטוח ביכולות שלהם, זה הכי טוב כדי לבקש עזרה מן האדם שיודע איך לצייר או להתאמן על בולט אזורי הגוף, בכל מקרה, את האיתור של חינה לזמן מה את “לקשט”.

3ccfcd2c172e5465c8006147c0746bfc - קעקועי חינה על הידיים ועל הגוף — איך להכין בבית

צילום — שבלונות דפוסי קעקוע

ראשית אתה צריך להחליט על הסגנון של התמונה. יש כמה אפשרויות:

    • בעלי חיים נושאים – אלה הם ציורים של בעלי חיים, ציפורים, חרקים, עשה עם אור קווים, עיגולים;

540be5117404ba68e1dbddd764728704 - קעקועי חינה על הידיים ועל הגוף — איך להכין בבית

    • צילום — שבלונות dragonoversnake הוא הנפוץ ביותר כיוון פופולרי ההודי יפהפיות;לבן הציור הוא סגנון מיוחד, זה נקרא חסר צבע בגלל חוסר צבעים;

346150be85a17e7f7b3cd18a236dfb7e - קעקועי חינה על הידיים ועל הגוף — איך להכין בבית

    • תמונות ציור לבן nouzote ציורים של הילדים עם פאייטים – תמונות קטנות;נשי אינטימי קעקועים שונות – פרפרים, ציפורים, וכו’.

997966404b1016a844298f18c660761b - קעקועי חינה על הידיים ועל הגוף — איך להכין בבית

    תמונה סטנסיל פרפרים

אנו מציעים לכם מבחר של תמונות, יפה תבניות ומוכן ההודי סקיצות, אשר קעקוע חינה בבית. זוכר, את המשמעות של הקעקועים לא יהיה אותו הדבר כמו שאתה בא עם עצמך.

לעשות קעקוע חינה , אנחנו צריכים:

אבקת חינה (כף אחת לקשט את ידיהם של שישה אנשים)כמה כפות גדושות מאוד של תה חזק או kopeva לימון או limititation או סגסוגת פלדה locateregistry, זכוכית או עץ ערבוב מיכל.

2fd200ff299c4e2355ef069b7ea71afd - קעקועי חינה על הידיים ועל הגוף — איך להכין בבית

תמונות קעקוע על הגב

הכלל בעת ערבוב חינה: יותר חומצה, כהה יותר את התערובת. אם הדבק לא היה מספיק במקום חשוך, אתה רק צריך לדלל אותו יותר מיץ הדרים, כלומר שחור קעקוע אינה מעידה על תוספי יותר בסמה או קפה (ולא, זה ייתן תוספת “korichnevato”).

הוראות צעד אחר צעד:

    להשתמש מסננת כדי לנפות את אבקת חינה בקערה, מסננים את המיץ של לימון אחד או לימון לתוך הקערה עם אבקה, אתה צריך לערבב את התערובת עד הומוגניות להדביק, להוסיף מאוד חמה קפה או תה חזק כדי להפוך את התערובת קצת יותר רכים מאשר משחת שיניים, עכשיו מכסה את התערובת עם מטלית ולהשאיר למשך הלילה להתנפח;חיי המדף של הדבק הזה במקרר במשך 2-5 ימים.

6b4b5f9236d9ca20757b8aacc2c3656c - קעקועי חינה על הידיים ועל הגוף — איך להכין בבית

תמונות קעקוע צבעוני

את סודות הציור עם חינה

כאשר התערובת בבוקר, אנחנו צריכים את זה שוב היטב ולהמשיך את תיחום של קווי המתאר ליצור כלי, שבו נוכל לצייר. אתה יכול להשתמש צפופה פוליאתילן, נייר כסף, ממש בית “אנשי מקצוע” פועלים פשוטות אפילו חבילות. באופן כללי, מה הוא לא דולף, לפי מה אנחנו יכולים לעשות קונוס.

לחתוך ריבוע 5×5 ס ” מ של שקית פלסטיק. לשים כף של חינה להדביק במרכז הכיכר. חינה צריך להיות מרקם של משחת שיניים;מקפלים צד אחד על השני כדי ליצור צורת חרוט;לרדד את קצה של חרוט בין האגודל לאצבע עד החור בקצה החרוט לא להיות עם קוטר של חוט תפירה;להדק את הצדדים של חרוט עם קלטת. כאשר אתה דוחס את הקלטת מן האף קונוס יצא הדבק;להשתמש קונוס, כמו גם מעצבת עבור עוגה להכין קו דק, אתה צריך לסחוט בעדינות את הקצה.

2ec1aaaa3754de11fcd4cd0749688668 - קעקועי חינה על הידיים ועל הגוף — איך להכין בבית

תמונות ציור חינה

אנו מציעים בהתחלה להשתמש שבלונות רחב עם קווים זה לא דורש ניסיון או תשומת לב, זה הכי טוב כדי להיות מאומנים על ידי ציור כף היד.

חשוב! לפני החלת, אתה צריך לשמן את הדרמיס שמן, על זה אין לשכוח, דרך אגב, לעתים קרובות סט קוסמטי מכיל שמנים מקלות עץ בשביל הטעם. שלהם רחב הקצוות הם גם כלי מצוין עבור הציור.

אתה יכול להזמין חינה ישירות מהודו, או להשתמש אבקת את החנויות המקומיות. אתה צריך להיות זהיר מאוד של מלונות תערובות, הם יכולים להיות מזיק עבור העור העדין. גם חנויות רבות מוכן באופן מלא, את כל הצבעים, פשוט לשאול את המוכר קטלוג של צבעים לקעקועים, שבו אתה יכול גם לקנות חומרים וכלים.